Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81201) rocket válasza grizlisandor (#81198) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem valtoztattal a jatekidon, es a lejatszott meccsek, winrated se valtozott nagy aranyban, akkor rejtely, hogy hova tunt ~2200g RasDustakhanhoz kepest. (meg van egy het megjelenesig ezert ~7800g-tol szamoltam).
Dupla gold questek mar elozo kiegeszito elott se voltak.

Az biztos, hogy dragabb lesz a jatek, mint eddig volt, nem csak a fizetos SP miatt, azt igertek, hogy 2x fognak balanceolni kiegeszitok kozott, es ott biztosan a legkevesebb dust visszaadasara torekednek majd, amivel tonkre vagnak bizonyos deckeket es kode valhat sok ezer dust.
Meg a szokasosnal is korultekintobbnek kelll lenni craftolasokkal es nem csak F2P, hanem akik pluszban elorendelik a kiegeszitot azoknak is.

Az mar az eddig bemutatott kartyakbol latszik, hogy semmi uj iranyt nem vett a jatek, ugyanaz a BC/DR summon, discover, replace, add stb. RNG clown fieszta lesz.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81202) grizlisandor válasza Tbs82 (#81199) üzenetére


grizlisandor
addikt

Talán majd a kövi kieget. ;]
Javuló tendenciát kell lássak a Blizzard-on, hogy megint pénzt adjak nekik(vagy egy jó welcome bundle).

(#81200) F-ECT$:
Lehet én baltáztam el valamit.

(#81201) rocket:
Játékidőm csökkent, meg valahogy a mostani meta nem vonz be annyira.

Nincs nagy baj, mert úgy is töröm a wild-ba vándorló/száműzött lapokat és lesz dust. Úgy is csak a pala, priest, warlock, hunter, rugó nem arany, így csak ezekhez craftolok.

Igen, most hallgattom BLZ lapelemzését, és a fizetős SP-t ő is petkánykodásnak tartja, persze sose volt a Blizz az olcsó kiadó, de ez már pofátlanság. Amúgy meg örül, mert akit érdekli jön és megnézi nála, mi fán terem a fizetős SP tartalom a HS-ben.

(#81203) lm83


lm83
őstag

Elég vegyes érzelmek vannak bennem így az új kieg és a rotáció közeledtével.

Kicsit várom már és reménykedek, hogy végre vége lesz ennek a hunterstone-nak/oddstone-nak.
Kicsit unalmas már, hogy csak ezek vannak. Vagy ezzel játszol, vagy ez jön szembe.
Próbálna itt az ember kreatívkodni, hogy ne csak netdeckeljen, de sok értelme nincs, úgyis jön egy hunter, vagy oddpala szembe aztán vége is.
Pár deck az elmúlt hétről/hetekből amivel próbálkoztam

Több kevesebb sikerrel.

Másrészről most lesz az első nagy rotációm. Ungoro előtt kezdtem el játszani, így tavaly még sok lapot nem vesztettem. Most viszont búcsút inthetek egy jelentős készletnek. Rossz, hogy majd nem tudok már játszani pár kedvenc deckemmel vagy kártyámmal. Kiesnek első legoim, Kalimos, Lyra, Tarim... Vagy ezek a kveszt kártyák...

(#81204) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Kezdődik a strum: [link]

Rise of Reprints.

[ Szerkesztve ]

(#81205) lm83 válasza whitezo88 (#81204) üzenetére


lm83
őstag

Chakki biztos stream snipperel közben :)

(#81206) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hogy működhet Stalladris Ancient of Warral? Azok nem külön spellek csak buff a Warra...

mod: ja semmi, csak spellre működik.

[ Szerkesztve ]

(#81207) JayZ


JayZ
tag

sziasztok!

80g csere megint!
Dani #24346

Este kilenc körül leszek játék közelben! Pls írj itt üzenetet, ha megfelel. :)

[ Szerkesztve ]

(#81208) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát az kemény lesz, ha nem lesz a Priestnek semmi aoe-ja az auchenai circle, hysterián kívül.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81209) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Megjött már a patch, Vargoth játszható!

(#81210) lm83 válasza whitezo88 (#81209) üzenetére


lm83
őstag

Én frissítettem telefonon, aztán elindult. De nem ugrott fel hogy van ajándék :/

(#81211) rocket válasza lm83 (#81210) üzenetére


rocket
nagyúr

Hatterben nem tolti meg updatet?

Nalam eloszor mikor updatenal elinditom updatel egy rovidet, aztan jon gogglestore update, majd elindul a jatek es hatterben letolti a maradekot.

#81209: PC-n belepve cardback is jar:

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81212) lm83 válasza rocket (#81211) üzenetére


lm83
őstag

Engem nem irányított át a play Store ba...
Na majd gépen otthon...

(#81213) lm83 válasza lm83 (#81212) üzenetére


lm83
őstag

Na mobilon is sikerült,
Ott másik hátlapot adott:)
Androidra. Most néztem a kollekciót külön ad iphonra is...

(#81214) Chronos85


Chronos85
tag

80g EU csere. Dobjatok privit részletekért + hamarabb észreveszem. Köszi

(#81215) lm83


lm83
őstag

Ha valakinek van kedve és felesleges 2-3 perce megnézni ezt a meccsemet, 23 körös, odd wari ellen a spiteful dragon mage-dzsel

(#81216) rocket


rocket
nagyúr

Letoltottem Android tabletre updatet, es desktoprol atvaltott mobil verziora, beallitasban felbontast nem tudok allitani, otlet, hogy lehet visszaallitani? (ez a mobil kliens egy remalom...)

(update notesban nem latom, hogy bizonyos felbontas alatti tableteket atraktak volna mobil verziora, szoval akkor ez egy szokasos bug)

[Mobile] Fixed an issue that could cause some phones to display the UI intended for tablet devices.

Ennek az ellenkezoje jott vissza bugkent, ez a Actizzard tenyleg egy vicc ceg.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81217) rocket válasza rocket (#81216) üzenetére


rocket
nagyúr

Kozben megtalaltam HS foruman, hogy nem egyedi eset, szamoljuk a napokat amig megoldjak a hibat :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81218) rocket


rocket
nagyúr

Gigalol, device ID-ket osszekavartak, iPhonnak nezi a device ID alapjan az Androidos tabletem, kaptam egy classic packot, mert beleptem iPhonerol :DDD

Ez a mobil UI "pain in the a$$" azzal, hogy a kezben levo kartyakat nem lehet kirakni, hanem eloszor ra kell nyomni kinagyitashoz.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81219) ShadeHun


ShadeHun
kezdő

Sziasztok, ismét van 80G-m pár napja fentebb beírtam a nevem már :)

(#81220) KISDUCK


KISDUCK
addikt

W&L miatt barátokat keresek. Akit nem zavar hogy kukkolják és nincs a barátlistámon, az vegyel fel legyen oly kedves a barátlistájára. BTAG: Puder#1982

[ Szerkesztve ]

(#81221) grizlisandor válasza rocket (#81218) üzenetére


grizlisandor
addikt

Milyen tableted van? :D

Iphone packra + hátlapra nekem is fáj a fogam. :B

(#81222) lm83 válasza grizlisandor (#81221) üzenetére


lm83
őstag

Igen jó lenne ez is, ha már a többi megvan :)

[ Szerkesztve ]

(#81224) grizlisandor válasza Yamaha R1 (#81223) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szuper, köszi! :)

Spagetti kódnak hála, 2 pack + 1 hátlap. ;]

Este szoktam olvasni a hs-el foglalkozó oldalakat végigolvasni, de így legalább megvan, mielőtt lelövik a lehetőséget...

(#81225) sagem


sagem
addikt

80G-t cserélnék :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#81226) sagem válasza sagem (#81225) üzenetére


sagem
addikt

El is kelt, hála Chronos85 kollegának :R

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#81227) lm83


lm83
őstag

(#81228) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Azt tudjátok-e, hogy a RoS-ból 20pakkos bundle nem is lesz egyáltalán? 15 rugóért azért már szívom a fogom de 20 eurós csomagra befizetnék.. Vajon ha vége van a pre-releasenek akkor elérhető lesz ilyen lehetőség is?

halahala

(#81229) KISDUCK válasza Yamaha R1 (#81223) üzenetére


KISDUCK
addikt

A 3 pakkból amit így szereztem esett 2 epic. Köszi! :R

(#81230) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Csak a 2. meccsen vettem észre hogy véletlen Casualban vagyok, de Ladderen SOSEM volt ilyen brutál lapjárásom, ilyen gyors winekkel... érthetetlen.

[link]
[link]

Utána mentem rank8 ladderrel, első ellenfélnél Patches húzás, fegyverhúzás 0, és odd paladin, ami szinte verhetetlen (a kis tauntok miatt) :U köv meccsen megint behúzom Patchest...

[ Szerkesztve ]

(#81231) sagem válasza lm83 (#81227) üzenetére


sagem
addikt

Na, ha ez igaz és 12 pakkot adnak majd az nem rossz :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#81232) lm83 válasza sagem (#81231) üzenetére


lm83
őstag

Többet nem is terveztem nyitni így az elején, első lego-ig aztán jólvan...
De így az meglesz bőven.
Aztán majd várunk pár hetet a gold költéssel, hogy mennyire lesznek jók a lapok...
Ladderen úgysem haladnék egyből akármivel.
Majd játszom a jó öreg Whizbang-ot az első héten az új élmény miatt:)

(#81233) whitezo88


whitezo88
nagyúr

45 perce megy egy meccs, Dane (Shudder-Undatakah-végtelen armor) játszik egy ropeoló Rogue ellen, 8:23 PM-re tekerjetek majd. [link]

(#81234) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Holnap 19:00-kor kezdődik az új kieg.

- Tessék készülni és hagyni egy elkezdett arénát 2 vereséggel, mert megkapjátok a rewardot és egy új menetre a belépőt.
- Hagyni +1 szabad küldetéshelyet, mert ha minden igaz kapunk új küldetést, amiért RoS packokat adnak, összesen 12-őt.

(#81235) shouryuken


shouryuken
senior tag

80g csere #greyfox1557

(#81236) rocket


rocket
nagyúr

Skillstone :D

Highroll es nagykepuskodes utan jon a dobbenet :DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81237) whitezo88 válasza rocket (#81236) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az elmult napokban en csak felhuztam magam, rank8 korul es lathatoan borzalmas jatekosoknak van szerencseje. Es nyernek. Regen nem nagyon volt igy.

(#81238) Chronos85 válasza grizlisandor (#81234) üzenetére


Chronos85
tag

HoF-ot ne feledjétek estig még lehet belöle nem kevés dustot gyűjteni!

Sajnos beigazolódni látszik, BB ide vagy oda, hatalmas újításokat kár várni. Így már világos miért döntött úgy tavaly, hogy inkább egy "indie" céget csinál, néhány tehetséges régi kollegájával.

Persze megfogom nézni a kieget, az első pár hónap mindig felkavarja az amúgy egyre hamarabb leülő állóvizet. De sajnos nekem az jött le, hogy a lapok 90% reprint lett és ezt próbálják nem kevés pénzért ránk sózni. Fájó látni, hogy gyermekkorom egyik meghatározó játékkiadója, lesüllyedt az évenkénti CoD, AC, BFet futószalagon gyártó cégek közé. Szokták mondani, hogy 2 dolgot lehet tenni, nos egyre inkább a 2. felé hajlok.

(#81239) arni1 válasza Chronos85 (#81238) üzenetére


arni1
aktív tag

Akkor estig le kellene gyártani a plusz lapokat és utána disenchantolni? vagy kieg után ha craftolom/disenchantolom is jó?

(#81240) Chronos85 válasza arni1 (#81239) üzenetére


Chronos85
tag

Estig legyártod és miután kijött a kieg akkor törheted amikor jólesik. A kieg élesedésekor meglévő lapokra fogod megkapni a dustot, utánna már nem de később is legyárthatod.

(#81241) rocket válasza Chronos85 (#81238) üzenetére


rocket
nagyúr

30millio$-os kezdo budgettel a Marveltol, az aztan nagyon Indie ceg ;]
Kar azt gondolni, hogy idovel (a kezdeti beetetes utan) nem a HS jelenlegi uzleti modeljet koveti majd a jatekuk , ami a vegtelen lootbox rendszer minnel nagyobb profittal, es RNG clown fiesztaval.

Ezt a vonalat amit a ROS kovet BB-ek kezdtek el, nezd meg a kirotalo kartyakat, mind BB-ek oroksege.
Uj iranyt nem vett a jatek, hiaba vittek oda BB helyere egy pro playert Chakki szemelyeben.
Jo ideje a jatek mar a 8-16 eves korosztalyt celozza meg, akik a szulok bankartyajaval veszik a packokat, ezert sullyesztettek a skill levelt a beka hatsoja ala, es lett tobbsegeben RNG clown fieszta.

Legujabb trend ami kirajzolodni latszik, hogy kirotalt/HOF neutral kartyakat reprintelnek 1 classnak, mar "varom" LK melyik classba ter vissza discoverrel :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#81242) arni1 válasza Chronos85 (#81240) üzenetére


arni1
aktív tag

szuper, köszönöm a gyors választ!

(#81243) fausto


fausto
addikt

Tegnapi WTF: Priest-tel kitettem Thalnos-t, ellenfél silence-elte, következő körbe ellőttem egy Twilight's Call-t és nem hozott vissza semmit... :Y
Ezt így hogy? Tudtommal a silence ezt nem befolyásolja? Legalábbis anno mikor Nzoth paklikkal játszottam, hibába nyomtak rá silence-t a lényre, Nzoth visszahozta? A TC ezek szerint azt nézi, hogy a halál pillanatába van-e DR effect? Szóval elvileg, ha egy akármilyen lapra teszek DR-t, akkor azt is visszahozza?
(hogy én mennyire utálom az ilyen következetlen működéseket!)

(#81244) Chronos85 válasza rocket (#81241) üzenetére


Chronos85
tag

Nem követem a munkásságát. Nekem nagyon erőltetett volt a stílusa, de tény h jól eltudta adni magát, ezért is kockáztattam meg a " " jeleket. :U

Tom régóta ez az irány van, amit a mobilból vett át a PC-s játékipar. Szerencsére a közvetlen közelemben lévő ifjúságnak még van jó pár éve mire ezzel komolyan foglalkoznom kellene. Bízom benne, hogy addigra sikerül néhány országnak, szervezetnek érdemben fellépnie ez ellen...

Inkább arra gondoltam, hogy a Blizz játékokból kiveszett amit régen olyan nagyon szerettek hangosztatni: easy to play, hard to be a master. Igaz egy kártyajátékban mindig része lesz az RNGnek, nah de keményen átestek a ló túloldalára vele.

(#81245) DJGABI válasza fausto (#81243) üzenetére


DJGABI
addikt

spa-get-ti kód ;]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#81246) Gene


Gene
csendes tag

Ungoro, frozen throne, kobold megy csak át wild-be ugye?

(#81247) whitezo88 válasza fausto (#81243) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ha a silence utan es a Call elott meghalt es nem jott vissza az bug.

(#81248) hyperspace válasza Gene (#81246) üzenetére


hyperspace
őstag

Igen, plusz pár kártya hall of fame-be kerül. [link]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#81249) fausto válasza whitezo88 (#81247) üzenetére


fausto
addikt

Aha, így volt, akkor bug. Majd megnézem, hogy tudom-e reprodukálni

(#81250) freelanced válasza Chronos85 (#81238) üzenetére


freelanced
addikt

Meddig vehető a Preorder egyébként? Szintén 19 óra?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.