Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70501) tomazin válasza saen (#70499) üzenetére


tomazin
veterán

En nem vagyok kepben, de a gugli nekem a rugo/pala/mage sorrendet hozta.

(#70502) saen válasza DaveNo1 (#70500) üzenetére


saen
veterán

Magamtól shaman-t választottam volna, de akkor adok mégegy esélyt a mage-nek. Anno mindenki azt istenítette, nekem sose ment vele.

(#70503) DaveNo1 válasza saen (#70502) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kipickelsz pár meteort meg firelands portalt és 12 win ;]

Közben..új druid legendary:

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#70504) rocket


rocket
nagyúr

Uj Hunter kartya Bearshark 3mana 4/3 Beast "can't be targeted by spells or Hero Powers"

Egy ujabb gyongyszem a T5-6 lethal eleresehez :D
OP, onmagaban 3manaert 4/3 beast se rossz, tobbi meg hab tortan, foleg ha next T jon a Houndmaster buffal T/4-re 6/5 taunt :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70505) micafighter válasza rocket (#70504) üzenetére


micafighter
nagyúr

A ManBearShark viccesebb lett volna, félig medve, félig cápa, félig ember :DDD :DDD

Mondjuk a 3mana 4/3al továbbra is az a gond, hogy sok 2 mana 3/2 letradeli.

[ Szerkesztve ]

(#70506) saen válasza rocket (#70504) üzenetére


saen
veterán

Valljuk be őszintén, hunterra ráfér a buff. Mondjuk kitalálhattak volna ennél érdekesebb kártyát is.

(#70505) micafighter: az igaz, hogy egy 3/2 letrade-eli, viszont ha korai tempo megvan, akkor meg snowball lesz nagyon keményen.

[ Szerkesztve ]

(#70507) rocket


rocket
nagyúr

Holnap este 8-kor streamen kartya bemutato a Blizzardtol.

Thijs ma 10 orakor mutatja be a neki szant kartyat :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70508) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Régóta nem követem már a HS történéseket, de változott valami az árazással?

Régebben androidon nézve olcsóbbak voltak a cuccok, de most néztem a köv kieg előrendelését, és mintha PCn euróval olcsóbbra jönne ki. Én számoltam el valamit?

(#70509) saen válasza DjDanee87 (#70508) üzenetére


saen
veterán

Volt nemrég áremelkedés. Pontosan hol mennyi azt nem tudom, de az aktuális árakat úgyis látod.

(#70510) rocket válasza DjDanee87 (#70508) üzenetére


rocket
nagyúr

UG megjelenesere aktualizaltak az arakat Androidon az akkori euro-forint arfolyam szerint, igy lottek a jo arasitott 12500ft-os 40packnak, meg mostantol a preorder 50packnak is.

Az meg, hogy olcsobb PC-n euroban azert lehet, mert azota erosodott a forint az akkori arfolyamhoz kepest, mikor utoljara forintositottak az arakat Androidon. (fix forint ar van, es nem kovetik surun az arfolyam ingadozast)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70511) rocket válasza micafighter (#70505) üzenetére


rocket
nagyúr

Jelenleg nem sok 2drop 3/x minion van a metaban, ezert tunik erosnek, foleg az 1drop beast next T Razormaw utan, ami nem ritka Hunter kezdes.

Persze meg sok kartyat nem mutattak be, es kitudja merre indul a meta, de a jelenlegi oszkep alapjan nekem erosnek tunik.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70512) DjDanee87 válasza rocket (#70510) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor most kivételesen PCs eurós preorder lesz.

(#70513) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#70503) üzenetére


Gyuri27
félisten

Duduba ez erős. Jó tempóval 5-6 körre kipattintod és már jó is.
De ha a játék vége felé random fiestázol be két 8/8-t az is veljú.

rocket: ez a lap beteg.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#70514) h3lios


h3lios
addikt

2-3 lett az aréna vége... Sugárban hányok a mage-ektől.

Cabalist tome into ice barrier into boardclear into agyrák.
Gliff mindegyiknél van, ha nincs akkor majd a tome-ból megkapják. Konkrétan nem tudod őket körbejátszani, mert azt csinálnak amit akarnak és sosem fogy ki a kezük.

Az egyik ilyen csicska ellen EZ winem lett volna. Board: nála kint 1 egy HP-s flame elemental, ő 1 HP-n van. Kirakom a mad bombert és lelövi a 3 hp-s másik minionom. Ez mégis mi a rák ? :F

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#70515) tomazin válasza rocket (#70510) üzenetére


tomazin
veterán

Engedd meg hadd emeljek ki pár részt ebből a hszből:

UG megjelenesere aktualizaltak az arakat Androidon az akkori euro-forint arfolyam szerint, igy lottek a jo arasitott 12500ft-os 40packnak, meg mostantol a preorder 50packnak is.
Az meg, hogy olcsobb PC-n euroban azert lehet, mert azota erosodott a forint az akkori arfolyamhoz kepest, mikor utoljara forintositottak az arakat Androidon. (fix forint ar van, es nem kovetik surun az arfolyam ingadozast)

A marketingen dolgozol? Ekkora bs-t a tv reklámokban szoktak tolni.
Árat emeltek, ezen nincs mit szépíteni.
Euro-árfolyam ingadozás? 2015ben adták ki mobilra és 2014ben tabletre. Ezen időszak alatt az eur árfolyama 300-315ft között mozgott. Ha nem hiszed. manapság hasonlóan alakul.

Semmi más nem történt, csak eddig tudtak produkálni 2számjegyes bevételnövekedést és most elkezdtek különféle technikákat alkalmazni, hogy ezt tartani tudják. Ennek egyik módja az áremelés. (meg aréna rewardból kicseréljük a goldot, kártyás kieget adunk ki)

(#70516) DopeBob válasza tomazin (#70515) üzenetére


DopeBob
addikt

Mégis kit érdekel az EURHUF? Mert a Blizzardot biztos nem. Ajánlom helyette az USDEUR-t

MZ/X

(#70517) DaveNo1 válasza tomazin (#70515) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kit érdekel az eurhuf, blizzard az usdeur-t nézi, ott pedig komoly mozgás volt az elmúlt 3 évben.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#70518) h3lios


h3lios
addikt

Thijs-t nézem és Medivh freeze mage-ezik és konkrétan retardált a meta... :D

Konkrétan a Pirate Warrior és a Jade druid is Eater of Secrets-et játszik... Ez sok mindent elmond arról, hogy mennyire van tele a töke az embereknek a secret mage-el és a glyph-es clownfiestával.

Legutóbb a druid wintrade-ben concedelt neki a fix lethal mellett. Már ő érezte magát szarul a sok armor + yogg + eater után.

B-tag: H3lios#2825

(#70519) whitezo88 válasza h3lios (#70518) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Dupla Eater dupla Silencen én már meg se lepődök... kár hogy ha nem olyan deck jön ami ellen techel hatalmas hátrányban van.

[ Szerkesztve ]

(#70520) #75376384 válasza h3lios (#70518) üzenetére


#75376384
törölt tag

volt idő amikor szinte minden deckben volt kezan mégse volt elegük a secretekből a népeknek... mert láttál pár meccset ilyen tech lappal még nem feltétlen kellene messzemenő következtetéseket levonni. :U

(#70521) h3lios válasza #75376384 (#70520) üzenetére


h3lios
addikt

15-20 meccset láttam ma thijs-tól a meccsek felében ott voltak a fent említett tech lapok. High legend EU-n 25 körül van most.

B-tag: H3lios#2825

(#70522) saen válasza h3lios (#70521) üzenetére


saen
veterán

Stancifka is játsza az eatert high legend-en, de sose láttam, hogy jött volna mage :D

(#70523) tomazin válasza DopeBob (#70516) üzenetére


tomazin
veterán

&Dave: my bad, ez nem jutott eszembe.

(#70524) h3lios válasza tomazin (#70523) üzenetére


h3lios
addikt

2 baj van vele:

1. 7 manás hunter lap
2. Nice Alley cat 7. körben...

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#70525) Gyuri27 válasza tomazin (#70523) üzenetére


Gyuri27
félisten

7-ért 6/7 nem egy erős valami. Nem beast + random fiesta.
Köszönjük nem finom. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#70526) rocket válasza tomazin (#70515) üzenetére


rocket
nagyúr

Igen en vagyok a small indie company marketinges tanacsadoja :D

Nem irtam egy szoval se, hogy nem emeltek arat, talan ha nem kiemeltel volna reszleteket akkor eszre vetted volna, hogy a 40 packrol beszeltem (mivel az volt az egyetlen akcios csomag Androidon ami jelentosen eltert az arfolyam alapjan a PC arakhoz kepest), ez volt sokaig 12500ft, PC-n meg 44.99euro (ami palyafutasa soran banki atvaltassal kb. 13800-14500ft-nak felelt meg), annak aktualizaltak az arat az UG elott nehany hettel az akkori 49.99 euro/forint arfolyam alapjan az Android shopban forintra.

Egyszerubben, eltoroltek a 40pack kedvezmenyes forint arat az Android shopban, es belottek a 49.99 eurot az akkori arfolyam alapjan, de azota 5-6ft-al erosodott nemzeti penzunk az eurohoz kepest, igy jelenleg PC-n euroban fizetve minimalisan olcsobb lehet.

Ennyi, pont

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70527) rocket válasza h3lios (#70521) üzenetére


rocket
nagyúr

Asian jatszik, honapok ota csak ott tudja kifarmolni a Legend pontokat, EU-hoz mar keves.

Pedig egy szava se lehet, RNG es topdeck kapcsan ;]

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70528) beherit válasza tomazin (#70523) üzenetére


beherit
tag

Arra jó, hogy ezt nyissam majd egy normális epic helyett.

Egyébként nekem minden classic packomban van egy thrallmar farseer, már nem merek nyitni, utálom, gyűlölöm, megvetem :)

Arénás dolog: 3 runt mentem a héten, 1x hunterrel, 2x mage-dzsel, 5-5-6 win volt, 1 mage ellenfelem volt az egészben, paladin, hunter meg priest volt kb mindenki, meg 1 warlock talán. Az első meccset amúgy szinte mindig elbuktam, tegnap este olyan hunter volt az első srác, alleycat, razormaw, animal companion, houndmaster volt az első 4 köre.

Így nem a glyph volt az idegesítő lap, hanem a spikeridged steed. Annyira meg tudja fogni a dolgokat silence hiányában, hogy íj.

amor fati

(#70529) Scale válasza tomazin (#70523) üzenetére


Scale
őstag

A control hunter megérkezett :DDD

(#70530) saen válasza Scale (#70529) üzenetére


saen
veterán

Egy tempo deckbe nem lesz ez olyan rossz, illetve aréna is van. Amikor turn 6 highmane, turn 7 ez és DR-ből kijön az új highmane akkor sokan nem fognak röhögni. Persze ha 1/1 jön az szívás...

(#70531) Cathfaern válasza h3lios (#70524) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kivéve ha control hunterben gondolkozunk, amire a legendary hero lap elvileg lehetőséget ad. Úgy nincs Alley cat, és a 7 mana se akkora probléma.

(#70532) fogtunder válasza Cathfaern (#70531) üzenetére


fogtunder
nagyúr

és mit csinálsz a control hunterrel ez első 4 körben, vagy amíg nem húzod fel a hero kártyát?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#70533) micafighter válasza fogtunder (#70532) üzenetére


micafighter
nagyúr

Elég jó emotjai vannak, addig azokat spammeled :DDD

(#70534) eLit-MiLan válasza fogtunder (#70532) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

controlálod a boardot :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#70535) thesound válasza micafighter (#70533) üzenetére


thesound
őstag

😂

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#70536) Chumlee


Chumlee
senior tag

6-3-as aréna warlock-kal . A Deathwing valami ocsmány arénában(viszont sokszor megmentett). Arról nem beszélve ,hogy 2 Jaraxxus-t is discorever-öltem. A warlocknak arénában tényleg ennyi cleart ad? 3 volt deckben ,1-2 jött a minionokból.

(#70537) Cathfaern válasza fogtunder (#70532) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Feltételezem ha beraknak neki egy controll hero powert, meg mutogatnak egy controll miniont, akkor talán adnak majd más controll lapokat is. Ha nem most, majd a következő kiegben, mint a quest rugónál vagy a taunt warriornál.
Ez egy jó controll lap, de nyilván ez nem jelenti azt, hogy ebben a kiegben játszható lesz. Az majd kiderül ha ismerjük az összes többi lapot is.

(#70538) Soybex válasza fogtunder (#70532) üzenetére


Soybex
őstag

Spamolod az I will hunt you down-t ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#70539) fogtunder válasza micafighter (#70533) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én csak egy emote-ot szpemmelek, azt, hogy OBLIVION ;]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#70540) h3lios


h3lios
addikt

Új druid Epic:
[link]

Elég király egyébként... :Y

Kicsi magyarázat, választasz 1 deathrattle effekt-et, ami titkos, nem látja az opponent, hogy mit választottál. Vagy minden minionra +2/+2 vagy deal 3 to all... :D

Mondom én, hogy jönnek a király új mechanikák. :))

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#70541) DaveNo1 válasza h3lios (#70540) üzenetére


DaveNo1
veterán

Wow, első használhatónak tűnő druid aoe lap

You are not prepared.

(#70542) h3lios válasza DaveNo1 (#70541) üzenetére


h3lios
addikt

Emellett token deckben is működhet. Szerintem ez kötelező craft lesz,ha nem nyitja ki az ember. Jade-ben és Aggro-ban is megállja a helyét.

B-tag: H3lios#2825

(#70543) whitezo88 válasza h3lios (#70542) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ja de tokenben tudod úgyis hogy a buffot válaszotta, nem az aoe-t.

(#70544) DaveNo1 válasza whitezo88 (#70543) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja, de control druiddal meg amúgy is hátrányban vagy az elején, szóval ott is tudni fogják, hogy AOE ;]

You are not prepared.

(#70545) ETOM


ETOM
addikt

Kinyitottam 10 classic pakkot epic lap nélkül. Ez a bug :F

[ Szerkesztve ]

(#70546) thesound válasza ETOM (#70545) üzenetére


thesound
őstag

Nem

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#70547) ETOM válasza thesound (#70546) üzenetére


ETOM
addikt

Valahol azt olvastam 10-be garantált az epic akkor téves volt sorry.

[ Szerkesztve ]

(#70548) saen válasza ETOM (#70547) üzenetére


saen
veterán

Ez sajnos pech és nem bug :(

(#70549) ETOM válasza saen (#70548) üzenetére


ETOM
addikt

:( Kellemetlen. Az ungoronál is jártam így, de ott a 10.-be volt egy. Mindegy igazából majd csak ad.

(#70550) tomazin válasza rocket (#70526) üzenetére


tomazin
veterán

Bocsanat a felesleges hszert, rossz nap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.