Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) Tyler Durden válasza Sirandrish (#5500) üzenetére

Hja csak itt nem annyi van, mint diónál, hogy ok takarítom a mappot előről.. Ladderban is buktának számít, arénában is, szal kalapálják meg de mihamarább. :Y

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5502) F-ECT$ válasza Sirandrish (#5495) üzenetére


F-ECT$
titán

Kaptál egy paklit 10 goldért, amiből szerintem 3 lap befér constructedbe is. Nem rossz ez :)

Dive ever, work never.

(#5503) Sirandrish válasza F-ECT$ (#5502) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy szóval se mondtam hogy rossz..nagyon is megérte :K
Bár a pakliról még mindig nem vagyok jó véleményről :C

Tyler Durden Hja vágom..lehet ezen ment el a 4. kis dobozka :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5504) ollie válasza Tyler Durden (#5487) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! :)

***

(#5505) Sirandrish válasza ollie (#5504) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is köszi...sokat tanultam a videóidból :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5506) xavix13 válasza Sirandrish (#5503) üzenetére


xavix13
senior tag

Látod nem is olyan ördögtől való dolog az az aréna... :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5507) Sirandrish válasza xavix13 (#5506) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ettől még nem változott meg a véleményem..a rengeteg random faktor miatt továbbra sem a szívem csücske.
Az meg hab a tortán hogy a Blizzard hibájából bármikor bejöhet 1-2 bukó :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5508) DopeBob válasza Sirandrish (#5507) üzenetére


DopeBob
addikt

Azt hiszem Kungennek van egy videója, amikor draftnál csak a másidok lapot választotta, meg se nézte, mi volt a másik kettő. 8-0-ig fent van YT-n és 8-3 lett a vége, szóval azért nem csak a lapokon múlik :N

MZ/X

(#5509) Rayner válasza Sirandrish (#5497) üzenetére


Rayner
őstag

Itt is ugynazt a képletet használják a random faktor számításához mint bármely más játékukhoz.
Legendet még nem nyitottam de 2 hónap után tegnap este 2 pakliból 3 epik....

[ Szerkesztve ]

(#5510) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Eddigi legjobb(?) nyitásom:

Live-Die-Respawn

(#5511) Sirandrish válasza oriic (#5510) üzenetére


Sirandrish
legenda

pff te jó ég...20 pakliból nem nyitok ennyi jóóóó lapot..Grat :K
Beszarok..az összes lap király..az csak hab a tortán hogy epic meg legend is van benne, ami meg nem az az meg golden.. :C

DopeBob Nem is mondtam ilyet :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5512) Tyler Durden válasza oriic (#5510) üzenetére

Az igen, nem sz@rral gurigázol..

sith7: lila epic, narancs legend

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5513) sith7 válasza Sirandrish (#5511) üzenetére


sith7
nagyúr

melyik az epic, meg a legend ? :B

(#5514) k.kristof válasza sith7 (#5513) üzenetére


k.kristof
őstag

A kristály színét nézd a lap neve alatt. Szürke/fehér = common, kék = rare, lila = epic, naracs = legendary.

(#5515) Sirandrish válasza ollie (#5504) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt hiszem az 5. meccsen..mage ellen.
Felesleges utolsó kört futottál..Korkront lerakod..jó igényesen megmanipulálod és nyersz :K
Azért is furcsa hogy nem jutott eszedbe mert az ezelőtti meccset pont így nyerted meg :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5516) ollie válasza Sirandrish (#5515) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sokat hibázok még.

***

(#5517) sith7 válasza k.kristof (#5514) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi ... eddig fel se tűntek ezek a kristályok :B

(#5518) Sirandrish válasza ollie (#5516) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem szemrehányás, csak te kérted hogy ha valami feltűnik akkor szóljunk..hát most szóltam. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5519) ollie válasza Sirandrish (#5518) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jól is teszed, hogy megírod.

***

(#5520) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azért az milyen már, hogy az utolsó mindent eldöntő támadásom elött két másodperccel ledob B.net....

Live-Die-Respawn

(#5521) Sirandrish válasza oriic (#5520) üzenetére


Sirandrish
legenda

Üdv a világomban...a b.net világában :C

ollie Jól van csak aztán a végén nehogy zokon vedd :N
Sokat köszönhetek neked és a magyar kommentes videóidnak :R

Mellesleg épp a warris arénádat nézem..most volt a priest..a csúúnya priest :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5522) k.kristof


k.kristof
őstag

Íme a druid paklim, jöhetnek a kövek :DD Egyelőre csak a napit csinálngatom vele Casual módban, de az sem baj, ha Ranked módban előre tudok vele mozdulni 21-ről. Ki mit javítana rajta?

Továbbá, ha szeretném felvenni a meccseimet/lapnyitásaimat, mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

(#5523) Sirandrish válasza k.kristof (#5522) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én személy szerint a következőket cserélném benne:
Bluegill Warrior - Legalább az egyiket mert néha biztos jól jön 2 direktsebzés
Frostwolf Grunt
Tauren Warrior
Grizzly

Én ezek helyett tuti más raknék be, de azért várd meg a profikat is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5524) oxox válasza Sirandrish (#5497) üzenetére


oxox
addikt

jo ez a napi quest csere, egy 40aranyasat lecsereltem egy 60aranyasra, es pont nem priest questre :) ?

nekem az azert nem kerek, hogyha napi questeket csinalsz csak, mert nem jatszol sokat, ill. inkabb gep ellen jatszogatsz (mint mondtad), akkor, hogy nyitsz napi egy paklit? csak 100goldos questet kapsz? :DDD ...meg ez az 1000win sem piskota, szoval azert azt gondolom ott-ott felejted magad a monitor elott...grat az 1000winhez :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#5525) oriic válasza oxox (#5524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1000 winbe beletartozik ám a gép elleni win is.

Live-Die-Respawn

(#5526) oxox válasza oriic (#5525) üzenetére


oxox
addikt

tisztaban vagyok vele...de aranyat nem kapsz erte (ergo jobban megeri jatszani 6meccset aminek a felet elbukod...torekszik a rendszer az 50%-ra, mint ugyanannyi ido alatt 12 wint szerezni gep ellen....akit erdekel az xp az is rosszabbul jar a gep ellen)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#5527) Sirandrish válasza oxox (#5524) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az 1000 win azért lett meg mert lv 23ig elég sokat practice-oltam a gép ellen hogy fejlődjenek a karik..és közbe gyűjt szépen a win.
A másik..nem nyitok minden nap, csak majd minden nap. Amikor 5-6 win kell mondjuk a +20goldhoz akkor azt lenyomom azért :K
Egyébként te friend listán vagy..láthatod hogy mennyit vagyok kb. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5528) oxox válasza Sirandrish (#5527) üzenetére


oxox
addikt

:K igen...beteg vagy mint en :DDD
tegnap is este kettoig bamultam a tablettet (igaz twitch-t nezegettem ejfel utan)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#5529) Sirandrish válasza oxox (#5528) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát engem 9 után nem igen látsz belépve :N
Ma eddig lenyomtam az arénát, a napit ami 5 win volt palával aztán inkább Ollie videójit skubiztam meg :K

De most megyek 1-2 meccset..hátha behozzák a 10K wint és ad érte vagy 3K goldot ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5530) Tyler Durden válasza Sirandrish (#5527) üzenetére

Andrish privibe dobsz 1 bnet accot?

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5531) Gyuri27 válasza oriic (#5510) üzenetére


Gyuri27
félisten

Oh Thalnos. Be kéne nekem egy meg egy thinkmaster, egy faceless is. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#5532) Sirandrish válasza Tyler Durden (#5530) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ment pü :K

Gyuri: én most a faceless-re gyűjtök..már majdnem megvan a fele :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5533) xavix13


xavix13
senior tag

Funny and Lucky Moments - Hearthstone - Ep. 11

Funny and Lucky Moments - Hearthstone - Ep. 12

Dev Interview: New Heroes, Gameboards, Adventure Mode; Legends of Hearthstone BS2W2

Quote from Hamilton Chu

Game Content

New premium content will be added to the game which will not effect game balance. This includes:
New Heroes (Varian instead of Garrosh)
New Card Backs (Separate from the ones rewarded for ranked season play)
New Game Boards
Non-Warcraft themed elements will not be added to Hearthstone.
Achievements will eventually be added to the game.
Adventure modes will contain new quests, new game stages, and contain between 10 and 20 new cards.
The first adventure mode will be launched after the game releases on PC And iPad.
More rewards are planned for the ranked ladder.
The first planned expansion back will contain between 100 and 200 new cards.
Death Knights and Monks are not being currently worked on.

Features

The team is currently not working on a 2v2 mode. 1v1 needs to be solid first.
Observer mode is still on the list of things to do, but it is not being actively worked on.
The team is keeping an eye on the length of seasons, but are not considering adjusting the duration of them yet.

Forrás

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5534) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még nézem a videókat, de az orosz mivel hívta le Ragnaros-t?

Live-Die-Respawn

(#5535) xavix13 válasza oriic (#5534) üzenetére


xavix13
senior tag

Mindgames, epic priest lap. Random megidéz neked egy miniont az ellenfeled teljes paklijából.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5536) oriic válasza xavix13 (#5535) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszike.

Közben látom jönnek új hősök, új pályák is.

Live-Die-Respawn

(#5537) Sirandrish válasza oriic (#5536) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak nehogy megkapja a "SOON" titulust mert akkor sose ér ide ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5538) oxox


oxox
addikt

en ezt nem ertem
New premium content will be added to the game which will not effect game balance

mi az, hogy premium tartalom? es mi az, hogy nem hat a balanszra? barmilyen kartyat kiveszel-beraksz, az hat a jatekra...es mi az, hogy premium (ebbe inkabb nem magyarazok elore be semmit, de nem tetszik)?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#5539) oriic válasza Sirandrish (#5537) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Blizzard-ról beszélünk kéremszépen. :) Náluk más nem létezik, csak a soon. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5540) whitezo88 válasza oxox (#5538) üzenetére


whitezo88
nagyúr

talán "csak" olyasmi premium, mint Gelbin. amihez fizetni kell.

(#5541) Sirandrish válasza oxox (#5538) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos ment a rinya a fizetős emberek részéről, és mivel a Blizzard belőlük él, így majd kapnak ezt azt.
Vagy csak lesz olyan cucc amit perkálás nélkül nem érhetsz el, vagy csak ezer meg ezer év alatt.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5542) DopeBob válasza oxox (#5538) üzenetére


DopeBob
addikt

ott van rögtön alatta:

New Heroes (Varian instead of Garrosh) <-- nem új hős, kb egy új kép, meg hang
New Card Backs (Separate from the ones rewarded for ranked season play) <-- nem mindegy?
New Game Boards <-- nem mindegy?

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#5543) oxox válasza whitezo88 (#5540) üzenetére


oxox
addikt

ezert irtam, hogy nem beszelek bele semmit :N

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#5544) Terrorista válasza Sirandrish (#5541) üzenetére


Terrorista
senior tag

Nem kell ahhoz rinya, csinálják ők maguktól is. A WoW-ba se megy tartalom már hónapok óta, csak új hátas meg új pet. Pedig igény lenne másra, de hát a pénz beszél...

(#5545) ollie válasza k.kristof (#5522) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Felvételhez: MSI Afterburner

Nagyon jó felvételi módja van, és biztos, hogy működik az AMD és az Nvidia VGA-khoz is. Egyébhez nem tudom.

***

(#5546) ollie válasza oxox (#5538) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Felsorolták:

- Új kártya hátlap
- más hős kinézet (pl a mostani warrior helyett mondjuk egy ember, de csak a kinézete változik)

***

(#5547) k.kristof válasza ollie (#5545) üzenetére


k.kristof
őstag

Köszönöm, este ki is próbálom.

(#5548) Kashim válasza xavix13 (#5533) üzenetére


Kashim
őstag

2v2 mód jól hangzik.

(#5549) xavix13 válasza Kashim (#5548) üzenetére


xavix13
senior tag

The team is currently not working on a 2v2 mode. - Egy ideig még biztos nem lesz.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5550) kexksz


kexksz
addikt

[link]

Biztos volt már, de respect, nagyon. Érdemes most is nézni a streamjét, most kezdett egy új accountot és most 2 nap alatt fog felmenni Legendbe, jelenleg rank 16-on van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.