Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51027) imibogyo válasza Kernel (#51026) üzenetére


imibogyo
veterán

Tudod egészen más az amit ti több hozzászóláson át végeztetek (és te már nem először), meg az amit mi viccesen most "lerendeztünk", jó esetben két hozzászólás alatt. És direkt nem agresszíven reagáltam (ő sem úgy írt nekem), sőt inkább viccesen válaszoltam, mert attól, hogy nem értek egyet alapvetően a szavakon lovaglással, attól szerintem ez csak ennyit ér és nem többet. :N

És egy percig sem gondolom, hogy olyan stílusban reagáltam volna akár most, akár bármikor máskor, mint mondjuk te neki a múltkor. És én sem az első "önvédelmednél" jeleztem neked sem, hogy ezt nem kellene, hanem amikor már a vitátok kezdett eldurvulni és a topik hangulatára rámenni.... Ekkor írtam, hogy ezt a "fröcsögést" rendezzétek le privátban.

Szerintem hatalmas különbség van. ;) És amúgy sem kellene megint ilyen iránya elvinni a topikot...... Egyszerűen nem ér ennyit az egész. :N

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.