Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#4651) Micsurin válasza morfondőr (#4650) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi :R

Sajna megy szerintem garira a gamepad... Bal oldal panel egyre jobban mozog és eldobálja a kapcsolatot a pad, teljesen véletlenül egy másfél óra után behülyül. Ott be-kikapcs és egy darabig jó, nem akku/elem lesz.

Épp keresgélem hova lehet vinni, Notebook.hu-s vétel de náluk feleslegesen adnám le max elzavarnak, eladó szentül állította csak reciverrel fog menni a kontroller... szakértők. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4652) morfondőr válasza Micsurin (#4651) üzenetére


morfondőr
őstag

Jól értem, hogy BT-vel használod? Itt a fórumban is írtak róla és máshol is hallottam, hogy van akinél hasonló jelenségek jöttek elő. Lehet háklis bizonyos adapterekre, vagy akár driver/win probléma is lehet. Ha van lehetőséged gyári vevővel, vagy akár konzollal is ki lehet próbálni. Azt nem teljesen értem, hogy a bal oldal panel mozog, mi az, hogy oldal panel? A burkolat nem túl sok darabból áll.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4653) Micsurin válasza morfondőr (#4652) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen BT mivel a laptopba alapból van, a gép vevője tuti jó két hetes gép fejhallgatót sose dob el pl.

Van ilyen kis receiver stickem akkor kipróbálom azzal. :R

Itt van egy kb 1 - 1,5mm-es mozgás ami alapból nem zavaró de mikor fogást váltasz játék közben olyan bizonytalan érzetet ad a gamepadnak.
Attól félek igazából csak, hogy rosszabb lesz a végén meg közlik ejtve volt vagy valami nekem meg széthullik a kezemben magától. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4654) kormi0312


kormi0312
senior tag

Sziasztok,

Keresek Android eszközhöz Bluetooth gamepad-ot. Szeretnék minőségi darabot, rezgő motoros kivitelt és esetleg olyat amibe a telefont bele lehet tenni a telefont. (Kihajtható tartóval)
Tudtok ajánlani ilyen vagy ehhez hasonló darabokat?

Köszönöm szépen előre is!

(#4655) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Sziasztok! Adott több Xbox 360 kontroller. Szeretnénk PC játékokhoz használni. Hol tudnék venni hozzá USB dongle vevőt? Mindegyik kontrollerhez külön dongle szükséges? A One kontroller esetén úgy hallottam egy dongle többet is lekezel, hogy van ez?

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#4656) morfondőr válasza tranceplanet (#4655) üzenetére


morfondőr
őstag

Egy usb vevő 4 kontrollert kezel, ha jól emlékszem. Külön vevőt nem tudom hol lehet venni, talán próbálj meg aprón körül nézni!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4657) Archttila válasza morfondőr (#4656) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

En meg ugy tudom, h nyolcat, de majd valaki kijavit.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4658) morfondőr válasza Archttila (#4657) üzenetére


morfondőr
őstag

Az az xbox one vevője.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4659) Archttila válasza morfondőr (#4658) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Igen én arra értettem :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4660) tranceplanet válasza morfondőr (#4656) üzenetére


tranceplanet
addikt

Köszönöm, rendben, akkor egy vevő elég lesz. Szétnézek aprón is. :R

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#4661) xundyingx


xundyingx
tag

Üdv!
Egyszerű kis gamepad-ot szeretnék PC-hez, oldalnézetes (és egyéb) platform játékokhoz!
Árban is max. 5k-t szánnék rá, ha van ilyen. :D

Ezt néztem ki magamnak: Trust GXT 510
Megvagyok elégedve a Trust-os termékekkel, de persze az egyéni javaslatok is érdekelnének!

[ Szerkesztve ]

(#4662) morfondőr válasza xundyingx (#4661) üzenetére


morfondőr
őstag

Játékfüggő, hogy melyik támogatja a direct inputot. Ha valamelyik csak xinput-al hajlandó menni, akkor csak egy külön progival és konfigurálgatással tudod majd működésre bírni.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4663) xundyingx válasza morfondőr (#4662) üzenetére


xundyingx
tag

Ilyesmi játékokra gondoltam: Valfaris

(#4664) morfondőr válasza xundyingx (#4663) üzenetére


morfondőr
őstag

Azt nem lesz könnyű kihámozni, hogy melyik játék milyen kontroller inputot támogat. Jópár évvel ezelőtt kölcsönben volt nálam egy egyszerű direct inputos pad, amit több játék nem is érzékelt. Ezeket csak egy emuláló progival tudtam működésre bírni, de az nem az igazi. Én mindenképpen xbox kontrollert javaslok, de az bőven az értékhatárod felett van. Mondjuk az csak egyszeri beruházás, mert többet nem kell venni, ha nem dobálja az ember. Ha kisgyereknek lesz, akkor az más.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4665) xundyingx válasza morfondőr (#4664) üzenetére


xundyingx
tag

Jómagamnak lenne és azért tudnék vigyázni rá! :D
Hát ha tényleg ilyen jók ezek az xbox-os kontrollerek (sok PC-s ismerősömnek van), akkor lehet mégiscsak megérné..

Viszont látom ezekből is többfajta típus van. Melyiket ajánlanád?

(#4666) morfondőr válasza xundyingx (#4665) üzenetére


morfondőr
őstag

Wireless vevőegységgel, ez most kifejezetten jó ár érte, vagy szólóban, amit használhatsz vezetékesen egy microusb kábellel, vagy bluetooth adapterrel. Én a gyári vevőt ajánlom, mert azzal senkinek nem volt baja és most kifejezetten jó árban van, BT-vel akadtak gondok.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4667) xundyingx válasza morfondőr (#4666) üzenetére


xundyingx
tag

Kicsit laikus vagyok ezen a téren, bocsi, de akkor a gyári vevő alatt az első linket érted?

(#4668) morfondőr válasza xundyingx (#4667) üzenetére


morfondőr
őstag

Igen, az első link, amihez adják a vevőegységet. Külön is lehet kapni, de úgy 6-7000 Ft-ba fáj.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4669) xundyingx válasza morfondőr (#4668) üzenetére


xundyingx
tag

Köszönöm! Akkor ez lesz az, tényleg sok dícséretet hallottam erről, csak úgyvéltem az ilyen platform játékokhoz egyszerűbb egy olcsóbb gamepad, tévedtem. :)

(#4670) Archttila válasza xundyingx (#4669) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Én már az összes létező ismertebb kontrollert kipróbáltam/használtam, és eddig messze az Xbox one tűnt a legjobb vételnek. Igazság szerint úgy voltam vele, h vénségemre amikor időnként a gép elé keveredem akkor legyen már egy normális kontrollerem, így vettem egy Elite kiadást ami maga a megtestesült tökéletesség!:) Nem olcsó, de csak egyszer kell megvenni.:)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4671) floatr


floatr
veterán

Sziasztok! Mostanában vennék gépet, amihez kellene két gamepad is. Szemeztem a PS4-es és XBox kontrollerekkel is, bár abszolút semmi tapasztalatom vagy infóm nincsen arra vonatkozóan, hogy két kontrollerhez hány adapter kell, vagy melyik inkább támogatott win10 mellett. A PS4 szimpatikusabb, bár gőzöm sincs, hogy PC-hez mennyire praktikus.
Tudnátok segíteni ebben? Köszi

(#4672) jaffa 2843 válasza floatr (#4671) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Xbox One kontroller, amihez van PC-s adapter ([link]), ehhez veszel még egy ugyanilyet, de ahhoz már nem kell az adapter.

"Xbox vezeték nélküli kapcsolat használata esetén 8 darab Xbox vezeték nélküli kontrollert csatlakoztathat egyszerre, vagy 4 darab kontrollert, amelyhez Xbox csevegő headset van csatlakoztatva. Ha a kontrollerekhez Xbox sztereó headset van csatlakoztatva, akkor csak 2 kontrollert lehet egyszerre csatlakoztatni."

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4673) floatr válasza jaffa 2843 (#4672) üzenetére


floatr
veterán

Köszi :)

(#4674) ezerforint


ezerforint
újonc

Sziasztok! X 360-as kontrolerem van. És van hozzá egy play charge kittem vagy mi. És csatlakoztatom a gépre semmi. Feltettem ezt a Xbox 360 Wireless Controller for Windows nevű programot. Semmi ugyanúgy bekapcsolom és csak villog az egész. Valaki nem tud erre valami megoldást?

(#4675) morfondőr válasza ezerforint (#4674) üzenetére


morfondőr
őstag

Google első találat: xbox 360 play and charge kit pc
Csak tölti a kontrollert a play and charge kit, a vezérlés ugyanúgy vezeték nélkül történik. Vagy veszel egy vezeték nélküli vevőt a pc-hez, vagy veszel egy vezetékes kontrollert.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4676) ezerforint válasza morfondőr (#4675) üzenetére


ezerforint
újonc

Köszönöm szépen a segitségedet. :N :N

(#4677) Razzul válasza Archttila (#4670) üzenetére


Razzul
senior tag

”Én már az összes létező ismertebb kontrollert kipróbáltam/használtam, és eddig messze az Xbox one tűnt a legjobb vételnek.”

A Switch Pro kontrollerről mik a vélemények?

Stat crux dum volvitur orbis

(#4678) hatalomxy


hatalomxy
újonc

Sziasztok!

Esetleg tudna segíteni valaki abban, hogy van egy kormány is és egy Xbox controller
is csatlakoztatva usb-n a gépemhez, viszont, ha nem kormánnyal játszható játékot
indítok el, akkor a kormány nagyon bezavar az irányításban és nem tudom sehogy sem
kikapcsolni. Lenne valami megoldás azon kívül, hogy ilyen esetekben kihúzom a kormányt
az usb-ből?

(#4679) morfondőr válasza hatalomxy (#4678) üzenetére


morfondőr
őstag

Eszközkezelőben letiltod?

szerk: vezérlőpult, rendszer, eszközkezelő. Ott kikeresed a kormányt, jobb gomb és letiltás.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4680) hatalomxy válasza morfondőr (#4679) üzenetére


hatalomxy
újonc

Ez nagyon jó tanács, és köszönöm szépen, csak nem tudom hogy kell csinálni....
Le tudnád írni a menetét? :)

(#4681) xenon2


xenon2
senior tag

Üdv! Visszaolvasva inkább az xbox kontrollereket ajánlottátok pc-re. A Sony Dualshock 4 V2 nem jó választás? Volt régen xbox kontrollerem és nem állt kézre. Sajnos valamit meg kell szoknom,mert erősen hátrányba vagyok játék közben billentyűzettel. :(((

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#4682) jaffa 2843 válasza xenon2 (#4681) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Tapasztalatom szerint biztosabb kapcsolatot nyújt a PC adapteres XBOX kontroller. Meg azért minőségibb is. PC-hez azt szoktam használni inkább. Meg a gombok is helyesen jelennek meg a játékban, mert a PS4-est nem minden tudja.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4683) benvolio válasza xenon2 (#4681) üzenetére


benvolio
őstag

Az one kontrollere szerintem sokkal kényelmesebb mint a régié, fogdosd meg valahol.

(#4684) xenon2 válasza benvolio (#4683) üzenetére


xenon2
senior tag

Köszönöm a válaszokat.Már megrendeltem,mert mindenki ezt ajánlotta. :R :R :R

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#4685) gborisz


gborisz
tag

Sziasztok,

hagytam magam meggyőzni általatok , és beruháztam tegnap egy xbox kontrollerre (Win10-hez). Soha nem volt ilyenem még, se konzolom. 5 perc Dark Souls után jónak tűnik (és irtózatosan szokatlannak persze), van esetleg valami teszt, ellenőrzés, akármi, amit ilyenkor meg érdemes nézni, hogy kibukjon az elején, ha egy hibás példányt fogtam ki?

Köszönöm

(#4686) jaffa 2843 válasza gborisz (#4685) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Xbox Accessories windows app, valszeg alapból fent van

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4687) xenon2


xenon2
senior tag

Üdv! A one kontrollerhez képest észrevehető előnyöket hoz az elite verzió? The crew2,gta 5 szerű játékokkal játszom. Sok bennük az autó irányítás. Köszi a választ!

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#4688) Archttila válasza xenon2 (#4687) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

A premium érzésben biztosan.
Egy álom kézbe venni... :) (/pill watch dogs-ot nyomom vele)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4689) xenon2 válasza Archttila (#4688) üzenetére


xenon2
senior tag

Hatékonyabb vele a játék?? Jobb eredményt tudsz elérni vele mint a simával?

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#4690) Tumisz95


Tumisz95
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam egy Xbox One Controller-t (S verzió, Windows 10 adapterrel), de a bal analóg stick-kel problémám akadt: nem áll vissza középállásba, egy kicsit mindig kileng valamelyik irányba (legtöbbször jobbra). A kalibrálás nem segített. Az lenne a kérdésem, hogy ez a jelenség megszűnhet bejáratással (még csak néhány percet használtam), vagy garis probléma?

Üdv:
Tamás

(#4691) Tumisz95 válasza Tumisz95 (#4690) üzenetére


Tumisz95
csendes tag

Az Xbox Accessories app szerint a legújabb firmware van a kontrolleren.

Közben visszakerestem a fórumban, és korábban sati-nak ugyanilyen problémája volt: [link]

Játékban kicsit feljebb toltam a deadzone-t, így most már oké. Csak ugye minden egyes játéknál külön állítgatni elég körülményes lenne. Van erre valami rendszerszintű beállítás? Vagy én is álljak el a vásárlástól / gariztassam?

(#4692) jaffa 2843 válasza Tumisz95 (#4691) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Egyértelmű csere. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4693) morfondőr válasza Tumisz95 (#4691) üzenetére


morfondőr
őstag

Csere! Egy jó kontroller is elkezd driftelni egy idő után, ami egyre rosszabb lesz. Ha már most rossz, akkor hamar használhatatlan lesz.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4694) Archttila válasza Tumisz95 (#4691) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

En visszakuldtem es kesobb vettem egy Elitet.:D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4695) xenon2 válasza Archttila (#4694) üzenetére


xenon2
senior tag

Mit tapasztalsz vele? Csak anyagfelhasználásban jobb/elite/,vagy pontosabb vele az irányítás is? Köszi a választ!!

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#4696) kopygege


kopygege
tag

Sziasztok!

Már régóta van két olcsó kontrollerünk.
A4tech
Ewent

Az utóbbi időben a Win10 alatt az Ewentet nem hajlandó felismerni, próbálkoztam diverekkel, de egyikkel sem az igazi. Utánanéztem, hogy ezzel nem érdemes szenvedni, úgyhogy lecserélném, viszont nem szeretnék abba a hibába esni, hogy egyszer csak úgy dönt a Windows hogy innentől kezdve nem szereti.

Max. 10-est szánnék a dologra, ennyiért szerintetek van olyan opció, ami hosszú távon jó lehet?
Nem nagy baj, ha esetleg tud vezeték nélkül is működni, bár lehet, hogy ez ennyi pénzért irreális elvárás...?
Előre is köszönöm a javaslatokat!

(#4697) xenon2 válasza kopygege (#4696) üzenetére


xenon2
senior tag

Ennyiért már kapsz fél év garival xbox one kontrollert. Az vezetékkel és vezeték nélkül is működik.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#4698) xenon2


xenon2
senior tag

Itt biztosan találsz.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#4699) Archttila válasza xenon2 (#4695) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Szia!

Szerintem valamivel jobb benne az analog kar illetve igen, az anyaghasznalat es a komforterzet tobb mint tokletes.
Persze kap az ember melle rengeteg kiegeszitot, es nyilvan az sem elhanyagolando, hogy a gombokat kedvunk szerint a vegtelensegig testre lehet szabni, pl holt pontok, erzekenyseg X-tol Y- pontig %-ban megadva es egyeb josagok... Ezeket aztan profilba lehet rakni es hasonloak, de mr sero is mond par hasznosat :DDD

[link]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4700) xenon2 válasza Archttila (#4699) üzenetére


xenon2
senior tag

Szia!
Köszi az infót. Ha találok olyat,ami nincs szétrágva,venni fogok. :)

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.