Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#4201) zolo96 válasza hitvanyalak (#4200) üzenetére


zolo96
tag

Köszönöm.

(#4202) dandyn válasza fuze (#4197) üzenetére


dandyn
csendes tag

[#4197] fuze
[#4198] J0shu4M1ll3r

Köszönöm a válaszokat. Egyelőre nem veszek még semmit, kipróbálom frissített szoftverrel. eddigi tapasztalat alapján xbox360 kontrollerként ismerte fel, a home gomb kivételével mindent felismert a rendszer.

Rászánok pár órát a hétvégén, hátha valamelyik másik profillal működőképesebb.

dandynus

(#4203) milu44


milu44
aktív tag

Sziasztok

Szeretnék gamepadot venni de nem tudom milyet lenne érdemes hogy a mostani és a régi játékok is kompatibilisek legyenek vele.
Autós, rpg, verekedős játékokhoz használnám.
Lehet xbox és ps kialakítású is "személyes kedvenc a ps kiosztás, xboxosat még nem fogtam a kezemben :D".
Az a lényeg hogy a lehető legolcsóbban megússzam bár ez gondolom szubjektív vélemény.
Ezért amiket linkeltem megnézem és azokból választom ki a nekem legmegfelelőbbet.

A válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#4204) morfondőr válasza milu44 (#4203) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha olyat akarsz, ami mindennel kompatibilis, akkor olcsóbban xbox 360, drágábban xbox one. Minden mással előfordulhatnak anomáliák, esetleg mókolni kell majd vele hogy úgy működjön ahogy kell. Egyébiránt pedig az xbox joy-ok masszívak, strapabírók, minőségiek, nem fognak széthullani fél év alatt. Szvsz megérik az árukat.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4205) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Pchez keresnek egy kontrollert amivel autos jatekokkal lehet jatszani tok casual. Wireless kell.
Mennyit kene raszanjak h vmi jo minoseget vegyek ami nem dobja le a jelet, jo erzes fogni etc? Kb eletemben nem volt a kezemben ilyen szal annyit is tudok ezekrol :D

Apron ezt a logi cordless rumble 2t nezten 7 ezerert, az megfelelne?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4206) Atilla001


Atilla001
senior tag

Üdv!

Egy tök egyszerű kérdésem lenne. Win10 és 2 joypad (Logitec F310 és MadCatz TES+) lényegetelen.
Kérdés: Egyik játékot ezzel másikat amazzal akarom játszani. Persze hogy mint a TES+ akarja használni, de ne keljen már kihúzgálnom, minden játék előtt egyiket vagy másikat, hogy ne kavarjon be. Mit lehet csinálni, hogy egyik vagy másik legyen az elsődleges, vagy azt, hogy melyik gém melyiket használja?
Mindkettő steam es. SF5 és valami mások.
Köszönöm, Attila.

Védd a természetet!

(#4207) vidra1221 válasza morfondőr (#4192) üzenetére


vidra1221
tag

És az igaz lehet, hogy ha Xbox One gamepadot usb-vel használnám akkor win7-el is működik? Mert a BT részre azt olvastam, hogy csak win10.

(#4208) #01478400


#01478400
törölt tag

Sziasztok !

Azt szeretném kérdezni , hogy kinéztem ezt a XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER !

[link]

És hogy PC működjön , ezt az adapter is meg kell vennem ?

[link]

(#4209) morfondőr válasza #01478400 (#4208) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha újabb kiadás, akkor BT-vel is menni fog (esetleg kérdezz rá a boltban), de szvsz a gyári vevővel nem lesz gondod, BT-vel pedig többen küzdenek, nem mindegyikkel működik rendesen.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4210) hitvanyalak válasza morfondőr (#4209) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Én is a gyári vevőt javaslom!

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4211) #01478400 válasza morfondőr (#4209) üzenetére


#01478400
törölt tag

Akkor biztosra megyek , és meg veszem hozzá inkább a gyárit !

Köszönöm a válaszod és a segítséget ! :) :B

(#4212) fuze


fuze
őstag

Xiaomi gamepadosok!

Nálatok is laggol a cucc Windows 10 Fall Update alatt? A laptopomon régen nagyon jó volt, akkoriban 1 db kontrollerrel. Időközben asztalira váltottam és nem volt bluetooth-om. Vettem még egy ilyen kontrollert és mellé egy jó minőségű bt adaptert. Sajnos néha elkezd összevissza működni. A github-os emulátort használom, ami szépen felismeri külön őket. Érdekes, hogy az emulátor nélkül is előjön a hiba. Tehát valami a BT-vel van a gépemen, de nem tudom, hogy mi. Én a fall update-ra gyanakszom, de kíváncsi vagyok ti mit mondtok.

adms.hu | UI Designer

(#4213) zolo96 válasza #01478400 (#4208) üzenetére


zolo96
tag

Nekem ma jött meg a gyári adapter. Addig kábellal játszottam. Elem nélkül sokkal könnyebb a kontroller :))
Nekem 360 hoz képest jobban a kezemre áll. Igaz azt masszívabbnak éreztem.

(#4216) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Xbox ONe S kontroller beszerezésén gondolkodom, mert Xbox One kontrollerhez kéne 2.4Gzes adapter is ha vezeték nélkül akarom használni. Elvileg One S kontroller Bluetooth-os. Kérdésem az lenne, hogy ez működne bármilyen Bluetooth USB-s készülékkel?
Tehát ha veszek hozzá monjuk egy ilyet: [link]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4217) zolo96 válasza NandorHUN (#4216) üzenetére


zolo96
tag

Szia!
A párom Asus notijával kipróbáltam tökéletesen ment. 2 óra játék alatt nem rendetlenkedett. Igaz én vettem hozzá gyári adaptert. Itt találtam a legolcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#4218) NandorHUN válasza zolo96 (#4217) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szia!
Nem egészen értem, párod Xbox One S kontrollerrel tett egy próbát vezeték nélkül és Bluetoothon ment tökéletesen? :)
Úgy tudom a S kontroller az már nem tud 2.4Ghz-et ez az adapter meg a sima Xbox One-hoz való, aminek nem kéne mennie adapter nélkül.... :U max vezetékkel.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4219) zolo96 válasza NandorHUN (#4218) üzenetére


zolo96
tag

2 hete vettem egy xbox one kontrollert.[link] Én is először sima usb-s Bluetooth akartam venni, ezért teszteltem párom notiján. Win 10 és 4.0ás bt. Keresgéltem fórumokon és arra jutottam, hogy nem érdemes valami névtelenbe beruháznom. 4-6ezer között lett volna nevesebb (azt monjdák megbízható) eszköz és 3 ezerrel volt a gyári drágább így arra esett a választás.

[ Szerkesztve ]

(#4220) morfondőr válasza NandorHUN (#4218) üzenetére


morfondőr
őstag

Én úgy tudom hogy a BT az csak plusz és a gyári vevővel mindegyik megy, de javítsátok ki ha tévedek!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4221) BalaG


BalaG
aktív tag

Hali skacok! :R

Nagy dilemmában vagyok szerintetek melyikre érdemes beruházni?
PC-re szeretném WIN10 alatt menne. :U

DS4 v2
( ehhez még kell egy BT- adaptert viszont könnyen tölthető gépről is nem?és jól bírja?! )

Xbox 360 (JR9-00010)
( ehhez nem kell semmi csak bedugja az ember és megy viszont nem tölthető, ellenben zabálja gondolom az elemeket..)

Steam gamepad
( ezt nem ismerem nem fogtam még meg semmi tapasztalat , de elvileg adnak hozzá mindent és full pc kompatibilis... )

Szóval melyik amelyik nem tul komplikált összehozni pc-vel és bírja a strapát, meg nem dobálja el a jelet és még ki/be kapcsolható is? :DDD :U

[ Szerkesztve ]

(#4222) morfondőr válasza BalaG (#4221) üzenetére


morfondőr
őstag

Xbox-al lesz a legkevesebb gondod, plug and play és gyakorlatilag minden pc játék támogatni fogja. A másik kettőnél előfordulhat, hogy egyes játékoknál konfigurálni kell majd. Viszont az xbox kontrollereknek is kell vevő, ha vezeték nélkül akarod használni, ha vezetékesen, akkor meg a merüléssel nem lesz bajod. Nekem van wireless xbox 360 és one gamepadom is, egy hetet viszonylag sűrű használattal is kibírnak. Én xbox one controller javasolnék!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4223) BalaG válasza morfondőr (#4222) üzenetére


BalaG
aktív tag

Értem köszi :R :C
Persze vezeték nélkül használnám csak!
illetve nem lenne hátrány ha veszek kettő joy-t akkor az egy érzékelővel menjen. :U :B

Amugy pusztan kivancsisagbol miért a ONE-t ajánlod?
Miért nem jo az amit fentebb irtam (JR9-00010) ahhoz van elvileg usb-s kabel-adapter és csak tizen pár ezer ft.
Míg a ONE joy 17 körül van plusz kell hozzá 6-7 ezerért egy gyári vevő egység is pc.hez. :D
(egyszerűbb IGY megvenni akkor egybe nem?)

[ Szerkesztve ]

(#4224) morfondőr válasza BalaG (#4223) üzenetére


morfondőr
őstag

Egyben jobban jársz, lehet még lesz akciós is most Karácsonyra.
A One joy sokkal finomabb, reszponzívabb, pl fps-ben a célzás sokkal könnyebb, autózásnál a ravaszok is jobban szabályozhatók, kényelmesebb is. Viszont a 360 masszívabb, ha dobálni fogod, akkor az jobb választás! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4225) BalaG válasza morfondőr (#4224) üzenetére


BalaG
aktív tag

Ahhamm értem köszi sokat segitetél akkor már csak az a kérdés, hogy egy adapterre lehet e 2 vagy több joy-t párosítani?! :R :( :DDD

(#4226) morfondőr válasza BalaG (#4225) üzenetére


morfondőr
őstag

Az Xbox 360 vevője 4 kontrollert tud egyszerre kezelni, a One-é pedig 8-at. :K [link]

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4227) BalaG válasza morfondőr (#4226) üzenetére


BalaG
aktív tag

Azigen! :DD ..Najo köszi meggyőztél! :C

(#4228) Atla válasza BalaG (#4227) üzenetére


Atla
senior tag

Nem akarok bele szólni. Nekem is van mindkettő. 360-ból 2is. Kényelmesebb jobb, precízebb a One S így én is ezt ajánlnám, viszont ha több kontrollert tervezel akkor jobb a sima 360,vagy a sima One kontroller, mivel bluetoothos One S-nél írja, h nem ajánlott több gamepad egyszerre használata bluetoothon keresztül.

(#4229) morfondőr válasza Atla (#4228) üzenetére


morfondőr
őstag

De a BT-s is megy a gyári vevővel nem? Mert én is tervezek egy másikat majd, de ha már van reciever-em, akkor nem nyűglődnék a BT-vel! Vagy a konzolhoz is már BT-n kapcsolódik az újabb kontroller?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4230) Atla válasza morfondőr (#4229) üzenetére


Atla
senior tag

Ez egy jó kérdés látod. Sajnos nem tudom.

(#4231) zolo96 válasza morfondőr (#4229) üzenetére


zolo96
tag

Gyári wireless adapterrel működik a BTs is. Sőt csak azzal tudod frissíteni BTn nem.

(#4232) morfondőr válasza zolo96 (#4231) üzenetére


morfondőr
őstag

Köszi a megerősítést!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4233) petrasz


petrasz
újonc

Sziasztok! Karácsonyra vettünk a kisfiamnak egy Media-tech-es gamepad-ot (MT1510). Gondoltuk kipróbáljuk és beállítjuk neki, hogy ne kelljen vele már küzdeni és tudjon vele játszani, amint megkapja. Telepítő cd-vel feltelepítettük, USB csatlakozót bedugtuk, az eszközt bekapcsoltuk, de sajnos nem tudjuk összehangolni a géppel. Kérlek segítsetek, mi lehet a gond? Köszönöm előre is.

(#4234) morfondőr válasza petrasz (#4233) üzenetére


morfondőr
őstag

Nem egyértelmű, hogy mit jelent az, hogy nem tudjátok össze hangolni a géppel! Eszközkezelőben nem látszik? Vagy a játékok nem ismerik fel? Sehol nem láttam leírásban, hogy támogatja-e az xinputot. Ha nem, akkor külön programban kell konfigurálni, ami emulál egy xbox gamepadot [link], mert a játékok többsége csak azzal működik natívan. Meg kell próbálni több játékot is, esetleg valami régebbi autós játékban lehet univerzális kontroller vezérlés, de valószínűleg ott is a beállításokban kell majd keresgélni.
Ha az kell, hogy csak bedugod és működik minden játékban, akkor xbox kontrollert kell venni, megkérik az árát, de nagyon minőségi és kompromisszummentes.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4235) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Sajnalatos modon az elpusztithatatlan rumblepad 2 gamepad-om egyre tobb jateknal nem hasznalhato (meg xbox360 emulatorral se ...)

Mit erdemes venni ami a leginkabb kompatibilis a jatekokkal?
Csak vezetekes erdekel!

Vagy ha tudtok valami drivert az RP2-hoz amivel ismet lehetne hasznalni azt nagyon megkoszonnem

:R

[ Szerkesztve ]

(#4236) hramon94


hramon94
tag

Sziasztok. Trust GXT 545-ről mi a véleményetek? Vagy ebben az árkategóriában esetleg jobb ajánlat?

(#4237) hramon94 válasza hramon94 (#4236) üzenetére


hramon94
tag

Sajnos kifutottam az időből nem tudom szerkeszteni a hozzászólásomat...olvasgattam a fórumot jobban hajnalnék egy Xbox One kontroller felé. Ha jól értelmeztem akkor a beépített Bluetooth-al összetudom párosítani a kontrollert és működni fog Windows 10 rendszeren ?

(#4238) morfondőr válasza hramon94 (#4237) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha 4.0 vagy újabb a BT-d, akkor elvileg mennie kell, viszont az első generációs xbox one kontrollerek még nem ismerik a BT-t. Itt látod, mire kell figyelni: [link] Sima micro usb kábellel viszont mindegyik használható. Win 10 kell hozzá, de valahogy meg lehet erőszakolni, mert valakinek Win 7-el is megy.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4239) BalaG


BalaG
aktív tag

hy all! :)

Igazatok volt skacok! :R
nagyon jo kis cucc ez az xbox one kontroller + adapter megoldás, szinte minden játékkal azonnal használható és win10 egyből felismerte szereti elvan vele konfigurálja stb.. :DDD :DDD
Most azon agyalok ,hogy kéne vennem még egy joyt mellé , csak kérdés hogy elég a sima xbox one joy vagy ebből is a "for windows" verziot kell keresni? :U

[ Szerkesztve ]

(#4240) morfondőr válasza BalaG (#4239) üzenetére


morfondőr
őstag

Gondolom nincs szükséged még egy adapterre! A for Windows annyit jelent, hogy benne van a reciever. Elvileg egy 8 db kontrollert kezel, az lesz az elsődleges, amit először bekapcsolsz. Maga a kontroller semmiben nem különbözik a konzolhoz csomagolttal, ha van ismerősöd, akinek van xbox-a, kipróbálhatod, hogy működik együtt a kettő!

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4241) detroitrw válasza detroitrw (#4235) üzenetére


detroitrw
addikt

PC-hez a ps4 DS4 v2 -nek van olyan kompatibilitása mint a xbox one -nek?

:R

(#4242) BalaG válasza morfondőr (#4240) üzenetére


BalaG
aktív tag

ahhamm Értem! :R

.. nincs sajna senki közelemben akinek lenne ilyen joy-a :(((
De akor végülis mindegy megveszem az elso xbox one kontrollt ami kezembe akad aztan max vissza viszem ha mégse jó vele... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4243) morfondőr válasza detroitrw (#4241) üzenetére


morfondőr
őstag

Elvileg működik, de kell hozzá szoftver: While using the PS4 DualShock 4 controller on your PC is pretty simple, it's not quite plug-and-play, as you'll need to install an additional piece of software to get it working on your PC. The software is called DS4Windows, and it makes connecting the PS4 controller to your PC incredibly simple. It basically fools your PC into thinking the connected DualShock 4 is an Xbox 360 controller, which is supported in Windows. [link]
De hátha megerősíti az, aki használja, nekem még nem volt a kezemben.

BalaG: azt még sajnos nem tudtam kipróbálni, hogy több kontrollert használok egy vevővel, nekem egy wireless one és egy wireless 360 gamepadom van, mindkettő saját vevővel. Ezek nagyon jól megférnek egymás mellett, támogatott játékokban tudtunk együtt játszani asszonnyal, de ahhoz ritkán tudom rávenni egy kis couch coop-ra, hogy megérje még egy one kontrollert beszerezni! :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4244) BalaG válasza morfondőr (#4243) üzenetére


BalaG
aktív tag

Ja értem :K
Viszont most fedeztem fel hogy két fajta adapter van pc-re és nem vágom mi a klünbség hiába néztem utana. EZ és E között mi rejlik :( ..nekem az első van és remélem az is elbír 2 joy-t mert második az tudom hogy akár 8-at is elvisz (csak nehogy vennem keljen masik adaptert, hogy asszonnyal tudjunk gémelni) :((( De hát puding próbája az evés lehet ma veszek egy sima one joy-t és kiprobálom, ha nem viszi ezzel a vevővel max eladom hardverapron az egészet a ge***be :DD

[ Szerkesztve ]

(#4245) morfondőr válasza BalaG (#4244) üzenetére


morfondőr
őstag

Én úgy tudom, hogy a második csak egy v2, amit karcsúsítottak, mivel az elsőre mindenki azt mondta, hogy ormótlan. Tudásban szerintem nincs különbség. Most nem vagyok otthon, nem tudom megnézni, de a dobozán nem írja, hogy hány kontrollert kezel? Furcsa lenne, ha kettővel nem boldogulna, mert az xbox 360 vevője is 4 joy-t tud egyszerre. Azt olvastam még, hogy ha csatlakoztatsz a kontrollerhez kiegészítőt (headset vagy chatpad pl.), akkor már nem tudja a 8-at csak 4-et talán.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4246) zolo96 válasza BalaG (#4244) üzenetére


zolo96
tag

Ha webshopból rendelsz, akkor van majdnem 2 heted kipróbálni.

(#4247) hramon94 válasza morfondőr (#4238) üzenetére


hramon94
tag

Megvan a kontroller és szuperül működik Bluetooth-on. Asszonynak is nagyon tetszik most is ő nyomja a Fifat. Hamarosan be kell szereznem még egyet. Mik a lehetőségek hogy két kontrollert tudjak használni? Kell vennem egy hozzá való vevőegységet és az kezeli egyszerre a kettőt? Vagy egyik Bluetooth és a másik a vevőn?

(#4248) morfondőr válasza hramon94 (#4247) üzenetére


morfondőr
őstag

Azt írja, hogy BT-nél csak 1 kontroller a javasolt: táblázat Ha veszel olyan csomagot, amiben benne van a vevő, akkor a BT már felesleges, mert a gyári vevővel mindkettő működni fog, és az sosem kapcsolódik szét, nem lesz vele gondod, amit itt néhányan már leírtak.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4249) BalaG


BalaG
aktív tag

Na megvettem a sima one joyt és simán viszi a 2-t később lehet veszek még hozzá 2-t a haveroknak :B (WIN10 1709 alatt) :C

köszi a sok h.sz.-t skacok :R profik vagytok! :DDD

(Olyan szépek együtt)

[ Szerkesztve ]

(#4250) morfondőr válasza BalaG (#4249) üzenetére


morfondőr
őstag

Szuper! :C

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.