Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80201) tomazin válasza grizlisandor (#80200) üzenetére


tomazin
veterán

Most nem vasarlasra biztatas, de az afat egy franko vpnnel szerintem meg lehet oldani.

(#80202) tPedro_


tPedro_
őstag

80g csere tpedro#2141

(#80203) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Ilyesmi deathrattle rugó dekkel próbálkozott valaki? Milyen?
https://www.hearthpwn.com/decks/1174142-top-1-legend-deathrattle-rogue

Igazából csak Ziliax hiányzik és hajlok rá, hogy craftoljam, úgy látom elég univerzális lap

(#80204) F-ECT$ válasza fausto (#80203) üzenetére


F-ECT$
titán

Kolento játszott vele pár napja, nála működött (mint szinte minden). Egyébként ez a DR Hunter Rogue megfelelője (szinte ugyanazok a kulcs lapok, csak a DR aktivátorok class spcifikusak), és az a deck is jó. Szóval ha szeretnél vele játszani és csak 1 legend hiányzik hozzá, akkor hajrá.

Dive ever, work never.

(#80205) lm83 válasza fausto (#80203) üzenetére


lm83
őstag

A legjobb lego szinte a kiegből, elég sok dekkben benne van, sztem nem rossz beruházás.
Nekem szerencsére megjelenés napján esett :)

(#80206) tomazin


tomazin
veterán

80g csere eu

(#80207) fausto válasza F-ECT$ (#80204) üzenetére


fausto
addikt

Hát nekem valahogy nem adta, nem vagyok egy Kolento :D Bár Ziliax helyett egyelőre Edwint raktam bele, de nem éreztem, hogy emiatt kaptam volna ki.

#80205 lm83, azt látom, hogy elég univerzális lap, de valahogy egy dekkembe sem illene bele :)

(#80208) jr1994 válasza F-ECT$ (#80204) üzenetére


jr1994
addikt

Én ki akarom próbálni ezt a decket, Zilliax meg egy necrium vial hiányzik csak belőle. Csak most sokat dual arénáztam, lassan esedékes lesz egy lego, azt még megvárom, hátha pont a Ziliax esik ki. A hunter verzióhoz eldöntöttem hogy nem gyártok le tavasszal rotáló legendarykat, ebbe viszont nem kell olyan.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#80209) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Vétkeztem srácok.
R2 4 csillagról visszabuktam R4 0 csillagig, és mérgembe elb*tam az összes dustom a DR hunter és a Malygos craftra. :O
Vicc, hogy ott tart a játék, hogy ODD paladinozok, ha Turn 5-be van 2 miniomon és rá egy fungal vagy 2+x tetyám és egy lvlup akkor win, ha ez nincs meg mehetek a jobb alsó sarokba.

(#80210) whitezo88 válasza grizlisandor (#80209) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Aki profi az mind azt mondja hogy szar a meta most. Én nem is játszok már, számomra ez így időpazarlás.

(#80211) fogtunder válasza grizlisandor (#80209) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én pár napota tolok egy meccset evenlockkal, a vicc az, hogy majdnem ott vagyok ladderen, mint mikor tryhardoltam.
Esténként meg megy a Magic, végre használható a kliens, csak az is nagyon messze van a F2P-től.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#80212) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok!
80g trade újfent.

Dani#24346

(#80213) grizlisandor válasza whitezo88 (#80210) üzenetére


grizlisandor
addikt

Most meg 5.quest rugó jön szembe egymás után. :C
Ez a szonjás kombózás gusztustalan, netalántán van valami boardod, csak volt. ;]

Mit csinálok én az életemmel szabi alatt? :O

(#80214) pachito válasza grizlisandor (#80213) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem ne kínlódj te sem, hamarosan új kieg, ha az nem jön be akkor Artifact.

(#80215) fogtunder válasza pachito (#80214) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Az mondjuk engem pl rohadtul nem érdekel, max a kártya trade az, ami érdekes benne.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#80216) arni1 válasza tomazin (#80189) üzenetére


arni1
aktív tag

mindenki megkapta már a paklikat? nem tudom kire szavaztam, de mindenképp jár 1 a szavazásért, vagy rosszul tudom?

(#80217) tomazin válasza arni1 (#80216) üzenetére


tomazin
veterán

szerintem már meg kellett volna. és mindig adnak egyet.
80g csere még mindig áll

(#80218) grizlisandor válasza pachito (#80214) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az lesz, R5 megcsinálom, ha nem őszülök bele, mert kell az epic hó elején és kész. Játékot max az összes golden hero után(1300 win) skippelem.
Az a baj, hogy itt változás csak rota után lesz..
Soha többet kártyás gyüjtögetős játék. ;]

(#80219) pachito válasza fogtunder (#80215) üzenetére


pachito
őstag

Steammel a háta mögött szerintem jó buli lesz - és aki picit is szemfülesebb simán hülyére keresi majd magát pár jobb lapon

(#80220) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

80g csere nálam, most online vagyok.

(#80221) lm83 válasza Fr0z3n (#80220) üzenetére


lm83
őstag

Nálam is van egy :)

(#80222) jr1994


jr1994
addikt

Mikor ér véget a dual aréna? Most is ad free runt ha nem fejezem be a menetet?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#80223) tomazin válasza jr1994 (#80222) üzenetére


tomazin
veterán

Ad free runt.

(#80224) lm83


lm83
őstag

Megint a szokásos hónap...
Itt van utolsó nap és megint ugyan úgy állok mint mint az elején kb
Rank 10 3*
Próbálkoztam az elején even warlockkal, most a vége felé even shamannal (most még Hagatat is lekraftoltam), de sehogy sem ment.
Napi egy két órát játszom átlagban , van amikor csak este egyet már fáradtan, van hogy délután többet. De elég sokszor hamar elmegy a kedvem, mert mindig jön valami combo, vagy druid deck amivel semmit nem lehet kezdeni...
Ilyenkor aztán nemhogy játszanék tovább az adott paklival amivel eredményt lehetne elérni, kipróbálok mindenféle paklit amit épp írnak a neten ilyen olyan oldalakon. Csakhát azok épp legendben működnek, nem rank 10-en...
Így másfél év után úgy gondolom még mindig sokat játszom, de nem tudom nálam is meddig tart ez ki.
Mostanában nagyon nincs élvezeti értéke a játéknak.
Úgy rota után mikor ki került sok régebbi lap ami nekem nem volt meg, volt pár jobb hónapom és kész...
Akkor ha nem Genn-t és két Call the arms ot kraftolok, hanem Baku és két Level up! ot, biztos más lenne a helyzet.

Hogy kombo druid paklikkal tudjak menni, ahhoz sok lego kellene, shamanhoz is...
Pedig ezekben látom most hogy lehetne játszani, ezek sokszor elvernek...
Bezzeg warriorból sok legom van, azok nem jók semmire...

A nyitásokról ne is beszéljünk...
Ma végre egy narancs fény, már örül az ember
Erre Electra Stormsurge... Hát köszi...
Utána két epic, Astromancer meg Unecpected Result, a legjobb lapok, meg pláne hogy már van kettő mindegyikből...

(#80225) KTony válasza lm83 (#80224) üzenetére


KTony
tag

Szia nem akarlak bántani de megnéztem a Hsreplayen az Even Shaman a legjobb deck ránk 10 en 60% feletti winratel ha gondolod este majd ráérek bemásolom neked a classonkénti muligen guidot hátha úgy jobb lesz egy kicsit

(#80226) lm83 válasza KTony (#80225) üzenetére


lm83
őstag

Szuper, köszi előre is :)
Csak egy hete próbálkozok azzal, de itt is pár vesztes meccs után elmegy a kedvem :/
Most is smuck jön, az embernek már elkezdeni sincs kedve a meccset, pont mire meglenne a lethal, healing rain...
Ja többi csodájáról nem is beszélve...

(#80227) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Na én is jövök kicsit sírni...

3 év óta játszogatok a játékkal, költeni soha nem költöttem rá, de gyakorlatig az elmúlt években 1-2 napi questet hagyhattam ki...mindig megcsináltam, még ha éppen nyaraltunk is, így azért jött annyi gold + free pack, hogy elég sok paklit meg tudtam/tudok csinálni, most is több mint 7000 golddal várom a decemberi kieget, de sajnos egyre inkább kiéget a játék.
Rank 7-en állok és az elmúlt két hétben hol visszabuktam 8-ra, hol visszajöttem 7-re. Megfigyeltem folyamatosan ugyan azt a 3-4 féle ellent nyomja a gép és ráadásul olyan szerencsével húznak ellenem, hogy esélyem sincs kb továbbmenni.
Ma 12-szer kaptam big priestet és mit ad az rng mind a 12-szer a 4. körben, de ha nála volt a coin már a 3.-ban kijátszották ellenem Barnes-t és innen egyszer sem tudtam megfordítani a meccset, hiszen folyamatosan élesztgetett újra mindent..volt meccs, ahol 8 db obsidian statue-t szedtem le, ragnák és litch kingek mellett, de már a 9.el nem tudtam mit kezdeni. Ha én veszem elő ugyan azt a big priest paklimat soha hangsúlyozom soha nem jött még barnes a játék elején....
Aztán ott van a quest meg a kingsbane rugó...hasonlóan ott is...első körben mindig cavern shinyfinder ott figyel...majd ha szerencséje van pár körrel később végtelenített, 6-12 lifesteal sebzéssel aprítgat.
A kedvencem a Shudderwock sámán...ha kijátssza nyomhatsz is a concede-re...a legutóbbi meccsemen is egy teljesen nyert helyzetből buktam el az egészet, emiatt a lap miatt...ráadásul nemelég, hogy egyszer kijátssza hanem másolja is magát és vagy 4-5 másolat a kezébe kerül...vicc az egész...ezt a lapot miért nem nerfelték?

Szóval most elég a játékból egy időre...belépek napi quest letol majd qiut. Megvárom az idei utolsó kieget...amiben reménykedem, hogy talán felélesztik a sárkányokat, mert kifejezetten szerettem velük játszani...de ha ez a kieg is egy f0s lesz, akkor azt hiszem végeztem a hs-el.

(#80228) fogtunder válasza basaharc502 (#80227) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Bárkivel beszélek ez van, mindenki rohadtul unja már, a sztrímerek is mennek el folyamatosan és a Team 5-on sem látszik, hogy gyökeresen más irányba akarnák vinni a játékot, kvázi ugyanazok a játékmódok vannak béta óta. A csapat fele lelépett, szerintem ez már a hattyúdal, nem látom, hogy menne innen felfelé. Kár, mert volt benne potenciál, de sose bírták kihasználni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#80229) kchryss válasza fogtunder (#80228) üzenetére


kchryss
addikt

Anyagilag maximálisan kihasználták a potenciált. Ahhoz képest, hogy minek indult, piszkosul sokat kaszáltak vele. Onnantól meg már nem igazán érdekelte őket a játék.

(#80230) jr1994 válasza kchryss (#80229) üzenetére


jr1994
addikt

Azon gondolkozok hogy az új welcome bundlet sem veszem meg. Bár ennyit talán ér még nekem a játék. Az előző bundle volt az egyetlen alkalom hogy költöttem rá, mondjuk azt nem bántam meg.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#80231) fogtunder válasza kchryss (#80229) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Anyagilag igen, csak most már lassan nyúzzák a birkát és nem nyírják. Értem én, hogy nem nonprofit cég, de lehetett volna ezt máshogy is csinálni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#80232) whitezo88


whitezo88
nagyúr

En elozo ket honapban szinte semmi laddert nem jatszottam, most mar rank23 vagyok :D

(#80233) DJGABI


DJGABI
addikt

80g csere dezmond#2305 eu

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#80234) KTony válasza lm83 (#80226) üzenetére


KTony
tag

Szia bocs de tegnap nagyon fáradt voltam ez a legjobb Even Shaman deck rank 10 től legendig.
A muligen guideban nincs nagy változás az alaphoz képest amit te is meg tudsz nézni annyi hogy Hunter ellen meg lehet tartani a Hexet Warrior ellen meg Hagatát. Játszottam vele viszonylag nehéz állandón figyelni kell a minionok poziciónálására és a boardclearek körbejátszására.

(#80235) jr1994 válasza KTony (#80234) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem az even sámánnal nem megy. Csak Kalimos hiányzik a deckből, nem hiszem hogy azon múlik. Tényleg nehéz vele játszani, engem az aggro és a control is el szokott verni :D úgyhogy leginkább hanyagolom.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#80236) Mahamoti


Mahamoti
csendes tag

(#80237) tomazin


tomazin
veterán

Lepjetek be, adott egy golden epic+commont.

(#80238) lm83 válasza tomazin (#80237) üzenetére


lm83
őstag

Holnap egy pakkot fog adni :)

Papagájhoz mit szóltok? ;)

(#80239) KTony


KTony
tag

Us szerveren van 80 goldom ha vkinek kell írjon privátot
Upd vagy alHonved#2220 eu n többet vagyok fent

[ Szerkesztve ]

(#80240) jr1994 válasza tomazin (#80237) üzenetére


jr1994
addikt

lol, egy golden star alignert már betörtem, adott még egyet :D és megvan a két sima is, kár hogy nem használom.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#80241) kchryss válasza jr1994 (#80240) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig van 67% wr-es deck vele. :DDD ;]

AAECAZICApTSApvoAg5AX+kB1QjkCMbCAofOApjSAp7SAovhAoTmAsvsAo3wAquAAwA=

Amúgy nem rosszak ezek az off-meta deck-ek szórakozni. Legalább változatosabb a játék velük.
Off-Meta Report - October 19, 2018
Off-Meta Report - October 2, 2018

A resurrect priest-et kipróbáltam, ahhoz nem kellett kraftolnom semmit. Meglepően jó vele játszani. :)

[ Szerkesztve ]

(#80242) jr1994 válasza kchryss (#80241) üzenetére


jr1994
addikt

Elvből nem játszok druiddal amíg ilyen undorító :D pedig megvan a twig, de a branching patch, arcane tyrant, lakatos malfúrió, végső ebola kombóból semmim nincs, és nem is lesz, rohadjon meg ;]

Érdekes hogy az itteni tempo rogue fut most máshol miracle néven. Kipróbáltam, de nekem kevésnek tűnik a laphúzás. Tényleg nem igazi miracle, a shudderwock sámán előbb felhúzta a pakliját mint én, és így persze meg is vert.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#80243) grizlisandor válasza Mahamoti (#80236) üzenetére


grizlisandor
addikt

Gs más hozott le(katt)

Úgy is hamarosan kiderül az igazság. ;]

(#80244) Mahamoti


Mahamoti
csendes tag

(#80245) lm83 válasza Mahamoti (#80244) üzenetére


lm83
őstag

Hát elég érdekes, hogy lesz olcsó bundle is, ez már valamit jelent az biztos..
Jól emlékszem, hogy tavaly volt a 10 ungoro +10 kft +10 kk pakk 20pénz :F
Hat maga az egész video elég gagyi, ha ez a jó szó rá... Ehhez képest az előző kettő még jó is mondható.
Mondjuk a ww elég jól ki volt találva.
Maga a rajzfilm megint jól sikerült.

Ja, más is kapott destiny 2-t :F

(#80246) Mahamoti


Mahamoti
csendes tag

Hearthstone jövője:
[link]

(#80247) Mahamoti


Mahamoti
csendes tag

(#80248) thesound


thesound
őstag

Én elkezdtem nézni az opening ceremony-t, de mikor elkezdték reklámozni a reggeli gabonapelyhet és a reklám után a műsorvezető pitsa ott ette live-ban és ajnározta teli szájjal, hogy ez milyen jó, overwatch-os gabonapehely, soha ilyen jó még nem volt, aztaderohadtjó... hát ott tudatosult bennem, hogy ez nekem már sok(k). $ereal.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#80249) tomazin válasza thesound (#80248) üzenetére


tomazin
veterán

Most ez komoly, hogy fizetsz azert, h azt nezd, h milyen jatekert fogsz fizetni nekik es meg itt is a reklamot nezheted.(tudom, h a ceremony ingyenes)

(#80250) KTony válasza Mahamoti (#80246) üzenetére


KTony
tag

Az ott milyen lény volt még fel kell dolgozmom xD
A kiegészítő lapjai eddig nagyon tetszenek várós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.