Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81101) lm83


lm83
őstag

Van ez a Hearthstone Mathematics youtube csatorna. Itt vannak érdekes videók, a nevéből is adódóan számolgatnak, hogy érdemes költeni.

(#81102) F-ECT$ válasza freelanced (#81099) üzenetére


F-ECT$
titán

Welcome bundle, esetleg a RoS preorder, illetve a classic setből valamennyi.

Biztos segít 10-20e elköltése, de csodát ne várj tőle.

Dive ever, work never.

(#81103) freelanced válasza F-ECT$ (#81102) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm!

És érdemes teljesen új fiókot kezdeni?

Már van néhány kártyám egy régebbi fiókon de valahol mintha olvastam volna hogy érdemes újat.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#81104) lm83


lm83
őstag

Huby ma este nem sz*rral gurigázik...

(#81105) rocket


rocket
nagyúr

Shaman legendary

"Upon playing this card, you will receive two discover interfaces containing Shaman spells. Choose one from each selection and then when you play the generated minion that was added to your hand, it will also play those spells! You get to choose the targets for the cast spells."

Egy ujabb deja-vu kartya :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81106) F-ECT$ válasza rocket (#81105) üzenetére


F-ECT$
titán

Akcióban.

Dive ever, work never.

(#81107) F-ECT$


F-ECT$
titán

80g itt is. Napközben...

Dive ever, work never.

(#81108) grizlisandor válasza F-ECT$ (#81106) üzenetére


grizlisandor
addikt

Jónak tűnik így elsőre.
Random nem tetszik, mert vagy 2 jót és win the game vagy 2 rosszat és jobb alsó sarokba megy.
Kell pár jó shaman spell a kiegbe, hogy ez használható legyen.

(#81109) Chronos85 válasza rocket (#81105) üzenetére


Chronos85
tag

Arénában ez eléggé insta pick gyanús. Rankeden meg majd elválik lassul-e annyit a meta, hogy beférjen egy midrange vagy controll deckbe. Kérdés, hogy lehet-e 2 azonos spell-t ráforgatni, mert úgy üt csak igazán.
Azért nekem a kazakus potion megvalósítása jobban tetszett, ok sokkal speciálisabb deck kellett, de jobban is testre lehetet szabni, mint a sok random shámán spell-t.

(#81110) rocket


rocket
nagyúr

Hunter:

Priest:

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81111) NyxNyxNyx válasza rocket (#81110) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez a Priest lap is elég jónak tűnik.

A hunter-ről nem nyilatkozok, kalap kakitól broken-ig, akármi lehet.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81112) Tbs82


Tbs82
tag

80g quest EU trad :)) e

endimion #2236

(#81113) Tbs82 válasza Tbs82 (#81112) üzenetére


Tbs82
tag

Elkelt .... :C

(#81114) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Zetalotnak 28900 db winje van pappal.
"Time well spent"

(#81115) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#81114) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon örülök, hogy "újra" tölt fel napi 1 meccset a Youtube-ra. Mindig is az egyik kedvenc HS streamerem volt, ugyanazokat a paklikat utáljuk még Priest-en belül is (Galery priest, anno az első ResidentSleeper dragon priestek).

De kíváncsi vagyok mennyire éri meg ez neki, 1000 nézőt is ritkán éri el, és olyan sok subscribere sincsen. A Priest meg finoman szólva sem volt mindig erős. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81116) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#81115) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Épp a napokban mesélte, hogy elején inkább mémnek indult ez a papozás, csak beleragadt :D
Volt olyan meta ahol annyira szar volt a priest, hogy képtelen volt legendbe jutni vele, és warrizott a végén...

(#81117) lm83


lm83
őstag

Ma teljesen új Tavern Brawl lesz
Érdemes megnézni a videót, az utolsó fél perc az érdekes...

(#81118) whitezo88 válasza lm83 (#81117) üzenetére


whitezo88
nagyúr

wow, lehet hogy ez a mechanika majd élesben is lesz?

Amúgy Amcsin már van ugye, Malchezzar kicsit brokenné teszi :D (inkább vicces mint erős)

[ Szerkesztve ]

(#81119) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

80 g lenne cserélni.

(#81120) rocket


rocket
nagyúr

Roger and Reall Banned From Grandmaster League for One Year

Jo lassan hoztak ossze, kozben megnyerte Roger a HCT Winter bajnoksagot, amit megtarthat, Blizzard logika akcioban :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81121) lm83 válasza rocket (#81120) üzenetére


lm83
őstag

Hát nevetséges, már csak ezért is nem választottam volna őt múltkor....

Arról nem is beszélve, hogy miatta nem lehetett ott Tom a "csapat vb" egyéni győztesként...

(#81122) Fr0z3n válasza Fr0z3n (#81119) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Elkelt.

(#81123) lm83


lm83
őstag

Na.most előbb lesz a bemutató stream, utána meg még jönnek a többi lapok? :F
Hát ki érti ezt a sorrendet?
Eddig volt a logikus sztem...

(#81124) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nekem is van 80g-m, este 9 után jó lenne. NyxNyxNyx#2778

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81125) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Na ilyen sem volt még...átléptem a 10000 goldos álomhatárt...mondjuk ez szépen jelzi, hogy az utóbbi kiegek nem hoztak túlságosan lázba.

(#81126) lm83 válasza basaharc502 (#81125) üzenetére


lm83
őstag

Az igen...
Ez mennyi majdnem egy év? Összes tavalyi kiegészítő? Vagy csak az utolsó kettő?

(#81127) whitezo88 válasza lm83 (#81126) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ha minden napit megcsinálsz, 5-6 hónap költés nélkül. Átlag 63G jön ki [link] Ebben nincs benne a 10g/3 win. Ha minden nap 6 winig elmész, akkor 4 hónap. Ha 9, akkor 3.7.

[ Szerkesztve ]

(#81128) basaharc502 válasza lm83 (#81126) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Nem nagyon számoltam, de az utóbbi 2-3 hónapban tuti nem vettem semmit.
Általában úgy szoktam csinálni, hogy 50 paklit veszek goldból minden 1-1 kieg megjelenésekor + az ingyen pakkok és meglátom azokból mit nyitok. Általánosságban ez így egész jól szokott működni, pár használható deckre való lapot biztos nyitok 1-1 crafttal megtámogatva. (voltak nagyon komoly nyitásaim ilyen 6-7 legó az 50-ből, de voltak katasztrófaalisak is pl 1 db legó az 50+-ból)
2016 áprilisa óta játszom, tehát 3 éve lényegében megszakítások nélkül...mindezt úgy, hogy átlagba napi 10-20 percet játszhatok kb, de az utóbbi időben szinte tényleg csak a napikat nyomom le, egyre kevésbé szórakoztat...de még azért úgy vagyok vele érdemes belépni, hiszen ha elhagyod, akkor csak pénzért tudod visszahozni magad, költeni pedig nem akarok rá (eddig sem tettem) mivel pénztemető lenne..meg nekem pont ez a varázsa, ha költöttem volna rá, meglenne minden lap stb szerintem már rég nem játszanék vele :))

[ Szerkesztve ]

(#81129) tomazin válasza basaharc502 (#81128) üzenetére


tomazin
veterán

A pszichologiai ketrec..azert jatszok, h ne kelljen ra kolteni, pedig semmi kedvem. Remelem eljon az a pont amikor vegre torvenyileg lesz az ilyen szabalyozva, mint a szerencsejateknal is, hogy igen a fuggoseg problema. Ezt most nem direktben neked, csak en is ugyanezt csinaltam es nehez volt nem belepni. Es sokadik vagy aki ezt leirod, ugyh tok altalanos problema lehet.

(#81130) NyxNyxNyx válasza tomazin (#81129) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én is így voltam vele. Részben ezért kezdtem el anno betörni az összes lapomat (meg amúgy is túlságosan felidegesített már a játék, mégis mindig visszatértem). De annyira hosszan tartó az a folyamat, hogy az lett a vége, hogy meggondoltam magam és meghagytam a 3-4 kedvenc classom és lett soktízezer dust-om, így évekig le tudom gyártani a tier1 paklikat azoknak és nem is kell nagyon questeznem. Ez most nekem így tökéletes.

Kicsit más téma:
Arra jöttem rá a Slay the Spire után, hogy a HS-t is sokkal jobban szeretném, ha nem lenne ilyen borzalmasan lassú minden. A single player campaign-ek megőrjítenek, a játék legnagyobb része a várakozás. Nem lehet pörgetni a run-okat. A menü is frusztrálóan lassú, a multiplayer játékmenet meg lassúnak érződik, mert sokszor nincs min gondolkozni és az animációk is lassúak (de azokat megértem, kellenek is a szép animációk, Gwentből nagyon hiányolom, főleg Homecoming óta), az ellenfelekről meg ne is beszéljünk.

Az hogy nem kell gondolkozni az nem teljesen igaz a rank5 alatti metára, bizonyos paklik esetén. Szívesen játszanék ott, de oda eljutni nekem nem éri meg az időmet. De ott meg létezik az a probléma, hogy sokszor tudod, hogy alig van esélyed egy bizonyos matchup esetén, de azért le "kell" játszanod, mert az a 10-20% azért összeadódik és nem tudsz mászni. Arénázni szeretek, de talán pont arra illik a legjobban a lassúság jelző. Az is ezerszer jobb lenne, ha fele annyi idő lenne egy körre.

Auchenai Circle Priest idejében már csak azon gondolkozni, hogy most eltoljam a combo-t, vagy várjak még egy kört, esetleg megoldjam pyro-val és 3spellel, már elég volt, hogy pörögjön az agyam végig. Dragon priestnél meg már csak pakolta ki a lapokat az ember curve-ön és csókolom.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81131) fogtunder válasza tomazin (#81129) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Egyszercsak eljön a pont, amikor már annyira nem élvezed, hogy leszarod az eddig beletolt időt és energiát és egyszerűen letörlöd a francba. Én még szoktam nézni videókat, meg azért követem nagyjából, de játszani nem kívánok.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#81132) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#81124) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Elkelt

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81133) lm83


lm83
őstag

Lesz megint ez a Mondocon-os verseny.
Ezen próbálkozott már valamelyikőtök?
Néztem, hogy ezen a Battlefy-n oldalon lehet nevezni. Amit még nem használtam.
Meg van leírás, de kb semmi kontaktok nem találok. Meg egy esport1 és egy pc guru kis cikket az egészről és kész.
Ez elég komolytalannak tűnik így elsőre.

(#81134) DJGABI


DJGABI
addikt

"Hearthstone takes a sharper downward turn. Hearthstone revenue had its largest year-over-year decline ever this month, dropping 52% across PC and mobile, partly due to heightened competition within the genre and likely franchise fatigue." [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#81135) NyxNyxNyx válasza DJGABI (#81134) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezt úgy kell értelmezni, hogy tavaly februárhoz képest 52%-kal kevesebb bevétel?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81136) hyperspace válasza NyxNyxNyx (#81135) üzenetére


hyperspace
őstag

Én úgy értem.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#81137) tPedro_


tPedro_
őstag

80g csere EU

[ Szerkesztve ]

(#81138) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Kaptunk 1-1-1 packot a kirotáló kiegekből. 3x40 dust. ;]

(#81139) lm83 válasza grizlisandor (#81138) üzenetére


lm83
őstag

Hogy a villám vágjon abba pity timeres jó édes blizzardba...

(#81140) F-ECT$ válasza lm83 (#81139) üzenetére


F-ECT$
titán

Pity külön van minden pack fajtára elvileg.

Dive ever, work never.

(#81141) Chronos85 válasza F-ECT$ (#81140) üzenetére


Chronos85
tag

Én is így tom és a golden nem számol bele.
Ugyanitt 80g EU Trade, tudjátok privit előbb észreveszem.

(#81142) DJGABI válasza NyxNyxNyx (#81135) üzenetére


DJGABI
addikt

mondjuk nem értem milyen kompetitorokról ír.... a halott Artifact? [link] LUL

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#81143) #75376384 válasza fogtunder (#81131) üzenetére


#75376384
törölt tag

és te is meg én is visszajárunk ide olvasgatni a hozzászólásokat, hogy mennyire nem változott semmi. :D
én anno költöttem rá pénzt. kalandokat általában abból vettem és az egyes kiegeknél vettem tényleg néhány pakkot, sose vittem túlzásba. mivel sajnáltam, hogy ez kárba veszne ha nem játszanék, ezért erőltettem. utólag visszagondolva, ha még mindig játszanék (pedig nem élveztem ungoro óta) akkor ennél sokkal több ment volna el rá értelmetlenül.
ha ennyi év után semmi se változott, akkor már ezután se fog. tényleg hihetetlen, hogy ezekre a mikrotranzakciós szarságokra mennyi pénzek mennek el és semmivel se jobb, mint egy kaszinózás.

(#81144) lm83 válasza F-ECT$ (#81140) üzenetére


lm83
őstag

Hát én azzal tisztában vagyok :)
Csak ha tudtam volna, hogy már csak egy pakkot kell nyitnom ehhez a csodás fegyverért, már egy éve kinyitottam volna...

(#81145) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ugyan a sok agro ellen nagyon gyengén muzsikált ma a quest alatt az Odd Mage, de mindig öröm kitiltelni egy OTK decket ;] [link]

Lehet nem kellett volna ellőni mindkét Naturalizet?

[ Szerkesztve ]

(#81146) grizlisandor válasza lm83 (#81139) üzenetére


grizlisandor
addikt

Kieg óta nem nyitottam legendást, remélem az új kiegben csak úgy nyitogatni fogom a használható legendásokat.

(#81145) whitezo88:
Én a simát játszanám, szerintem felesleges még a kelgyóval is bonyolítani az kombinációt(életet).

(#81147) fogtunder válasza #75376384 (#81143) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a lelkem mélyén még mindig fáj, hogy ekkora potenciál volt benne és a Blizzard elbohóckodta az egészet, ezért nem tudom teljesen elengedni. ha jönne a hír, hogy igen, most megcsinálták és már jó, akkor valószínűleg vissza is jönnék, a wild lapok betörésével simán szintre tudnék még kerülni bármikor. de perpillanat pont elég dolog van az életemben, amin rage-elni tudok, nem kell most a HS. gameplayt nézni amúgy még mindig szeretek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#81148) F-ECT$ válasza lm83 (#81144) üzenetére


F-ECT$
titán

Én mindig úgy nyitok, hogy veszek X packot (80 körül) goldból, és utána ha az utolsó pár packban nem volt legend, akkor addig veszek még egyesével, amíg legendet nem nyitok.

Dive ever, work never.

(#81150) F-ECT$ válasza redband (#81149) üzenetére


F-ECT$
titán

Én nem kaptam.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.