Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#34701) djculture válasza Urna (#34700) üzenetére


djculture
félisten

Na ez az akkor sp3 legalább ezt kizárhatjuk.

[ Szerkesztve ]

(#34702) pjen válasza Urna (#34700) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Beteszel egy win 7 telepítő lemezt,azzal törllöd a partícíókat,majd egybe particíonálod és formázod.Azt hiszem egy live linux CD vel is meg lehet csinálni.(ha tévedek javítsatok) :R

(#34703) Urna válasza djculture (#34701) üzenetére


Urna
tag

Szuper.Kizártuk. :C
Tehát akkor lehet belőlük 1-et csinálni? :F
pjen Na persze, nem is enyém a gép.

[ Szerkesztve ]

S10 + Galaxy Watch 3

(#34704) pjen válasza Urna (#34703) üzenetére


pjen
félisten

Azért irtam a live linuxot,letöltöd,kiírod ,bootolsz,particionálsz,formázol. :C

(#34705) djculture válasza Urna (#34703) üzenetére


djculture
félisten

Eltávolitod a particiót és csinálsz egy egybefüggőt ha nem megy akkor lehet biost frissiteni első körben mert a régi bios szintén csak 500gigáig támogatta a vinyókat.

(#34706) Urna válasza djculture (#34705) üzenetére


Urna
tag

Ez most lehet hogy nagyon bénán hangzik, de azért nem tudok egy partíciót csinálni mert az egyik a Lemez 0 a másik meg a Lemez 1 résznél van és nem tudom őket közös "szintre" hozni?

S10 + Galaxy Watch 3

(#34707) djculture válasza Urna (#34706) üzenetére


djculture
félisten

Talán tölts fel ide egy képet róla hogy mit mutat..de legjobb tényleg egy telepitő lemezzel legyalulni az egészet.

(#34708) Urna válasza djculture (#34707) üzenetére


Urna
tag

Jól van mára ennyire telt a türelmemből majd később nekifutok mégegyszer. A lényeg,hogy élőkerült a HDD 90%-a még ha azért 2 darabban is. Köszönöm a türelmeteket és a segítséget :) :R

S10 + Galaxy Watch 3

(#34709) ggg666


ggg666
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem olyan középkategóriás árban gyártókat vagy házakat ajánlani, amiben elférne kb. 30 winyó+ táp+ 6 vezérlőkártya.

És ez külön lenne rákötve laptopra, vagy asztali gépre.

A lényeg, hogy ebbe nem megy alaplap stb.

Köszi

(#34710) sityupityu válasza ggg666 (#34698) üzenetére


sityupityu
veterán

Akkor szerinted nincs is rá semmilyen megoldás?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34711) gtamate2


gtamate2
veterán

Sziasztok,
Lenne egy probléma a vinyómmal, ezen van a rendszer is. Igazából már kb fél-1 éve így megy, de nem tudom hogy mi hatással van a gépre, szóval a hiba a következő.
1585 hiba fordult elő adatátvitel során , A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák 1811 alkalommal.
Egy Samsung HD502HI-ról lenne szó, a kondíciója 60%-os, a teljesítménye viszont 100%.
Olyan 4 éves lehet. 714 napot ment, és elvileg a hdsentinel szerint még 400 napja van hátra.

Van még a gépben egy WDC WD10EARS-00Y5B1 is, ez 100%-os. Érdemes lenne átrakni erre a gépre a wint?
A Samsungot pedig meghagyni a kevésbé fontos adatok tárolására, vagy telepítésre? Mit ajánlotok?

*Sn0w

(#34712) sityupityu válasza sityupityu (#34710) üzenetére


sityupityu
veterán

Na, a következő történt. Töröltem a hdd-n a gyári köteget. Gyárilag ugye ez egy partícióból állt, és ez 2.75 TB-ot jelentett. Miután töröltem a gyári köteget megjelent egy 2TB-os rész, és egy fekete mező a maradék 750GB-al. A 2TB-os részt már a tévé is felismeri, viszont a fekete mezős 750GB-os résszel már a számítógéppel sem lehet mit csinálni. Jobb egér kattintásra semmi nem jön elő, minden szürke, inaktív. Előbb volt itt az egyik rokon, próbálgatott különféle programokat, de semelyikkel sem tudott mit csinálni a 750GB-os résszel. Azt mondta majd otthon jobban utána jár a dolognak.
Tehát gyakorlatilag a 3Tb-os vinyóból most csináltunk egy 2TB-ost. :O :C
Előny annyi, hogy a 2Tb-os részt már tudja kezelni a tévé.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34713) ggg666 válasza sityupityu (#34712) üzenetére


ggg666
őstag

Ezt írtam már le egy párszor, ha mbr-ként formázod 2TB-ot lát, ha GPT-ként akkor látja a win 7 , de a tv nem biztos.

(#34714) pjen válasza sityupityu (#34712) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Próbáld meg egy telepítő lemezzel particionálni aztán formázni azt a részt ami fekete.Sok sikert.(esetleg egy linux live cd is jó lehet.) :)

ggg666:Szia akkora HDD m még sose volt,hol kell beállítani hogy milyenre formázza? :R

[ Szerkesztve ]

(#34715) ggg666 válasza pjen (#34714) üzenetére


ggg666
őstag

MBR-ként a büdös életbe nem fogja megformázni a 2TB feletti részt.

A gyártók programjával lehet valami hasonlót, de az mindegyik másként működik, és azt sem biztos, hogy látni fogja mondjuk egy TV.

(#34716) sityupityu Még hányszor írjam le?

[ Szerkesztve ]

(#34716) sityupityu válasza ggg666 (#34715) üzenetére


sityupityu
veterán

És külön a fekete(750GB-os) részt nem lehet formázni?

(#34715) ggg666 Nem lenne semmi okosság(progi), hogy ezt meg lehessen oldani?

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34717) ggg666 válasza sityupityu (#34716) üzenetére


ggg666
őstag

A wd-nek vannak a saját merevlemezeihez, de akkor sem biztos, hogy látni fogja a maradék részt
, egy TV például.

Kb 28 darab 3 illetve 4TB -os hdd- van már csak tudom.

A médialejátszó sem mindegy milyen.Stb.

[ Szerkesztve ]

(#34718) sityupityu válasza ggg666 (#34717) üzenetére


sityupityu
veterán

Köszi a segítséget. A rokont majd ráküldöm, hogy nézzen szét a Maxell táján.
Nekem nem baj ha a harmadik fekete részt nem látja majd a tévé, csak legalább a gépen tudjam használni. Ne menjen veszendőbe. A tévéhez elég az a 2TB is.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34719) ggg666 válasza sityupityu (#34718) üzenetére


ggg666
őstag

1.Sajnos, ha nincs hozzá program, akkor csak olyan lehetőséged van, hogy leformázod 3TB-osra GPT-ként, a géped látja az egészet a tv-d semmit.

2.Vagy leformázod MBR-ként így elveszik a másik fele, és a tv-d és a géped is lát 2TB-ot.

3.Eladod és veszel egy kisebbet, vagy egy pendrive-ot mellé, amire épp csak az aktuális filmet másolod rá, amit meg szeretnél nézni.

[ Szerkesztve ]

(#34720) sityupityu válasza ggg666 (#34719) üzenetére


sityupityu
veterán

Eladni biztosan nem fogom, most vettem. Az lenne a legnagyobb bukta.
A legrosszabb esetben azt a verziót választom, hogy visszaformázom 3TB-osra és csak a gépen használom. Írtam, van mellette még másik három 2.5"-os külső vinyóm is, legfeljebb ezek egyike lesz továbbra is a tévére kötve.

Ha nem lesz megoldás akkor valószínű, hogy a 2TB-os működést fogom választani. Hülyeség lenne eladnom. 40 ezerért vettem(2 napja), jó esetben el tudnám adni 30-32 ezerért(mert már használt). Kb 30 ezertől indulnak a 3.5"-os 2TB-os külső hdd-k. Tehát semmi értelme nem lenne, még rosszabbul is járnék, mert így még mindig van választási lehetőségem.

De azért még bízok benne, hogy van a Maxell-hez is program.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34721) sityupityu


sityupityu
veterán

Tisztelt ggg666, a többi fórumtárs aki próbált segíteni, és akit még esetleg érdekel, vagy hasonló cipőben jár vagy járt mint én!

Megoldottam a Hdd problémámat!!!

És lehet, hogy nagy arcnak fogok tűnni, (nem érdekel) de most vállon veregettem magam.
Márt csak azért is mert holt láma vagyok ehhez az egész számítógépes témához, ráadásul nem is érdekel. Még egy szaros Windowst se mertem telepítettem egészen két hónappal ezelőttig. Csak már ráuntam, hogy állandóan könyörögjek egy havernak vagy ismerősnek úgyhogy szépen nekiálltam. Előtte megnéztem pontosan, hogy mit hogy kell és hála istennek sikerült is, innentől már nem gond ez sem. Én csak kihasználom, élvezem a pc, tévé és egyéb számítástechnikai és szórakoztatóipari termékeket, a háttérben lévő dolgok és a működésük mikéntje baromira nem érdekel. Ezzel amiket leírtam nem akarom megsérteni azokat az embereket akiknek pont ezek a dolgok illetve a megoldásuk okoznak örömöt. Nekem egészen más jellegű dolgok, hobbik(horgászat, motorozás) kötik le a figyelmemet, és pont csak ez miatt írtam le mindezeket, mert tök örülök, hogy egy ennyire távol álló dologban rájöttem a hiba megoldására, amit a nálam sokkal hozzábbértők is elég reménytelennek tartottak.

Tehát a lényeg: Nem kell itt Linux, vagy mindenféle eltérő program a különböző gyártmányú vinyókhoz!
A megoldást úgy hívják, hogy Mini Tool Partition Wizard! Ebből is legalább a 8.0-as verzió! Legalább is én a 6-os és a 7-es verziókkal nem jártam sikerrel! Egy cimborám mondta, hogy próbáljak meg valami alternatív programot nézni a beépített lemezkezelő helyett, mert a gyári cuccok sokszor nem úgy működnek ahogy kell. Mondjuk a Windows média lejátszóján(szerintem egy sapka szart nem ér) ezt már én is tapasztaltam, sehol nincs pl a Media Player Classic-hoz képest. A lényeg, hogy ezzel a Mini Tool Partition Wizard progival úgy tud variálni az ember, úgy partíciónálhat jobbra-balra mindenféle módban ahogy csak akar.

ggg666! Most már tisztában vagyok azzal is, hogy mit jelent gpt-ként illetve mbr-ként megformázni egy Hdd-t. :) Ugye mbr-ként kellett megformáznom a merevlemezt a tévé miatt. És ugye itt jelentkezik, hogy a 2TB-t feletti rész feketén jelenik meg. A Mini Tool Partition Wizard-on is feketén jelenik meg ez a rész, csakhogy a retek Windows lemezkezelővel ellentétben ennek a proginak nem gond, hogy kezelésbe vegyük ezt a részt is, és azt tudjuk formázni, illetve aktiválni.

Még egyszer köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni, talán ezzel én is segítek valakinek.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34722) ggg666 válasza sityupityu (#34721) üzenetére


ggg666
őstag

Örülök neki, ha sikerült, ha a gyártóknak vannak programjai, akkor valami programnak tudnia is kell.

De a tv-n is kipróbáltad?

Mert nálam sajnos volt már olyan, hogy szintén csak az első partíciót látta a tv a többit nem.

És ez pedig mbr-es lemez volt.

Viszot én előtte crc fájlokkal ellátva tesztelném a 2 eszközön, hogy nem kavarják-e meg a fájlrendszert, mert aztán nagy meglepetés jöhet.

Mert most is így jártam, a fickónak eltünt az összes filmje, mert olyan gépre kötötte a 2TB-os winyóját, ami nem jól kezeli.Így nem látja most már neki a médialejátszója.

(#34723) pjen válasza sityupityu (#34721) üzenetére


pjen
félisten

Gratulálok. :C :)

(#34724) sityupityu válasza ggg666 (#34722) üzenetére


sityupityu
veterán

Hogy a bánatba ne próbáltam volna ki? :) Csak utána írtam le a "sikerem" történetét miután megbizonyosodtam mindenről.
De már akkor tudtam, hogy sikerrel jártam amikor csak üresen rádugtam a tévére és az látta mindegyik partíciót. Amikor gpt-ként volt megformázva akkor is érzékelte a tévé az eszközt csak a rajta lévő anyagot nem látta, és a hdd tárkapacitását sem. Olyan volt mintha egy háttértár nélküli valamit csatlakoztattam volna.
Amikor mbr-ként formáztam meg akkor ugye már látta a tévé a 2TB-ot, de a harmadik fennmaradó "haszontalan" maradt. De a legnagyobb baj az volt, hogy eleve a Windows nem tudott ezzel semmit sem csinálni. Erre kellet megoldás, hogy aktívvá tegyem ezt a kisebb fennmaradó részt. Egyszerűen nem akartam elfogadni, hogy ilyen piti dologra a mai világban nincs megoldás, amikor komolyabb dolgokat is lehet orvosolni.

Tegnap rengeteg oldalt elolvastam ezzel a témával kapcsolatban amiből számomra az derült ki, hogy a Win 7 úgymond fogyatékossága az egész, hogy képtelen kezelni a 2TB- nál nagyobb adatrögzítőket. Sokan mondák a Linuxot mint megoldást, illetve megemlítették a Windows 8 64 bit-es verzióját aminek állítólag szintén nincsenek ilyen korlátai. Ha nem találtam volna meg a feljebb megnevezett programot akkor ezek következtek volna.

Természetesen leellenőriztem mindent, négy külön partíciót csináltam a lemezen. Mindegyikre külön egy-egy nagy, kb 30GB-os filmet tettem. Gond nélkül ment mind a négy helyen. Még azt is leellenőriztem, hogy az utolsó partíciót leformáztam a tévével, hogy vesz föl rá e rendesen. Minden okés volt.
A tévé gyárilag megadott korlátát is leellenőriztem, hogy 2TB fölött már nem ismeri fel az eszközt. Valóban, ha picivel túl van a 2TB-on akkor még olvassa, de 2.1TBos részt már nem látta.

Úgyhogy okés minden. Bár megmondom őszintén kicsit csodálkozom rajta, hogy itt senki nem említette meg ezt a programot, pedig olvasva a dolgokat kiderült, hogy egy igen csak általánosan használt és ismert progiról van szó. Nem számonkérésként mondom ezt, isten ments, csak furcsállom, hogy senkinek nem jutott az eszébe. Partícionáló programot keresve a google szinte ezt dobja ki elsőre.
Na mindegy, a lényeg, hogy a probléma megoldódott.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34725) ggg666 válasza sityupityu (#34724) üzenetére


ggg666
őstag

Nekem most lett volna szükségem rá, de az ismerős későn hozta a médialejátszóját kipróbálni.Így már usb2-ön nem fogom neki leüriteni a 3tb-os winyót egy másikra+-ba visszamásolni mindezt.

Ahol nekem van szükségem a 3-4 TB-os merevlemezekre, ott minden látja a gpt-s egyben formázott kapacitást

Sőt most tervezem a raid 5-öt ott egy usb porton 20TB-ot lát a gép.

Ráadásul ahhoz a külső merevlemezhez a wd-nek van is programja.Ami ezt megcsinálja.

[ Szerkesztve ]

(#34726) sityupityu válasza ggg666 (#34725) üzenetére


sityupityu
veterán

"Sőt most tervezem a raid 5-öt ott egy usb porton 20TB-ot lát a gép."

És ez milyen rendszeren hogyan lehetséges? Egyáltalán mi az a raid 5? :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34727) ggg666 válasza sityupityu (#34726) üzenetére


ggg666
őstag

Az, hogy egy lemez meghibásodik, utána berakod a helyére az újat és kijavítja magát.A hátránya az hogy így kb 20TB helyett csak 16TB a ténylegesen felhasználható terület.

Ezzel van rákötve laptopra:

Megnéztem azt a programot, amit írtál, nekem ennyi elég volt.

A hibátlanul működő winyómat nem is látja rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#34728) gtamate2 válasza gtamate2 (#34711) üzenetére


gtamate2
veterán

Valaki?

*Sn0w

(#34729) pjen válasza gtamate2 (#34728) üzenetére


pjen
félisten

Én biztos átraknám,itt többen irták hogy a samuk minden előzmény nélkül hirtelen is meghalnak,és itt már van is előzmény.De keresd djculture forum társat jobban ért hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#34730) sityupityu válasza ggg666 (#34727) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez jó dolog lehet, mennyibe fáj egy ilyen? Bár nekem felesleges lenne(túl nagy)

"Megnéztem azt a programot, amit írtál, nekem ennyi elég volt.

A hibátlanul működő winyómat nem is látja rendesen"

Nekem az összes vinyóm látja rendesen. Amúgy mit foglalkozol vele? Neked is látni mindent csak az egyik mezőt feketén jelöli. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34731) ggg666 válasza sityupityu (#34730) üzenetére


ggg666
őstag

De azt amit nem lefoglaltnak vagy minek ír az le van formázva egyben a 3TB-os winyó és tele van adattal.

Pontosan a 3tb-os winyót nem látja jól.

2 partíciónak látja az egyet.

Amúgy olyan 35k kb. és 6 darab megy a gépbe.

[ Szerkesztve ]

(#34732) sityupityu válasza ggg666 (#34731) üzenetére


sityupityu
veterán

Na várjál! Nekem is feketén mutatta a 2TB fölötti részt, csak miután ezzel a programmal formáztam utána lett kék. Tehát a 3TB-ot ez a progi is úgy mutatja mint a gyári lemezkezelő amíg nem lesz formázva vele a 2TB feletti rész. A különbség az, hogy itt hozzá tudsz férni a gyári lemezkezelővel ellentétben. Írtam is, hogy nekem is feketén jelent meg előtte. Semmi baj nincs ezzel a programmal.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34733) ggg666 válasza sityupityu (#34732) üzenetére


ggg666
őstag

Most írtam, hogy le van formázva és tele van adattal.

[ Szerkesztve ]

(#34734) sityupityu válasza ggg666 (#34733) üzenetére


sityupityu
veterán

Értem, hogy tele van adattal de mivel előtte nem ezzel a programmal lett formázva ezért mutatja feketén. Ezért azt a részt gondolom ha tele van ha nem, akkor is feketén mutatja. Ha lesz egy szabad 2TB feletti vinyód és kipróbálod akkor majd meglátod.

Ennek a programnak az az egyik lényege, hogy működésre lehet bírni a 2TB feletti mbr-ként megformázott részt is, és ez a lényeg!!!

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34735) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Egy haveré ez a vinyó, egy barter során hozzám kerülhet. Mi erről a véleményetek? Mennyire lesz megbízható a hdd?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#34736) LonGleY


LonGleY
veterán

A HD Tune Pro lejárt nálam, pedig pont kéne a csekkolás. Mivel lehet még szektorhibát kutatni? HD Sentinel-el?

Illetve még az a kérdésem, hogy az első környi HD Tune szken alapján felfedezett rossz szektorokat hogyan tudnám kizáratni a masinával., hogy legalább filmek tárolására még jó legyen a winyó? Szektorszámok alapján úgy generálok rá partíciókat (pl. Parted Magic-ben), hogy kihagyjam ezeket a területeket? A HD Sentinel-ben rendesen mutatja majd, hogy mettől meddig helyezkednek el a rossz szektorok?

[ Szerkesztve ]

(#34737) djculture válasza embe (#34735) üzenetére


djculture
félisten

Vagy a táp rossz amire rávolt kötve vagy ahol használva volt ott bajok vannak a hálózattal, ez egy kicsit megviselte a vinyót. Ha normális tápellátást kap még stabil lehet..

[ Szerkesztve ]

(#34738) embe válasza djculture (#34737) üzenetére


embe
nagyúr

Egy Revoltec külső házban használta. :(((

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#34739) djculture válasza embe (#34738) üzenetére


djculture
félisten

Akkor nem lehet csodálkozni külső tápok nagy része olcsósitott termék, mivel a szállitás annál olcsóbb minél könyebb egy termék. Egy tápnál ezt meg a minőség rovására lehet csak megtenni.
Saját tápos 3,5 házakat elkell felejteni

[ Szerkesztve ]

(#34740) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

2 hónap vinyóm Western Digital 1.0TB Caviar Black elég érdekes hangokat ad ki magából (sose hallottam még ilyet) mi lehet a gond?

(#34741) LonGleY válasza FuRiONight (#34740) üzenetére


LonGleY
veterán

Például meghalóban van. Én is épp egy Black-ről mentek... szutyadék mindegyik mai. El se tudom képzelni, a Blue vagy a Green milyen lehet...

Nem szabad mást venni, csak RE-t (vagy akárhogy is hívják ma).

[ Szerkesztve ]

(#34742) FuRiONight válasza LonGleY (#34741) üzenetére


FuRiONight
őstag

A 2 hónapos vinyó meghalóban van?

(#34743) LonGleY válasza FuRiONight (#34742) üzenetére


LonGleY
veterán

Why not? Nálam egy Green pl. 4 napig bírta...

Nah mindegy, nem akartam beleugatni, vannak itt hozzáértőbbek,
csak gondoltam, szólok, hogy nem árt elkezdened adatot menteni.

[ Szerkesztve ]

(#34744) FuRiONight válasza LonGleY (#34743) üzenetére


FuRiONight
őstag

Uh... az fasza.. és mi a hibajelenség nálad?

Mert nekem eszméletlen milyen hangokat ad ki, eddig sose volt ilyen, és ráadásul úgy, h az ssd-n van a rendszer.

Valamivel tudom ellenörizni, h tényleg nagyobb lesz e baj?

[ Szerkesztve ]

(#34746) LonGleY válasza FuRiONight (#34744) üzenetére


LonGleY
veterán

Itt most nem zajprobléma van, hanem szektorhibák.
Mondjuk ez már 3-4 éves (bár akkor is a #&@& anyja).
A Green az csörgött/zörgött, mindent csinált. :Đ
Nekem szerencsére RE4-eseim vannak.

Ha a hang nem stimmel, az már rendes fizikai problémát jelöl,
ebben az esetben nincs jóslat. Bármikor szétbarmolódhat.
A pontos zörgés- és sípolástípusokra nem igazán van táblázat.

[ Szerkesztve ]

(#34747) Meghivott


Meghivott
addikt

Üdv,
a már működő rendszerhez csatlakoztattam egy hdd-t, melyen volt op-rendszer,
most nem erről bootolok és nem is akarom használni, de megjelenik vele egy "system reserved" partíció is, még a formatálás után is.
Kérdés, hogy ez törölhetem-e, tudom-e törölni?

(#34748) LonGleY válasza Meghivott (#34747) üzenetére


LonGleY
veterán

Törölheted. Eszerint win 7 vagy 8 volt azon a HDD-n, annak a rendszerpartíciójához tartozik ez a 100 megás rész.

(#34749) Meghivott válasza LonGleY (#34748) üzenetére


Meghivott
addikt

Win7 volt azon a rendszeren is (csak 32 nem 64).
Lemezkezelőben simán törlöm és kész?

[ Szerkesztve ]

(#34750) artiny


artiny
őstag

Hogyan tudnam letorolni a kulso hdd rol olyan mappat amit csak a TV lát, ha rádugom?
olyan mappa $REC. hasonlo ... a neve,windowsra radugva a hdd -t nem latja ezt. Mivel lehetne?

rejtett mappak bevannak kapcsolva h jelezze,total komanderrel is probaltam mar

valoszinuleg torolt fajlokat kerestem a hdd.n es az hozta letre...ki akarom torolni,hogy lehetne ezt a mappat torolni?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.