Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) oriic válasza whitezo88 (#6847) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Ma nagyon nem ment a játék amúgy? Volt egy kis szabadidőm, letoltam a küldiket, mentem két arénát, legjobb 4-3 lett.

Utána pár rankedet, be is toltam 4 szintet, csak úgy jöttek a streak-ek. Aztán vagy 10 vereség, egyhuzamban. :( :(((

Live-Die-Respawn

(#6852) Tyler Durden válasza ollie (#6850) üzenetére

Kb le is írtad a választ, ha vmi gyors dekk jön ellened, és nincs mákod, hogy behúzd a kevés early game lapot, akkor szerintem off.. Persze lehet mákod húzással, de még azt se tudom mondani, hogy sebaj majd conseccel board sweepelsz, mert még azt se húztál :(

5-6 wint betolsz vele szerintem már tortasütés ;)

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6853) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ezt nem hiszem el.. mage 3 hpról nyert úgy hogy kb üres volt a boardja nekem meg 30+2 hp... no comment. 7 lap maradt a pakliba, ebben volt 2 v 3 swipe többek közt...

aztán most: 3 lap, lecserélem a druidot. erre bejön azonnal helyette a másik... ezt is kéne javítani.

[ Szerkesztve ]

(#6854) ollie válasza Tyler Durden (#6852) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, kb én is erre jutottam.

***

(#6855) Tyler Durden válasza ollie (#6854) üzenetére

Én nekem ezekkel annyi a tapasztalatom, hogy ok akkor legyen meg a 3 win és már örülök. Neked a kezdésed nagyon jó, nem mondtam volna meg előre, hogy 2 win-t élről bezsebelsz vele..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6856) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na zsinórban 3 lossal el is vesztettem az arénát. nagyon brutál paklik jöttek, talán csak a mage volt az hogy szerencséje volt. illetve a másik mikor pont a 5/5 deathrattles adventurert lopta el tech-kel, ami mellé egy championt is lerakott...

5-3 100g, 1 pack. szokásos gyenge nyitás. még 1000 dust kéne legendhez.

semmit se jelent a jó pakli ha pech van/kb constructed szintű ellenfél jön, aki valszeg 12-ig elmegy vele utánad.

[ Szerkesztve ]

(#6857) Sordoran válasza Sordoran (#6839) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát jó döntés volt ragna, vagy 3 meccset ő hozott le nekem, így a vége 8-3 lett.
A draft nem volt szerintem nagyon jó, de elment egynek. És még azt néztem egyik arena draft ajánlóban, hogy a Hunter's mark nem túl jó, hát itt nagyon jól jött! Ennél a rugónál majdnem megszívtam, elég necces helyzetből sikerült fordítanom, hála ragnának, a végén hiába silence-elte kétségbeesetten, így csak könnyebb volt befejezni. A jutalom kellemes volt, 175 arany, egy pakli, egy Battle rage, a pakli tartalma meg no comment, gyenge.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#6858) Sirandrish válasza Sordoran (#6857) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem azt a Hunter's markot ok nélkül nézik le..brutál jó cucc szerintem, főleg nulla manáért :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6859) Sn00k


Sn00k
veterán

A végleges , mikorra várható ?

3njoy the Lif3

(#6860) ollie válasza Tyler Durden (#6855) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közben feltettem az első kettőt.

(#6859) Sn00k: hát valamikorra várható, de az biztos

[ Szerkesztve ]

***

(#6861) Gyuri27 válasza Sn00k (#6859) üzenetére


Gyuri27
félisten

Soon! Blizz módra. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#6862) Ereshkigal válasza Sn00k (#6859) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nyár előtt szerintem nem.

(#6863) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hell, it's about time! pont ez kellett.

nem bírtam már a szar ingyen nyitásokat, muszáj volt vennem egy 15-öst...

MOD: LOL 2-vel később meg egy Cairne :D +400 dust. aztán meg a 2. faceless. today was a good day.

még 200 dustot betörök és craftolok egy legendet. mi legyen? Tinkmaster, Syl, TBK gondolkodom leginkább... (control papba) vagy Ysera?

[ Szerkesztve ]

(#6864) ZS3NI válasza whitezo88 (#6863) üzenetére


ZS3NI
őstag

nice :B

én ma eddig 4-et arénáztam mindig ilyen 4-3;5-3 lett kb és csak szemetet bontottam... :(

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#6865) Sn00k


Sn00k
veterán

Remélem, azért legkésőbb nyárig megtörténik a csoda :D

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#6866) ZS3NI válasza Sn00k (#6865) üzenetére


ZS3NI
őstag

De amúgy most is lehet vele játszani, már open beta van. :U

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#6867) oriic válasza Sn00k (#6865) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De miért várod annyira? Most is játszhat vele akárki.

Live-Die-Respawn

(#6868) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Na, nekem is sikerült nyitnom egy legendet egy 5-3-as druid aréna után. Az öreg Gruul. Kár, hogy ez is haszontalan, mint a másik legendem, Baron Geddon. Ez van. Ez volt a 37. nyitásom egyébként.

(#6869) whitezo88


whitezo88
nagyúr

EZEN lista papnak Syl, Rag, Ysera ajánl 10 pontosta, top3. ugye ez még Syl nerf előtti, rag meg megvan. Ysera lesz lehet akkor. de Tink meg ugye hatástalanít bármit, és 3 manás csak... nehéz kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#6870) ollie


ollie
MODERÁTOR

Wow, az előbb egy total noob lerusholt (priest!), szinte csak 1-2 manás minionjai voltak, beválasztotta az összes rossz lapot a draftjába, és mivel nem tudtam az első körökben védekezni, simán megölt pár kör alatt. Kíváncsi vagyok, hogy szerencséje volt-e, hogy az összes kis manás lapot az elején húzta, vagy csak ilyenekből áll-e a paklija. Mondjuk az utolsó körben kitett egy sea giantet is.

[ Szerkesztve ]

***

(#6871) Tyler Durden válasza ollie (#6860) üzenetére

Most nézem az első fightot, hát pár percnél tartok, de ha nem lassú az ellenfél, akkor ez esélytelen lett volna. Olyan szinten húzod a 5+ manás minionokat, hogy hihetetlen.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6872) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Én mára befejeztem a pályafutásom. 5 booster 0 értelmes lap... :W

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#6873) Tyler Durden válasza whitezo88 (#6863) üzenetére

Az nem piskóta, remélem lottózol is :DD Congrats!

ollie: most nézem a második vidit, a kezdőkezed katasztrófa sújtotta terület :N

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6874) F-ECT$ válasza ZS3NI (#6818) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert még Beta :)

Dive ever, work never.

(#6875) whitezo88 válasza Tyler Durden (#6873) üzenetére


whitezo88
nagyúr

épp azon gondolkoztam mennyi erre az odds hogy pont ez essen... pl legend nyitása legyen 4%. és van vagy 30 narancs... (pontosabban 35 ha a murlocot nem nézzük)

valaki jön barátságos meccsre? kíváncsi vagyok a deckre most.

[ Szerkesztve ]

(#6876) F-ECT$ válasza whitezo88 (#6875) üzenetére


F-ECT$
titán

Én megyek, ha beenged.

Egyébként jól tudod, olyan 4-5% a legend nyitás esélye, és 36 legend van.

Dive ever, work never.

(#6877) superl3z


superl3z
újonc

Üdv! Új vagyok ebben a játékban, kemény 2 kaszt van meg eddig, de tegnap nyitottam egy packet és az lenne a kérdésem, hogy a lapokat el lehet cserélni?
Ez esett ki belőle: http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/38/152/391.png
elvileg legendary, nem tudom, hogy mennyit ér.

(#6878) ollie válasza Tyler Durden (#6873) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

5:3 lett amúgy, és a legtöbbször olyanok ellen vesztettem, hogy telepakolták a boardot kis minionokkal. Na most ha nem rohadt sz@r a paklim, és lett volna csak 1 consecrationöm, simán nyerek ellenük.

Hamarosan felteszem a a többi videót.

Ja, és draftoltam és priest decket, elég jónak tűnik így elsőre, olyan 6 nyerésre tippelek, mert egyáltalán nem játszom priesttel, szóval kb első arena runom lesz vele.

(#6877) superl3z: hát szerencséd van, az kb a legjobb lap a játékban. Cserélni nem lehet, szerintem játssz paladinnal, és tedd bele a deckbe.

(#6875) whitezo88: 2 legend van, amit nem lehet nyitni, vagy craftolni. Az egyik a murloc, a másik a papagáj.

Szerintem ez egész jó lett, vélemények?

A másik 2 legendary Harrison Jones meg Malygos volt.

[ Szerkesztve ]

***

(#6879) Tyler Durden válasza ollie (#6878) üzenetére

Hja megnéztem az első 2 vidit amit feltettél, gyak borítékolható volt. És pont ez a bosszantó, hogy a common consecből 2-3-t mondjuk bedobhatott volna és máris nincs para..
Priest-el ha jót draftoltál, akkor no para. Nekem a legjobb runom 8 win volt vele, ott a 4db holy nova vitte a hátán a paklit.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6880) oriic válasza superl3z (#6877) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tirion: Az egyik legjobb class legend. Új vagy de már most utálunk, neked elsőre ilyen esik, mások hónapok óta nem kaptak még legendet. :DDD (viccelek amúgy ne vedd komolyan)

Lapokat a collection-ban tudsz cserélgetni.

[link]

Live-Die-Respawn

(#6881) ZS3NI válasza ollie (#6878) üzenetére


ZS3NI
őstag

szerk vak vagyok

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#6882) ollie válasza ZS3NI (#6881) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy érted, hogy kéne még egy harmadik?

ja, ok :)

[ Szerkesztve ]

***

(#6883) ZS3NI válasza ollie (#6882) üzenetére


ZS3NI
őstag

Második ránézésre vettem csak észre hogy van. Ráadásul 2. :D

Mybad. Lassan kifolyik a szemem egész nap hearthstoneozok :B

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#6884) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Milyen gyakori az, hogy odáig jutok, hogy az ellennek elfogynak a lapjai, sőt büntit is kap érte? Persze a 2 HP-val nyert. :(((

Mi alapján kerülnek a pakliba azok a kártyák, amiket szintlépéskor ad? Van egy lap amit még az elején megkaptam, jól is jönne, de még egyszer sem húztam kb 20-30 meccs alatt.

Most legutóbb meg mage ellen kb 3-4. kör, mindkettőnknek 30 HP, nekem két gyengébb minion fent, erre kilép. :F

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6885) ZS3NI válasza fi:zi'k (#6884) üzenetére


ZS3NI
őstag

a paklikat neked kell összeállítanod. nem kerül be magától semmi. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#6886) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nagyon izgi meccs volt :D

kirakta Yserát, 2x másoltam le, aztán egyiket visszavetette (azért van a kezembe is egy), majd elloptam az övét :D

[ Szerkesztve ]

(#6887) ígyvanferi válasza fi:zi'k (#6884) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Neked kell az új lapokat a pakliba rakni, magától semmi sem kerül be.

(#6888) Ereshkigal válasza ollie (#6878) üzenetére


Ereshkigal
őstag

A papagáj epic.

(#6889) Ereshkigal válasza whitezo88 (#6886) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Valakid szerintem nagyon csuklott. :U

(#6890) ollie válasza Ereshkigal (#6888) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hopp, tényleg.

***

(#6891) fi:zi'k válasza ZS3NI (#6885) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja, hogy ja. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6892) ollie válasza fi:zi'k (#6891) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A My Collectionben tudsz összeállítani paklikat, és Play módban meg át kell váltanod a Basic Deckekről a Custom Deckekre.

***

(#6893) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, Worst Paladin draft ever 5:3, az utolsó még töltődik. A Mage ellenit mindenképpen érdemes megnézni, mert szerintem iskolapéldája annak, hogy hogyan nem szabad játszani (a mage részéről).

***

(#6894) superl3z válasza oriic (#6880) üzenetére


superl3z
újonc

Én nem deck összeállításra gondoltam, hanem más játékosokkal esetleg cserélni vagy valami hasonlót. Ma sikerült csak kiszednem az összes kasztot, mage-val játszottam idáig, és jobban örültem volna egy mage lapnak.

[ Szerkesztve ]

(#6895) Ereshkigal válasza superl3z (#6894) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Sajnos nincs csere.

(#6896) superl3z válasza Ereshkigal (#6895) üzenetére


superl3z
újonc

Ez gyors volt köszi.

(#6897) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem szakadozik a battle.net kapcsolat? Merjek arénázni? Csak ötödszörre sikerül belépnem a játékba.

mod: priesttel első ellenfél egy Mage volt, első kártya amit kijátszott, Nat Pagle volt, később kitett egy Gruult is. :DDD Mondjuk így sem sikerült nyernie.

[ Szerkesztve ]

***

(#6898) whitezo88 válasza superl3z (#6896) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mivel Collectible és nem Trading Card Game, így se cserélni, se laponként venni nem lehet. vagy nyitsz, vagy craftolsz.

(#6899) Klemice


Klemice
senior tag

A blizzard saját magának verne alá, ha lehetne cserélni.

(#6900) ígyvanferi válasza ollie (#6897) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Szakadni nem szakad, de engem is csak többedjére engedett be.

Ilyen első körös Nat Pagle-lel én is találkoztam ma arénában. Húzott is neki a kör végén kártyát. Valamivel azért gyorsan levertem a biztonság kedvéért, azt tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.