Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Tyler Durden válasza Kashim (#6091) üzenetére

Én ezt nem teljesen így látom. A hero power 1 dolog. A mage-nek ugyanúgy rendelkezésre állnak ugye a neutrál mobok, ellenben mindenen át tud lőni, akár a hp-d 1/3-adát is.. Más classal ha az ellenfélé a board controll, akkor nem fog tudni 2 spellel 15-t belédlőni és vigyorogva bezsebelni a win-t..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6102) kexksz válasza Kashim (#6091) üzenetére


kexksz
addikt

Annyi a gond, hogy a Flamestrike alap lap és ezért túl sok AoE-t be tud dobni egy Mage-nek.

(#6103) Kashim válasza Sirandrish (#6093) üzenetére


Kashim
őstag

Az az igazság hogy sok mindent változtatni kéne. Nagyon vegyes ez a deck. Mintha nem tudnád eldönteni kicsit aggro játékot akarsz játszani, vagy sok taunttal (ami szerintem eleve túlzás) inkább late-game felé húzni a meccset. Late-game-hez viszont több erős minion kéne, egy Ragnaros nem elég. Látszik amúgy többet arénázol, mert van pár lap ami ott jó, de ladderen sokkal hasznosabb helyette más lap. Pl.: Silver Hand Knight helyett egy Azure Drake sokkal jobb druid deckbe, +1 sp és laphúzás. Ez egy Swipe-pal durva területi sebzés és ugyanabban a körben el tudod játszani. Kettő ebből simán elfér. Ha Savage Roar-t használsz akkor Force Of Nature is kéne. Nourish szerintem túl sok idő kiesés egy körben, ahelyett mehetne a másik Drake. Mark-okat én egyáltalán nem használok a druid deckembe. Innervate nagyon jó lap, druid deck-be szerintem kötelező. Sokszor összejön egy baromi erős kezdés miatta amit nehezen tud behozni az ellenfél. Keeper of the grove-ból szintén kötelező 2. Earthen ring farseer egy nagyon erős 3 manás lap, szerintem Knife Juggler helyett mehetne egy legalább. Juggler amúgy sem illik ebbe a deckbe. Plusz ami most nagyon megy Druid deckekbe, dupla Chillwind Yeti.

Tyler Durden
Igen az is. Mage-nek jobban fekszik a lassabb Arénás játék. Sok spelljét mind az arcodba tudja dobálni.

[ Szerkesztve ]

(#6104) Gyuri27 válasza Kashim (#6083) üzenetére


Gyuri27
félisten

A priest meg utolsó és utolsó előtti helyen van. Remek.
Itt jön vissza amit mondtam. Nem érnek jóformán semmit a buffok.
Meg nincs egy jó class spec 4-s minionja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6105) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#6104) üzenetére

Nem is az, hogy nem érnek semmit. De pl priesttel rátolsz 2-3 buffot egy mobra, majd kap 1 polyt, akkor 1 lappal leszedte 3-4 lapodat.. Mondom ezt annak ellenére, hogy arénába kapáltam össze 8 win-t is priesttel, hozzá tartozik a sztorihoz, hogy 4 holy nova-t draftoltam :D

Mage témához még annyit, hogy én a mostanival is együtt tudok élni, mert az a mage aki nem húz be elég spellt, azt nagy általánosságban le lehet zúzni..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6106) Sirandrish válasza Kashim (#6103) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a Druidot eddig hanyagoltam..ezért ilyen felemás és ezért érzem gyengének..
Nah mindjárt nekiesek aztán linkelek újra :B

Próbáltam kapkodni a fejem hogy miket mondtál/mondtatok..most ilyen:

Keeperem nincs még egy így a helyett ment még egy Dwarf..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6107) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#6105) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt mondom. Jön a hex, assassinate oszt csók. A 4-s minionokkal ugye nem tudsz mit kezdeni.
A nova jó. Ha van lent 3-4 sérült minionod. De állt ugye nincs. Mert gyors a játék és nincs rá lehetőség. Vagy azért mert az ellen nem lőtte el aoe spelljeit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6108) whitezo88 válasza adamkaa777 (#6060) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nem is arany szoval nem sok jarna erte, fun deckbe szerintem belefer :)

(#6109) Sirandrish válasza Kashim (#6103) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még a második Savaget is kivehetem ha úgy van, csak mi kéne a helyére?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6110) ollie


ollie
MODERÁTOR

Következő Druid draftomban ezt ajánlotta:

Deathwinget választottam. Amúgy ez ettől függetlenül átlag alatt ideck lett, szóval 0:3-ra számítok. :D

***

(#6111) Sirandrish válasza ollie (#6110) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te olyat nem is tudsz menni :D
Egyébként hol van az amit délelőtt fejeztél be? Meglesném :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6112) ollie válasza Sirandrish (#6111) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg csak este tudom feltenni. Most hamarosan mennem kell.

Egyébként miért ne tudnék 0:3-at menni? Trumpnál meg Krippnél is előfordul néha, én meg még messze vagyok az ő tudásuktól.

[ Szerkesztve ]

***

(#6113) Tyler Durden válasza ollie (#6110) üzenetére

Használható lesz az? Én beastet pickeltem volna..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6114) ollie válasza Tyler Durden (#6113) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd kiderül.

***

(#6115) Kashim válasza ollie (#6110) üzenetére


Kashim
őstag

Lorewalker alap lett volna.

:P

Sirandrish
Alakul, de az igazán zúzós Druid deckbe nagyon kellenek a legendary lapok, hogy ütős legyen, ez azért sajnos tény. Pl. Cairne és Sylvanas nagyon sok lapot elpazaroltat az ellenféllel. Pont ez a fordulópont ott 6-7 mana körül mikor a Druid általában átveszi a kontrollt egy meccsen. Oda kellenek valami hasonlóan erős lapok. Argent Commander szerintem túl gyorsan hal, hiába van Divine Shieldje, csak 2 hp az semmi, ahelyett kéne valami más.

[ Szerkesztve ]

(#6116) Gyuri27 válasza ollie (#6110) üzenetére


Gyuri27
félisten

Beastet használtam. Ha nem coutereli nagyon combos valami.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6117) F-ECT$


F-ECT$
titán

Antonidast választottam arénában Onyxia és Malygos helyett ;]

Dive ever, work never.

(#6118) P00By válasza F-ECT$ (#6117) üzenetére


P00By
nagyúr

Bírom ezt a lapot!

(#6119) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az mitől van, hogy néha csak azt írja lenn a friendekről, hogy "xy finished arena", néha meg odaírja az eredményt is?

P00By: jó lap, bár sokszor ez is csak egy megnyert meccset tud még egyértelműbbé tenni, fordítani nehéz vele.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6120) Kashim válasza F-ECT$ (#6117) üzenetére


Kashim
őstag

lol... Szinte látom az ellen arcát.
Látom azért két Pyro-val is biztosra mentél. ;]

(#6121) Sirandrish válasza F-ECT$ (#6117) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mennyi van akkor ezekből amikor nem őrül meg a legended?:D

Kashim Hát a kövi legend Cairne lesz amit craftolok, de még durván 1500 dust hijja :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6122) F-ECT$ válasza Kashim (#6120) üzenetére


F-ECT$
titán

Draft. Az ice lance és mirror Antonidas után kerültek be, hogy egyből legyen esély Fireballt szerezni belőlük.

Ami nem látszik:
-Antonidas
-Ravenholdt
-Stormwind
-2 Pyro

Majd kiderül, hogy mire lesz elég.

Dive ever, work never.

(#6123) Sirandrish válasza F-ECT$ (#6122) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez elég penge lett.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6124) kovsol válasza F-ECT$ (#6117) üzenetére


kovsol
titán

Az szép. Másoldtad, vagy két legended volt? Mage paklimban nekem is benne van amúgy. :)

May the Force be with you!

(#6125) Kashim válasza Sirandrish (#6121) üzenetére


Kashim
őstag

Egy Savage-t hagyhatsz, azért. De mindenképp az kell hozzá, hogy maradjanak lények az asztalon a következő körödig. Ez most pl.: a "divatos" OP druid deck amivel sokan tolják magasabb rankokon. Apróbb módosításokat persze mindenki végez rajt magának.

F-ECT$
Hát az jó sokra elég lesz szerintem. Főleg hogy kb. csak le kell foglalnod az ellenfelet a pályán, nem is kell nagyon arcra menni, végén úgyis elintézed spellekkel pár kör alatt.

[ Szerkesztve ]

(#6126) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#6122) üzenetére

Ez így nem tűnik gyengének :Y Gratula, goto -->12 win ;)

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6127) Sirandrish válasza Kashim (#6125) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, találkoztam ezzel már streameken, de ettől én még nagyon messze vagyok. Két hónapja játszom és eddig egy legendet tudtam craftolni.. :B
Szóval ez a deck majd egyszer, de azért köszi a linket...játék közben nem látok mindent úgyse :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6128) oriic válasza F-ECT$ (#6119) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg minden aréna után oda kell írnia a végeredményt. Meg ha legendet nyit akkor is. :) :D Nálam volt már hogy Andrish rámírt hogy mit kaptam, (múltkori legend) én meg csak lestem hogy honnan tudja. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6129) Tyler Durden válasza oriic (#6128) üzenetére

Andrishnak múltkor előre bemondtam, hogy legend lesz, mielőtt nyitotta volna a paklit :D Igaz utána anyázott, hogy Malygost nyitott :P

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6130) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6129) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legközelebb tedd hozzá hogy Cairne mert ez így tré :D

Oric: Mondtam akkor is..mindent tudok :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6131) ollie válasza Gyuri27 (#6116) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, de csak 7 élete van, ha az ellenfélnél van a board control, akkor úgyis leszedi abban a körben, és még kap is egy miniont. Ha nálam van a board control, akkor meg nincs is rá akkora szükség. Játszották ki már ellenem, és nem igazán jött ki jól vele az ellenfél. Oké, be kellett áldoznom 2 miniont, hogy leszedjem, de kaptam egyet, szóval ugyanott voltunk előtte.

***

(#6132) oriic válasza Sirandrish (#6130) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

BTW, ti mit tennétek bele a játékba még? Persze tudom messze még megjelenés valszeg, tuti csomó minden kerül bele, csak gondoltam ötleteljünk. Ok erős meg gyenge szörnyek jöhetnek, meg pályák meg hősök. De mondjuk milyen spell kártyákat látnátok szívesen?

Amit én gondoltam, hogy lehetne több olyan kártya ami miniont idéz meg. (pl tauntal vagy divine shield-el) Vagy ott van a múltkori poén spell kártyám, amiből végül lehetne egy olyat tényleg csinálni hogy ad xy plusz attack-ot, és ha abban a körben nem nyersz vesztetted egész meccset. Ilyesmikre gondolok. Bármi egyéb ötlet?

Live-Die-Respawn

(#6133) Tyler Durden

Nahh mondom akkor menjünk egy arénát, lehetőségek hunter,priest,mage. Hunter no way, priest határeset, menjünk át nobrain mode-ba.
Ezt sikerült draftolni :U

Sirandrish: pénztártól való távozás után nem fogadok el reklamációt :P

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6134) Kashim válasza Sirandrish (#6127) üzenetére


Kashim
őstag

Druid sajna a "legdrágább" kaszt. Ha nincsenek meg a bitang lapok akkor nem nagyon működik. Többivel azért el lehet evickélni azok nélkül is. Amúgy egy olcsóbb aggro deckkel most elég hamar fel tudod magad verekedni rankeden, de egy bizonyos szinttől counterelik, szóval ott kell váltani a lassabb stílusra. Nem tudtam játszani a reset óta, de előző szezonban ez ilyen Rank 8-10 körül volt. Ott akadtam meg én is végül. Ráadásul a warlock giant deck is új erőre kapott, ami ellen baromi nehéz játszani és szerencsés húzások kellenek.

Tyler Durden
3 flamestrike :P
Szeretni fognak.

[ Szerkesztve ]

(#6135) F-ECT$ válasza kovsol (#6124) üzenetére


F-ECT$
titán

Faceless.

Dive ever, work never.

(#6136) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6133) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van itt minden ami szem szájnak ingere :K

Kashim Nem akarok én világuralomra törni a Druiddal, de megint azt a napit kaptam hogy nyerjek 5öt Druiddal vagy Hunterrel, aztán mivel mostanság ezeket hunterrel toltam be, nem akartam megint azt választani.
És bár 7meccsből lehoztam az 5 wint, éreztem hogy az elején nagyon köhög a deck..ahogy írtad kb a 6. körben általában átvettem az irányítást, de addig csak mentem az ellen után. :K

Oric: Mivel én nem vagyok nagyravágyó és csak egy dolgot javasolnék...duplázzák meg a lapok számát ;]
Nah jó..annak sem lennék ellene ha egy kicsit könnyebb lenne goldot szerezni, de ezt már itt párszor kitárgyaltuk úgyhogy most csak így halkan jegyzem meg. :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6137) oriic válasza Tyler Durden (#6133) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, szeirintem sok lesz a 3 flame.

Live-Die-Respawn

(#6138) Sirandrish válasza oriic (#6137) üzenetére


Sirandrish
legenda

Abból sohasem sok.. :N

Viszont a 3 arcane missilest túlzásnak tartom :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6139) Kanczy válasza Sirandrish (#6138) üzenetére


Kanczy
veterán

Inkább fordítva szerintem is.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6140) oriic válasza Sirandrish (#6138) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy Sorcerer's Apprentince van csak, vagyis legkorábban 6 manáért tudod lehozni a Flamestrike-ot. Utána esetleg még egyet, de inkább már a Stormwind jöjjön akkor már. Esetleg egy körrel később még egy flamestrike lemegy, de utána már nagyjából vége a játéknak. Tehát vagy a Stormwind felesleges(persze hogy nem mert buffol) vagy a Flame. Inkább utóbbi. SZERINTEM.

Live-Die-Respawn

(#6141) Sirandrish válasza oriic (#6140) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért Arénában elég sok meccs tart 10 körnél tovább :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6142) Tyler Durden válasza oriic (#6140) üzenetére

Első meccs és nem húztam 1 flame-t se. Viszont, én úgy vagyok vele, hogy board sweepből sosem elég..

Sirandrish: most csak az a 3 missile húztam mint spellt + 1 cone of coldot..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6143) F-ECT$ válasza Kashim (#6125) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát most jött 2 vereség, egyszerűen nem jöttek a 2-4 manás lények, és utána a flamestrike se :(

Dive ever, work never.

(#6144) ollie válasza oriic (#6140) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na várj, egyáltalán nem biztos, hogy lesz a kezében flame strike a játék elején. Amúgy 3 nem sok belőle, 4 már az lenne. Bár tény, hogy nincs poly meg fireball, de van 2 water elemental, ami az egyik legerősebb mage minion (nem is nagyon van párja 4 manáért, még talán a rare lapok között sem).

Más: még otthon sikerült feltöltenem a maradék 3 paladinos videót, kérem a hozzászólásokat, hogy mit rontottam el.

[ Szerkesztve ]

***

(#6145) Sirandrish válasza ollie (#6144) üzenetére


Sirandrish
legenda

Merre van?
Már nézem is :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6146) ollie válasza Sirandrish (#6145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mobilról nem igazán tudom belinkelni, de megtalálod a YouTube oldalamon.

***

(#6147) Sirandrish válasza ollie (#6146) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az első meccset a Mad Bomber meg Tirion megnyerte neked :C
Nem semmi fordítást csináltál..well played :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6148) Sirandrish válasza ollie (#6146) üzenetére


Sirandrish
legenda

Második meccseden Mage ellen lethalba voltál..ugyan kirakta a Senjint de neked ott volt a Equality, azt elnyomod..recruittal kifilézed a Senjint és besebzel 3x4et a 12 HP-jába...
Így is megnyerted de láttunk már 1HP-ról visszajönni emberkéket :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6149) Sirandrish válasza ollie (#6146) üzenetére


Sirandrish
legenda

A második Mage elleni meccsen mikor kiraktad Tiriont akkor még healelhetted volna magad a truesilverrel ha face-ra ütsz. Nem mellesleg túl is élted volna az utolsó kört kemény 2 HP-val. :K
Elég brutál deckje volt a rohadéknak, szóval biztos hogy segített volna, de csak egy kis esély :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6150) Sirandrish válasza ollie (#6146) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah végignéztem és én ugyan nem vagyok profi, de én nem láttam konkrét hibát. Volt amit másképp kezeltem volna de lényegében ugyan oda vezetett volna szóval nem te rontottad el.
A 2 mage tényleg durva deckel ment egyébiránt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.