Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Sirandrish


Sirandrish
legenda

:DDD
Rouge ellen mentem Palával...én kitettem a Fairie Dragont...ő semmit. Én Clericcel toltam rajta még egyet, erre ő jön..coinnal kijátssza a Defias Ringleadert...aztán még egyet..majd Shadowsteppel egyet vissza kézbe majd megint kijátssza...én támadok hősre, majd egy laza csuklómozdulattal elnyomtam egy Consecrationt....
"your opponent left" :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5802) adamkaa777 válasza ollie (#5763) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Szerintem amikor randomozol ne nézd meg milyen deck lett úgy viccesebb :)

El. Psy. Congroo.

(#5803) ollie válasza adamkaa777 (#5802) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ok, jó ötlet!

Sirandrish: paladin ellen ilyet kijátszani... constructed volt?

[ Szerkesztve ]

***

(#5804) Sirandrish válasza ollie (#5803) üzenetére


Sirandrish
legenda

Áh nem..casual :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5805) whitezo88 válasza Sirandrish (#5804) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tehát igen :U
mivel a nem constructed az aréna.

amúgy casualba teljesen máshogy játszanak az emberek, ladderen nem adják fel olyan könnyen. főleg nem hogy kb 2-3 lapja veszett csak el pár manáért.

én a remek full monster paklival 3-2 állok, ahol vesztettem mind2 pala és fegyverek, Wrath illetve consec miatt vesztettem. nagy hátrány hogy egyik sincs. az EQ-t eddig nem tudtam kihasználni.

[ Szerkesztve ]

(#5806) F-ECT$ válasza whitezo88 (#5805) üzenetére


F-ECT$
titán

Jaja, tuti vesztett helyzetben is nyomják még, hátha topdeckelnek valamit.

Casualban ha épp azt látom, hogy ez egy szenvedős hosszú és 90%, hogy bukós parti lenne én is kilépek pár kör után. Vagy ha lassú deckkel megyek tesztelni és jön egy hunter, akkor már a lapválasztáskor kilépek. (Így legalább a win/lost arányom miatt könnyebb ellenfeleket fogok kapni, ami néha jól jön, ha csak le akarom tudni a napikat.)

Dive ever, work never.

(#5807) Sirandrish válasza whitezo88 (#5805) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem a ranked a constructed? Eddig az volt, vagy én már nem tudom :D

F-ECT$ Annyival több x 10 gold jön nekem..lépjenek csak ki..engem úgy sem tudnak megverni ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5808) F-ECT$ válasza Sirandrish (#5807) üzenetére


F-ECT$
titán

Constructed: te rakod össze a paklit. Azon belül lehet casual vagy ranked.

Más: tegnap végül csak betörtem az egyik pyro-mat, így le tudtam craftolni Cenariust. Egyelőre bejött, hozott 2-3 meccset rankeden, csak azt nehéz eldönteni néha, hogyha csak 1 minionom van lenn, amikor leteszem, akkor melyik opciót érdemes választani.

Dive ever, work never.

(#5809) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Jó arénának nézek eléba.
Mage: se egy birka, se egy pyro. Flame 1. Franc megeszi az egészet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5810) Sirandrish válasza F-ECT$ (#5808) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mikor anno kérdeztem, ezt a választ kaptam:
"Konkrétan minden pakli constructed, amit rankeden használsz"

Ezért keverhettem..de okés :K

Cenarius:
Ha csak 1 minion van lent akkor szerintem a tauntos verzióval jobban jársz..kivéve persze ha az a +2 hiányzik a lethalhoz :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5811) ollie válasza Gyuri27 (#5809) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Blizzard, fireball, frostbolt van?

***

(#5812) Gyuri27 válasza ollie (#5811) üzenetére


Gyuri27
félisten

Blizz nincs, frost 1. Fire ball van 2. De 2 meccs alatt nem találkoztam vele.
Eddig 2 bukó. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#5813) kovsol válasza Sirandrish (#5810) üzenetére


kovsol
titán

Pedig ha tudsz angolul akkor eléggé egyértelmű mire használják.
Ha nem tudsz akkor is a konstruált jutna eszembe róla, ami szerintetem anúgy ebből a szóból eredhet.

May the Force be with you!

(#5814) Sirandrish válasza kovsol (#5813) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha tudnék angolul akkor nem kértem volna meg Olliet hogy magyar kommentel tolja az arénákat :)
Illetve amikor még fogalmam nem volt a játékról, kérdeztem..látod mit válaszoltak..de legközelebb majd nem hiszek senkinek :D

Gyuri27 Kíváncsi leszek mi lesz a vége.
Bár ma én is spell mentes Shamannal voltam kénytelen menni..2 kemény győzelmet arattam is :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5815) F-ECT$ válasza Sirandrish (#5814) üzenetére


F-ECT$
titán

Illetve amikor még fogalmam nem volt a játékról, kérdeztem..látod mit válaszoltak..de legközelebb majd nem hiszek senkinek

A válasz helyes volt. Minden pakli constructed, amit rankeden használsz. Viszont constructed a casual is.

Dive ever, work never.

(#5816) Sirandrish válasza F-ECT$ (#5815) üzenetére


Sirandrish
legenda

Helyes volt de félrevezető is..mint láthatod :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5817) Gyuri27 válasza Sirandrish (#5814) üzenetére


Gyuri27
félisten

Eddig 2/2. Ellenfél keresése közben egyszer csak "closed".
Kiváncsi leszek bukónak számít-e ez vagy sem.
A franc megeszi a bllizt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5818) Tyler Durden

Toltam én egy egy arena runt warriorral, háát meglepő lett a végeredmény. Ez volt a deck amit draftoltam:

Ez meg a végeredmény vele:

Végig shammy pally és mage dominancia volt. Egész pontosan 4 pally 3 shammy 3 mage. Végső ellenfél is pala volt, sajna nem húztam fegyót, neki viszont jött 2 truesilver 1 conc 1 eq így sajna hamar game over lett..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5819) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#5818) üzenetére


Gyuri27
félisten

Grat. Ügyes voltál.

Az enyém 2/3 lett. A deckben egy imp master volt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5820) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most már tényleg kezdem unni..
Megint Shaman aréna..nulla hex, nulla lighting és ami a legkafább..2 azaz KETTŐ darab 2es minionom van..
Fegyvert most 5öt, igen ÖTÖT ajánlott fel..2t ki is szedtem, de ha tudom hogy ilyen marad az early game akkor kiveszem mindet..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5821) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#5819) üzenetére

Thx. Voltak meleg pillanatok, bár hozzáteszem most végre nem nyaltam azt be amit szoktam, hogy egy 456-os csere után kapok egy 467-et mondjuk..

Sirandrish: én azt nem értem, hogy soxor még a common lapokból se kapsz 1 darab olyat se ami kellene.. Hogy a fenti warri példánál maradjak, volt olyan draftom ahol a fegyver szekciót 1db Arathi weaponsmith jelentette :O

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5822) ollie válasza Tyler Durden (#5818) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nagyon jó eredmény ezzel a deckkel.

Ja, és érdekes, hogy mostanában a paladin van többségben az arénában, holott az is halott, ha nincs truesilver meg consecration.

[ Szerkesztve ]

***

(#5823) Sirandrish válasza Tyler Durden (#5821) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a 3. Shaman draftom egymás után és összesen a 3ba nem volt egy darab hex sem. Nem volt bennük lighting és csak a másodikba kaptam fire elementált is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5824) ollie válasza Sirandrish (#5823) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én se értem, szerintem ebben a hónapban nem volt olyan draft om, amire az mondtam volna, hogy jó. A legjobbak átlagosak voltak, de a legtöbb átlag alatti. Mintha direkt pikkelne ránk a Blizzard, persze tudom, hogy ez hülyeség. Vagy mégsem? :DDD

***

(#5825) Gyuri27 válasza ollie (#5824) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van akire igen. Dió óta tudom.
Aztán 4-5 win után kapom a full spell magét. Vagy full rush huntert. Azoknak persze jár a lap.
Amúgy egy átlag draftal elég sokra viheti az ember.
Az előbb magénél nem volt tauntom. Egy corsairt ajánlott fel az elején. Nem vettem ki. Léven gyenge.
Utána nyema taunt. Nyema protector, nyema argus.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5826) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Vajon mennyi az esélye, hogy három egymást követő játékban az elején kijátszott Mad Bomberem mindhárom hordóját az arcomba dobja? Következő alkalommal nem, viszont 5.-jére megint így történt...

(#5827) ollie válasza ígyvanferi (#5826) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy a nullához közelít az esélye. Te nagyon szerencsés vagy, szerintem vegyél sok kártyacsomagot. :DDD

***

(#5828) Sirandrish válasza ollie (#5824) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát de azért 3x3x30 lap között egy rohadék BASIC HEX nincs? Lighting bolt dettó, Forkedet nem mondom mert most kaptam EGYET!!! Bár a mostani draftom extrán gáz a 2 darab 2es minionnal...áá..inkább neki se kezdek még :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5829) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy gyors véleményezés.

Live-Die-Respawn

(#5830) ollie válasza Sirandrish (#5828) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó, hát a legtöbbször nem kapok warriorral fiery war axe-t, ill. paladinnal truesilvert.

***

(#5831) Sirandrish válasza ollie (#5830) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem akadok ki ilyesmin...én néztem meg a videóidat és gondoltam azok után hogy én is szeretném..hülye voltam :D

orichalcos Szép :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5832) kovsol


kovsol
titán

Ettől a első második körben kirakott Lightwelltől már kezdek kiidegenedni, és még fel is buffolja sok.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5833) Tyler Durden válasza ollie (#5822) üzenetére

Köszi szépen! Igazából azt kell mondanom 1-2 alkalommal végre mellettem is állt a szerencse (: Ami számomra meglepő volt, mert eddig sose használtam az a shield slam. 3 meccset is miatta nyertem meg vagy vele sikerült fordítanom. /sajna még nem vettem rá magam a videózásra, de a napokban felrakom az általad javasolt msi afterburnert/ Gyakorlatilag volt mellette shieldblock /amiből az elsőt a draftnál még csak a húzás miatt választottam bele, a második már direkt a shield slam miatt pickeltem/ és így 3 game-ben is a legdurvább lényt le tudtam szedni. /egyik alkalommal egy ogre, másik alkalommal fen creeper, 3. alkalommal pedig egy frostwolf warlord/

Sirandrish: én nem akarok összeesküvés elméletet gyártani, de szerintem a durva commonoknak magasabb a rarity-je arénában, mint a többinek. Nem hinném, hogy a totál pech lenne, amiért nem húzol hexet, consecet stb.. Ráadásul jópáran vagyunk itt akik arénáznak és a legtöbbünknek ez a tapasztalata..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5834) xavix13


xavix13
senior tag

Hearthead.com csak nálam nem megy?

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5835) P00By válasza xavix13 (#5834) üzenetére


P00By
nagyúr

Nálam jó.

(#5836) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#5821) üzenetére


F-ECT$
titán

A cserénél azt "bírom", hogyha eldobok 3-at, abból 1 vagy azonnal visszajön, vagy rögtön az első húzásnál kapom vissza.

Dive ever, work never.

(#5837) Ereshkigal válasza F-ECT$ (#5836) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nálam mage mulligannél szokott az lenni, hogy 2+ lap dobásánál tuti kapok egy pyro-t. :DDD

(#5838) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#5836) üzenetére

Ne is mondd, pont ma volt ladderen 2 argent commandert kaptam kezdésből a kezembe. Mondom ok, csere mind2, erre visszajött az 1ik és kaptam mellé még egy sunwalkert is.. /igaz ez "csak" ladder, de akkor is kiidegel/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5839) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#5833) üzenetére


F-ECT$
titán

Direkt írod fordítva a smiley-kat? :)

Dive ever, work never.

(#5840) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#5839) üzenetére

Igen, sorry ha zavaró /IRC-es időkben így szoktam meg/ :B

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5841) F-ECT$ válasza oriic (#5829) üzenetére


F-ECT$
titán

Goldot három módszerrel szerezhetünk. Először is Aréna meccsek nyereményeként kaphatjuk ( első meccsünk ingyenes, utána 150Gold a belépőjegy ára, vagy valódi pénzzel fizethetünk). Mint korábban írtam ebben a játékmódban a gép által felajánlott hősökkel és a véletlenszerűen kiválasztott kártyákkal kell helytállnunk egészen addig, amíg háromszor nem veszítünk. A maximálisan megnyerhető menetek száma 12, ekkor kapjuk a legtöbb nyereményt, ami akár aranyérme is lehet.

Aranyérme :F

Dive ever, work never.

(#5842) #39417856


#39417856
törölt tag

Na ezt is megéltem :)

(#5843) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah a bődületes Aréna deckemmel 3:3ig jutottam.
Őszintén megmondom hogy igen jónak számít szerintem, főleg az early game teljes hiányával.

Viszont kicsit elegem lett így biztosan pihentetem egy kicsit ismét.
3:0ig mentem szépen..
Aztán jött egy mage 3 frostboltal, 3 fireballal és 2 flamestrike-al.
Ezután jött egy Shaman 3!!! HEX-el, Doomhammerrel, meg 2 sunwalkerrel.
De a pontot az I-re az utolsó paladin tette fel, 2 consecration-el, truesilverrel, 2blessing of kings-el, blessing of might-al és persze 2 hammer of wrathal..

Majd szóljatok hogy ha a PH-s emberek jókat draftolnak..akkor megnézem újra :DDD

Hjaaa..el is felejtettem..nyitottam egy legendet..Malygos :W

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5844) ollie válasza #39417856 (#5842) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kapsz még 100-at, ha az összes expert AI-t legyőzöd.

***

(#5845) Tyler Durden válasza Sirandrish (#5843) üzenetére

Írok egy petíciót a blizznek ;) Nemtom én jobban örültem volna Malygosnak, mint a fránya Nozdormunak (: /várom, hogy kezdjenek vele vmit, hátha 1600-ért be lehet törni/

Ted95: gratu

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5846) ollie válasza Sirandrish (#5843) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi a baj Malygos-szal? Kilencedik körben kiteszed, tizedikben repül a pyro blast. :DDD

***

(#5847) Ereshkigal válasza ollie (#5846) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Vagy kilencedik körben kiteszed és gyorsan lősz két nulla manás soulfire-t, 18 dmg. Leírva könnyűnek hangzik. :)

[ Szerkesztve ]

(#5848) xavix13


xavix13
senior tag

Arénában paladinnal onyxia vagy black knight?

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5849) Gyuri27 válasza Sirandrish (#5843) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én nem fogok. Mert ha átlagos a draft a seggem a földhöz verem. De az utolsó 4 aréna full sírós volt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5850) F-ECT$


F-ECT$
titán

Végre láttam Baron Geddont constructedben. Egy wari rakta ki, majd tolt rá egy charge-ot. Így végülis nem rossz kártya: nagyot sebzett, kicsit takarította a boardot is. De persze ettől még nem craftolnám le, max megtartanám.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.