Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71851) ThySoul válasza fogtunder (#71846) üzenetére


ThySoul
senior tag

Én már játszani se szeretek mage-dzsel, nem túl izgalmas+egyszerűen sajnálom szegény ellent, hogy csinálhat bármit az esetek nagyrészében nem tud megverni a blockok miatt. (mondjuk ma 3mar vertem rugóval, bár ezek elementálok voltak) Bár az is igaz, hogy ha nem jön valami ami életképessé teszi a jainat block nélkül, úgy jár mint a lock ungoro után.

(#71852) pachito válasza ThySoul (#71851) üzenetére


pachito
őstag

Én vagyok az egyetlen akit nem zavar az Ice Block? :DDD Nemtom, valahogy sose zavar még ha emiatt is kapok ki...a jade BS meg druid ramp viszont triggerel :U

(#71853) ThySoul válasza pachito (#71852) üzenetére


ThySoul
senior tag

Engem általában az zavar ha valami aggro ver meg állomkézzel, vagy ha úgy veszítek ki mage ellen, hogy vagy 4 körig fagyasztva van a boardom meg még persze le is kéne vernem róla két blockot....kössz nem, inkább játszok folyton pirate wari ellen.

(#71854) eLit-MiLan válasza pachito (#71852) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Engem se zavart sose :DDD Amiket mondtál meg a skillvolve és társaik jobban zavarnak :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#71855) fogtunder válasza eLit-MiLan (#71854) üzenetére


fogtunder
nagyúr

abból legalább lesznek jó klipek troldenbe.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#71856) #75376384 válasza pachito (#71852) üzenetére


#75376384
törölt tag

Engem se zavart sose. Ott a techlap ellene.
Engem bármilyen warlock deck, ami képes kikergetni a világból. Mindegy mi, guldan fejét és hangját mindennel jobban utálom ebben a játékban. :D
A következő egy ilyen listában a Dragon priest lenne.

(#71857) thesound


thesound
őstag

Eljutottam én is addig, hogy kinyissam a pakkjaimat:

Prologue: Uther DK

86 pakkból:

legend: Garrosh, 2 manás Prince, Gul'dan, Rexxar, Arfus
epic: 16
+1810 dust

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#71858) asuspc96


asuspc96
senior tag

Egyszerűen undorító ez az evolve sámán...úgy szétb@ssza a felépített startégiát, hogy az első devolve után kuka kb...
Ja és mindez persze forintot nem érő lapokból van összerakva :D
2 evolve+devolve meg bloodlust azt szevasz tavasz
Ma talán 2x sikerült ilyet megverni...érdemes kicraftolni a shaman dk-t ?

A másik, találkoztam egy érdekes sámám deckkel, volt benne egy legemdary ami kopizta a fagyott minionokat, az egész olyan volt mint egx freeze mage.
Valaki tudja melyik deck ez ? :F

[ Szerkesztve ]

(#71859) DJGABI válasza asuspc96 (#71858) üzenetére


DJGABI
addikt

pont írni akartam, a sokat szidott hunter DK úgy meggyalázta az evolve sámánom ahogy kell. teli board, evolve előtt a deal 2 battlecry letakarította :DDD meg előtte már panaszkodtam h én csak a hulladékot kapom evolve után is

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#71860) eLit-MiLan válasza fogtunder (#71855) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Sajnos meccs közben ezzel nem vagyok kisegitve :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#71861) tomi20100


tomi20100
tag

80q csere eu

(#71862) rocket


rocket
nagyúr

Ouch :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71863) Chumlee válasza DaveNo1 (#71848) üzenetére


Chumlee
senior tag

Eater of secret ? Szinte minden deckemben van , nem értem van rá lap ,de nem használjuk utána meg megy a sírás . :))

[ Szerkesztve ]

(#71864) Mister_X válasza Chumlee (#71863) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az én paklimba nem kell, megeszi a mage-t anélkül is. ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#71865) Chumlee válasza Mister_X (#71864) üzenetére


Chumlee
senior tag

Az egy másik dolog ;] , viszont a topikban az Ice Block folyton feltűnik mint a HS-t tönkre tevő lap .

Én ezzel a változattal próbálom meg [link] A tiedből hiányoltam a jó Tiriont-t :B

(#71866) Mister_X válasza Chumlee (#71865) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A mit? [deck] Bolvar v2-t kivéve az összes paladin legendary benne van - ne szórakázzá' velem, he, paladin a main classom ;] Ebon Blade Uther is azért golden, mert 1) volt rá dustom és más nem kellett bele igazán, 2) alapból golden a paladin nekem 500 win miatt és nem lenne szép, ha egy nem-golden Uther DK venné át a helyét.

A tetejéről Forbidden healing lemaradt. Equality sajnos nem fért be, lehet Tar Creeper helyére kellene, de az túl jó lap az Evolvewanker shaman és hunter ellen. Apropó, ha nem látom, el se hiszem, de van viable control hunter N'Zoth-tal.

-

### Exodia, The Fallen
# Class: Paladin
# Format: Standard
# Year of the Mammoth
#
# 1x (0) Forbidden Healing
# 2x (1) Adaptation
# 1x (1) Getaway Kodo
# 1x (2) Doomsayer
# 2x (2) Hydrologist
# 1x (2) Wild Pyromancer
# 2x (3) Acolyte of Pain
# 2x (3) Aldor Peacekeeper
# 1x (3) Auctionmaster Beardo
# 1x (3) Stonehill Defender
# 1x (3) Tar Creeper
# 1x (3) Wickerflame Burnbristle
# 2x (4) Consecration
# 2x (4) Truesilver Champion
# 2x (5) Burgly Bully
# 2x (6) Spikeridged Steed
# 1x (6) Sunkeeper Tarim
# 1x (7) Grimestreet Protector
# 1x (8) Lay on Hands
# 1x (8) Ragnaros, Lightlord
# 1x (8) Tirion Fordring
# 1x (9) Uther of the Ebon Blade

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#71867) fogtunder válasza Chumlee (#71865) üzenetére


fogtunder
nagyúr

kettőspont nélkül nem igazán jó a link :D

az eaterrel meg az a baj, hogy bármelyik másik matchupban 4-ért 2/4, plusz ugye fel is kell húzni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#71868) Chumlee válasza fogtunder (#71867) üzenetére


Chumlee
senior tag

Már megint elb&sztam ... :U

Az is ott van ,de akkor ha bele gondolsz a mage sem feltétlen tudja kijátszani az ice blockot. Aláírom 4-ért sokat nem dob az élményen . Nekem a miracle-ben is ott van bár az kicsit fapados.

Viszont ezek a dupla elise-k , dupla leeroy-ok fenomenálisak a Valeera DK-val. Ha beáll a meta és játszható marad a miracle is akkor lecraftolom a hiányzó 2-3 legendary-t

(#71869) Mister_X válasza Chumlee (#71868) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mage-nek ott van az Arcanologist kihúzni a pakliból és akkor már 4 lap van a 30-ban, amivel meglesz az Ice block, míg neked a 30-ban van egy darab Secret Eater, amit csak felhúzni tudsz.

Mage kaphat még Ice Blockot: Babbling Book, Primordal Gliph, Shimmering Tempest, Cabalist's Tome, vagy aktiválja a pakli aljáról is akár glacial Mysteries segítségével.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#71870) fogtunder válasza Chumlee (#71868) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért a mage elég nagy valószínűséggel húz bele egy, de inkább két blockba az első 10 körben, mert van rá célzott laphúzása, neked meg nincs az eaterre. mikor minden második meccs mage volt, akkor én is játszottam, mert néha a palát is be tudtad vele mérsékelten csicskítani, de most az über greedy priest paklik ellen nem nagyon ér semmit.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#71871) whitemetal33


whitemetal33
tag

LK-t érdemes lecraftolni? Csak mert látom sok deckbe benne van de nemtom hogy most csak try szinten vagy konkrétan annyira erős és amiatt?
Mellesleg ma már megint jópárszor átéltem ezt a fagyós bugot -.- nem értem ha van egy ilyen súlyos hiba a játékban akkor miért nem tudják kijavítani?

(#71872) fogtunder válasza whitemetal33 (#71871) üzenetére


fogtunder
nagyúr

minden kontrol deckbe jó. nagy a teste, van tauntja, és ad egy kártyát, ami legalább közepesen jó. én simán legyártottam azonnal, eddig ez az egyetlen kraftom.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#71873) F-ECT$ válasza whitemetal33 (#71871) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy legendet craftoltam eddig én is csak: LK. Most 1-2 hétig tuti meta lap lesz, és utána is bele fog férni a control deckekbe, ha lesznek.

Dive ever, work never.

(#71874) tomazin válasza Mister_X (#71869) üzenetére


tomazin
veterán

egy darab ice blockot kell csak leszedni :P

(#71875) saen válasza whitemetal33 (#71871) üzenetére


saen
veterán

Szerintem túl van hype-olva, nem rossz lap, biztos lesz pakli amiben benne lesz, de közel sem olyan jó, mint amilyennek most mondják. Ettől függetlenül kraftold nyugodtan.

(#71876) Mister_X válasza tomazin (#71874) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem egyet se kell ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#71877) Chumlee


Chumlee
senior tag

Ladderezni pirate warrior-ral most nagyon egyszerű ;]

(#71878) ThySoul válasza Chumlee (#71877) üzenetére


ThySoul
senior tag

Volt valaha nehéz vele létrázni? ;]

(#71879) Chumlee válasza ThySoul (#71878) üzenetére


Chumlee
senior tag

Arra fel írtam ,hogy elég sok helyen írták ,hogy nem lesz most már olyan erős .

Viszont ez elég érdekes OTK combo wild-ben.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#71880) csoki


csoki
senior tag

nekem szerintem életem nyitása volt ez a kiegészítő:

majd ezután vettem még 5 packot, és még 1 legendary, tehát 65 pakkból 8 legendary (amiből 4 dk) + 1 dk a prologue-ból :)

(#71881) Scale válasza csoki (#71880) üzenetére


Scale
őstag

Az szép, szerencsés vagy :K

(#71882) lm83 válasza rocket (#71862) üzenetére


lm83
őstag

Mondtam már a múltkor is, hogy milyen jó lap ez...

(#71883) #75376384


#75376384
törölt tag

Ma kinyitottam a 3. UI-t is. Remélem kap egy szép kis nerfet, elég sokan sírnak miatta ahogy láttam.

[ Szerkesztve ]

(#71884) DaveNo1


DaveNo1
veterán

80 goldom van cserére

You are not prepared.

(#71885) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#71884) üzenetére


DaveNo1
veterán

elkelt

You are not prepared.

(#71886) grizlisandor


grizlisandor
addikt

R5 pipa, 2 deckkel J4CKIECHAN’S szerű HandLock és APXVOID’S Token Druid.

(#71887) h3lios


h3lios
addikt

Nem gondoltam volna, hogy valaha lesz olyan pakli ami rávesz arra, hogy lecraftoljam Ysaarj-t de most mégis megtörtént. Annyira király ez a Big Priest, hogy már röhejes. Nem tier 1 deck, de amikor a warlock concede-el ellened, mert 2 szifon és 1 nether után nem marad hard removal... :D FELBECSÜLHETETLEN !

Nem mellesleg Druidban is jó, szóval dust well spent.

B-tag: H3lios#2825

(#71888) micafighter válasza h3lios (#71887) üzenetére


micafighter
nagyúr

A kibler félére gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#71889) h3lios válasza micafighter (#71888) üzenetére


h3lios
addikt

Majdnem teljesen ugyazez csak N'zoth nélkül, túl greedy. Lehet variálni, de 1-2 lap eltéréssel ugyan az. :D

Nagyon brutál kombó turn 5 coinnal kapni egy 5/5-ös lich kinget / ysaarjt, ami aztán pakol ki tovább. Köv körben 4 manárt mehet rá a resurrect, szinte semmi nem tudja ezt a kombót megverni. Aztán onnantól már pakolod ki a nagy dögöket.

A Savjz féle verzióban amúgy Ysera van N'zoth helyett.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#71890) thesound


thesound
őstag

Ez a deck most egész tetszik. Van minden ami kell. Haladtam is vele.

### Custom Hunter
# Class: Hunter
# Format: Standard
# Year of the Mammoth
#
# 2x (1) Alleycat
# 2x (1) Fiery Bat
# 1x (1) Tracking
# 2x (2) Crackling Razormaw
# 2x (2) Hidden Cache
# 2x (2) Kindly Grandmother
# 2x (2) Scavenging Hyena
# 2x (3) Animal Companion
# 1x (3) Bearshark
# 2x (3) Eaglehorn Bow
# 1x (3) Grimestreet Smuggler
# 2x (3) Kill Command
# 2x (3) Shaky Zipgunner
# 2x (4) Houndmaster
# 2x (4) Saronite Chain Gang
# 1x (5) Doppelgangster
# 1x (6) Deathstalker Rexxar
# 1x (6) Savannah Highmane
#
AAECAR8GlwjtCae+Avm/AtfNAobTAgyoArUD6weBCv4MuK0CubQCk7sC6rsC6b0CjsMCm8sCAA==
#
# To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#71891) balisz


balisz
senior tag

80g quest cserére vár nálam! :) Akár most is ráérek.

(#71892) balisz válasza balisz (#71891) üzenetére


balisz
senior tag

Nem elhanyagolható részlet: Dittore#2665 :D

(#71893) balisz válasza balisz (#71891) üzenetére


balisz
senior tag

Elkelt.

(#71894) hyperspace válasza h3lios (#71889) üzenetére


hyperspace
őstag

Nagyon jó ez a deck, én savjz videói között láttam meg. Sokat vissza lehet healelni, az előbb is egy játékban 30 felett volt csak a lifesteal. Ez jól jön pl akkor, ha LK fegyvert dob, ami DR-je elég vicces :))

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#71895) rocket


rocket
nagyúr

Mage low roll Firelands Portal tovabb folytatodott tegnap, Double Gangster, BloodQueen Lanathel szemelyeben :)

RNG a jatek resze, de low roll 1/6 meg high roll 7/8 taunt minion kozott eleg nagy a kulonbseg.

#71880: Gratula, ez tenyleg nem atlagos nyitas volt :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71896) Scale válasza rocket (#71895) üzenetére


Scale
őstag

De legalább volt lifestealed :DDD

(#71897) fogtunder


fogtunder
nagyúr

a pillanat, amikor kijön a highroll és priest mirrorban barnes kirakja Yasharaj-t, az pedig Yserát harmadik körben :DDD

I hate morning people. And mornings. And People.

(#71898) Mister_X válasza fogtunder (#71897) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Savjznak csinálta Barnes, hogy 1/1 Y'shaarj kihúzta a deckből a rendes verzióját, holott tele volt a paklija minden egyébbel :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#71899) h3lios válasza Mister_X (#71898) üzenetére


h3lios
addikt

Ezt skillnek hívják a nagyok között... ;]

B-tag: H3lios#2825

(#71900) #75376384 válasza rocket (#71895) üzenetére


#75376384
törölt tag

ma druida questem van. két shaman jött szembe egymás után, mindegyiknél az első "random" totem sp volt, amihez persze jött a portal és belőle a sticky szar, nekem pedig a teljes clear. ahogy a 6. kör gang+evolve is bejátszott, persze mindezt 1 mannás lényekkel párosítva. nem nagy minta, de elég fura volt 7 percen belül kétszer pontosan ugyanúgy kikapni. még az én mulliganem is hasonló volt mindkét meccsen. :)

nagy kedvencem a karazan és az old gods egyaránt, de jövőre szerintem pezsgőt bontok, ha ez a sok random szar végre kirotál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.