Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80902) F-ECT$ válasza redband (#80901) üzenetére


F-ECT$
titán

Régebben ez volt a megoldás:

C:\Users\Windows User name\AppData\Local\Blizzard\Hearthstone\options.txt

Beleírni a végére:
showfps:b=True
targetframerate:i=60

De azóta már változott a kód, lehet nem működik.

Dive ever, work never.

(#80904) tomi20100


tomi20100
tag

Még mindig megvan a 80q.

(#80905) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ugyan mi lehet ha fenthagyjuk a piraterugó boardját... [link]

(#80906) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Elég halott a topic (akár a játék?)

Azért hónapok után megint emgcsináltam rank5öt, de csak mert Wild jobb mint Standard és találtam gyors, nagyon erős decket. Pirate rugó 10-5 stat:
[link]
Ebben pár nincs benne ami tabletes.

[ Szerkesztve ]

(#80907) Genji válasza whitezo88 (#80906) üzenetére


Genji
őstag

Én villámgyorsan Zoo-val mentem r5-re, szinte winstreaken.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#80908) DJGABI válasza whitezo88 (#80906) üzenetére


DJGABI
addikt

wildot én is jobban kamázom. kevesebb hunter is jön talán szembe ;]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#80909) F-ECT$ válasza DJGABI (#80908) üzenetére


F-ECT$
titán

A hunter most egyáltalán nem sűrű standardon, legalábbis nekem priest, wari, pala érzésre több van. Sőt még talán mage is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#80910) DJGABI válasza F-ECT$ (#80909) üzenetére


DJGABI
addikt

hú tényleg, mage. hétvégén mentem vagy két meccset standardba. egyik odd mage, olyan curve-ot ment... lényeit megoldottam, de hp-jából kb egyet se, végén ragnával kivéreztetett
másik elemental mirror volt (nem tudom milyen tier ez, gyorsan kellett volna questhez), nyilván jobban húzott

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#80911) grizlisandor válasza whitezo88 (#80906) üzenetére


grizlisandor
addikt

Évek óta halott. ;]

Hétvégén teszek egy kísérletet a legendásba eljutásra, bízva egy jobb winrate-ben, a hóközbenhez képest. :DDD
Sajnos most nincs idegrendszerem a hs ranked kínlódásra. Vagy Dota2AutoChess(katt) foglalom el magam. :B

(#80912) whitezo88 válasza grizlisandor (#80911) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Olyan halott sose lesz mint az Artifact ilyen hamar ;] [link]

(#80913) grizlisandor válasza whitezo88 (#80912) üzenetére


grizlisandor
addikt

A HS killer. ;]

(#80914) tomazin válasza whitezo88 (#80912) üzenetére


tomazin
veterán

Hát valamit tényleg nagyon benéztek. Konkértan az Eternal veri 24hour peakben, pedig ott van mobil app is.

(#80913) azt már itt a topicban jól megírta valaki, hogy a hs killer maga a hs.

[ Szerkesztve ]

(#80915) sagem válasza tomazin (#80914) üzenetére


sagem
addikt

A játék maga jó szerintem, csak az indításnál elcseszték, hogy semmi jutalmazási rendszer nem volt benne, csak és kizárólag pénzért lehetett mindent megszerezni úgy, hogy maga a játék is pénzbe kerül ugye. Na ez kicsapta a biztosítékot sokaknál és hatalmas negatív visszhangot váltott ki. Ennek hatására beletettek jó pár dolgot, pl., hogy lehet ingyen is arena draftolni, szinteket lépni és összesen 15 db paklit + 15 db aréna belépőt kifarmolni teljesen ingyen, de ez már veszett fejsze nyele volt, későn érkezett. Új játékosokat ennyivel nem fognak bevonzani, akik megvették korábban azok meg csak addig pörgették a játékot, amíg ki nem farmolták ezeket és leléptek, én is így tettem. Remélem, hogy hamarosan f2p lesz és ezáltal kap egy új lendületet, mert maga a gameplay szerintem nagyon élvezetes :) Utoljára decemberben hallattak magukról, akkortájt elég aktívan érkeztek kisebb-nagyobb frissítések, azóta hullaszag terjeng a fejlesztők körül, lehet, hogy a háttérben már a f2p-re készülnek.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#80916) lm83 válasza sagem (#80915) üzenetére


lm83
őstag

Kár, pedig elkelt volna valami konkurencia már...

(#80917) Chronos85


Chronos85
tag

Ne felejtsetek el egy quest helyet felszabadítani, ma jön a 2. felvonása a Brawl eventnek extra Rasta boosterért.

Artifact: nekem tetszett a játékmechanika, annak ellenére, hogy nem dotáztam. De már mikor tudni lehetett az üzleti modellről akkor írtam, hogy nem tudom hogy képzelik a rengeteg "ingyenes" mesekártya mellett.
Csak streamen láttam, de a jutalmazási rendszer, még a HSnél is gyengébb volt, pedig itt sincs éppen elkényeztetve az ember. Sajnos ma már, elsőre elfogadhatót kell csinálni, pláne egy ennyire telített piacon, mert a kutya nem fog később visszanézni.

(#80918) tomazin válasza sagem (#80915) üzenetére


tomazin
veterán

Én személy szerint örülök a bukásának (azaz egyik szemem nevet), ugyanis ha működött volna ez vedd meg és még fizess is elő modell, akkor más cégek is elkezdték volna átvenni, hiszen ott tartanak az emberek, hogy ilyen módon le lehet húzni őket. (ld. pölö a lövölde játék, ahol kifizetsz egy aaa-t, majd még season pass meg anyámkínja. egy teljes játék feldarabolva, 5xös áron eladva)

A másik meg sír, mert sajnos megint nem kapott rendes konkurenciát a hs. Ugyanis akármennyire is szeretném, hogy nőjön a játékosszám az általam játszott eternalban, nem történik meg. Gyanítom más alternatíváknál is ugyanez a helyzet (shadowverse, mtg-k). Amivel nem lenne baj, de stagnálás általában nem jelent jót. Ezzel együtt pedig a hsnél továbbra is az az üzleti szemlélet marad, hogy nincs más, úgyhogy azt csinálunk amit akarunk.

(#80919) Chronos85 válasza tomazin (#80918) üzenetére


Chronos85
tag

Tudod mit szoktak az első felére mondani... Azért sztem aki keres az talál minden műfajban, nem lehúzós játékot, ami legalább annyira élvezetes.

A másik, meg ha vki most szeretne mesekártyás játékba belevágni biztos, hogy előbb ajánlanám az általad felsoroltak vmelyikét. Esetleg a Gwentet, bár nekem kevés benne az interakció (MTG a másik véglet), viszont a jutalmazási rendszere messze a legbarátibb. Folyamatosan tolják bele a tartalmat, tavasszal jön egy újabb kieg, és persze rendszeresen vannak versenyek is. Annak ellenére, hogy a nézőszám alapján ugyanúgy stagnál. Nem is értem hol éri ez meg nekik, vagy lehet hogy nem egy pénzéhes s*arrágó banda?

A HS mellett 2 dolog szól csak amivel sokakat megtudott fogni, gyors/egyszerű meccsek és hogy mobilon is lehet tolni. Az előbbi sztem a legnagyobb korlátja is.

(#80920) Genji


Genji
őstag

80G csere--> LooseCannon#21818 - bármikor mostanól

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#80921) F-ECT$ válasza Chronos85 (#80917) üzenetére


F-ECT$
titán

A pala vs pala meccsem jó volt, T1-ben véget is ért :)

Dive ever, work never.

(#80923) Chronos85


Chronos85
tag

Segítség kellene nagyon nem követem már a versenyeket ki most a favorite? Btw. Feb. végéig lehet szavazni pakkokért.

(#80924) Genji válasza Chronos85 (#80923) üzenetére


Genji
őstag

"I always choose the player who looks like they have the least (preferably zero) amount of sex." :DDD

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#80926) whitezo88 válasza Chronos85 (#80923) üzenetére


whitezo88
nagyúr

4-5 ot ismerek azt is inkabb nevrol, Bunnyhoppor legalabbis ladderen elegge top.

(#80927) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok, 80g csere!

Dani#24346

(#80928) KISDUCK


KISDUCK
addikt

80g-s küldetést cserélnék. Btag.: Puder#1982

(#80929) lm83


lm83
őstag

Szerintetek melyik odd warrior jobb most a sárkányos, vagy ez a kocak-big game-zola féle?
15ről mennék 10-re...

(#80930) whitezo88 válasza lm83 (#80929) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ott még mindegy, bármelyik.

(#80931) eLit-MiLan


eLit-MiLan
senior tag

Kiderült mik kerülnek idén HoF-ba. Úgy néz ki nem csak classic lapok, hanem pl Genn és Baku is :U
[source]

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#80932) fausto válasza eLit-MiLan (#80931) üzenetére


fausto
addikt

Szánalom, ezzel kb. beismerték, hogy az elmúlt 1 évet elb**ták :D

(#80934) F-ECT$ válasza eLit-MiLan (#80931) üzenetére


F-ECT$
titán

-Nine cards are being hall of famed. Most cards are Even/Odd themed. A fő lapok maradhattak volna.

-New paid Single player content. 5 chapters (1 for free). Vissza a régi működéshez. Vajon Gold-ért is elérhető lesz? Közben megtaláltam hogy lesz 700 / szárnyért.

-You will be able to reroll Legendary quests into a normal one. Milyen legendray questek lesznek vajon?

@fausto: inkább próbálkozzanak és legyen közte elbaszás is, mint uncsi biztonsági játék.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#80935) fausto válasza redband (#80933) üzenetére


fausto
addikt

Hát ha egy kiegészítőt 2 évre terveznek, majd 1 év után az alapját jelentő mechanikát egy-az-egyben száműzik a standard-ből, az elég nagy fail.

Egyébként gondolkoztak azon is, hogy a wild-ba belenyúlnak, abból vajon lesz valami? Barnes került szóba azt hiszem

#80934 F-ECT$

Szerintem akkor is a legegyszerűbb, de egyben legbénább megoldást választották. Elhiszem, hogy nehéz nerfelni ezt a két lapot, de egyből kukázni azért durva

-New paid Single player content. 5 chapters (1 for free). Vissza a régi működéshez. Vajon Gold-ért is elérhető lesz?

Mintha azt olvastam volna, hogy 700 gold lesz, nem tudom, hogy "szárnyanként" vagy egyben.

-You will be able to reroll Legendary quests into a normal one. Milyen legendray questek lesznek vajon?

Ezek elvileg az ilyen "aranykeretes" quest-ek, mint pl. ami most volt a brawl alatt, de jellemzően a kiegészítők megjelenéskor szoktunk kapni

Egyébként érdekes, én számítottam volna 1-2 class legendary lapra, ami HoF-ba kerül, pl. Malygos, Thalnos, talán Alextrassa vagy Edwin

[ Szerkesztve ]

(#80936) F-ECT$


F-ECT$
titán

Kikerülő lapok:
-Baku / Genn + a többi 4 lap: túl erősek voltak ezek a deckek, ez volt az egyszerű megoldás.
-Doomguard: többször is felmerült már, most meglépték.
-Naturalize: jönnie kell helyette valaminek, mert nem sok druida remove spell van.
-Divine Favor: ezt is megtehették volna már korábban.

Dive ever, work never.

(#80938) Chronos85 válasza F-ECT$ (#80934) üzenetére


Chronos85
tag

1. Pont, hogy Baku/Genn miatt kellett az egész, a 2 epic pl az elejétől nem volt játszva se. Azért jó, hogy Wildon játszhatok ilyen paklikkal, nem hiszem hogy ezek után a Barnes nerf egyáltalán szóba fog kerülni.

2. Örülök, hogy csinálnak single kontentet. Remélem nem arról fog szólni, hogy a monster hunt kategóriáért kell ezentúl 2,8k goldot vagy devizát fizetnünk. Egy naxx szintért szó nélkül kicsengetem. Persze felfogtam hogy nem fix lapokat fogunk kapni csak hátlapot és boostert cserébe. Meg ugye 1 hónappal kieg. megjelenése után majd meglátjuk...

3. Ők legendary questnek hívják az ilyen egyszerieket amik az új kiegkor vagy eventtel jöttek (mostani brawl pl.) Ezeket fogod tudni lecserélni a szokásos napikra ha szeretnéd...

(#80939) rocket válasza eLit-MiLan (#80931) üzenetére


rocket
nagyúr

Vegre megleptek amit meg kellett Baku/Genn parossal, BB orokseget utana kuldtek.
Szerintem jobb lett volna teljesen torolni a kartyakat, ha mar ugyis vissza kell adni a dustot, mert igy wildot fogjak tonkre cseszni.

Leeroy es Auctioneer, hogy elhette mar megint tul a HOF-ot rejtely.

"We’ll be adding a new card back option to the gallery—the Random option, located in the first slot next to the Classic card back. When you choose this, a random card back will be selected from your collection at the beginning of each match."

A technologia megerkezett!!!! :DDD
Auto squelch meg mindig nem lesz, hihetetlen :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#80940) rocket


rocket
nagyúr

Ugytunik ugyanazt el lehet jatszani, mint anno Ragnaros es Sylvanas stb. eseteben, HOF elott aranyban lecraftolni Baku/Genn parost, es akkor visszaadjak a 2x3200dustot plusz megmaradnak a kartyak, amit aztan be lehet torni majd 2x1600dustert, vagy akinek van sima(k) azt 1/2x 400dustert torni, es megtartani a golden verzio(ka)t.

(ez mukodik a tobbi kartyaval is amik HOF-ba kerulnek, csak kevesebb dustot lehet nyerni vele)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#80941) lm83


lm83
őstag

Szuper... Múltkor kraftoltam epic sárkányokat az odd wariba...

(#80942) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Doomguard lehetett volna battlecry chargeos...

(#80943) lm83 válasza rocket (#80939) üzenetére


lm83
őstag

Azért igen, Leeroy meg Malygos sehol sincs...

(#80945) xenom0rph válasza lm83 (#80941) üzenetére


xenom0rph
őstag

Azok szerintem használhatóak maradnak.

halahala

(#80946) KISDUCK válasza redband (#80944) üzenetére


KISDUCK
addikt

Van már 80g-s quested?

(#80947) lm83 válasza xenom0rph (#80945) üzenetére


lm83
őstag

Mármint hogy megint sehol nincsenek a HoF ba kerülő lapok között...

(#80948) grizlisandor válasza rocket (#80939) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen a BB örökség. ;]

Doomguard, nem tudom, ugye most üldözik a charge lapokat, így a fixen mindig használható zoo-t is herélik.
Naturalize, 3 manacostra fel kellett volna kúrni és jónapot kívánok.
Divine Favor: Ctrl ellen nagy csalás volt, de inkább átalakítottam volna a lapot.

(#80949) whitezo88 válasza grizlisandor (#80948) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A herelessel egyutt jon egy uj set. Ne beszeljuk deck kinyirasarol igy, nem tudjuk mi jon. Valami biztos jon ami eros lesz mert rotal Gulman is meg Cube amivel lehetett abuzalni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.