Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70951) rocket


rocket
nagyúr

Rogue Death Knight

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70952) #75376384 válasza rocket (#70915) üzenetére


#75376384
törölt tag

Szerintem az auctioneer száműzése wildba bőven elég lenne mint jade nerf.

[ Szerkesztve ]

(#70953) tomazin válasza rocket (#70951) üzenetére


tomazin
veterán

Jol latom ez egy passziv kepesseg?

Illetve egy masik gondolat: alternativ heroknak is lesz dk megfelelojuk?

[ Szerkesztve ]

(#70954) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Vettem mindegyik paklból 10-10et.
Classic pakkból 0 legendary, Wotogból Golden Shifter Zerus és normál Xaril, Msogból White Eyes és Jtuból meg Dudu qt-t.

(#70955) JNashville válasza rocket (#70951) üzenetére


JNashville
senior tag

Na ez nagyon meleg. Ha már a kijátszás körétől adja, akkor még melegebb még akkor is, ha csak 1 manánk marad.

Jade-téma: mivel egyedül a Jade Idollal van konkrét probléma, azt kéne rendbe tenni, nem a kapcsolódó lapokon reszelgetni, a gyökerénél kéne kezelni a szituációt.

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#70956) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Turtle Power! [link]

(#70957) Kari1


Kari1
aktív tag

Ha kijön az új kieg akkor az aréna már új pack-ot fog adni?
Mivel ha igen, akkor azoknak akik nem arénáznak annyit (mint pl én is) lehet hogy jobban megérné a mostani utolsó ingyenes run-t már csak akkor befejezni. Mivel akkor ungoro helyett kft pack lenne a biztos jutalom.

(#70958) JNashville válasza Kari1 (#70957) üzenetére


JNashville
senior tag

Igen, elég valószínű.

Más:

Battle for the Crater a heti Brawl, random hero, random dekk vs random dekk, egyik elementálos, a másik beastes.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#70959) micafighter válasza Kari1 (#70957) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tudtommal ha kijön az új kieg, elveszik az összes ingyenes arena run, amit addig nem használtál fel.

(#70960) KISDUCK válasza JNashville (#70955) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem felesleges hozzányúlni a jádéhoz, eléggé lassú szerintem ahhoz hogy ne lehessen vele mit kezdeni.

(#70961) fogtunder válasza micafighter (#70959) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ha kidraftolja, be lehet fejezni és új pakkot ad.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#70962) DJGABI válasza rocket (#70951) üzenetére


DJGABI
addikt

hát az egy körös stealth lópikula (Ice block?). bár azért majd biztos lehet ragelni ha valaki a megfelelő időben játssza ki. a hero power háát nem tűnik olyan hűdenagy value-nak

más: gyelekik megszerettem a druidot. csak ilyen budget questesre tellett [link] de ááá milyen jó érzés ezeket a nagy dögöket ingyen kidobálni ;]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#70963) whitezo88 válasza DJGABI (#70962) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ha olcsó druid deck kell akkor token, az legalább versenyképes is és lehet vele nyerni.

(#70964) DJGABI válasza whitezo88 (#70963) üzenetére


DJGABI
addikt

próbáltam azt is, ez lassabb, de sztem életképesebb. tokennél kb álomkézzel működött csak

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#70965) h3lios válasza tomazin (#70953) üzenetére


h3lios
addikt

Bizony, minden körben kapsz 1 ilyen lapot kézbe, ami a képen van, tehát az első kijátszott minionból / spellből kapsz 1 másodikat.

Az alternatív hero-knak nem lesz külön DK. verziója.

B-tag: H3lios#2825

(#70966) micafighter válasza h3lios (#70965) üzenetére


micafighter
nagyúr

Gondoltam, viszont igy furcsa lesz mikor Liandryból lesz egy DK Uther. Kár hogy pár plusz arton való spórolás miatt ez lesz, meg Alleriabol DK Rexxar.

[ Szerkesztve ]

(#70967) h3lios válasza micafighter (#70966) üzenetére


h3lios
addikt

Nem kötelező az alternatív Hero-kat használni. Arról nem is beszélve, hogy nem lehet megoldani máshogy ezeket.

Nyilván a Hero-knak adni kellett 1 nevet. Azzal, hogy az alternatív Hero-hoz alakul a kép a név még ugyan az marad, tehát megint zavar van az erőben. A nevet pedig nem tudod variálni, mert az egész collection manager használhatatlan lenne emiatt.

B-tag: H3lios#2825

(#70968) micafighter válasza h3lios (#70967) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kreativitás kérdése. Pl lehetett volna őket spell szerüen megcsinálni. Pl a kártya nem Frost Lich Jaina ( ami Khadgarból meg Medivhből is Jainát csinál..), hanem adnak a kártyának egy olyan nevet hogy mondjuk Dark Frost, ami ugyanezt csinálja, de egy uj hero portré helyett a Shadow Formhoz hasonlóan oldják meg az effektet.

Mondom, csak kreativitás kérdése lett volna. Ennél a megoldásnál artból se kellett volna több. Most csak igy hasraütésre mondtam valamit ami először eszembe jutott, ha ezért fizetnének hogy ilyeneken gondolkozzak, mint a Team5nél a Game Designer-ek, akkor lehet jöbb megoldás is eszembe jutna :)

[ Szerkesztve ]

(#70969) h3lios válasza micafighter (#70968) üzenetére


h3lios
addikt

Szerintem tökéletes ez így, a te ötleted már szerintem túl van gondolva. :D Épp azért jó, mert új egyedi mechanika. Ha minion sz.r, mert van potion of poly, ha spell van spellbender / counterspell. Ezt csak így lehet megoldani. :D

Ezeknél az alt hero-s problémáknál vannak sokkal nagyobb bajok is a játékkal, szerintem ez teljesen oké így. Akit zavar, hogy 1 csinos elf-ből (Alleria) egy rodható Rexxar lesz az ne játssza a DK-okat. ;]

B-tag: H3lios#2825

(#70970) ETOM válasza KISDUCK (#70960) üzenetére


ETOM
addikt

Priestel én sokszor nem is tudok vele mit kezdeni. :DDD

(#70971) #75376384


#75376384
törölt tag

Arról írtak valamit hogy mi lesz ha dk mellé kicsapom justicart? Gondolom majd néz mint hal a szatyorban és megfordul maga körül a hero power... vagy?

(#70972) whitezo88 válasza #75376384 (#70971) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Jaraxxus mellett csinál valamit? Nem. Nyilván csak a basiceket cseréli le, ahogy eddig.

(#70973) Chumlee válasza DJGABI (#70962) üzenetére


Chumlee
senior tag

Kontroll ellen tök játszható a quest nekem is nagyon tetszik , főleg a 24-es C'Thun-t kidobni ingyen :DD :DD

(#70974) h3lios válasza whitezo88 (#70972) üzenetére


h3lios
addikt

Rá is van írva, hogy replace your Starting Heropower.

B-tag: H3lios#2825

(#70975) itldj válasza #75376384 (#70971) üzenetére


itldj
aktív tag

Justicar mindig is az alap hero powereket javította fel, Jaraxxus vagy Majorhomo - Ragnaros hero powerrel se csinált semmit. (De a szövegezéséből ha jól rémlik ki is derül.)

(#70976) KISDUCK válasza ETOM (#70970) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az is számít hogy milyen az a priest, én valahogy így képzelem el a játékot, a különböző helyekre lehet különféle dekkeket elképzelni:

#70969 Helios: én egyetértek micfighterrel, ennyi pénzből azért ennyit összehozhattak volna hogy a karakter maradjon aki volt. Ekkora kiadónál, ennyi pénzből, ennyi játékossal megcsinálhatták volna. Ha egy zúg fejlesztő egyedül csinálja a játékot heti 2 órában ingyen, akkor azt mondanám oké, de ez így ultragáz!

(#70977) Chumlee


Chumlee
senior tag

Auctionmaster Beardo jó valamire ? Aranyban nyitottam maga az art tetszik ezért kérdem.

[ Szerkesztve ]

(#70978) whitezo88 válasza h3lios (#70974) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ami szintén hülyeség, mivel ha kapsz Finleyből, azt is fejleszti pedig az nem starting :D

mod:

[ Szerkesztve ]

(#70979) DaveNo1 válasza whitezo88 (#70978) üzenetére


DaveNo1
veterán

WoW, ez elég jónak tűnik

You are not prepared.

(#70980) KISDUCK válasza whitezo88 (#70978) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az igen, már látom is a helyét a jade dekkemben yogg helyére.

(#70981) whitezo88 válasza KISDUCK (#70980) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Questet is erősíti, mivel húzol csomót és 0-k a lények.

(#70982) itldj


itldj
aktív tag

És végre megvan a harmadik is. :C :C

Ps.: Keresd a hibát a képen.

(#70983) KISDUCK válasza whitezo88 (#70981) üzenetére


KISDUCK
addikt

Igaz, nyitottam egy druida questet még indulásnál, kíváncsi vagyok, hogy a következő kiegben lehet-e majd hatékony dekket építeni rá.

(#70984) h3lios válasza KISDUCK (#70983) üzenetére


h3lios
addikt

Nemhiszem. Ameddig ott van az aggro és a Jade szerintem semmi értelme nem lesz. Az aggro gyorsan végez és hatékony, ha pedig hosszúra nyúlik a játék a Jade-nél nincs jobb megoldás.

B-tag: H3lios#2825

(#70985) DaveNo1 válasza KISDUCK (#70983) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem jó lesz a big druid, mert kapott early game board cleart is. Bár a végtelen value miatt a Jade továbbra is jobb lesz ha nem jön erős counter. (nem ma akarták megmutatni azt a lapot?)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#70986) jr1994 válasza h3lios (#70984) üzenetére


jr1994
addikt

Nem lehetne az Idolt úgy megoldani, hogy nem önmagát keveri be, hanem csak sima gólemet idéző lapokat? Akkor nem lenne végtelen.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#70987) h3lios válasza jr1994 (#70986) üzenetére


h3lios
addikt

Nem fognak vele foglalkozni, mert csak év végig - jövő év elejéig van standar-en e mechanika. Ha akartak volna, már korábban hozzányúltak volna. Emellett már most is van 1 csomó pakli ami countereli. Kb. minden ami turn 4-8 között nyerni tud. A Controllal sem lehetetlen megfogni 1 szerencsésebb húzás mellett. Szóval bőven nem elég erős 1 Nerf-hez.

Amitől félek, hogy a Warlock továbbra is 1 hulladék marad. Nagyot kell durrantania a DK-nak ahhoz, hogy használható legyen a továbbiakban.

Am. az új DK rugóval kapcsolatban. Simán lehetővé teszi a 20 mana kézből OTK kombót. Simán játszod a Miracle early game-et aztán megvárod, ameddig kézbe ér Leeroy, Faceless, Coldblood + 1 coin. (amiből akár 3 is lehet a pakliban). Kipattintod a DK-ot, ha kell 1 + kör a játék vége felé és fixen megvan a Lethalod a kövi körben.

B-tag: H3lios#2825

(#70988) h3lios


h3lios
addikt

[link]

Hunter - Shaman - Warrior közül Huntert draftoltam...
Ebből sem lesz sok win a sok Mage miatt, de gyerekek... Konkrétan 1 menagerie decket draftoltam össze. :C

B-tag: H3lios#2825

(#70989) rocket


rocket
nagyúr

Uj Druid kartya

T10 a HS-ban :DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70990) h3lios válasza rocket (#70989) üzenetére


h3lios
addikt

Vótmá ;]

B-tag: H3lios#2825

(#70991) kchryss


kchryss
addikt

Végre összejött egy 11 win-es aréna mágussal. Eddig nem ment jól ezzel a kaszttal arénában. :)

Vettem pár pakkot én is:
wotog: 7. pakkaban volt egy Mukla, eddig azt hittem ez classic legendary, még sosem láttam, hogy használta volna valaki. :D
msog: 6. pakkban volt egy Genzo
ungoro: 4. pakkban egy Ozruk
classic: 15 pakkot vettem mire meguntam, nem volt benne 1 legend sem :(((

[ Szerkesztve ]

(#70992) DaveNo1 válasza rocket (#70989) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mostani metában bőven van T10 és druidnak a T10 valójában T7-T8.

Ez a lap szerintem beteg.

You are not prepared.

(#70993) rocket válasza DaveNo1 (#70992) üzenetére


rocket
nagyúr

Jade Druidba beteg, aggro addigra vagy nyer, vagy concedelt, meg nem is illik a deckjebe :)
Wild-on viszont nem lesz rossz Aviana/Kun Druid kulonbozo verzioiba.

#70991: 5 manas lego Mukla Quest Magebe nem rossz (maga a Quest Mage persze az :D), 3 manas free 400 dust :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70994) lm83


lm83
őstag

De szuper ez a mai brawl
Mágust dobott, hát élvezet volt ezeket az elemental lego-kat egymás után pakolgatni...
Élvezetes volt így elsőre...

(#70995) Chumlee


Chumlee
senior tag

Javították a reggeli kis lego esőt ? Most a brawlból csak egy rare jött .

(#70996) rocket válasza rocket (#70993) üzenetére


rocket
nagyúr

Marmint Quest Druidba lehet jo, annyit irtam ma Jadekrol, hogy mar automatikusan az volt default a fejemben Druid kapcsan :D

#70995: Blizzard nem mondott semmit ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70997) KISDUCK válasza h3lios (#70984) üzenetére


KISDUCK
addikt

Még nem írnám le, vannak még vissza be nem mutatott lapok és a használhatóságról csak a gyakorlat dönt majd.

(#70998) ígyvanferi válasza KISDUCK (#70976) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én is veletek értek egyet az alternatív hero portrékat illetően. Felesleges ilyen nevetséges dolgokkal menteni a mundér becsületét, hogy de nem kötelező használni őket, meg máshogy nem lehet megoldani. Biztos, hogy lenne rá megoldás, ha akarták volna, megcsinálják, és de, ha már vannak, akkor használni akarom őket továbbra az új mechanikával is. Persze ez tényleg apróság, de bosszantó.

(#70999) balisz


balisz
senior tag

Most játszottam egy Shielded Minibot-os Paladin ellen arénában... Persze azon kívül is jó deck-je volt, szerencsémre nekem is, nagy nehezen sikerült lenyomni Warlock-al 8-2-nél (később meg is lett a 12 win). De azért jó lenne ha ezeket a deck-eket egy idő után kivonnák a forgalomból, ha már elméletileg az aréna is rotál

(#71000) balisz válasza balisz (#70999) üzenetére


balisz
senior tag

Utolsó meccsem egyébként egy Vicious Fledgling carry volt, most látom, hogy jött is a friend request. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.