Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Sirandrish válasza oxox (#5249) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért 1-1 ilyen kombóhoz kb olyan leosztás kell mintha te válogatnád ki a lapogat :DDD

Rayner Priest

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5252) oxox válasza Rayner (#5250) üzenetére


oxox
addikt

lightwell cast specifikus (priest), ill. massal nem is menne. a lap porgetost meg warlockal probaltam, de az onpusztitas helyett (2hp /lap), jobban tetszik a gyogyulas, rendszeresen jovok vissza 4-5-6hp-rol a vegere...a sok rush deck meg mar azt hiszi, hogy a bab is hus (hogy egyik baratomat idezzem). ill. a 20/20feletti unithoz kell a hp duplazas, majd a hp egyenlo attack.

amugy lightwell + cleric is kombo is popec (mondjuk ha lehetne meg 1-2 clericet beraknek). ugye lightwell kioszt 3 gyogyulast korod elejen, vagy rad, vagy a lenyeidre (random), cleric meg lapot huzat barmilyen unit healesenel (akar ellenfelnel is...neha muszaly azt gyogyitani, hogy jojjon a lap :) ). imadom mikor 8-10lap van a kezemben, es ketszer annyi tapos lenyem van lent mint az ellennek :DDD
nahh jo tobbet nem arulok el a deckembol :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#5253) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na a hunterek, warriorral kb topdeckkel 1 HP-n álldogállva vertem le végül a közel harminc hp-s huntert, persze csak attól függött, hogy húzok-e tauntot (húztam egyet) és ne húzzon kill commandot (nem húzott). ami lényt kitett mert ő is elfogyott végül kézből, traddel meg képességekkel szedegettem le, de jól jött ki pont az is. óriást meg nem húztam be persze. WW-t se.

az a jó hogy az Armur up semlegesíti legalább a lövését.

ja és bontottam ma egy Pyrot végre, kár, hogy a nerf után. viszont szerintem egy Alexstrasza egész jó Magebe is, hiszen akkor csak 15-öt kell leszedni (ha addig nem sikerült annyira verni, kár, hogy 9 mana)
bár, ennyi erővel akárhova jó :)

[ Szerkesztve ]

(#5254) Tyler Durden válasza whitezo88 (#5253) üzenetére

Ezen a nerf után dolgon be tudok készülni. Az a 2 kör eddig az én meccseimen legyen az aréna vagy ladder baromira nem számított.. Begyűjti a kezébe és mikor elérte a 10 manát már repül is az arcodba.. (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5255) Sirandrish válasza Tyler Durden (#5254) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én mikor még Mage-el is játszottam, igen is számított.
Sok sok meccset nyertem vagy vesztettem el 7-8. körben. Mert ha nem tudtam eléggé húzni az időt a Pyroig akkor levertek.
Persze más ha van két Ice Blockja az embernek, de nekem pl egy sem volt. Az a +2 mana igény pont annyit ért hogy dobhattam ki a deckem a kukába, lévén hogy erre volt kihegyezve.. :K
Egyébként nem bánom mert nem komázom a Mage-t (és az a 800dust is jól jött :K )csak azért akinek nem áll rendelkezésére minden lap (pl ice block) annak ez a nerf igenis sokat számít :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5256) Tyler Durden válasza Sirandrish (#5255) üzenetére

Én alapból azt mondom, hogy totál 0 board controllal /értsd 0 mob/ tauntos mobon/mobokon keresztül ne sebezze semmi a max hp 1/3-át. Akkor se ha 10 mana.. Ha ehhez képest megnézed az MC-t ott nem instagibeled le az ellenfelet, ha övé a board controll..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5257) Sirandrish válasza Tyler Durden (#5256) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt már régebben én is mondtam.
Legalább a Pyro lenne olyan hogy nem lő át Taunt felett. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5258) Rayner válasza oxox (#5252) üzenetére


Rayner
őstag

Warlockal tolom most:) ,de nem lappörgetős hanem rush és önpusztítás vegyesen... :)
bírom mikor a végén majdnem mindig 2-5hp-m van. De legtöbb esetben 7. körben már endgame van :)
Legjobb hogy le tudom pakolni 2-3 minionom az első körben :)
Vagy mikor hagyom magam ütni "átadom neki a boardcontrollt" aztán 1 kör alatt lepakolok buffolok cserélek.
Kedvenc lapom amikor mindenkibe tol 3 dmg-et :D stílusosan próbálom úgy alakítani a meccset hogy azzal a lappal végezzem ki, de úgy hogy lehetőleg tele legyen a board mindkettőnk minionjaival :D

[ Szerkesztve ]

(#5259) Ron Swanson válasza Ron Swanson (#5215) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Na vettem még egy 15-ös packot, pedig megfogadtam, hogy nem veszek többet..
Most egy kicsit szerencsésebb voltam, a felénél járok, és eddig 2 epic meg 1 golden epic (cabal shadow priest)

szerk:
köv packba 1 epic és még egy golden epic (lay on hands)

szerk2: utolsó előtti pack 1 epic, 1 legendary (cenarius)

szerk3: az utolsóba meg egy snake trap :)

ez most jó pack volt :B

[ Szerkesztve ]

(#5260) Sirandrish válasza Ron Swanson (#5259) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó a szériád..gyorsan vegyél még 40et :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5261) Ron Swanson válasza Sirandrish (#5260) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Már így is kurva sok pénzt költöttem a játékra, pedig még csak múlthét csütörtök óta játszom :(
Majd talán pár nap múlva veszek egy 40-est :C

Igazad van, ha most veszek, akkor lehet lesz benne 5 legendary :C vettem is 50 eur battle.net balance-ot, remélem hamar megkapom, tegnap 5 órát vártam rá

[ Szerkesztve ]

(#5262) Sirandrish válasza Ron Swanson (#5261) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát te tudod..
Bár azért elég türelmetlennek kell ahhoz lenni hogy 4 nap alatt 85(?) paklit vegyen :D
Amúgy sikerült legalább összedobni minden herohoz 1-1 fasza paklit?

szerk: te jó ég :Y :C Aggyá neki :D
Nincs kedved videóra venni a nyitásokat majd? esetleg kommentálhatod is :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5263) ollie válasza Ron Swanson (#5259) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Cenarius egy kifejezetten jó legendary.

***

(#5264) Ron Swanson válasza Sirandrish (#5262) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Alakulnak a paklik, még kezdő vagyok és próbálgatom a különböző kombinációkat :B

rendben, felveszem videóra, este postolom a linket :DD

@ollie: nem szeretem annyira a druidot :S de tényleg nem rossz kártya :))

(#5265) Rayner válasza Ron Swanson (#5261) üzenetére


Rayner
őstag

pfff landolt egy lottó 5-ös? :D:D
(mondjuk én meg diablo goldból veszem a paklikat :))

(#5266) sith7 válasza Rayner (#5265) üzenetére


sith7
nagyúr

mondjuk én meg diablo goldból veszem a paklikat

hogyan ?
A D3 - ban lévő gold - ból lehet itt vásárolni ? :F

(#5267) Sirandrish válasza sith7 (#5266) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gold elad>pakli vesz (az árából)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5268) sith7 válasza Sirandrish (#5267) üzenetére


sith7
nagyúr

jaaaaa :D

Rayner
ok

[ Szerkesztve ]

(#5269) Rayner válasza sith7 (#5266) üzenetére


Rayner
őstag

RMAH gold elad ---> b.net-re rak ----> onnan paklit vesz

(#5270) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mentem egy 3/3-s arénát druiddal. Hát nekem ez mumus (sajna).
Türhető meccsek voltak. A vereségek is a nekem rossz, ellenek jobb lapjárás számára írható.
Viszont volt egy mocskos mage. 3 flame, 3 poly, 2 fire, 3 yeti (meg még kitudja mi).
Időszerű lenne valamit kezdeni magával a magéval.
Meg azzal is, hogy egyeseknek az összes jó lap kihúzható.
1 yetim nekem is volt. Találkoztam vele vagy 2x a 6 meccs alatt.

Viszont kaptam 25 dustot. A semminél több.
Bontottam viszont: perditions blade (rugó), gladiator longbows (hunter) fegyókat.
Szóval most bubu ürül (kivéve a rohadt mage miatt nem, mert kb ez a tudásom sámánnal, lapokat is jókat bontottam).

Amd - Radeon - Ryzen

(#5271) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#5270) üzenetére

Pakk nyitáshoz gratu, legalább az jó lett ha már a mage megszívatott. Hja tény, hogy a tömeggusztáló lapokkal a legkönnyebb előnyre szert tenni és ebből a mage, ha mákosat draftol, akkor szarásig van..
Hozzáteszem kommenteket olvasgatva a felső tierben rankeden a druid is ilyen, ott is nerfért kiabálnak..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5272) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#5271) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem is azzal szivatott meg. Egyrészt a nem hagyjuk bántani a hőst secrettel (mert hát ez is miért ne lenne nekik).
Szóval küldött rám mindent. De még így is jól álltam. A secretre számítottam. 3 hp-ja volt.
Ha nincs még egy polyja (tauntomat leütötte) akkor kövi körbe leverem. Nyilván 3 poly volt a deckben (vagy bármennyi, én 3-t láttam). Az is durva, hogy 3 yeti ott a kézben. Legerősebb pick arénában. Meg water elementál. Ami a másik legjobb 4-s pick.

Rankedben szerintem nem a druid a legerősebb. Ha az ember kitanulja a sámánt, meg a lap is jár egy kicsit hozzá. Insta win. 1-2 jobb sámánnal futottam össze. Hozzá se tudtam szagolni a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5273) DjDanee87


DjDanee87
addikt

4. kör 10 lap a kezében, mit akar ez mage?

hopp 1 giant

Molten giant, frost nova, ice block

Megvolt első találkozásom frozen giants deckkel. Ha 1 hónappal ezelőtt találkoztunk volna másképp játszok, de olyan régen volt divatban ez a deck, hogy eszembe sem jutott mikor az első giantot megláttam hogy miről is van szó. Sajnos így elbuktam, bár amennyi lap volt a kezében lehet úgy sem lett volna esélyem ellene ha az elsőt leszedem.

(#5274) F-ECT$ válasza oxox (#5239) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem ragna marad, mivel: könnyű counterelni és random.

Dive ever, work never.

(#5275) Sirandrish válasza F-ECT$ (#5274) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt már sokszor olvasom, de most már kíváncsi lettem :D
Melyik legendet "nehéz" counterelni? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5276) whitezo88 válasza Sirandrish (#5275) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Jopar eros legend 4/5 ami megedi oket olyanoktol mint pl swd, bog hame hunter stb.eg ugye ragna kkor jo ha nincs kint sok pici leny a random miatt es megvedeni is kell. Meg draga. En beraktam multkor arena dekkbe teljesen felesleges volt. Igaz a masik ketto se volt imba (majom, nat)

Gyuri27 hogy érted? lehet ellenre használni ha sok hpja van, vagy rád ha kevés. ennyit tud. viszont az armort is leszedi ha több hpra tolod. tehát ha warrinak van 30 hpja meg 12 armorja akkor 15/0-ra szedi. (aztán tol egy chargiantot és heló ;] )

[ Szerkesztve ]

(#5277) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Apropó. Alex a sárkány mennyire használható? 15hp-nál insta öl?

Amd - Radeon - Ryzen

(#5278) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#5277) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, 15-re állít. Általában pont azért nem jó, mert az ellenfeled már alatta van, Te meg felette. (Vagy ha nem, akkor meg nem ezt a lapot éri meg kitenni.)

Dive ever, work never.

(#5279) kervantas válasza Gyuri27 (#5277) üzenetére


kervantas
aktív tag

Tegnap előtt olyan szép OTK-t nyomtam vele. 30hp-s papra rányomtam (15), volt lent egy giant-em (7), soulfire meg még egy. :DD

(#5280) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#5272) üzenetére


F-ECT$
titán

Rankedben szerintem nem a druid a legerősebb.
Az, hogy mi a legerősebb nehezen eldönthető, mert nem lehet tudni, hogy a Legend rankra ki mivel jutott el. Ettől függetlenül rank 5 - legend között jelenleg a druid a top 3-ban van az általam nézett streameken.

Ha az ember kitanulja a sámánt, meg a lap is jár egy kicsit hozzá. Insta win.
Ha és ha. Ebből az első ok, a második pedig mák. Vannak jó kombói, de azokat fel kell húzni, és egy csomó erős lapja az overload miatt a következő kört teszi tönkre. Pont azért erős a druid, mert egy csomó lapját 2 féle módon is lehet használni, no meg az innervate miatt úgy tud 2-4 körrel hamarabb kirakni valamit, hogy az nem teszi tönkre a következő körét.

Dive ever, work never.

(#5281) Sirandrish válasza whitezo88 (#5276) üzenetére


Sirandrish
legenda

De azokból is lehet könnyen béka/bárány...sőt..azokat még sok kisebb spell is kifilézi.
Szerintem minden legend könnyen counterelhető..de minden lap az.
Én Ragnat nem bántam meg..nekem sokat segített eddig is, de nem bánom ha nerfelik..legalább betöröm és kipróbálhatok mást is :DDD

Gyuri27 Nem 15öt sebez, hanem 15re állítja a HP-t. De akár a tiedet is tudja..mondjuk 2ről :K

mzoli77 Biztos őszinte volt a mosolya :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5282) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#5280) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát franc se tudja. Akiket én nézek azok alig játszanak druiddal.
A rush hunter az most a komoly (reckful pl). Meg az örök mage (ekop).

Amd - Radeon - Ryzen

(#5283) Sirandrish válasza Gyuri27 (#5282) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az addig rendben van hogy Mage-el IS játszik valaki, de hogy állandóan azzal..a legegyhangúbb kaszt szerintem.
Bár gondolom neki a sikerélmény kell amit attól meg kap, de akkor is.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5284) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#5254) üzenetére


F-ECT$
titán

Aréna: a mage nem a pyro miatt erős ott, persze ha kap azt is, akkor az durva.

Ladder: számít. Lehet, hogy 25-20-15 körül még nem, de 10-5-Legend-en már igen. Mostanában kezdenek csak éledezni ismét a mage-ek: erős board control végig (erős lények + poly + flamestrike), és a végén 1-2 pyro. (Viszont így meg a fagyasztások és secretek nem férnek be, tehát eléggé instabil még a legtöbb ilyen pakli.)

Dive ever, work never.

(#5285) xavix13


xavix13
senior tag

Csak én nem kaptam ma questet? :F

(#5286) F-ECT$: Én nagyon szívesen játszanék duridal, de iszonyat pénz kell hozzá, hogy összerakj egy deck-et. Tegnapi arénában nagyon tetszett, meg amúgy is szeretem mint class-t.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5286) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#5282) üzenetére


F-ECT$
titán

Sokan azért nem játszanak druiddal, mert iszonyat hosszú meccsek alakulnak ki, sokat tolták már vele és a hunter rush ellen nem az igazi. De ha nézel best of 5 tornákat, akkor azért a legtöbb játékosnak van egy druid deckje is.

A rush hunter és mindenféle változata meg azért népszerű most, amiért a mage volt az előző körben: viszonylag olcsó és viszonylag egyszerű. (Ehhez kellett az is, hogy a TBK miatt mindenki kivette a tauntok egy részét a deckjéből, de mostanában kezd ismét feltűnni pl a Sen'Jin, nem véletlenül.)

Egyébként folyamatosan változik a játék, és a "nagyok" mindig olyan classal próbálnak meg játszani, ami a legtöbb divatos deck ellen hatásos.

Dive ever, work never.

(#5287) ollie válasza F-ECT$ (#5284) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van,a pyro csak hab a tortán. Olyan common lapjai vannak, mint fireball, polymorph és flamestrike. Ezekből könnyen összejöhet 6-10 is akár 1 draftba, és máris megvan a 12 győzelem.

***

(#5288) F-ECT$ válasza Sirandrish (#5275) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy whitezo88 is írta, a 7+ dmg legendek ellen ott a BGH, illetve ezekre már szívesebben használod el a Faceless-t, mint pl egy Muklára. (Ami nem counter, de mana előnyhöz jutsz vele.) Ezen kívül az SW:D, is jó rá, míg pl egy Ysera-ra az említett leszedő lapok egyike sem jó.
Arról nem is beszélve, hogy bár ott a poly, de egy 4-6 manás lényt lepolyzni, majd kinyírni 4+ manát jelent a mage-nek, tehát azon nem nyer annyit, mint egy 8 manás polyzásával.
Ragnát könnyebb figyelmen kívül is hagyni, ha le tudsz tenni 3-4 lényt, míg pl egy Sylvanas ellen ez nem működik.
Ami nem jó Ragnára az a Silence, bár onnantól meg sebződik ha lény ellen használod.

Dive ever, work never.

(#5289) F-ECT$ válasza xavix13 (#5285) üzenetére


F-ECT$
titán

Itt most leginkább azokról beszéltem, akiknek "minden" lapjuk megvan, és bármivel játszhatnának. A 2 legdrágább class messze a druid és a pala, de a legkiegyensúlyozottabb játék velük érhető el: sok leszedés, sok spell, sok erős minion, a pala esetén fegyver a druida esetén fegyver szerű hero power (főleg claw-val).

Egyébként az jutott eszembe, hogyha a Ranked esetén betennének jó rewardokat, na akkor indulna meg igazán a sírás, hogy pay to win a játék, mert akkor tuti nem lehetne 4-5 epic/legend nélkül eléggé előre kerülni a ladderen. Viszont most ha az ember nem akarja legend nélkül szivatni magát, akkor tolja az arénát és a casualt és kész.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5290) Sirandrish válasza F-ECT$ (#5288) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó de az 5HP-sokra meg ott a Starfall, Starfire,Fireball etc.
Szóval van hátránya is annak ha kisebb a lény szerintem.
Mondjuk Ragnán kívül is szívesen kipróbálnék még néhány legendet..
Remélem idővel lesz is rá lehetőségem :B

Például azt se bánnám ha a T-rexel csinálnának valamit...betörném mint atom :D

Szerk: Ezért így is úgy is sírnak páran..ami szerintem valamilyen szinten érthető.
Persze ha valaki elvan 15ös rank körül is azt nem fogja zavarni hogy mi van fentebb, de aki a legjobbak között akar lenni, viszont nem hajlandó áldozni ezért, az zokon fogja venni.
Mindenkinek nem lehet megfelelni :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5291) F-ECT$ válasza Sirandrish (#5290) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó de az 5HP-sokra meg ott a Starfall, Starfire,Fireball
Szilvi és Cairne ellen az kevés, ott általában kell 2-3 lap hozzájuk és így máris megvan az az előny, amivel meg lehet nyerni a meccset.

Dive ever, work never.

(#5292) Sirandrish válasza F-ECT$ (#5291) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ők pont 5HP-sok tehát elég rájuk, ráadásul őket lehet silencelni is.
De értem amit mondasz, mivel ők halál után még "működnek" kicsit :K
Szilvit én személy szerint nem tartom sokra, az nem kell...de ha Cairnet holnap nyitok annak találnék helyet a paklijaimban :C

Szerk: Az se baj ha Szilvit nyitok...betöröm és lecraftolok mást :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5293) xavix13


xavix13
senior tag

Funny and Lucky Moments - Hearthstone - Ep. 10 :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5294) kovsol


kovsol
titán

Nem értem amúgy, hogy most miért lett hirtelen ennyire felkapott a hunter, amikor csak egy lapot változtattak összesen.

May the Force be with you!

(#5295) DjDanee87 válasza kovsol (#5294) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért mert pont arra a lapra (unleash) rengeteg combo van, amik léteztek mikor 4 mana volt, de úgy nem érte meg/nem tudtad elég jól kijátszani őket. Most viszont 2 manáért bármivel össze tudod combozni már akár 4. körtől kezdve vagy farkassal már a 3. körben és szerintem túl is lőttek a célon a lappal, mert túl erős is lett. 3 manáért jobban el tudnám képzelni.
+ hunter hero powere nincs haással az asztalra így rushra tökéletes volt eddig is, de az unleash 4->2 manával jóval erősebb lett.

[ Szerkesztve ]

(#5296) Sirandrish válasza xavix13 (#5293) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh..ezt a sorozatot nem is ismertem..megnézem. :K

EZT nézzétek meg 1:20tól...nagyon kemény a csóka :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5297) xavix13 válasza DjDanee87 (#5295) üzenetére


xavix13
senior tag

Legutóbb amit láttam. Leeroy + kutyák + timberwolf és még boardja se kell legyen az ellenfelednek. De timber wolf helyett lehet buzzard is ha laphúzás kell.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5298) kovsol válasza DjDanee87 (#5295) üzenetére


kovsol
titán

Oké értem én, hogy egy rakat kombó van arra az egy lapra, de sokszor játszok úgy mérkőzést ellene, hogy a kutyákat le se hívja és így is könnyedén tud darálni.

May the Force be with you!

(#5299) Sirandrish


Sirandrish
legenda

EZ 1:10től :C :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5300) xavix13 válasza Sirandrish (#5299) üzenetére


xavix13
senior tag

1:00 :DD

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.