Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Sirandrish válasza kexksz (#5550) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi..épp Ekopot néztem de ő nem szimpi :B

"most kezdett egy új accountot "

És 500 pakli megvásárlásával kezdte?:) Azt hittem nulláról indul.
Persze így is brutál teljesítmény csak meglepődtem.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5552) DopeBob válasza kexksz (#5550) üzenetére


DopeBob
addikt

Honnan szerzi meg a rare lapokat, ha nem költ semmit? Már ha az lett a végleges deckje, ami a fórumban van.

MZ/X

(#5553) F-ECT$ válasza Sirandrish (#5551) üzenetére


F-ECT$
titán

& @DopeBob:

"The goal: get legendary rank in Hearthstone constructed without spending any money. This time: starting the arena grind to get the dust necessary to craft the deck to make it happen"

Illetve ha megnézitek a deck listet, eléggé low cost:

2x Argent Squire
2x Leper Gnome
2x Fiery War Axe
2x Heroic Strike
2x Bloodsail Raider
2x Faerie Dragon
2x Frothing Berserker
2x Harvest Golem
2x Mortal Strike
2x Arathi Weaponsmith
2x Dark Iron Dwarf
2x Kor'kron Elite
2x Arcanite Reaper
2x Nightblade
2x Argent Commander

Dive ever, work never.

(#5554) Gyuri27 válasza Sirandrish (#5551) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ő nem az. Képes volt a fight nighten pyros magéval tolni.
Azt hittem leverem a monitort. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#5555) Sirandrish válasza F-ECT$ (#5553) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az előbb druid deckel tolta amiben volt neki
Ancient of Lore X2
Bloodmage Talnos
Cenarius
Force of Nature
Cairne
Az ilyen "alap" dolgok hogy Argent Commander, Sunwalker, Azure Drake ezeket meg ugye ingyen adják :K
Etc etc..és ezek csak azok amik most így hirtelen eszembe jutottak :K

Gyuri27 Akkor GZ neki :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5556) DopeBob válasza Sirandrish (#5555) üzenetére


DopeBob
addikt

Jaja... de most már a warriorral tolja.

MZ/X

(#5557) Sirandrish válasza DopeBob (#5556) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, látom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5558) dejaris válasza kexksz (#5550) üzenetére


dejaris
addikt

Mar el is jutott oda.

(#5559) Sirandrish válasza dejaris (#5558) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még csak 15ös nem? Vagy valamit elnézek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5560) dejaris válasza Sirandrish (#5559) üzenetére


dejaris
addikt

Mar a linkelt bejegyzes cimeben is benne van, hogy elerte, viszont nem ezzel a paklival. A vege fele cserelte a torpet egy epic 7 manas fejszere. Az egeszet koltekezes nelkul csinalta meg 12 ora alatt.

(#5561) F-ECT$


F-ECT$
titán

Thank you for helping us test our second Ranked Play season! This season is intended to conclude at 11:59 PM on January 31st, so be sure to wrap up your climb up the ladder before that date. Once the season is over, everyone’s ranking will be reset back to Rank 25, and Test Season 3 will begin! Be sure to continue reporting bugs on our Bug Report forum here, and give us your feedback on Ranked Play mode on our general discussion forum here.

Dive ever, work never.

(#5562) kexksz válasza dejaris (#5558) üzenetére


kexksz
addikt

5 nap alatt ment fel free to playben. Most kezdett egy új accountot, ahol 2 nap alatt fog felmenni úgy, hogy vesz kártyákat.

(#5563) dejaris válasza kexksz (#5562) üzenetére


dejaris
addikt

Csak nem azzal a deckel, amit elozoleg linkeltel es EU-ban.

(#5564) kexksz válasza dejaris (#5563) üzenetére


kexksz
addikt

Igen, és? :F

(#5565) dejaris válasza kexksz (#5564) üzenetére


dejaris
addikt

Gondoltam szolok, mert ossze-vissza irogat mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#5566) Dinter


Dinter
addikt

Valaki találkozott olyannal, hogy csak villog a az ajtó indításnál, de nem történik semmi?

[ Szerkesztve ]

(#5567) xavix13


xavix13
senior tag

Aréna, ritka szar druid draftom van. Össz. spellem 2 Mark of nature.

Ellen priest, kijátszik egy thoughstealt. Köv. körben kijátszik egy lightspawnt + rá a 2 mark of nature. Trollkodásból nyomom a well playdet. 13/13-as taunt lent nála. Erre mit topdeckelek? Egy spellbreakert. :D
Silence rá. Abban a pillanatban "Your oponent left." :C

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5568) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah..a Reynad gyerek már lassan 10es rankon van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5569) Kanczy válasza Dinter (#5566) üzenetére


Kanczy
veterán

Nekem sem lép be :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5570) kervantas válasza Kanczy (#5569) üzenetére


kervantas
aktív tag

+1, de a starcraft sem :(

(#5571) Gyuri27 válasza Sirandrish (#5568) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dobsz linket? :R

Amd - Radeon - Ryzen

(#5572) Dinter válasza Kanczy (#5569) üzenetére


Dinter
addikt

Csak egy picit vártam.

Voodo Doctort megéri kijátszani első körben?

(#5573) Kashim


Kashim
őstag

Nekem sem indul most. 3x próbáltam. Kár.

(#5574) ollie válasza Dinter (#5572) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapból nem jó minion, nem érdemes betenni a pakliba.

***

(#5575) Sirandrish válasza Gyuri27 (#5571) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tessék :K

Közben már 10es

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5577) Sirandrish válasza DjDanee87 (#5576) üzenetére


Sirandrish
legenda

AZ nem sz*r :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5578) kovsol válasza Kashim (#5573) üzenetére


kovsol
titán

Én meg már újra is lőttem a notit, meg a mobilomat is amiről a netet osztom rá. Némileg megnyugtató, hogy akkor nem nálam a hiba.

May the Force be with you!

(#5579) Gyuri27 válasza Sirandrish (#5575) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez a deck 2 napos? Kötve hiszem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5580) Sirandrish válasza Gyuri27 (#5579) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez vásárolt deck..
Nem rég is vett 15 paklit hogy legyen dustja mert neki tinkmaster kellett :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5581) kexksz válasza dejaris (#5565) üzenetére


kexksz
addikt

De még mindig nem értik... :DDD

(#5582) Sirandrish válasza kexksz (#5581) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én értem...
Ezelőtt 5 nap alatt érte el a legend rangot úgy hogy nem vett semmit, most meg agyba főbe veszi a paklikat és most 2 nap alatt csinálja meg. Bár ha így halad akkor nem kell neki annyi :N

Egyébként az utolsó meccsét elb*szta..
Volt lent neki egy 2/3as minion, 8manája volt és a kezébe volt a force of nature (ez ugye 6DMG) meg maradt 2 manája amivel ugye hero power..és 9HP-t kellett volna leszednie, ergo meg lett volna. Erre elkezdett a boardon kungfuzni aztán a következő körben pofán is verték :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5583) xavix13


xavix13
senior tag

Hát gyerekek sztem életem legszarabb aréna deckjével mentem most egy 6-2-t. :D
0-2 rajtoltam aztán szépen lassan gyűltek a winek, mert hiába voltak rosszak a lapok, jó sorrendben jöttek, meg sokat topdeckeltem épp ami kellett.
Összvissz 2 mark of nature volt egy druid deckben + a minionok se voltak túl acélosak, de 6 winig elég volt. Szóval ha vkinek nem sikerül jól a draft, ne adja fel, még akkor se ha 0-2-vel indít.
Mindig az aktuális meccs a lényeg és hogy mi a legjobb döntés, a többi nem lényeg. :K

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5584) k4rL^


k4rL^
senior tag

Noxious streamel! Randuin Wrynn móka :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5585) F-ECT$ válasza dejaris (#5565) üzenetére


F-ECT$
titán

Korábban játszott azzal a deckkel.

Dive ever, work never.

(#5586) M3oH válasza Sirandrish (#5582) üzenetére


M3oH
addikt

Olyan fapofával játszik és közben beszél, mintha a szomszédok ismétlését nézné. Közben, meg olyan sebességgel játszik, hogy fel sem fogom. Lehet hibázik, de nem semmi a csóka :)

(#5587) whitezo88 válasza k4rL^ (#5584) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mennyi dust, vagy nyitás kell ahhoz, hogy csak arany lapja legyen, még a legendek is?

amúgy rendkívül idegesítő, hogy őrült módon rángatja a kurzort...

(#5588) Sirandrish válasza M3oH (#5586) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elég bika paklija van. Meg gondolom ügyes is ha a semmiről 5 lap alatt legend rangot ér el.
Mondjuk szerintem most vagy kapkod hogy minél gyorsabb legyen, és ezért hibázik néha, vagy már zsibbad a segge :D

whitezo88 Pont most akartam mondani..a deck 98%a golden..talán a faceless meg a ragnaros nem az?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5589) Kashim válasza whitezo88 (#5587) üzenetére


Kashim
őstag

Sok. :D
De nagyon sokat is vett már donation-ből meg régóta játszik. Ha idegesítőnek találod ne nézd, tény hogy nem egy nyugodt streamer, de én pont emiatt bírom. :)

(#5590) whitezo88 válasza Kashim (#5589) üzenetére


whitezo88
nagyúr

most egy "all-demon retard" decket rak össze :DDD

(#5591) Sirandrish válasza whitezo88 (#5590) üzenetére


Sirandrish
legenda

De milyen menő lesz ez te :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5592) k4rL^


k4rL^
senior tag

Rankeden minden 2. warrior a Reynad féle warrior deckkel nyomul, rush elég hatékoony ellene.

(#5593) kovsol válasza k4rL^ (#5592) üzenetére


kovsol
titán

Őket legalább beengedi. Engem nem enged be még mindig.

(#5594) F-ECT$ pedig ma este akartam kicsit rankedozni, de a játék elmarad úgy fest.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5594) F-ECT$ válasza kovsol (#5593) üzenetére


F-ECT$
titán

Engem se.

Dive ever, work never.

(#5595) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#5594) üzenetére


Gyuri27
félisten

Se ide, se dióba. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#5596) Tyler Durden

Nahh nagy nehezen csak beengedett. Érdemes most arénát/laddert tolni, vagy továbbra is dobál lefele random időközönként a szerver?

Hagyjátok ott a pulzáló jeles ablakot. Én elmentem vacsizni, 20 perc visszajöttem és már be voltam lépve..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5597) ollie válasza Tyler Durden (#5596) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most már azt sem lehet, nem indul el a játék, hanem kiírja, hogy valami probléma van egy kis ablakban.

***

(#5598) Sirandrish válasza Tyler Durden (#5596) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én tuti nem próbálnám a helyedbe :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5599) P00By


P00By
nagyúr

:(((

(#5600) Sirandrish válasza P00By (#5599) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ebből arra következtetek hogy te se nagyon tudsz belépni :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.