Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) ollie válasza Sirandrish (#6393) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Direkt erre kap adományokat.

***

(#6402) Sirandrish válasza ollie (#6401) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom..néha olvasom a chatet, de akkor is túlzás.
Azt is tudom hogy nem az ő pénze :N

M3oH Biztos hogy nem, lévén hogy neki "ingyen" volt :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6403) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

No, akkor PÜ-ben küldöm mindenkinek a számlaszámom, aki hozzásegítene pár paklihoz, hogy legalább egy értékelhető constucted öszeállításom legyen. A nyitásokat természetesen felveszem videóra, és azt is, ahogy lagzilajcsira táncolok, miközben várok játék közben a turnömre.

(#6404) Kanczy


Kanczy
veterán

T1: Young Priestess + coin + Young Priestess - két 2/2
T2: Sorcerer's Apprentice + Arcane Missiles lelövi a lényét - két 2/2, egy 3/4

Feladta ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6405) Sirandrish válasza ígyvanferi (#6403) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jó de te hajlandó vagy lecopyzni 3-5 Demolishert? Illetve full arany lesz a deck? Mert csak akkor vagyok hajlandó fizetni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6406) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#6403) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha lesz elég néző a streameden, akkor lesz pénzed is a nyitásokra :)

Btw nekem most 5 dustom van :D

Dive ever, work never.

(#6407) Sirandrish válasza F-ECT$ (#6406) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kéne naponta más-más golden legendet craftolni és lenne több is :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6408) whitezo88


whitezo88
nagyúr

20 perces druid vs druid... 2 legendje volt (BK és Ysera), 2 swipe 2 bite és barátai... nevetséges. 3-3. mindenre volt válasza. tegnap 2 winre 50et kaptam most 3ra 45.. ez mi?

[ Szerkesztve ]

(#6409) Tyler Durden válasza whitezo88 (#6408) üzenetére

Random? Múltkor 7 winre kaptam 155 goldot..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6410) ígyvanferi válasza Sirandrish (#6405) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Full arany full legend paklival fogok menni, ha ez kell. ;]

(#6411) xavix13


xavix13
senior tag

Ritka pillanatok egyike mikor arénában nekem jön ki a lépés ;] :D

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#6412) F-ECT$ válasza Sirandrish (#6407) üzenetére


F-ECT$
titán

1 golden legendem van, azt is nyitottam.

Más: spell power. (Kár, hogy üres volt a boardja.)

xavix13: dupla legend arénában?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6413) ígyvanferi válasza xavix13 (#6411) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jó kis draftot sikerült összehoznod már ez alapján a két kép alapján is. Meg tudod mutatni a teljeset?

(#6414) xavix13 válasza ígyvanferi (#6413) üzenetére


xavix13
senior tag

+Hogger, Ogre, War Golem, Tirion

Sajna a vége 5:3 lett, a mage még mindig oktat arénában ha telehúzza magát spellekel. :(

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#6415) ollie válasza xavix13 (#6414) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát igen, annyira azért nem sikerült jól ez a draft, nem volt consecration-öd, és truesilver is csak egy.

***

(#6416) xavix13 válasza ollie (#6415) üzenetére


xavix13
senior tag

Tudom én, kb. ilyen 6-7 wint tippeltem amit max. kitudok belőle hozni. Csak aztán 2x egymás után jött 2 fullos mage, 2 flamestrikeal, 2 polyval, fireball, frostbolt stb.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#6417) Chronos85


Chronos85
tag

Ezt a druidát egy 0-3as vereség széria után sikerült draftolnom. Nagyon morcos voltam, hogy csak az eszetlen rush ment, persze nekem nem volt mivel fognom. Úgy hogy jól berágtam, befizettem még 1 körre és igyekesztem ennek fényében class-t és decket összerakni.
[link]
szerk.: Sorry vmiért csak kicsiben akarja linkelem inkább...

[ Szerkesztve ]

(#6418) xavix13 válasza Chronos85 (#6417) üzenetére


xavix13
senior tag

Még mindig nem jó a kép.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#6419) F-ECT$ válasza Chronos85 (#6417) üzenetére


F-ECT$
titán

Egész jó lett. Kicsit kevés a spell, de pár győzelem azért van benne.

Dive ever, work never.

(#6420) Kanczy válasza F-ECT$ (#6419) üzenetére


Kanczy
veterán

Pár győzelem mindenben van :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6421) Chronos85 válasza F-ECT$ (#6419) üzenetére


Chronos85
tag

Igen sikerült jó "párat" nyerni vele én se gondoltam, hogy ilyen jó lesz. Bár a curve szinte tökéletes, a minoinok meg erőssek voltak különössen a late game. Valóban első ránézésre eléggé spell szegény pláne az 1 swipe-al, mikor feljött kezdésnél nem is passzoltam le soha:)
Azért szerencsére az innervate is talán 1x maradt a kezemben. Sőt volt meccsem ahol coin scrubot sikerült meg fognom vele turn 1ben kijátszottam inner+worgen-t válasznak jött a coin+evis. Igaz turn 4ben előkerültek a scrubok, de addigra már nem olyan nagy fegyvertény meg ugye 1 evissel kevesebb is volt neki.

(#6422) F-ECT$ válasza Kanczy (#6420) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát nekem néha sikerül 0 gyanús decket is összehozni :)

Dive ever, work never.

(#6423) föccer


föccer
nagyúr

Nyitottam ma is egy paklit, de semmi említésre méltó. :(

Apropó, egy kérdés: Ha pénzért vennék pár paklit és vége a béta időszaknak és resetelik a rendszert, akkor mi lesz azokkal a paklikkal, amit kicsengettem a zsetont? Azok is mennek a levesbe, vissza teszik a bnet számlámra vagy indulás után megkapom ugyan azokat a lapokat, vagy indulás után megkapok ugyan annyi paklit?

Köszi,

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6424) Ereshkigal válasza föccer (#6423) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Azt mondták, nem lesz wipe induláskor. Ha valamiért mégis lenne, akkor megkapod a boosterek árát goldban, és megveheted őket újra.

(#6425) föccer válasza Ereshkigal (#6424) üzenetére


föccer
nagyúr

Ok, köszi. Nem túl megnyugtató. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6426) F-ECT$


F-ECT$
titán

Trump most indított egy mage arénát: 0 poly, 1 fireball, 0 blizzard, 0 flamestrike :)

föccer: Mi nem megnyugtató? Btw én se örülnék a resetnek, mert egy szerencsétlenebb nyitás sorozattal rosszabbul járnál, mint ahogy most állsz, de akár jobban is kijöhetsz a dologból. Meg ha azt mondták, hogy nem lesz reset, akkor én hiszek nekik :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6427) ollie


ollie
MODERÁTOR

lol

***

(#6428) kovsol válasza Ereshkigal (#6424) üzenetére


kovsol
titán

Aztán lehet fos kártyákat nyitsz, a dustért craftolt kártyák elvesznek.

May the Force be with you!

(#6429) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kripp nyomatott egy szép kis arénát Warlockal. Spell neki is alig volt..1 soulfire, 2 syphon soul, 1 hellfire meg 1 mortal coil.
Az első meccset el is bukta..a másodikat nagggyon nehezen lehozta, aztán még a 4.et is bukta, de végül 11:3at játszott. Durva volt mert szinte nulla early game minionja volt, így a meccsek nagy részét 10hp alatt fejezte be és ha jól rémlik volt neki 3 olyan amikor 1 hp-ja maradt :K
Az utolsó meccsen egy Hunter jött ellene aki ugyan majdnem kifogyott a kártyákból, de az early game hiánya miatt nem tudott vele mit kezdeni, mert board előnye lett..még a végén táncolt egy kicsit 4-8hp között 1-2 visszatöltéssel, de nem tudta lenyomni..sőt..igazából szinte hozzá se ért..27HP-ja volt tán a hunternek :K

Hja meg az mi durva hogy 7K+ gold mellé van még neki majdnem 30K DUST-ja és még 8K dust talonba, ha betörné az összes lapot amiből több van mint 2 :Y

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6430) Gyuri27 válasza Sirandrish (#6429) üzenetére


Gyuri27
félisten

A warlock az olyan. Vigyázni kell a lap húzással. Könnyen beszopatod magad.
Persze jó a sok kártya a kézben, de ésszel.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6431) whitezo88 válasza Sirandrish (#6429) üzenetére


whitezo88
nagyúr

aki mindennap órákat játszik closed beta óta összejön. nekem egy idő után már agyilag fárasztó. meg gondolom nyitott is jópárat pénzből is (akár donate akár nem)

(#6432) Sirandrish válasza whitezo88 (#6431) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is..
A játék még most is szórakoztat de már nem tud maga elé láncolni.
Ma még arénát sem indítottam mert nincs kedvem hozzá a napi 5 winből meg megvan 1 :B
Ugye a pakliépítés motiválna de olyan mérhetetlenül lassan gyűlik a dust hogy az hihetetlen..a paklikból meg 100+t kéne nyitni egyszerre hogy TALÁN 2-3 olyan lapot szerezz amire igazán szükséged van. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6433) ollie válasza whitezo88 (#6431) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem nyitott pénzből, sose volt rá szüksége, egyrészt mert mindig sok goldja volt arénázásból, másrészt nem játszik constructedet.

***

(#6434) F-ECT$ válasza Sirandrish (#6432) üzenetére


F-ECT$
titán

A játék még most is szórakoztat de már nem tud maga elé láncolni.
Ez nálam folyamatosan változik, van hogy nincs kedvem belépni, aztán látok egy jó decket, és azonnal ki akarom próbálni. Arról nem is beszélve, ha épp sikerül egy olyan lapot nyitni, ami még hiányzott valahonnan.

Egyébként tényleg fárasztó is tud lenni a folyamatos koncentrálás miatt, így néha esténként csak 1-2 casual meccset tolok valamilyen fun paklival.

Dive ever, work never.

(#6435) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#6434) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az biztos, hogy agy munka. Ha az ember nincs ott a toppon a constructed is veszélyes.
Arénázni meg csak tiszta aggyal lehet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6436) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6432) üzenetére

Pihentetni kell a gamét. Elmúlt 3 napban alig voltam belépve, még a napi küldiket se toltam le.. Fáradt voltam, meló után totál hullaként nem álltam neki arénázni. Viszont most, hogy ennyi nap kimaradt, alig várom már, hogy kicsit függhessek (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6437) whitezo88


whitezo88
nagyúr

amúgy számít mikor játszunk, tehát mikor van fent több casual? korábban egy netes élesben pókerező emberke mesélte, hogy hajnalban érdemes játszani mert akkor több az amcsi, akik csak elcsesznek pár dollárt, nem is figyelnek. de itt meg úgy tudom külön vannak a régiók.

(#6438) Sirandrish válasza Tyler Durden (#6436) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amikor a toppon volt nálam a game (tehát mikor kezdtem) akkor is csak annyit játszottam hogy a napit letoltam, meg practice-ben húztam a 1-2 karin 1-1 szintet.
Ez az elmúlt 1 hétben annyit változott hogy 1 aréna, meg a napi, meg esetleg ha esténként van szabad 10 percem akkor be-belépkedek 1-1 meccsre. Akinek a friend listáján vagyok az láthatja hogy sokszor van hogy ki-belépek. Mert egyszerűen 1-1 meccsnél több időt már nincs kedvem eltölteni bent. Aztán 30perc múlva megint letolok egy meccset és ennyi.
Tehát sokat sose játszottam a játékkal..igaz hogy mióta megvan csak egyszer hagytam ki egy hetet, amúgy azért minden nap belépek, de ennyi. Ha ennél is kevesebbet játszanék akkor törölhetném is a játékot :K

A baj ahogy már említettem a motiváció hiánya..egy ilyen játékban szerintem a motiváció kimerül abban hogy valami jutalomért harcolsz illetve paklikat építesz. Nah most ebben a játékban ez a kettő ugye együtt jár mert a "jutalom" itt a paklikban keresendő..azért tolod le a napikat, azért arénázol hogy paklikat szerezz és építsd a deckedet. Igen ám, csak ha egyszerűen a luckydra hagyatkozol akkor kb soha nem lesz értelmes decked..kivéve persze ha vásárolsz vagy 200paklit. Így marad még a dust gyűjtögetés hogy lecraftold magadnak a kiszemelt lapokat. Nah igen, csak a dust meg olyan rohadt lassan folyik befele hogy azt elmondani sem lehet. Lényeg a lényeg..számomra egyre jobban elfogy a tényleges motiváció, és éppen ezért játszom egyre kevesebbet :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6439) F-ECT$ válasza whitezo88 (#6437) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, itt külön vannak az amcsik. Szerintem este 6-11 között érdemes játszani, akkor sok casual játszik. Egyéb időpontban nagyobb esély van a kockákra.

Dive ever, work never.

(#6440) oxox válasza ollie (#6427) üzenetére


oxox
addikt

beast :K

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#6441) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Egész jó decket sikerült összehoznom :C

[ Szerkesztve ]

(#6442) F-ECT$ válasza Ron Swanson (#6441) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha tudod tartani a boardot akkor ok, de spelled nem sok van.

Dive ever, work never.

(#6443) Kashim válasza Ron Swanson (#6441) üzenetére


Kashim
őstag

Hunterrel arénában? Bátor vagy.

(#6444) whitezo88 válasza Kashim (#6443) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem egyszer láttam magas szinten (9-ért) huntert, úgy elvert csak lestem.

(#6445) Kashim válasza whitezo88 (#6444) üzenetére


Kashim
őstag

Az lehet, de általában nagyon nehéz velük érvényesülni arénában a beast hiány miatt.

(#6446) Gyuri27 válasza whitezo88 (#6444) üzenetére


Gyuri27
félisten

No igen. Csak neki gyanítom beadta azokat a lapokat amik kellettek.
Érdekes módon magéból is csak az ver meg aki full spell.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6447) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6438) üzenetére

Én mikor elkezdtem jáccani /dec közepe/, már akkor tudtam, hogy arénázni szeretnék főleg. Nálam simán belefér, hogy 3 napig be se logolok vagy csak minimálisat, arénát meg legtöbbször hétvégén tudok menni..
Abban igazad van, hogy a dust baromi lassan jön én pont emiatt nem is értem, aki ladderezik és nem költ pénzt a játékra, az tényleg a daily q-ból akar értelmes dekket varázsolni? Lesz pár ősz hajszála, mire abból összejön..

Kashim: lol kb ugyanezt akartam írni (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6448) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Na igazatok lett.. 3-3 lett a vége :D elég gyors meccsek voltak.. fél óra alatt 6 meccs

(#6449) Sirandrish válasza Gyuri27 (#6446) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mint pl? Szegénynek nulla removal spellje van..van 1 secrete és csókolom..szóval a boardon kell teljes mértékben boldogulnia. Egy kutyát sikerült szerválnia, de nincs mellé farkas így nagyon nem jók semmire..max húz velük pár lapot, de mivel 1 kutya+1 keselyű van a dckben, nem hinném hogy sokszor lesz rá példa. Szerintem elég gyenge lett, de hátha kihoz belőle vagy 12 wint :D

Szerk: most látom hogy nem hozott ki belőle :B

Tyler Durden Az Aréna nem mindenkinek jön be..tudom hogy azzal lehet a legtöbb goldot szerezni, de ha nem tetszik valakinek akkor nem. Nálam az a baj hogy túl komolyan veszem..mármint az arénát. Hamar el tud tőle menni a kedvem ha nem úgy sikerül ahogy azt szeretném..és ez már a draftnál is előjön, amikor nem jön a spell..nulla early game, etc etc aztán 3. meccsre olyan palat kapok aki !!4!! consecrationt tol el, meg 2 truesilvert? Az azelőtti meccsen meg 2 legendet játszanak ki ellenem? Szóval a random faktor miatt én konkrétan agyf*szt tudnék kapni sokszor :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6450) Gyuri27 válasza Sirandrish (#6449) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem erre írtam.
Amúgy warlockkal is lehet jót menni. Még warlock lapok nélkül is (persze shadow bolt, siphon legyen benne).
Én nem is szoktam magam sebzős, lap eldobós pickeket választani.
Hunternél is meg lehet oldani a lap húzást amúgy.

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.