Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94651) Ace owner válasza Nagus (#94650) üzenetére


Ace owner
addikt

Valami bizonyitekokat kell gyujteni meg nekem is kell egy de fogalmam sincs mit ad :DDD

Galaxy Fold 4

(#94652) Wiz Khalifa válasza Nagus (#94650) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ahogy Ace owner írja, 5 ilyen bizonyítékos táskát kell felszedni, viszont nálam is bebugolt, sose dobta be az utolsót, akár mennyit voltam online és akár merre voltam.

Smoke some weed nigga!

(#94653) ledgeri válasza Nagus (#94650) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az egy 5 elemes gyűjthető AR, ami boltban 370k, és kb top3 sebzésű fegyó (osztályából).
Maxolva 60 golyós tára van és elég jó hangja is.

Gyűjtögetéshez térkép
Ha ketten összeáltok külön lobby-ban, és egyikőtök talál egy ilyet, akkor a másiknak is beadhatja, ha rácsatlakozik az elsőre.
annak meg 10k-t adogat, akinek meg megvan már.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#94654) Plata válasza Wiz Khalifa (#94652) üzenetére


Plata
félisten

Az a rendőrös bugos mint a fene,a karim kifagyott mikor oda mentem ahhoz a vacakhoz.
Mehettem sztoriba meg vissza.
Azóta inkább elkerülöm a francba.

[ Szerkesztve ]

(#94655) Nagus


Nagus
senior tag

Ma már ugyan azt kétszer gyűjtöttem be (ugyan oda adta be) és ráztam le a rendőröket. De nem adta meg egyiket sem. Nem jött a kiírás, hogy 5/2... Rá lehet erre keresni valahogy, hogy mennyi van meg az ötből?

[ Szerkesztve ]

(#94656) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#94657) Plata válasza negyven2 (#94656) üzenetére


Plata
félisten

Új dlc?
Klassz lesz,el lopom Szabi verdáját és szétkapom. :D

[ Szerkesztve ]

(#94658) CactuS válasza negyven2 (#94656) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Wow, jól hangzik, remélem olcsó lesz, mert jelenleg is épp próbálok összekaparni lóvét a tengeralattjáróra. :D Bár lehet nem a legjobb ötlet, mert ennyi kihagyás után baromi bénának érzem magam minden cuccom nélkül. De egyedül csak a playtimeot sajnálom, meg, hogy ez nem steames, élményben nagyon más ez, mint anno - amikor még a classic heist volt a top és semmi üzlet nem volt -.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94659) Plata válasza CactuS (#94658) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szöszért konzolon kezdted újra?
Pc-n tudnánk segíteni.

(#94660) Ace owner válasza Plata (#94659) üzenetére


Ace owner
addikt

Konzolon sokkal stabilabb a jatek es nincsenek csalok.

Galaxy Fold 4

(#94661) Nagus válasza Nagus (#94655) üzenetére


Nagus
senior tag

Az imént bedobott egyet. Sikeresen megvolt és kiírta 4/5. Ezekszerint az előző 2 aminél nem írt semmit sikeres lett.

(#94662) Plata válasza Ace owner (#94660) üzenetére


Plata
félisten

Invite onlyban sincs csaló.

(#94663) ledgeri válasza CactuS (#94658) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mindenképp kivárnám mit mondanak róla, mert a Cayo is szét lett nerfelve, ez meg most mindenkinek friss lesz. Várd meg hogy minek mondják ezt! Ha nem drága, lehet,hogy hamar vissza hozza az árát, és ugyanott vagy a frisset is ismerve, ha meg gagyi, akkor meg másik ugyanott vagy, mert nem veszel valamit ami nem úgy fizet ahogy jó lenne.

Egyébként meg a cayo-nak mindig meg van az ereje, hogy ha valamit kinéznél akkor elosztod egy millióval, és kb annyi óra, és cayo menet, amennyi -egészre felfele kerekítve- kijön, úgy, hogy ha ráérzel a ritmusára, akkor még szinte lőnöd sem kell a végén!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#94664) rasotamas válasza negyven2 (#94656) üzenetére


rasotamas
veterán

Ez a salvage yard mikor került bele? Nem rémlik.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#94665) Wiz Khalifa válasza rasotamas (#94664) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A telep már kezdetek óta benne van. Az hogy megvehető lesz stb... még nincs benne, vagyis valszeg mától lesz elérhető ez az update.

Smoke some weed nigga!

(#94666) Kender23


Kender23
aktív tag

Sziasztok.

Kérnék egy kis segítséget.

Lehet feltörték a social accauntomat.

Lehet vannak még itt olyanok, akiknek friendsben is fent vagyok.
Már levelezésben vagyok a social supportal.

TegRazor néven voltam fent, mikor voltam utoljára online? Ezt meg tudá valaki nézni nekem? Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#94667) ProgenXL válasza Kender23 (#94666) üzenetére


ProgenXL
őstag

4 hónapja

Gunner for life

(#94668) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az új DLC letölthető

Gunner for life

(#94669) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#94670) Kender23 válasza ProgenXL (#94667) üzenetére


Kender23
aktív tag

Pazar.... :W

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#94671) Plata válasza negyven2 (#94669) üzenetére


Plata
félisten

Ez macska?

(#94672) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A megvehető rendőrautónak vajon mi célja van?

Gunner for life

(#94673) Ace owner válasza ProgenXL (#94672) üzenetére


Ace owner
addikt

Gondolom lefejlesztettek anno a cops and crooks dlc-re amit keresztulhuzott a floydos blm bullshit es nem akartak kidobni a kesz asseteket. En nagyon banom hogy az nem valosult meg sokkal izgalmasabb lett volna mint amit kaptunk.

Galaxy Fold 4

(#94674) CactuS válasza Kender23 (#94666) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elvileg kapnod kellett egy levelet, amikor megváltoztatták a jelszavad/email címedet. Ha az megvan, akkor ott a levél vége felé van egy link, amivel vissza tudod szedni a fiókodat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94675) CactuS válasza ProgenXL (#94672) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt hol látod? Epic kliensen még nem is jött meg a frissítés. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94676) Plata válasza CactuS (#94675) üzenetére


Plata
félisten

Rokkantsztár launcher frissített.
Vagyis még mindig updating van.
Kaptam karim születésnapjára egy adag ruhát. :F

[ Szerkesztve ]

(#94677) Kender23 válasza CactuS (#94674) üzenetére


Kender23
aktív tag

Igen, tudom.
Csak az a baj , hogy tavaly 2022.12.20-25 között voltam utoljára bejelentkezve.
Ezután bármikor ellophatták...
Az emaileket pedig nem figyelem.
De sikerült igazolnom magam, már megadtam a supportnak az új emailt, kíváncsi vagyok, hogy mennyire "barmolták" szét a cuccaim. :DD :DD :DD

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#94678) Plata


Plata
félisten

Valmai új bankrablás is van.
Vagy mi a túró,csak egy pillanatra jött fel a felirat mikor lifteztem.
5.5 misi a salvage yard,amit én vettem,utána elérhető egy új rablás.
Plusz van egy új zakkant pofa a ki zaklat telón,hurrá.
Hát ez a yusuf meg a két lökött libája egy kicsit idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#94679) negyven2 válasza Plata (#94671) üzenetére


negyven2
veterán

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#94680) Plata válasza negyven2 (#94679) üzenetére


Plata
félisten

Hát kutya nálam is van.
Jelenleg kettő is,két arab kutya és már unom őket.Vagy 10 perce nézem két hülye arab meg a picsogó csajaik hülyeségeit.
Mi a fenének ez a sok skippelhetetlen idióta videó,ráadásul most meg minek ez a sok barom arab?
Na jó ez csak valami vicc ugye?
Max 390 ezret lehet szakítani rablással? :DDD
Többe kerül a rablás mint a jutalom. :C

[ Szerkesztve ]

(#94681) Kender23


Kender23
aktív tag

Sikerült vissza szereznem az accom. :C
Vegyetek fel friendsbe ha gondoljátok: TegRazor

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#94682) Plata


Plata
félisten

Srácok szerintetek ezek a lökött szarabok milyen windózt használnak?

[ Szerkesztve ]

(#94683) CactuS válasza Plata (#94682) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Win 95, még a háttérszín is stimmel. :D Majd meséljétek el, hogy milyen az új business, addig lassan megveszem a tengeralattjárót. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94684) Plata válasza CactuS (#94683) üzenetére


Plata
félisten

Nem hiszem hogy ezzel sokat lehet szakítani.

De lehet kocsit lopni amit szorgos mókusok szétszednek.

(#94685) Plata


Plata
félisten

Új GTA 6 vagyis V trailer. :D
[link]

(#94686) Ace owner


Ace owner
addikt

Drip feed jarmuvek
[link]

Letezik a vilagon legalabb egy ember aki vagyott arra a regi dodge durangora? :DDD

Erre a drift modra kivancsi vagyok, jonak tunik [link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#94687) Plata válasza Ace owner (#94686) üzenetére


Plata
félisten

Al Bundy Dodge-a kellene. :D

(#94688) Mbru válasza Plata (#94684) üzenetére


Mbru
tag

Ezt lehet egyedül is csinálni vagy kell társ is hozzá?

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#94689) Plata válasza Mbru (#94688) üzenetére


Plata
félisten

Scope van még csak meg,mert el kellett mennem.
Az viszont röhej könnyű,amíg véget nem ér,ha tehetitek opressorral csináljátok,buzzardal a telefonom bebugolt és sessiont kellett váltanom.Az utolsó képet a levegőben csináljátok hogy tudjatok menekülni.

[ Szerkesztve ]

(#94690) PeL


PeL
addikt

Hát... Sztem vicc az új "robbery" jelen formájában :U

Leginkább azzal van bajom, hogy sokkal több idő megcsinálni, mint egy tuner garázsos mini-heistet 300K-ért, ez meg alig fizet többet, cserébe van hozzá csomó mini küldi, amelyek némelyikre annyira szívás hogy pl. mikor a Riot rendőrfurgont el kell hozni a rakománnyal, a nyakadba akaszt a játék egy csomó rendőrt, az autó meg lassú fos és lógj meg vele a hármas körözéssel, ami így kb 5-ösnek érződik. Hát köszi R* :U . 20 percig üldöztek kb a rendőrök mire meg tudtam lógni nagy nehezen... A másik kedvencem mikor a háromból az egyik zöld táska miatt fel kellett mennem Paleto Bay-be a városból, majd az autót lehozni onnan vissza 11Km-re a roncstelepre. Csak ezzel elment egy csomó idő.

Szerintem egyszerűen nem éri meg szenvedni vele ilyen bagatell összegekért amit ad a kocsikért a játék. Nem beszélve arról hogy a fullos telep 5,5M-ba fáj, hány ilyet kéne megcsinálni hogy egyáltalán megtérüljön? Én egyet megcsináltam, szerintem bőven elég is volt. Ismerősöm alt-f4 -elt a robbery végén miután ki kell hozni a csókát a rendőrörsről, mert nem bírt meglépni a rendőrök elől sehogy, konkrétan fél órán át kergetőzött velük, aztán megunta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94691) SkyLine3000 válasza Plata (#94685) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért, ha megnézi az ember a 6 trailert, utána meg ezt, igen csak látszik a fejlődés grafikailag. Vagyis a grafikai különbség a 6 javára. Illetve az, hogy mennyire nagyobb a populáció jelenléte akármelyik jelenetben.

Az új dlc-vel bekerültek megvásárolható rendőrautók is.

[ Szerkesztve ]

(#94692) PeL válasza SkyLine3000 (#94691) üzenetére


PeL
addikt

Én őszintén szólva előre félek hogy milyen gép fog kelleni hozzá, ha az ember majd nem 30fps-el akar játszani élvezhetőbb grafikai beállításokon :O

(#94693) Plata válasza PeL (#94690) üzenetére


Plata
félisten

Sajnos csak akkor lehet rendőr autód ha tolod ezta hülyeséget. :O

#94692PeL
Szerintem olcsóbb lesz konzolt venni.
Szerintem nagyrészt hülyeség,de egyesek már olyan konfigot álmodnak ami vagy kétmillióba kerülne.Szerintem nagyon túloznak.

#94691SkyLine3000
Hát őszintén szólva nekem tezsuik a játék,de meglátjuk hogy mi lesz.
Pc még kb 3 év.Valahogy meg is kéne azt érni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#94694) Kender23


Kender23
aktív tag

Gondoltam tolok gyorsba egy Cayo Pericot... Mi történt ott? Az őrök átlátnak a falon és meg hallják a hangtompítós lövéseket!?

Melyik a jobb heist, ahol lehet egy kis "málnát" keresni?

[ Szerkesztve ]

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#94695) Plata válasza Kender23 (#94694) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem még mindig cayo,de javaslom a vizüket mérgezd meg,attól kicsit nyugisabbak lesznek.
Egyébként valami valóban történt velük.Ha megölsz egy őrt olyan helyen ahol senki sem jár és nem is látni rá akkor is be riasztanak ha elveszed a loot-ot.

(#94696) Wiz Khalifa válasza Ace owner (#94686) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én nekem tetszik az a Durango. Az újabb jobban tetszik, de ezt is elfogadnám. Majdnem vettem is egyet csak végül a Cadillac felé jobban húzott a szívem így azt vettem nyáron. :D

Smoke some weed nigga!

(#94697) CactuS válasza Kender23 (#94694) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt hiszem a belső körben már riasztanak fixen, volt rá patch vagy legalábbis az élők már látják a hullákat.

Egyébként ez a heist még pörög? Vagy mindenki fixen solozza? Ha minxen jól megy, holnapra nekem is megvan a Kosatka. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94698) CactuS válasza Wiz Khalifa (#94696) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

2.6/3.2 v6? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94699) CactuS válasza PeL (#94692) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Talán lesz 2026, mire PCre jön, jó eséllyel addira lesz mindenkinek egy generáció váltása, mármint aki PCn játszik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94700) negyven2 válasza CactuS (#94697) üzenetére


negyven2
veterán

Ugye azt tudod, hogy szeptemberben nerfelve lett megint az egész?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.