Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Utál engem a játék. Tegnap kaptam egy 2 wines questet. Nosza cseréljük le. Kaptam helyette egy másik két winest. Most megkaptam a 40 db 2 vagy annál kisebb minion kijátszósat. Csere. Visszakaptam ugyanazt (vagy bugzott és nem is cserélt). :(

(#6302) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#6300) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Éééés siker. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6303) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Gondoltam elkezdek egy arénát, de mivel a Bnet a nyerj 2 meccset warlockal küldim alatt 2szer is kivágott, szerintem egyelőre pihentetem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6304) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jó így kezdeni a napot: murloc pakli ragnával, murk eyel és hoggerrel... de eddig még leszedtem mind... most már warleadere sincs. de már túl sokat levitt és a tauntom is lelőtte :(

[ Szerkesztve ]

(#6305) for3l válasza F-ECT$ (#6299) üzenetére


for3l
senior tag

Nagyon bedurvult a ranked. Én egy bő hónapja játszom, (mostani) reset előtt sikerült feltornásznom magam 13-ig, de most 18-on tanyázok (mondjuk én átlagolva napi 40-60 percet játszom). Már 18-as szinten ilyen meccsek jönnek: ragnaros into sylvanas into cairne into ysera.. sokszor látni, hogy nincs logika a pakliban, de a nagy legendeket pakolja ki sorban, aztán neked meg egyszer csak elfogynak a removal spellek..

(#6306) Terrorista válasza for3l (#6305) üzenetére


Terrorista
senior tag

A reset miatt van. Ennek a rétegnek a jó része rank 5 vagy a felett csücsült. Na most a reset miatt low rankon püfölik egymást és az alkalmi játékosokat.

(#6307) Derrewyn válasza Terrorista (#6306) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Némelyikről elég nehéz elhinni, hogy rank 5-ig valaha is eljutott. Mage ellen kijátsza Ragnát v. Yserát, de úgy, hogy polyt még nem látott.

(#6308) Sirandrish válasza Derrewyn (#6307) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha nincs más neki? Akkor toporogjon egy helyben mert nem látott még polyt?
Vagy pakolja ki a 8-10. körben is a 2/3as minionokat amire úgyse nyomod el az életben a polyt? Vannak helyzetek amikor nem lehet vagy nem tudod előcsalogatni az ilyen spelleket. Ez nem feltétlenül jelenti azt hogy láma lenne az illető..szerintem legalábbis.

Ilyen szempontból meg Ysera meg Ragnaros is pont jó, mert legalább egyszer mindenképp csinálja amit csinálnia kell. Nah persze ha ragna egy 1/3as minionba durrant az nem feltétlenül megérős, de ilyen ez a játék..vagy, vagy sem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6309) whitezo88 válasza Terrorista (#6306) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ennek ellenére is érdemes rankedezni, hadd jussanak feljebb... a reggeli lost is már streakbe lett volna 18-on, de az is egymás után pakolt ki legendeket. kár hogy lekevertem a BGH-t, persze sose láttam viszont, Ragna ellen jó lett volna. (kénytelen voltam felszúrni a WF-es EE-t rá...) már csak 5-6 lapja volt és a legtöbb erős lapja (3 legent, 2 warlord, 2 warleader csomó buffer murloc) már kuka volt. kiraktam egy EE-t még, de volt nála a 2-3 lapjából egy siphon soul és kampó is lett.

[ Szerkesztve ]

(#6310) M3oH válasza for3l (#6305) üzenetére


M3oH
addikt

Megnyugtatlak, hogy 20 felett sem jobb. 4ből 3 ember legenddel nyomul. Bárt tegnap, semmi szerencsém nem volt, jól mutatja, hogy 25ből talán 5 winem volt. Legszebb meccsem az volt, mikor az első lapot a 6körben tudtam lerakni, addig csak buffot és magas lényeket dobott.

(#6311) F-ECT$ válasza for3l (#6305) üzenetére


F-ECT$
titán

Bedurvult + a lapok se jöttek. (Az az Innervate az utolsó lapok egyike volt.) Vannak napok, amikor ilyen, pl volt lenn 3 lényem is, jöhetett volna Cenarius, hogy felbuffoljam őket, nem jött, viszont az ellenfélnek jött a spell dmg + swipe -> meghalt mindenem.
Egyébként lassan fel kell rá készülni, hogy még alacsonyabb szinten is olyan ellenfelek jönnek, akiknek legalább 1 paklihoz megvan az összes rare, epic, legend, és azért néhány 100 parti után a megfelelő skill is, tehát nem nagyon lesznek könnyű meccsek. Az igazi tudás ott jön ki, ha az ember így is 50% felett tud maradni.

Dive ever, work never.

(#6312) for3l válasza F-ECT$ (#6311) üzenetére


for3l
senior tag

Bizony. Reset ide vagy oda, folyamatosan erősödik a mezőny (az open beta ellenére is), szóval már a rank 15-ért is tolni kell keményen, valamint ha vki ranked-en akar elérni jobb helyezést, akkor egy paklira kell rámennie (ha kaszt-specifikus lapokról van szó), nem lehet többet erősíteni egyszerre (pedig most 3 is van, ami tetszik :D )

(#6313) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

5000 dustból szerintetek milyen legendarykat érdemes craftolni?

ezek vannak meg eddig:
cenarius
archmage
grommash
harrison
ysera

(#6314) csoki válasza Ron Swanson (#6313) üzenetére


csoki
senior tag

pl: ragnaros, sylvanas, thinkmaster vagy akár black knight, pagle :)

[ Szerkesztve ]

(#6315) Sirandrish válasza Ron Swanson (#6313) üzenetére


Sirandrish
legenda

5K dust...azt hiszem itt látszik meg hogy van aki 150-200 paklival indítja a játékot :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6316) whitezo88 válasza Ron Swanson (#6313) üzenetére


whitezo88
nagyúr

honnan van ennyi dust meg narancs? :Y

(#6317) F-ECT$ válasza Ron Swanson (#6313) üzenetére


F-ECT$
titán

Olvasd el az összefoglalómat :) Kérdés, hogy milyen hősökkel szeretsz/akarsz játszani?

Nálam egyébként a top 10 legendary (a sorrend kb azt fejezi ki, hogy hányféle deckbe fér be az adott kártya, ezért lett az utolsó 2 a két class legend):
-Cairne
-Thalnos
-Nat Pagle
-The Black Knight
-Ysera
-Ragnaros
-Sylvanas
-Leeroy

-Cenarius
-Tirion

Szóval én a helyedben ebből az 5-ből választanék (+ha jó, akkor az adott class legendaryja): Cairne, Thalnos, Nat Pagle, TBK, Ragnaros.

Dive ever, work never.

(#6318) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah közben mentem egy 4:3as arénát mage-el.
Minionok late gameben elég jók voltak..volt vagy 3 giant (2 sea meg egy mittomén melyik:D), 2 Stormwind, meg még early game is rendben volt. Volt 1 Ooze, 2 Sorcerer Apprentice, meg ilyesmi. Viszont a mid game az egyenesen szánalmas volt. 3-5 manáig alig alig volt valami azok is sz*rok mint pl Thrallmar (2/3as windfurys), ráadásul kevés is volt belőle..3-5 manás minionból összesen talán 3 darab volt sajna.
Behúztam 3 flamestriket..aki azt mondja hogy sok azt leütöm..7 meccs alatt összesen talán 3at láttam.
Akik lenyomtak mind mind rusholós kis férgek voltak (lehet köviben én is benevezek) ami önmagában nem lett volna ugye baj ha mid game-ben tudom őket fogni, de sajna esélyem sem volt.
AZ utolsó meccsen egy warrior is top deckel ölt meg..nekem már kint volt 2 giant+stormwind és amiket lerakott azt szépen fogtam is, de persze 2szer is charges lényt topdeckelt és mivel összesen 1 tauntom volt (lord of the arena) így ezekkel nem tudtam mit kezdeni. Egy kör kellett volna még nekem, erre húz egy Argent Commandert és viszlát..

75gold+pakli a jutalom..a pakli pedig ilyen:

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6319) Sirandrish válasza whitezo88 (#6316) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ő az a srác aki 1-2 nap alatt kb 150decket vett :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6320) Ron Swanson válasza F-ECT$ (#6317) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Köszi, elolvastam, nagyon jó kis összefoglaló :R :)) szerintem cairne, black knight és ragnaros lesz

Murloc decket érdemes csinálni? 1 tidecaller és 2 warleader hiányzik, érdemes erre 900 dustot költeni?

(#6321) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Tegnap este 20+ perces (természetesen lapelfogyós) priest vs priest meccsem volt, tökre élveztem. A legviccesebb momentum az volt, amikor thoughtsteallel két mind control jött. :DDD

(#6322) whitezo88 válasza Ron Swanson (#6320) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha akarsz noskill, unalmas paklival játszani, csak akkor...

(#6323) Ereshkigal válasza Ron Swanson (#6320) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Szerintem poén a murloc deck, érdemes kipróbálni, aztán max. hanyagolod, viszont 900 dustot erre ne áldozz. Majd ha összejönnek a lapok, kipróbálod.

[ Szerkesztve ]

(#6324) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6318) üzenetére

Ezen a rushon én is filóztam. De bemered vállalni, hogy elkezdesz vmit összerakni, azt ha nincs elég kis és értelmes mob, akkor ilyen girigáré paklival tolod? Nem hiszem, hogy akkora mákod lesz, hogy telehúzod magad murlockokkal például ^^

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6325) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6324) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem az a lényeg..
Warrior pl ami ugye rendelkezik fegyverrel, + minden ami charge...ha meg nem charge akkor nem támadsz csak a következő körben értelemszerűen. A lényeg hogy csak arcra kell menni, az ellen úgy is tradelni fog..főleg mikor 1-2 kört átalszik az ember. Mármint mikor 1-2 kör üresjárat van és mire feleszmélsz már az utolsókat rúgod. Engem ma így vert meg egy warrior is meg egy pala is.

Rárakta valami fos 2manás lényére +3 attackot és nem üti le vele a Yetit, hanem üt téged lévén hogy te úgy is leszeded majd ha nem akarsz megint 5-6 sebzést kapni.
Persze egyszerűbb a helyzet ha tele vagy spellekkel és csak lődözöl miközben a yetid is életben marad, de őszintén..ki van általában Arénában tele spellel? :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6326) ollie válasza Sirandrish (#6325) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a baj, hogy ha nem trade-elsz, és az ellenfélnél van valami spell, amivel leszedi a minionjaid, akkor tuti bukás. A legjobb játékosok is általában arra törekednek, hogy mindig letisztítsák a board-ot. Általában, mert természetesen szituáció függő. Na meg tegyük fel, hogy egy körben nem trade-el az ellenfél, így leszed téged 20-ra, ő meg 30-on van. Ha nem trade-elsz, a következő körben már 10-en leszel, és neki 2x annyi minionja lesz. Ez után már nem tudsz jó eséllyel fordítani.

[ Szerkesztve ]

***

(#6327) F-ECT$ válasza Ron Swanson (#6320) üzenetére


F-ECT$
titán

A murloc deck még mindig alkalmas arra, hogy eljuss vele akár legend rankig is, de iszonyat unalmas egy idő után.

Dive ever, work never.

(#6328) Sirandrish válasza ollie (#6326) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ezt tudom..csak sajna ellenem nagyon jól szokott működni mert nagyon kevés spellt kapok.
Mage-el is volt 1 fireballom, de pl frostboltom megint nulla. Mire meg flame idő van addigra meg már ha neki úgy jönnek a lapok akkor már késő.
De félreértés ne essék..senkit sem bíztatok arénában a rush-ra, csak megemlítettem hogy pl engem elkennek mindig. :B

Nyilván ha ő kezd el facere menni akkor neked már nincs más lehetőséged mint tradelni, mivel egy kör hátrányban leszel végig. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6329) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6325) üzenetére

Nahh hát ollie mester leírta azt amit én is szerettem volna. Nekem arénában a trade tűnik jó businessnek. Soxor kapok olyan ellenfelet aki arcra megy, azt kifullad a lendület és onnantól semmi esélye nincs /mage-ek kivételek pyroval :DDD / Persze van az a szerencsére kevés kivétel, aki fogja és összecsuk a rush dekkel, mint a kemping széket (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6330) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6329) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én értem amit mondtok és én is így látom, de mégis azzal szembesülök hogy aki bevállalja az vagy be is zúz engem, vagy vért izzadva sikerül megfognom. Általában egyébként 1-2 tauntal meg lehet őket fogni mert hamar elfogy a kártyájuk az ilyeneknek, de sajna nekem az elmúlt 2 draftomba 2 darab taunt jutott, mindkettő lord of the arena.

És ismétlem önmagam..NEM BIZTATOK SENKIT hogy rusholjon, csak megemlítettem hogy engem legtöbbször azok kalapálnak el, és hogy lehet legközelebb bevállalom. Ennyi a történet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6331) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ha valakinek van annyira jó deckje, hogy kezd, és minden körben ki tud tenni egy annyi manás lényt, amelyik körben jár, akkor jó eséllyel nyer. A spellekkel le lehet takarítani a boardot, de utána ismét az ellenfél jön, tehát a tempó előny marad nála.

Dive ever, work never.

(#6332) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egyébként a nagy játékosok gyakran bevetik ahogy látom.
Most nézem trumpnak régebbi arénáit és sokszor dönt a rush mellett..le tudná takarítani a boardot de nem áll neki hanem üti a fejét az ellenfélnek :K

De nah...úgy látszik kezd efelé elmenni a játék. Play modeban is rengeteg ilyennel találkozom..nem érdekli őket mi van a boardon, csak üssenek :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6333) kovsol


kovsol
titán

Szerintem az elmúlt kb két hétben 1 kivételével mind 40 goldos küldi volt amit kaptam. Kezd unalmas lenni ez már. :(((

May the Force be with you!

(#6334) Tyler Durden válasza kovsol (#6333) üzenetére

Nem dobod le őket? Ami nem 2 wines 40 goldért azt én lerakom..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6335) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6334) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is azt csinálom..a nyerj 3at bármivel helyett visszakapom a nyerj kettőt druiddal. A nyerj 2-t Mage-el vagy Hunterrel helyett visszakapom a nyerj 2-t palával...etc etc.
Nekem is kevés a 40+goldos quest..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6336) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6335) üzenetére

A nyerj 2 meccset 40 goldért szerintem okés. Amúgy hja nekem is kevés a 40+ kveszt, de ezt szerintem direkt így csinálta a blizz. Ha aranyat akarsz go aréna :P

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6337) kovsol válasza Tyler Durden (#6334) üzenetére


kovsol
titán

Persze eldobom, de után is 40 goldos jön vissza.

May the Force be with you!

(#6338) F-ECT$ válasza kovsol (#6337) üzenetére


F-ECT$
titán

Pro tipp @F-ECT$: Elvileg a 3 questnek különbözőnek kell lennie, ezért ha benn hagysz 2 db 40 goldos questet, és mindig csak az utolsó questet csinálod (illetve cseréled, ha 40-es jön), akkor valamivel nagyobb az esélyed, hogy nem 40-es questet fogsz kapni.

Illetve: Also note, quests that reward 60g or higher are only available after a total of 50 wins in Play or Arena mode.

Dive ever, work never.

(#6339) kovsol válasza F-ECT$ (#6338) üzenetére


kovsol
titán

Jó ötlet.
50 winen túlvagyok úgy 300-al, ez nem lehet gond.

May the Force be with you!

(#6340) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Dat moment amikor csak legendaryk vannak a kezemben...

(#6341) Ereshkigal válasza Ron Swanson (#6340) üzenetére


Ereshkigal
őstag

De sajnállak. :P

(#6342) Ron Swanson válasza Ereshkigal (#6341) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

sajnálhatsz is, mert a szar kezdés miatt veszítettem :DD

(#6343) kovsol válasza Ron Swanson (#6340) üzenetére


kovsol
titán

Meghagytad őket kezdőnek, vagy a kezdő lapok eldobása után jöttek? Ha az előbbi akkor szerintem érdemesebb eldobni őket, mert csak fölöslegesen állnak a kézben sokszor akár 10 körön át is.

May the Force be with you!

(#6344) Ron Swanson válasza kovsol (#6343) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

a kezdő lapok eldobása után jöttek :D

(#6345) whitezo88 válasza Ron Swanson (#6344) üzenetére


whitezo88
nagyúr

számtalanszor előfordul velem is olyan, hogy eldobok valamit, és aztán köv. húzásra bejön ugyanaz. vagy már azonnal a cserébe... túlságosan gyakran.

a rossz lapjárásról nem is beszélve, utolsó kettő meccsen is kipakolták ellenem a boardot, persze holy novát egyet sem láttam, se más normális lövést, leszedés sem jött a huszon-x kör alatt. pedig már lassan kész a pap deck (persze a narancsokat nem számítva, az még arrébb lesz, most csak Cairne van), raktam bele az ajánlott 2 watchert, shieldbearert, argust (egyebek mellett). bár a BGH mellé mégis marad egy SWD, mert azt nem írják de kellett volna. pedig majdnem 17. voltam, de visszaestem kettőt :(

[ Szerkesztve ]

(#6346) oriic válasza Ron Swanson (#6342) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na tessék, itt az ékes példa hogy full legendary lappal sem lehet nyerni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6347) Sirandrish válasza Ron Swanson (#6340) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennyi legend meg dust mellé igazán választhatnál valami komolyabb odafigyelést igénylő karaktert is :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6348) F-ECT$ válasza whitezo88 (#6345) üzenetére


F-ECT$
titán

shieldbearert :F
Tudsz mutatni decket? (Illetve álom decket?) Értem én, hogy fel lehet duplázni a hp-t, meg inner fire-t adni neki, de ehhez 3 lap kell kézbe, ami ritka.

hogy eldobok valamit, és aztán köv. húzásra bejön ugyanaz
/agree

Dive ever, work never.

(#6349) oxox válasza oriic (#6346) üzenetére


oxox
addikt

Ez igy van a rendes kartyajatekkal...nekem anno a vampire deckem a "hulladek" lapokbol lett felepitve (politikai/szavazos nyumi pakli), hogy nem volt az egesz erteke egy alapdeck ara, de a szolnoki haverok deckjein ugy mentem at mint kes a vajon, kettot jatszottunk, a harmadikat nem vallaltak, persze ha felkeszultek volna ra, akkor fogjak, de ez igy annyira meglepo volt, hogy csak gratulaltak hozza. Szekesfehervaron versenyen sem szerepeltem le vele, es a guruknak is nagyon tetszett az otlet.
Egy jol felepitett strategia/deck siman elintez a sokkal dragabb kevesbe osszerakottat....a priest deckembe is bekerult most az elso lila lap (manipulator), megis rendszeresen vertem a 2-3-4 legendes lapokat elotte is.

LadyTulip 6-6-7-9es lapok, es gondolom akkor meg van a deckben....mi a deck koncepcioja? vagy a cel, hogy csak legendbol alljon? :B es erre kell meg ragnaros meg amit akarsz craftolni?

Anno voltam gyorben sarkanysziv talalkozon, es volt "elo szerepjatek", ahol olyan brutal taktikat talaltam ki (ahh fenykoromban voltak jo pillanataim), hogy mikor a masodik csapatbol is zombisereget csinaltunk, akkor gyakorlatilag mindenki (vagy 30-40ember) feladta a jatekot :B ...mindenki massal ellentetben csak magebol allt a seregunk,

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#6350) whitezo88 válasza F-ECT$ (#6348) üzenetére


whitezo88
nagyúr

protector, nem SB, elírtam.
az enyémben nincs duplázás meg inner fire sem, nem erre épül, a legnagyobb "kombó" a soulpriest plus COH takarítás (ami szintén nem jött a meccseken), amúgy van lénynek blademaster, tw drake is ezek mellett. MC-ből 1 van, így is behúztam egyet tök feleslegesen mert 8. körben ölt meg. ráadásul nem is nagy lényekkel, épp ezért volt idegesítő hogy nem húztam tarolást.

otthon tudom majd mutatni az enyémet, nagyrészt ez alapján van: [link]
az ennél drágább pedig ez lenne [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.