Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) F-ECT$ válasza Sirandrish (#6449) üzenetére


F-ECT$
titán

Én az arénára úgy tekintek, mint egy sima paklivásárlásra, ami előtt van pár meccs.

Dive ever, work never.

(#6452) Sirandrish válasza F-ECT$ (#6451) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 3. win után én is..de addig rágom a kefét :D
Mondjuk amúgy is bekaphatja a játék mert egyszer sikerült eddig 10+ WINig jutnom és akkor is 2 lapot adott ahelyett hogy dobott volna vagy 400goldot.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6453) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6449) üzenetére

Persze értem én, hogy sokaknak nem jön be, de egyelőre lóvét onnan tudsz szerezni, ladderen nincs semmi. A draft meg hát olyan amilyen. Nyílván én is falnak megyek mikor a pala a 27. concot lövi el, meg Tiriontól kezdve minden van a dekkjében..
Mondjuk mostanában nem panaszkodom 5 win meg szokott lenni, úgy meg totál megéri a mutatvány.. A ladderre meg, hogy mikor találnak ki vmi értelmes rewardot az jó kérdés.. Vmi kell, mert ez így csak e-penis polírozás..

F-ECT$: ez pl egy jó hozáállás. Ha meg mész vmi durvább wineset, akkor jól jártál a fix 1 pakli mellé jön még egy kis bónusz (:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6454) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6453) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen, csak az a baj hogy ahhoz hogy te Arénából elég pénzmagot szerezz ahhoz kéne legalább 8WIN-es átlag.
Tudom hogy 3 win körül már nulla, a felette lévő winek meg már +t adnak, de valljuk be..ha minden arénádon csak 20-30goldot spórolsz akkor azzal sem vagy sokkal előrébb. :N
És ugye mire elérsz egy olyan szintet hogy a 6-8WIN mindig meglegyen , ahhoz kell némi skill és addigra sokan inkább feladják.
Nem is kell messzire menni..itt vagyok én. Mikor kezdtem a játékot próbálgattam..4 arénát mentem és összesen nyertem 6 meccset a 4 arénán.
2hónapnyi játék, sok sok stream és sok Ollie videó kellett hogy egyáltalán rá merjek nézni újra.
És még most sem hozom az 6os átlagot..van mikor csak 4-5 sikerül. Persze ez abszolút betudható a nagyon kevés arénának amit eddig mentem, de akkor is.

Hja és emellett ugye pont nemrég írtam hogy az se mindegy mit kapsz..én ugye a 11winemre kaptam 200 goldot meg 2 lapot. Gondolom azt nem kell ecsetelnem hogy 400+goldal mennyivel jobban jártam volna. :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6455) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6454) üzenetére

8win ofc nincs meg, de szerintem ha ilyen 5 wineket tudsz hozni, már ott szépeket lehet plusszolni. Mondjuk én ezt az egész aréna rewardot a ladderhez viszonyítom, ahol semmi nincs. Szal még az a 20-30gold is sok tud lenni naponta :K
Mondjuk az nem pech, hogy 2 lapot kaptál, az igen, ha sz@rok voltak :I Az egyik 11es winemnek el van mentve a rewadja, én ezt kaptam:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6456) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6455) üzenetére


Sirandrish
legenda

ITT az én Rewardom..
Hát maradjunk annyiba hogy köszönőviszonyban sincs a tieddel :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6457) whitezo88


whitezo88
nagyúr

6. perc: [link] ;]

(#6458) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6456) üzenetére

Jó hát ez tényleg szenny (:

Végre sikerült letolni a felhalmozódott napikat, felhalmozódott egy kis lóvé, mehet az aréna run. :D

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6459) k.kristof


k.kristof
őstag

Megvettem az arénakulcsom az összegyűlt aranyból, sámán, pala vagy warrior. Sámánnal jó tapasztalataim vannak, de még nem mertem hőst választani és lapokat húzni :P

(#6460) whitezo88 válasza k.kristof (#6459) üzenetére


whitezo88
nagyúr

paladinnal nehéz mellényúlni. összes cons és truesilvert kivenni, meg a többi jó arénalényt és leszedéseket mellé.

(#6461) Tyler Durden válasza whitezo88 (#6457) üzenetére

ROFL 4 Tirion büntet :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6462) oriic válasza whitezo88 (#6457) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: dupla

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6463) oriic válasza whitezo88 (#6457) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

WOw, nem semmi.

Live-Die-Respawn

(#6464) Tyler Durden válasza k.kristof (#6459) üzenetére

Én shammyt vagy warrit vinnék, pala nagyon jó tud lenni, kivétel ha se consec se truesilver..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6465) k.kristof válasza Tyler Durden (#6464) üzenetére


k.kristof
őstag

Pala lett, van Consecration és Truesilver is a pakliban, egyelőre 1-1 a mérlegem.

(#6466) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Srácok néztétek hogy mostanában hogy elterjedtek a Rouge-k? Esküszöm még nézni is fárasztó :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6467) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát, talán egy win-t kinézek belőle. Ritka béna lapok jöttek. :(

+1 Abomination
+1 Stormpike
+1 Rhino
+1 Reckles

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6468) Tyler Durden válasza oriic (#6467) üzenetére

Nekem most egy ilyen draft sikerült:

Eddig 3:0-nál tartok vele, reméljük a legjobbakat..

Sirandrish: hja elég sok van, legalábbis arénában is szép számmal jöttek. Ami még szomorúbb elég sokszor veszítek is ellenük :(

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6469) oxox


oxox
addikt

elmeleti kerdes...blizz arenaban/bol tol aranyat a jatekba, vagy kivonja belole?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#6470) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6468) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 starfall, 2 swipe, 2 starfire, sunwalker...hm...finom :K

Egyébként nem a sima Rouge-ra gondoltam hanem arra a bizonyos Miraclera..
Van összesen vagy 5 minion a deckbe meg millió 1-2 manás spell :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6471) k.kristof


k.kristof
őstag

Nem jön be nekem ez az aréna, 1 győzelem sikerült megint csak... :(

(#6472) Derrewyn válasza oxox (#6469) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Kivonja, mivel összesen 50% a nyerések aránya arénában, ami ugye 3 wint jelent átlagosan.
Illetve nem garantált az arany egyik szinten sem, kaphatsz dustot, vagy common/rare lapot is.

[ Szerkesztve ]

(#6473) Sirandrish válasza k.kristof (#6471) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mintha magamat látnám amikor kezdtem.
Mostanában kezdted? Ha igen, akkor javaslom Ollie videóit..nagyon sokat tudsz tanulni belőlük és ráadásul (hála nekem:) ) magyarul beszél alatta. Emellett érdemes végignyálazni 1-2 alkalommal pl EZT.

Ha már ezer éves motoros vagy és rankeden is rank3 vagy, de az aréna még sem megy akkor nem szóltam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6474) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6470) üzenetére

Pala jobb volt nálam 3 consec 2 eq, 3 argent protector 1 soj :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6475) oriic válasza oriic (#6467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na, első win megvan. :D

Live-Die-Respawn

(#6476) k.kristof válasza Sirandrish (#6473) üzenetére


k.kristof
őstag

A játékot szinte a zárt béta indulásától játszom, de főképp a napikat csinálgattam, és Casual/Ranked módban játszottam. Ranked módban is csak keveset, Rank21 a legjobb eredményem. Majd nézek videót, meg táblázatot is, köszi.

(#6477) Derrewyn válasza oriic (#6475) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Én hunterrel egyszer arénáztam, de azt is 1 loss után abbahagytam. Egyszerűen pocsék arénában szerintem, AoE-d tuti nincs (explosive trap nem pálya), combókat ne igazán remélj (nem lesz elég beasted), borad controll nélkül pedig esélyed sincs vele nyerni.

(#6478) ígyvanferi válasza Sirandrish (#6473) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez már elég outdated. Van belőle friss is.

(#6479) Sirandrish válasza k.kristof (#6476) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ezeket unalmas perceidben nézegesd.
Sokat fognak segíteni, hidd el :K

ígyvanferi Nem vagyok naprakész ezekben :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6480) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez ám a deck..és most ez a divat szóval hajrá hajrá..Miraclet mindenkinek :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6481) kexksz válasza Sirandrish (#6480) üzenetére


kexksz
addikt

1-2 héttel le vagy maradva. :D

(#6482) Ereshkigal válasza Sirandrish (#6480) üzenetére


Ereshkigal
őstag

A legendary-k közül csak Edwyn van meg, brühühü. A múltkor valami hasonlót én is összedobtam, nyertem is vele 1-2 meccset casualban, de rankedre nem mertem vele menni. Edwyn durva tud lenni (nekem kétszer jött össze 8/8), csak hát ebben a játékban nem élnek sokáig az ally-k. :U

(#6483) Sirandrish válasza kexksz (#6481) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én mostanság kezdtem el streameket nézni, úgy 1-2 hete, de csak a napokban találkoztam ezzel.
Bár nem bánom egyáltalán mert olyan mocskos unalmas még nézni is hogy az valami kegyetlen. Minden körben ég a kanóc..

Egyébként lehet hogy valakinek még új úgyhogy ne báncsá :N

Ereshkigal Ezek gyakran 14/14-16/16ba rakják ki..csak úgy nyomkodják a sok kis spellt:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6484) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6470) üzenetére

Nahh a táp druid dekkel tudtam is tolni 4 wint :B

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6485) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6484) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az előfordul, de erre semmiképp sem lehet azt mondani hogy átlag alatti draft.
Csak elképzelhető hogy mások még ennél is jobbat draftoltak :K
A 4 win már pozitív és ez a lényeg :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6486) Ereshkigal válasza Sirandrish (#6483) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Elhiszem, ők kicsit többet játszottak már vele, meg biztosan értelmesebb decket raktak össze. :) (Nem nézek streamet, mert akkor a játékra nem maradna idő).

(#6487) whitezo88 válasza Sirandrish (#6480) üzenetére


whitezo88
nagyúr

engineert is szoktak belerakni, majd shadowsteppel visszavenni, majd megint kitenni.

(#6488) Terrorista


Terrorista
senior tag

indítottam egy arénát. Rugó, mage és sámán közül választhattam. Első kettőt nem igazán ismerem, így maradt a sámán.

Ez lett végül a draft.

Se bloodlust, se flametongue, spell support se nagyon. :S

[ Szerkesztve ]

(#6489) Sirandrish válasza Terrorista (#6488) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van ott azért 1-2 fincsi spell és a mid illetve late game szerintem kifejezetten jól sikerült :K
Hja és persze 2 fegyver :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6490) Terrorista válasza Sirandrish (#6489) üzenetére


Terrorista
senior tag

Ne is mondd. Első meccsem egy warrior ellen volt, amit végig kellett szenvednem. A végére sikerült átvennem a board controllt, ami látszik is a HP-mon.

Kép

A végén tettem még egy Argust is az Elementál és a Champion közé. :)

(#6491) Andapace


Andapace
tag

Csak nekem szokott ilyen lenni, hogy ha akarnék egyet játszani akkor nem talál ellenfelet a játék?
Cancel-re nem lehet kattintani csak a játék újraindításával javul meg az egész és ez egy lose-nak számít és win streaket is elveszted vele. Főleg rankednél van nekem ez, de nagyon sűrűn. Kicsit frusztráló.

[ Szerkesztve ]

(#6492) Kashim válasza Sirandrish (#6480) üzenetére


Kashim
őstag

Poén meg fun deck, én is szórakoztam vele régebben, de két silence, vagy removal/debuff lap kifekteti az egészet. Magasabb rankokon nem életképes. Ellenem is a múltkor bejött egy ilyen. Hiss-huss eldobált 10 lapot egy kör alatt meg bohóckodott. Aztán az Edwin VanCleef-je kapott egy Aldor Peacekeepert meg egy Kodót, Questing Adventurer meg egy Equality-t aztán egy 1/1-es katonával kivégeztem. Azon a ponton volt kb. 10 hp körül. Aztán megköszönte a meccset és kilépett.

(Holnap végre kiengednek, úgyhogy játszhatok újra, muhaha!)

[ Szerkesztve ]

(#6493) ollie válasza Tyler Durden (#6468) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az early game egy kicsit gyenge, de azért elég jónak tűnik.

Mod: mégsem annyira, nincs late game

[ Szerkesztve ]

***

(#6494) DjDanee87 válasza Sirandrish (#6483) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én nagyon szívesen kipróbálnám ezt a decket, de sajna leeroy és nat nincsenek meg. Amúgy én pont más véleményen vagyok róla. Nagyon ritkán nézek constructed streamet, inkább csak arénát - de miracle roguet szívesen nézem. Nem az átlagos control deck, és a lapok járásától függően elég érdekes (más pakli esetén akár kifejezetten rossznak nevezhető) lépések kellenek hozzá sokszor amitől változatosak lehetnek a meccsek. Ráadásul sztem sokkal több múlik a játékoson, mint a többi decknél.

(#6495) ollie válasza Tyler Durden (#6484) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Végül is nem volt benne Ironbark, Ancient of War/Lore, stb. szóval nincs mit csodálkozni rajta. A druid nem tud hatékonyan elbánni a late game minionokkal, így szüksége van az említettekre.

Összesen 2 late game minionod volt, gyakorlatilag pont az hiányzott, amiben erős a druid.

[ Szerkesztve ]

***

(#6496) Tyler Durden válasza ollie (#6495) üzenetére

Ahogy mondod. Ráadásul ha nincs swipe meg starfall, akkor nem, hogy 4et nem nyerek, hanem kb 1-et vagy 2-t.. De ez már vhogy tipikus, ha van spell, akkor nincs lategame minion, minden nem jöhet össze (:
Igazból kezdek oda kilyukadni, hogy a legjobb runokat shammy és warrival tolom. Nyílván ott is van szükség kulcs lapokra, de mégis vhogy ha szart draftolok azzal is 5-6 win megvan..
Rugóra nem éreztél késztetést, hogy kibpróbáld? Én eddig kihagytam az életemből, most viszont ha lesz lehetőség arénában, akkor betesztelem..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6497) Sirandrish válasza DjDanee87 (#6494) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem mert kb arról szól hogy egy kör alatt lerendezzen :D
Azért az durva hogy van benne összesen 8 lény amiből effektíve 3 támadásra is alkalmatlan :K

DjDanee87 Én is szívesebben néznék arénát, lévén hogy az érdekelne most inkább, de sajna azok akik fel vannak véve nekem twicth-en azok nem arénáznak nagyon, vagy ha mégis akkor kb pont akkor amikor én nem vagyok gép előtt :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6498) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Arenaba warriorral kihúztam grommash, hoggert, 2 arcanite reapert és egy gorehowlot :C :C
ebből 12-0 lesz :DD

(#6499) ollie válasza Tyler Durden (#6496) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, a rugó tervben van, már csak fel kell ajánlania a játéknak.

***

(#6500) Sirandrish válasza Ron Swanson (#6498) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát arra kíváncsi leszek ;]

ollie És a Druid aréna vége mikor jön?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.