Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70201) tomazin válasza DopeBob (#70199) üzenetére


tomazin
veterán

én annak ellenére, hogy csak 40es volt a mai q letoltam, nem szeretném azt látni, hogy holnap reggel 40g jár érte.

(#70202) quex válasza Joco_77 (#70196) üzenetére


quex
tag

Ez goromba beszólás volt.

Sok fontos kártyám hiányzik. Szerinted ha leülők 1 órára játszani, akkor a napi quest által megkövetelt kasztal kellene játszanom és a quest-et lehet, hogy teljesíteni sem tudom ennyi idő alatt, vagy inkább 5 percet beáldozva utána játszak 55 percet olyan paklival, amihez vannak megfelelő lapjaim, hogy élvezhető legyen?

[ Szerkesztve ]

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#70203) F-ECT$ válasza tomazin (#70193) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is talán 2 db 40-essel megúsztam a dolgot és cserébe volt 2 db 80g-s questem is, szóval összességében ~8 packkal többet tudok így majd venni goldból az akciónak hála.

@quex: szerintem jól csinálod, azaz ha amúgy nem játszanál az adott questhez tartozó class-szal, mert gyengék a lapjaid hozzá, akkor inkább 5 perc unalom, és utána rendes játék, mint 55 perc szívás.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#70204) Joco_77 válasza quex (#70202) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Ha gorombának érezted, akkor elnézésedet kérem. Semmi hátsó szándékom nem volt, de én személyszerint tuti nem tökölnék ilyesmivel. Nem tetszik a quest akkor átforgatom, napi egyszer lehet...

Tényleg nem akartam bántót / lenézőt írni, ha így szeretsz játszani / így egyszerűbb akkor told így.

(#70205) HAX


HAX
tag

R10-től jade druid hegyek. Milyen deckkel lehet megfogni? Mage, aggro nem működik a sok armor miatt vagy csak én nem csinálok jól valamit. :)

(#70206) whitezo88 válasza HAX (#70205) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nekem a midpala bejott, elejen sokkal gyorsabb vagy, kesobb pedig tarim lesz az mvp foleg ha tudsz discoverelni meg.

(#70207) ígyvanferi válasza DopeBob (#70199) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem két hétig tart és most telik le az első? Már ha a dupla goldra gondolsz.

(#70208) sagem válasza ígyvanferi (#70207) üzenetére


sagem
addikt

Most fog a második hét letelni :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#70209) thesound


thesound
őstag

Fable Fortune key van 1 db. Ha innen nem kell senkinek megy a ninjáknak.
(első ide beíró kapja)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#70210) Joco_77 válasza thesound (#70209) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Én ránéznék ha másnak nem kell.

(#70211) thesound válasza Joco_77 (#70210) üzenetére


thesound
őstag

Elküldtem.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#70212) Joco_77 válasza thesound (#70211) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Köszönöm szépen :R

(#70213) ígyvanferi válasza sagem (#70208) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Basszus, hogy telik az idő. :Y

(#70214) ETOM válasza ígyvanferi (#70213) üzenetére


ETOM
addikt

Hamar meglehet szokni ezt a dupla goldot. :DDD Jól jött eléggé bár legendaryt nem nyitottam ez idő alatt. :O :D

(#70215) lm83


lm83
őstag

Hát nekem is csak egy hétnek tűnt :((

(#70216) HAX válasza whitezo88 (#70206) üzenetére


HAX
tag

Köszi rápróbálok. :D

(#70217) filkor.tomi válasza filkor.tomi (#70195) üzenetére


filkor.tomi
kezdő

Elkelt!

(#70218) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Amúgy marha jó a VS data reaperje. Ladder részein külön mutatja a deckek tier szintjét, winratejét. Mások erősek legendben, 5-1 közt, 10-5 közt, stb. Nem is kicsit mások. Statisztika mutatja, 100%, és nem szubjektív mint a T/S. Jól láthatóan megdőlt a "nincs lokális meta" hite.

(#70219) lm83 válasza HAX (#70205) üzenetére


lm83
őstag

Már előtte is ám sajnos...:(

(#70220) KaraDani válasza whitezo88 (#70218) üzenetére


KaraDani
addikt

Mondjuk ebben az is benne van szerintem, hogy más a játékosok átlag skillje legenden mint mondjuk 10-en.

(#70221) rocket


rocket
nagyúr

80G quest csere mai nap folyaman, privibe irjon akinek van, hogy feltunjon :D
Ezt a Questet 7x csereltem, es 7x adott 40G-t mire vegre 8-ra meggondolta magat :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70222) Cathfaern válasza whitezo88 (#70218) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A "nincs lokális meta" sose azt jelentette, hogy ugyanazok a deckek lennének jók 10-15 meg 5-1 között. Ahogy előttem írják ez már csak a játékosok skillkülönbsége miatt is garantált (amin még erősít is az, hogy nem lehet visszaesni). A "nincs lokális meta" azt jelenti, hogy attól, hogy egymás után kaptál 4 controll ellenfelet, még nem biztos, hogy az adott szinten sokan controllal játszanak (azaz a folyamatos deck váltogatás ellen érv).

(#70225) rocket


rocket
nagyúr

Ugynezki feleslegesen gyujtogetjuk a Brawl packokat kesobbi kinyitasra, visszamenoleg csak akkor fog mukodni a 10packnal garantalt Legendary, ha az adott szettbol meg nem nyitott egy packot se a user.

"Unfortunately, no. If you've opened any packs of a set before the change goes live, you won't receive a Legendary in your first 10 packs.
However, you will get that legendary for any new sets that come out, and for any sets that you never acquired any packs for."

[link]

EU 80160G csere meg megvan, privatba hamarabb eszre veszem. :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70226) Joco_77 válasza thesound (#70211) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Remélem nem veszed sértésnek ha írok egy rövidke véleményt a Fableről, tegnap kipróbáltam.
Előszöris köszönöm szépen a kulcsot, de utólag kiderült, hogy más nagyobb hasznát vette volna, mert kb 5 percig volt a gépemen a játék.

Röviden: Nem ez fogja leváltani a Hearthstonet az tuti, maradok a Hearthstonenál.

Hosszan: Mégegy ilyen igénytelen sz*rt srácok..a felület, a töltési idő, a pakli nyitás, a játékfelület...
Először olyan érzésem volt, mintha valami 640*480 ban indult volna a játék, kb 12 évvel ezelőtt vagy nem tudom, elmosódás mindenhol. Mik ezek a töltési idők, ez egy kártyajáték baz.
Az egész cucc annyira igénytelen garázsmunkának tűnik a Hearthstonehoz képest, hogy a játékmenettel már nem is foglalkoztam.
Jujj nagyon gáz...akkormár 10x inkább a Gwent ha váltani akarnék.
Részemről felejtős.

(#70227) F-ECT$ válasza rocket (#70225) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont az meglesz ezeknél is, hogy olyan legót nem, nyitsz belőle, ami már megvan, nem?

Dive ever, work never.

(#70228) KaraDani válasza rocket (#70225) üzenetére


KaraDani
addikt

Én alapból így gondoltam logikusnak, szerintem senki nem ezért gyűjtögeti hanem azért, hogy ne kapjunk esetlegesen duplicate legót, az gondolom innentől mindenre élni fog. Pl nekem 4 vagy 5 classic legó hiányzik, szóval ha nem kaphatok többé duplicatet akkor előbb utóbb melgesznek csak a brawlpakkokból.

(#70229) rocket válasza F-ECT$ (#70227) üzenetére


rocket
nagyúr

Igen, az minden szettre ervenyes lesz, ha kijon az update.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70230) thesound válasza Joco_77 (#70226) üzenetére


thesound
őstag

Én is töröltem fél óra után 😁

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#70231) micafighter válasza rocket (#70229) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor mégse feleslegesen gyüjtögetjük a brawl pskkokat :) Én legalábbis csak ezért nem nyitok most semmit.

(#70232) tomazin válasza rocket (#70225) üzenetére


tomazin
veterán

Nem is értem ezt a logikát. Teljesen logikus volt, hogy nem az első 10pack miatt, hanem a nem ad dupe leg miatt nem nyitunk.

(#70233) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#70213) üzenetére


F-ECT$
titán

No a quest logom kiürítve a végén még sikerült egy 80 -> 120g csere, ezzel átléptem a 15k goldot is, azt hiszem az idei 2 kiegre nem kell már költenem.

Dive ever, work never.

(#70234) tomazin válasza F-ECT$ (#70233) üzenetére


tomazin
veterán

Ez azert megnyugtato, hogy a masik nagy sporolosnak kevesebb goldja van, mint nekem :)

(#70235) F-ECT$ válasza tomazin (#70234) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt nem írtam, hogy mennyivel létem át a 15k-t :P ;)

Dive ever, work never.

(#70236) tomazin válasza F-ECT$ (#70235) üzenetére


tomazin
veterán

maximum 110-el tudtad. én már majdnem 1500-al :P

btw jobban állok, mint vártam, ungoronál preord+35-40pack volt, ill. 80-90 körül terveztem a fennmaradó 2 kiegre is. aminek a kitermelése szinte már megvan.

[ Szerkesztve ]

(#70237) micafighter


micafighter
nagyúr

US szerveren vége a "fire festival"nak és a dupla gold questért promónak, és elkezdődött a frost festival:

Kaptam egy pakkos questet az uj kieghez, plusz egy free arena run-t :)

Illetve itt az uj brawl:

[ Szerkesztve ]

(#70238) balisz válasza micafighter (#70237) üzenetére


balisz
senior tag

Az aréna új pakkokat ad?

(#70239) Tbs82


Tbs82
tag

Ti hogy vagytok vele éltek a mostani Kights of the Frozen Throne pre purchase lehetőséggel ?
Nagyon agyalok rajta, hogy megvegyem e vagy sem......:)

(#70240) rocket válasza micafighter (#70237) üzenetére


rocket
nagyúr

Akkor EU-n este 21:59:59-kor lesz vege :)

Meg kb. 2 ora akkor, hogy talaljak valakit 160G cserere, vagy valaki a baratlistan jol fog jarni :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70241) whitezo88 válasza micafighter (#70237) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Hálistennek a quest 3 db game, nem menet. Első meccsen mindent kifosós zoo, utána dupla kingses, fegyveres, Hanchos paladin. Nekem egy ultrafos druid 4 közepes spellel.

(#70242) micafighter válasza balisz (#70238) üzenetére


micafighter
nagyúr

Passz :) A brawl az classicot adott, az arénát nem akarom kipróbálni milyet ad jutalomnak, csak ha már biztosan az uj kieghez ad pakkot.

(#70243) saen válasza Tbs82 (#70239) üzenetére


saen
veterán

Biztosan kihagyom. Amit ad azért nekem túl drága.

(#70244) KISDUCK válasza whitezo88 (#70241) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hála az égnek, kezdtem megijedni, hogy oda a megtakarított aranyam.

#70239 Tbs82: Én nem rendelek elő, nem tetszik amit jelenleg csinál a blizz a játékkal, és már már jobban akarják a játékosok pénzét mint Steve Gaben, de volt itt a fórumban olyan aki már áradozott, hogy hú de jó lesz ez a kieg, milyen jó lesz ilyen jó még sose volt. Szerintem még várhatsz nyugodtan addig, amíg több infó derül ki a következő kiegről.

[ Szerkesztve ]

(#70245) rocket


rocket
nagyúr

Ketyeg az ora, tobbit mar elsutottem 2x goldert :D

#70239: Szerintem varjal meg amig bemutatjak a kartyakat, tenyleges megjelenes elotti utolso masodpercig elo lehet rendelni.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70246) thesound válasza rocket (#70245) üzenetére


thesound
őstag

Én elviszem, viszont nincs cserére sajnos. :DD

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#70247) rocket


rocket
nagyúr

Jo "sokat" Arenazok, most esett le, hogy jon az ingyen 3x ticket, meg UG megjelenes kornyeken inditottam egyet es azota megvan 1-0-nal :DDD

Ezzel a deckkel biztos zavart okozok majd, van benne par kartya, ami nem standard :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70248) rocket


rocket
nagyúr

Sikerult elcserelnem 80160G-t, johet a jeg fesztival :D

Eszrevettetek, hogy a tegnapi updatettel a kliensben uj ikonja lett HS-nak? (meg a tobbi jatekuknak is)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70249) Tbs82 válasza saen (#70243) üzenetére


Tbs82
tag

Én is így érzem most ezt..... de még lehet ha jön a fizu belecsapok a lecsóba :D

(#70250) sagem válasza rocket (#70248) üzenetére


sagem
addikt

Ja, megcsinálhatnák a battle.net Blizzard App ikonját is, mert borzalmas ahogy kinéz :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.