Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71051) micafighter válasza micafighter (#70932) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az 5. classic boosterben jött is a lego.

(#71052) h3lios


h3lios
addikt

A tegnap kinyitott 5 ungoro pack után elgondolkoztam, hogy nyissak -e a több szetből, hogy legyen mindből fix legendary-m.. :D Aztán megnéztem, hogy mi hiányzik és úgy döntöttem, hogy NOPE !

- Classic: King Crush, Lorewalker, Millhouse, The Beast, Illidian, Noz, Onyxia,
- Ungoro: Pala Quest, Rogue Quest, Vorrax,
- Old Gods: VolazJ, Shaku, Zerus, Nat Pagle, Soggoth, Ysarj, Yogg
- Mean Streets: Sally, Goya,

Ezek közül egyedül Shaku érdekelne, de túl sok a rossz végkimenetel, ahhoz, hogy megérje. :)
Tegnap mákom volt a Pyrossal, remélem használható lesz az új mage paklikban.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#71053) h3lios


h3lios
addikt

Új Rogue lap:
[link]

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#71054) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Nem meglepő módon nálam sem működik a 10 pakkban lesz egy legend móka. Bár csak a classic pakkal próbáltam. Azért az arany BGH nem rossz.

(#71055) Kari1 válasza h3lios (#71053) üzenetére


Kari1
aktív tag

Amúgy most tényleg leépítés lehetett a grafikus osztályon (vagy ott húzták meg a költségcsökkentést) mert ez az art is egy újrahasznosított.

(#71056) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Rég nem voltam 11nél, final boss, 2 lövéssel :D deck

(#71057) Chumlee válasza ígyvanferi (#71054) üzenetére


Chumlee
senior tag

Sok embernek nem működött elméletben ez egy bug volt .

(#71058) kchryss válasza Kari1 (#71055) üzenetére


kchryss
addikt

Biztos hogy nem azok csinálják az art-ot akik eddig. Nem csak a minőség hanem a stílus is teljesen eltérő az eddigiektől. Már az elején a kiszivárgott lapoknál azt mondtam, hogy ezek biztos fake-ek, mert nem harthstone stílus, aztán kiderült mégsem voltak hamisak. :)

(#71059) Chumlee válasza kchryss (#71058) üzenetére


Chumlee
senior tag

De csak én nem értem ,hogy 4 lapnak ugyan az az art-ja ? Úgy voltak vele, jól van az úgy nem veszik észre vagy senki sem vette észre ? A másik dolog az ,hogy tényleg rondák az eddigiekhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#71060) micafighter válasza Chumlee (#71059) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem, nem csak te nem érted, és nem csak te vetted észre:

70807

71013

[ Szerkesztve ]

(#71061) h3lios


h3lios
addikt

Innen üzenem az összes Constructed paklival arénázónak, hogy rohadjanak meg. :U

B-tag: H3lios#2825

(#71062) h3lios


h3lios
addikt

Mert amúgy az tök normális, hogy arénában a gyereknek 3 !!!!!! szifon soul van a deckjében + Jarrax .
A másiknak 2 db living mana egymás után, a 3. elemental mage-et játszott és egy 5/15-ös ozrukot copy-zott a boadra....

Ja várjál, mindezt 3 win körül. :W

B-tag: H3lios#2825

(#71063) ETOM válasza Chumlee (#71057) üzenetére


ETOM
addikt

Akkor már nem érdemes venni? Este még 5. wotog pakkban beadta Herald Volazj-t.

[ Szerkesztve ]

(#71064) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki 80g csere? vasi#2603

(#71065) Chronos85 válasza whitezo88 (#71056) üzenetére


Chronos85
tag

Nálam is pont ma volt final boss, hosszú idő óta. Persze stílusosan ahogy azt kell 1 lehetőség 1hp-n stabilizálódni taunt nélkül 3-4 körig pala ellen . Egy olyan mage deckkel, amiben nem volt 1 fireball elött semmi removal, semmi elementál sinergia, glyph, poly, tome vagy meteor, 1 blizzard volt a board clearem.
Ami random kártyákat adhatot: az a Tempest, Courier, Stonehill, +2 Fire Portal.

Szóval úgy gondolom joggal lehetek büszke és sokáig emlékezetes lesz. Elsősorban nem azért mert innen sikerült nyerni. Az ellen és úgy gondolom én se miss playeltem. Különösen a Drake körbejátszása a Faerie Dragon, Wasp, Zoobot Combóval vitte a pálmát. Nekem ezt az érzést egy ranked meccs se adta eddig vissza.

Persze a reward elég karcsúra sikeredet. Igaz 2 pack, de mellé a minimális gold (225+25) és 1 golden common jutot. Volt hogy 10 winért többet kaptam ha átszámolom a packot goldba, ettől függetlenül kellett már a lelkemnek, hogy igenis nem csak OP deckekkel lehet menni 12wint.

Ami az egyes kártyákat az arénában illeti. Nekem a következőkkel van gondom:
Mage:
-Babbling Book, Glyph, Tempest, Tome (különössen a tome trainnel). Ezek annyira megtudják fordítani a meccset és 0 skill kell hozzájuk.
Pala:
-Steed (bőven erős lenne DR effekt nélkül is), VineCleaver (-1Chargeot neki) különösen a weapon buff óta.
A többi az úgy sztem rendben van, vagy legalábbis nem olyan kiugróan zavaró mint a fent említettek.

Ok egy erős priest vagy hunter draft is lehet frusztráló, ha a másik oldalon állsz. Különösen az elöbbi, de ezek annyira nem gyakoriak.
Ami viszont meglepő, hogy a Lockkal is sikerült elég jókat mennem. Nincs belölük sok és gondolom ezért nem is nagyon tudják az emberek, hogy mit kellene körbe játszani. Persze nem is egyszerű vele jól játszani, ugyan úgy mint a hunterrel egy tapasztalt arénás tud sikeres lenni velük és ezekről gyorsan fel is kerül 1-2 video a TeCsőre.

Viszont gondolom a blizzardnak megfelel ez, hogy az aréna szűz draftoljon mage-et vagy paladint, mert a fent említett kártyákkal jó esélye van összehozni egy 7 wines kört.

Bocsi, tudom megint hosszúra sikeredet. De már megszokhattátok tőlem, nemtudok és akarok 3 mondatot írkálni valami olyanról amit a fent említett dolgok miatt szeretek és élvezem.
Üdv.: Chronos

(#71066) balisz válasza h3lios (#71034) üzenetére


balisz
senior tag

Nekem tegnap összejött Warlock-al. :)) Az a lényeg, hogy jó deck-et draftolj, az enyém például tele volt elemental szinergiával, a laphúzás miatt pedig szinte minden meccsen sikerült kijátszanom a dupla Blazecaller-t. Ilyen bullshit szinergia pedig bármelyik class-al összejöhet. Mondjuk Warrior-al én se mennék szívesen.

(#71067) h3lios válasza balisz (#71066) üzenetére


h3lios
addikt

Próbálkozok én. :D Először kaptam mage picket amióta most játszogatok arénában. Ilyen lapokat adott epic-re, hogy Facelesss Shambler, Scaled Nightmare... Ezeket kellett pickelnem, mert a több még szarabb volt.

A Legendaryk közül: Wrathion, millhouse és sally volt a lehetőség asszem. Mondom ok. 1 darab single target removal vagy burst nem jött. Csak minionokat draftoltam orrba szájba.

Nem azzal van a bajom, hogy broken lapokkal jönnek szembe, hanem azzal hogy ezekkel nem tudok mit csinálni vanilla minionokkal. Zoley nézett közben...

Druidnál az első Living manára még volcanic is volt, szóval az első hullámot letakarítottam szépen. A 2. -ra nem volt AOE. Természetesen ott volt nála a Savage Roar is és volt mellé innervate is, hogy pont ki tudja rakni. Kb. 1 rossz vicc. Mondom a srác konkrétan 1 token druidot draftolt össze.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#71068) oba


oba
addikt

Standarden rank 15 -től mivel érdemes próbálkozni? SEMMIVEL nem tudok nyerni megfelelő wr -el :) Ezeket próbáltam: dragon priest, jade druid, murloc pala, kalóz warrior

(#71069) h3lios válasza oba (#71068) üzenetére


h3lios
addikt

Secret mage-el lehet haladni, vagy aggro druiddal.

B-tag: H3lios#2825

(#71070) whitezo88 válasza Chronos85 (#71065) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nekem sajna nem jott ossze, egyik egy burn mage volt aoevel masik egy buffer pala vinecleaverrel es meg mctvel (5/5) is a legjobb lenyem kapta el.

Reward 265 gold es sima epic.

[ Szerkesztve ]

(#71071) Behroozo


Behroozo
tag

Sziasztok!
80g trade-re keresnék játszópajtást, akár már most, vagy bármikor az este folyamán. ;)
Akinek szintén van, fel is vehet az alábbi nickkel! :)

Behrooz#21880

(#71072) h3lios válasza whitezo88 (#71070) üzenetére


h3lios
addikt

Egyébként simán kivehetnék ezeket a non golden rewardokat. Nekem is 1 sima rare-t dobott. Ha már mindenképp lapokat akarnak adni, akkor legyen inkább golden. Még ha common is legalább királyul néz ki.

B-tag: H3lios#2825

(#71073) balisz válasza h3lios (#71067) üzenetére


balisz
senior tag

Tudom milyen idegesítő a rossz draft, nekem is volt vicc kategória Paladin-al, 0 fegyver, 1 spell: redemption. :U Amikor a Yeti a nagyágyú, akkor tényleg nem lehet semmit csinálni. De inkább a bullshit deck-eket okold, mint a class-okat. :DDD

Meg szerintem az is benne van abban, hogy a Mage, Rouge és Paladin-al sikeresebb a legtöbb ember, hogy jobban tudják játszani. Sokkal jobban érzik mikor kell face-re menni vagy trade-elni ezekkel a class-okkal. A többivel tapasztalataim szerint folyamatosan baromságokat csinálnak az emberek. A legtöbb class hero power-jét kapásból rosszul használják, pl. sokszor az értékes hero power-ek helyett kiraknak valami kis szutyok minion-t, aztán gyorsan kifogynak a lapokból.

[ Szerkesztve ]

(#71074) h3lios válasza balisz (#71073) üzenetére


h3lios
addikt

Annak örülök, hogy a mage hatalmas aréna nerfet kap az új kieggel. Mind a 2 epic lap hulladék lesz arénában. Kiszorítja a tome-ot és a glyph-et, valamit a meteort draftoláskor, valamint discovernél.

A paladinnal sajnos nem lehet mit csinálni, mert a steed továbbra is rare, amiből lesz bőven.

B-tag: H3lios#2825

(#71075) Zolom89 válasza balisz (#71073) üzenetére


Zolom89
senior tag

Tuti bugos még a rendszer, egymás utánni 2 pakli... ;]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#71076) h3lios válasza Zolom89 (#71075) üzenetére


h3lios
addikt

Az nem baj, maradjon is ilyen, ameddig kijön a kieg és akkor nem leszünk rosszban Blizzardékkal. :DDD ;]

B-tag: H3lios#2825

(#71077) F-ECT$ válasza ETOM (#71063) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem acc függő hogy működik-e.

Dive ever, work never.

(#71078) rocket


rocket
nagyúr

Elvileg holnap kene jojjon az utolso Blizzard stream amiben bemutatnak kartyakat, majd utana az osszes kartyat leleplezik :)

Ez persze csak UG-bol kiindulva kene igy legyen, viszont ott 2 nappal korabban azert szoltak, hogy mikor lesz, most meg sehol semmi :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71079) Behroozo válasza Behroozo (#71071) üzenetére


Behroozo
tag

Elkelt! :)

(#71080) Chumlee válasza ETOM (#71063) üzenetére


Chumlee
senior tag

Változó , biztosat senki sem tud . Az biztos ,hogy 5 legend esett nekem is :D
Facebook csoportban is volt ilyen is olyan is .

(#71081) Chumlee


Chumlee
senior tag

Secret mage vonzza a huntereket csak azt nem értem ,hogy más deckkel ha játszom miért nem dob be egyet se ? 6 meccs zsinórba hunter ellen ,király .... :W

[ Szerkesztve ]

(#71082) grizlisandor válasza Chumlee (#71081) üzenetére


grizlisandor
addikt

Techelj Aoe-t, én 2db volcanic potion-t meg 1 db flamestrike-ot használok a mage-mbe.

(#71083) thesound


thesound
őstag

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#71084) tomazin


tomazin
veterán

Na innen kapott valaki 2k dustot?

(#71085) thesound válasza tomazin (#71084) üzenetére


thesound
őstag

Nem, igaz, elvileg jogosult sem voltam, cserébe nálam a legendary eső is elmaradt. Csupa 40 dustos pakk, igaz csak classic-kal volt meg a 10 nyitás. (+6 ungoro)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#71086) DaveNo1 válasza tomazin (#71084) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát nálam tuti volt bug de nem. Ahogy olvastam heartpwn-en totál random, valaki csomó legendet nyitott és kapott, valaki semmit és nem. Biztos ezt is a random generátorukkal sorsolták ki.

You are not prepared.

(#71087) Soybex válasza tomazin (#71084) üzenetére


Soybex
őstag

Kaptam, pedig aztán jöttek rendesen a legendek. Szóval érdekes :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#71088) lm83 válasza tomazin (#71084) üzenetére


lm83
őstag

Hogy mit? :)
Miért?
Én sajnos nem...

[ Szerkesztve ]

(#71089) quex válasza ígyvanferi (#71054) üzenetére


quex
tag

Tegnap este rááldoztam a következő kiegészítőre gyüjtögetett aranyomból 1600-at, és így megkaptam a 4 legendary-t.

Kaptam két priestes lapot: Lyra és Volajz, egy classic shaman-osat: arany Al'Akir-t, valamint egy semlegeset, aminek nem tudom a nevét, de minden célpont véletlenszerű lesz mindenkinek (nagyon idegesítő lap).

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#71090) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

még mindig él a 80g cserém :) tegnap sajna nemvolt idő lejátszani senkivel
kru#2409

(#71091) ETOM válasza tomazin (#71084) üzenetére


ETOM
addikt

Én kaptam. Nem tudom, járt e vagy sem. Az epic kártyákat nem akarta adni nekem előtte kétszer is 10. pakkba volt. (de ez lehet nem annyira ritka eset) Nagyon király úgyis leakartam gyártani N'Zoth-t és még marad is új kiegre dust. :DDD

(#71092) Scale válasza quex (#71089) üzenetére


Scale
őstag

Mr. noggenfogger nagyon is vicces! :K

Főleg arénában amikor free from amber-ből azt választják, és utána engem healelnek :DDD :DDD

(#71093) DopeBob válasza tomazin (#71084) üzenetére


DopeBob
addikt

Én is kaptam. Mikor jött ez a dupla goldos event, eldöntöttem, hogy UG pakkból nyitok még ennyit, hogy essen egy legend, aztán többet nem. Vettem összesen 32(!!!) pakkot mire végre esett egy legend, pedig előtt is nagyon régen nyitottam. Epic se volt sok. Utána olvastam csak a bugról. Szerintem kevés ez a 2k.

MZ/X

(#71094) Scale válasza DopeBob (#71093) üzenetére


Scale
őstag

Blizzardtól még ez is nagyvonalú szerintem. :U

(#71095) rocket válasza DopeBob (#71093) üzenetére


rocket
nagyúr

Azzal, hogy reseteltek az Epic es Legendary pity timert max. 1-1 esett ki kartya kiegeszitokent ( minden kiegeszitore kulon pity timer van), aminek a craftolasi erteke 400 es 1600dust.
Tehat megkaptad a teljes erteket a kiesett UG lapoknak, persze felhasznaloi oldalrol nezve az okozott kellemetlensegert adhattak volna nemi plusz karpotlast dust vagy pack formajaban, de a legtobb cegnek ilyen esetekben csak bocsanat keresre futja, karpotlasra mar nem.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71096) Chumlee válasza grizlisandor (#71082) üzenetére


Chumlee
senior tag

Van benne nekem is , csak a deathrattle-k is folyton megszívatnak , nem túl gyakran jön kézbe . A volcanic potion szerintem meg lehetne 2 mana ,ha véletlen nem az enyém a coin nem is tudom használni 3. körig .

(#71097) tomazin válasza rocket (#71095) üzenetére


tomazin
veterán

Ezt en is ugy gondolom, h relative korrekten alltak most a dologhoz. Illetve ezzel ofisöl beismertek a pity timert.

(#71098) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Elder Scrolls: Legends-et próbálta valaki? Épp olvasgatok róla, vannak benne érdekes dolgok, pl.:
"In ESL, each player starts with 5 runes and 30 Health. Each time a player loses 5 health from his total (at 25, 20, 15, 10 and 5 health), a rune is activated and he draws a card. This gives a big drawback for going face/SMORC because the more you deal damage to your opponents face the more card advantage they will have over you. Moreover, there are cards in the game that have the key word "Prophecy", this means that if this card was drawn by breaking a rune, it can be played immediately for free during your opponents turn. This is the only time a player can make an action during the opponents turn and he usually has something like 30 seconds to decide whether he wants to play the Prophecy card immediately for free or add it to his hand to be played later." (innen)

[ Szerkesztve ]

(#71099) F-ECT$ válasza ETOM (#71091) üzenetére


F-ECT$
titán

Jelezte valahol, vagy csak észrevetted hogy több dustod lett?

Dive ever, work never.

(#71100) tomazin válasza F-ECT$ (#71099) üzenetére


tomazin
veterán

kapsz emailtet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.