Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94951) CactuS válasza TechN7ne (#94946) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem érted vagy nem érzed a probléma súlyát. Autista a csávó, nem érzi a tetteinek a súlyát, így a bíró kiemelten veszélyesnek ítélte a társadalomra. Betegsége miatt esélytelen, hogy javulást mutasson, ezért zárják be élete végéig, nem azért mert az RShez betört.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94952) TechN7ne válasza CactuS (#94951) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Az autisták pont felmentésre szorulnak ,akkor lehet nem börtön hanem elmegyógyintézet ,a kettő nem ugyanaz.
:R

[ Szerkesztve ]

(#94953) CactuS válasza TechN7ne (#94952) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, így pontosabb, az angol cikk azt hiszem egy zárt kórházat írt, ott fogják tartani valószínűleg élete végéig vagy amíg az orvosok mást nem mondanak, de utóbbi nem valószínű jelen állás szerint.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94954) bluuzia válasza homerhamm (#94944) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nagy buli volt éjszaka. :DDD

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#94955) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

A kikerült forróskód alapján 8db DLC jött volna a Single részhez, amiket töröltek.
Manhunt
Norman
Relationship
Enterprise
Prologue
Assassination
Agent Trevor
Liberty City

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94956) Plata válasza IntelKiller7 (#94955) üzenetére


Plata
félisten

Hááát,ebből csak a harmadik negyedik és az ötödik hangzik izgisen.
Ez az Enterprise az az Enterprise? :B

(#94957) PeL válasza IntelKiller7 (#94955) üzenetére


PeL
addikt

Mondjuk elfértek volna a single részhez is a kiegészítők akár fizetősen is, de megértem hogy végül az online-t kezdték el tolni, kb mindenki emiatt játszik még ma is...

(#94958) batyuska100 válasza PeL (#94957) üzenetére


batyuska100
senior tag

Persze, mert akit csak a story érdekel az letorrentezi. Több ilyet is ismerek.

(#94959) Plata válasza batyuska100 (#94958) üzenetére


Plata
félisten

Én a sztori miatt vettem.
Konzolon nem is volt online tolva.
Három GTA V-öt vettem,abból csak a Pc-s dobozos változattal játszom online.

(#94960) DPISTI00


DPISTI00
csendes tag

Sziasztok!

A következő a problémám:
Win 8.1 után Win 10-et telepítettem a napokban. Utána újra feltelepítettem a 2015-ben vásárolt GTA 5 példányomat és nem tudom elindítani. Ha az ikonjára megyek ezt hozza fel:
Hiába töltöm le újra a Social Club-ot ugyanezt írja ki.

Ha a Social Club ikonjára megyek rá ezt dobja ki:

A BUY NOW helyett nem a PLAY-nek kellene lennie? Ha itt rámegyek a jobb felső sarokban a profilomra és a REDEEM CODE-hoz beírom az aktiváló kódot azt írja, hogy az már létezik.
Mi lehet a gond?

(#94961) Đusty válasza DPISTI00 (#94960) üzenetére


Đusty
addikt

nekem ugyanez van :((

(#94962) TechN7ne válasza DPISTI00 (#94960) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

2x lett ugyanez nekem ,harmadjára nem fogom megvásárolni ,ha lehetne perelni vagy jelenteni ezeket a tetveket azonnal megtenném.

(#94963) Plata válasza DPISTI00 (#94960) üzenetére


Plata
félisten

Win telepítés előtt rendesen le pucoltad a játékot a gépről?
Próbáld meg másik helyre telepíteni.
Ha eddig C-n volt tedd D-re vagy akármire.

(#94964) ledgeri válasza DPISTI00 (#94960) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hogyan és miként volt az vásárolva? Nem steames, nem egyebes? Belépni betudsz online-is?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#94965) FLD1987 válasza CactuS (#94951) üzenetére

Én autista vagyok*1*, de amikor vettem kenyeret és hiba volt a blokkon, akkor szóltam a CBA-ban és kiderült, hogy a CBA-s 8 db kenyér helyett 7-et ütött be. 1.600 HUF/kg összegű kenyér volt a hibás blokkon, de mivel 500 grammos, ezért 800 HUF összegbe került darabja. Szóval, ha nem szólok, hogy hiba van, mert 8 darab van nálam, de a blokkon csak 7 darabot számolok, pedig többször megszámoltam, de nem egyezik az, amit a blokkon látok és amit a pénztárnál látok, akkor nyertem volna 800 forintot. Ezért szerintem tök mindegy, hogy valaki autista vagy nem autista, ha valamit fel akar törni, akkor feltöri, ha valamit el akar lopni, akkor ellopja. Amúgy a CBA-s mondta, hogy mindegyiket lehúzta, de a másik CBA-s is megnézte a blokkot és így kiderült, hogy véletlen kevesebb lett a kenyér darabszáma a blokkon; a pénztáros nem tudta megmondani, hogy miért történt ez, de ő is megnézte a blokkot és emlékezett arra, hogy mennyit húzott le (8-ra emlékezett). A blokkal tudtam bizonyítani, hogy nem annyi lett lehúzva, mint amennyi nálam van; mivel végig a pénztárnál voltam, ezért nem történhetett meg az, hogy visszamentem még 1 kenyérért és hogy hülyének nézzem a pénztárost. A CBA-s kenyér vásárlás karácsony előtt volt; ez a kenyér*2* a gyártás után több hónapon keresztül nem romlik meg és ezért szoktam ezt kajálni. Ha mondjuk ezt a problémát otthon vettem volna észre, mert máshol vásárolok és a taxival mondjuk vissza kellett volna mennem, akkor nem mentem volna vissza, mert a taxival nekem lenne pénzügyi károm.
*1*Én nem autistának születtem, hanem baleset miatt lettem autista.
*2*Erre a kenyérre gondolok: BENUS kenyér

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#94966) CactuS válasza DPISTI00 (#94960) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tuti arra az emailcímre vetted? 2015 nem ma volt. :B Ha esetleg megvan a számla és nem szürke a forrás - bár akkoriban talán inkább a dobozos hódított még -, akkor írj a supportnak. Olyan nincs, hogy igazolt vásárlás esetén el tudják lopni a fiókot és ne kapd vissza.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94967) CactuS válasza FLD1987 (#94965) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem kifogás, az orvosok azzal indokolják, hogy valószínűleg amiatt nem érzi a tetteinek a súlyát. Én nem vagyok orvos, nem tudom, hogy milyen szintjei vannak ennek a betegségnek, azt tudom, hogy ha valaki a társadalom ellen követ el bűncselekményeket és nem érzi a súlyát egyáltalán, akkor nem való a társadalomba, akár autista, akár nem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94968) FLD1987 válasza CactuS (#94967) üzenetére

Besorolásilag ezek vannak autizmus diagnózisnál: enyhe, középsúlyos, súlyos. Nekem 2013-ban középsúlyos autizmus spektrum zavar volt a vizsgálatnál, 2018-ban pedig súlyos autizmus spektrum zavar lett a diagnózis, pedig semmi nem történt, a 2 időpont között, mert mindegyiknél ugyanazt csináltam minden nap, mint ahogy most is minden nap ugyanazt csinálom: játék, filmnézés, zenehallgatás, információszerzés, ilyesmi. Az információszerzésnél arra gondolok, hogy híreket olvasok, amik informatikai, telekommunikációs, világgazdasági hírek; ezek mellett más dolgokról is olvasok, de a különleges érdeklődési területeimhez tartozó híreket szeretem olvasni*1*.
*1*Ezek a különleges érdeklődési területeim: informatika, telekommunikáció, világgazdaság

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#94969) Plata válasza CactuS (#94966) üzenetére


Plata
félisten

Nekem dobozos van. :DDD
Van hozzá cuki térkép.Sőt még villamos menetrend is. ;]
Meg marha sok dvd. :K
Emlékszem az első peccs ami lejött kb 20 óra alatt jött le. :D
Jah a konzolos is dobozos,de az nincs olyan klassz mint a Pc-s. :F

[ Szerkesztve ]

(#94970) DPISTI00 válasza ledgeri (#94964) üzenetére


DPISTI00
csendes tag

Dobozos vásárlás volt boltból. 15-ben az első nap megvettem mikor megjelent. Akkor sokáig működött, de 1-2 éve nem játszottam már vele. Most eszembe jutott a játék, de win 8.1-gyel nem tudtam belépni a Social-ba. Letöröltem a játékot aztán telepítettem Win 10-et. Utána felraktam újra a játékot, de nem jó. Telepítéssel nem volt gond, hanem a Social-el van úgy tűnik.

(#94971) DPISTI00 válasza CactuS (#94966) üzenetére


DPISTI00
csendes tag

Úgy tudom sok embernek ugyanez a problémája, mint nekem. Hivatalosan foglalkoztak is vele:
https://support.rockstargames.com/articles/204075496/How-to-resolve-errors-in-the-Rockstar-Games-Launcher-for-Grand-Theft-Auto-V-on-PC

(#94972) Plata válasza DPISTI00 (#94970) üzenetére


Plata
félisten

Nekem akkor volt hasonló gondom amikor voltam olyan hülye hogy a GTA V mellé felraktam a 4-et is,az vágta így tönkre és csak ilyen errort tolt-t a launcher.
Csak úgy lett jó hogy teljesen le kellett pucolni a gépet és mindent újra pakolni.

(#94973) Kiss_R válasza DPISTI00 (#94971) üzenetére


Kiss_R
tag

Nem pont ugyanez, de a Social Club nálam is sokszor problémás. Nem fér hozzá szerverekhez, nem tudja betölteni a save fájlokkat, nem tudja letölteni a launcher frissítést, vagy csak simán error akármit dob. Kipróbáltam a SC újratelepítését, local fájlok törlését, de nálam végül az szokott beválni, hogy kikapcsolom a wifi routert fél-egy órára (vagy egész éjszakára). Olvastam valahol, hogy nyűgös nagyon az IP címekre, sokan javasolnak vpn-t használni, de nekem elég szokott lenni a router újraindítás.

(#94974) Plata


Plata
félisten

Na ma kivételesen acid lab-ot nyomta tele stash house.
Mondjuk lehet azért mert az összes többi gyár fullosan tele van. :D

(#94975) ledgeri válasza DPISTI00 (#94970) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Eljutottál egyáltalán a belépési lehetőséghez?
Ha online próbálsz a weboldalon belépni, beenged, van haladás mutatva?
Ha azóta megvan a mail fiókod, és az emailjeid, rájuk keresve nem volt valami figyelmeztető?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#94976) ProgenXL válasza DPISTI00 (#94960) üzenetére


ProgenXL
őstag

A Launcherben rossz felhasználóba vagy bejelentkezve. Ha megvan neked a játék akkor nem azt fogja írni hogy vedd meg újra. Ez 100%

Gunner for life

(#94977) TechN7ne válasza ProgenXL (#94976) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ahha ,hogyne

(#94978) MrZick


MrZick
csendes tag

Sziasztok!

Nem teljesen GTA V probléma, de mivel a Rockstar Games-től csak ez van meg, gondoltam itt teszem fel a kérdésem.

Új rendszert tettem fel és sajnos nem emlékszem a Social Club jelszavamra. Gondoltam semmi gond, kérek jelszó emlékeztetőt. Csak az a baj, hogy nem jön meg, többet már nem enged kérni. Freemail-es címem van, lehet ez a gond. A Support-ban nincs rá válasz, külön mail-t nem tudok írni. Ha valaki járt már így, kérem írja meg, hogyan lehet ezt orvosolni. :R

(#94979) Plata válasza MrZick (#94978) üzenetére


Plata
félisten

Meg fog jönni,pár nap múlva és lehet spam részbe.
Freemail szar.Max arra jó hogy a hülyeségekre tarsd fent.
Például a covid idején mikor kérték oltásnál én csináltam egy vacak freemailt és azt adtam meg nekik,minő véletlen ahogy megadtam jöttek is rá az átverős emailek meg zsaroló mailek. :DDD
De játékra nem jó,először is nem jön meg rá az igazoló link vagy jelszó.
Időben biztos nem.

(#94980) MrZick válasza Plata (#94979) üzenetére


MrZick
csendes tag

Köszönöm válaszod. Anno én is erre hoztam létre és nem is értem miért ezzel címmel regeltem be :)

(#94981) SkyLine3000 válasza MrZick (#94978) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Gyorsan felejtsd el a freemailt és regelj valami normálisat. Mondjuk guglit. Akkor nem lesz ilyen gond.

(#94982) Ace owner


Ace owner
addikt

Aki xbox seriesen jatszik addoljon most leszek egy kicsit az unnepek alatt. [kép]

Short trip kuldeteseket akartam lenyomni de senki sem jon ra :(

Galaxy Fold 4

(#94983) ledgeri válasza SkyLine3000 (#94981) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szép és jó tanács, de ha nem tud belépni, mert nem jön meg, akko nem is tudja váltani (support macera nélkül)...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#94984) Đusty válasza SkyLine3000 (#94981) üzenetére


Đusty
addikt

nekem pont fordítva a freemail ezer éve működik a gmail meg szar, mondjuk gmailnél szarabbat még életemben nem láttam

[ Szerkesztve ]

(#94985) Plata válasza Đusty (#94984) üzenetére


Plata
félisten

Hát ezt nem hiszem,hangyányit sem.
Gmailre minden mail megjön perceken belül.
Freemailre meg várhatsz órákat,ami akkor ciki ha 15 perces a max várakozási idő.
Van freemailen alt accom MMO-ban.
Igazából azért van mert ismerek egy bugot ami 8-9 éve működik. :B
Időnként el felejtem a kódját,mert alt acc és csak bizonyos dologra kell és tök szenvedés freemail-el mire jelszót tudok változtatni.
Volt egy másik MMO-ban is második accom,az meg EA-s volt,iszonyat nehezen tudtam átírni gmailre,mert a freemail miatt szóba sem akart állni velem a support.
Náluk pont 15 perces határidő volt,mikor átakartam írni másik mailre az accom 15 percet adtak hogy rá kattinstak linkre,csak hogy az freemailre több óra alatt jött meg.Rengeteget szenvedtem vele mire hajlandók voltak átírni.

[ Szerkesztve ]

(#94986) nincsnév007 válasza Plata (#94985) üzenetére


nincsnév007
őstag

az igaz hogy gmailra megjön az email ha nincs nagy fájl csatolva benne, de azért értesítések azok ritak szarul jönnek.

(#94987) Plata


Plata
félisten

Meddig lesz még hó?
Ma is voltam fent,de nem szeretem.
De találkoztam egy gördeszkás hóemberrel.

(#94988) CactuS válasza Đusty (#94984) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gmail.hu.vagy gmail.com? Mert a .hu elhiszem, a .com kizárt. Nekem nagyon sok éve magán és sok éve használom céges szinten is a gmailt - workspace -, még csak egy kategóriába se tenném a freemaillel. Gmail esetén soha nem volt olyan probléma, hogy egy szolgáltató általi belső szabály miatt nem jönnek meg a levelek, mert visszadobálja. Nem véletlen, hogy elég sok helyen már regelni sem enged freemail.hu-s email címmel egy-egy szolgáltató.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94989) Đusty válasza CactuS (#94988) üzenetére


Đusty
addikt

.com és random megváltoztatta a jelszavam azóta nem tudok belépni és az elfelejtett jelszó opció itt teljesen szarul van megoldva mert loopba kerül és nincs vége egyetlen másodlagos email címet sem ismer. Évek óta nem tudom használni. Írták, hogy idén decemberben törlésre kerülnek az inaktívak, mondom halleluja, megpróbáltam, nem enged regisztrálni mert még mindig azt hiszi, hogy van közben meg nem tudok belépni :C egy szar az egész.

Érdekes módon egyetlen más jelszót igénylő oldalnál, szoftvernél sem volt jelszó problémám pedig van egy pár.

[ Szerkesztve ]

(#94990) Constantin49


Constantin49
friss újonc

Sziasztok.

Lenne kedve valakinek esetleg játszani velem? Elég unalmas, nem valami élvezetes meg nehéz is egyedül és nincs senki akivel tudnék játszani. Ezzel (nem RPre) vagy akár főként ezekkel: Dying Light 1 és 2, GTA 4, Red Dead Online, State of Decay 2. De bármi mást is meghallgatok ha úgy adódik. Az idősebb korú kategóriába tartozom így ha téged ez nem zavar az külön öröm.

Ha esetleg valaki lenne akkor felvehet barátnak a steamen és dumálhatunk, megbeszélhetjük, hogy mi legyen. A steamem: Név: Constantin799, link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198201792625

Van youtube csatornám is, szintén ezen a néven keressetek rá ha érdekel.

Köszönöm.

(#94991) Plata válasza Constantin49 (#94990) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól láttam ma este is voltak fent online-ban PH-sok.
Ha csatlakozol a crew-ba biztos lesz aki játszik veled.
Én is szoktam fent lenni,bár most a hó miatt nem,mert nem szeretem. :D
GTA4 felejtős,RDR Online is,játszottam vele a kezdetektől,de egy rakás kutyagumi.
Évek óta nem jön hozzá tartalom és csalók vannak Pc-n mindenhol.

(#94992) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok az Rp-ben miként kell be állítani a grafikát ,hogy közepes szintre állítsam és ne magas beállítások legyenek ?

RX6600 8GB , i5 9500 , 16gb ram van

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#94993) MrZick válasza ledgeri (#94983) üzenetére


MrZick
csendes tag

Igen, ez a baj. Megváltoztatnám, de nem tudok belépni. Supporton pedig nem igazodok ki. Ezért kértem segítséget, hátha valaki járt már így és útba tud igazítani.

(#94994) Daw93 válasza Constantin49 (#94990) üzenetére


Daw93
senior tag

Szia,

Ahogy Plata kolléga is írta csatlakozz a PH crew-ba és csatlakozz rá crew tagokra ingame. Ha gondolod vegyél fel barátnak a játékban, mostanában viszonylag gyakran fent vagyok. Gta nickem Daweee93

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#94995) ProgenXL válasza Plata (#94991) üzenetére


ProgenXL
őstag

A kedvenc évszakodnak várhatóan jövő csütörtökön lesz vége ;]

Gunner for life

(#94996) Plata válasza Zοltta (#94992) üzenetére


Plata
félisten

Mi a túróért állítanád közepesre?
Simán mehet sztem magasra.
Kártyád mondjuk nem mind semmit de biztos simán visz.magason is.
Bár online-ban vannak dilijei a játéknak.
Szerintem jobban bìrja a régebbi gépeket.

[ Szerkesztve ]

(#94997) szTotyy válasza Zοltta (#94992) üzenetére


szTotyy
őstag

Settings -> texture quality. Ezt állítsd normalra!

Plata : az RP szervereknél máshogy működik mint sima online-nál, ha normálnál magasabbon van a textúra minőség, eltünedeznek a textúrák néha-néha..., mindegy milyen erőműve van az embernek.

[ Szerkesztve ]

(#94998) Plata válasza szTotyy (#94997) üzenetére


Plata
félisten

Jaa,hogy ragyapista szerver.Ok,
Azt nem ismerem.
Nincs kedvem nulláról újra kezdeni.
Feltételezem Rp szerveren sem lehet jobban megváltoztatni a karakter külsejét.
Bár ha lehet pecázni,esetleg halásznak álni akkor kipróbálom.
Vagy ha lehet saját nudibárom. :B :D
Esetleg ha fel csaphatok kalóznak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94999) Zοltta válasza Plata (#94996) üzenetére


Zοltta
senior tag

Csudapesten játszik és nagyon sok anomáliák vannak neki...

i5 9500 plusz RX6600 8GB 16gb rammal .. Egyszerűen nem értem mi van a rendszerrel hogy ilyen..

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#95000) szTotyy válasza Zοltta (#94999) üzenetére


szTotyy
őstag

Mint írtam....: "mindegy milyen erőműve van az embernek."
Ne rágódj rajta feleslegesen!
Szar FiveM szerverek...,
mindent rakhatsz maxra, csak a textúra quality legyen medium!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.