Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#4101) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen kérdezem-e - esetleg ha nem akkor arról is kérnék infot, hol érdeklődhetnék - de tudnátok abban segíteni, hogy egy használd Razor Wildcat-et mennyiért lehetne eladni?

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#4102) Gyick


Gyick
őstag

Üdv!

Van egy régebbi Trust Predator GM-1520 gamepadem.Hogy tudnám win 10 alatt müködésre birni mert driver nincs hozzá,a win 10 meg nem igazán ismeri fel helyesen.A hivatalos oldalán sincs hozzá semmi driver.Még anno win 7 alatt perfektül müködött.

(#4103) kisbe88 válasza MageRG (#4100) üzenetére


kisbe88
csendes tag

Hehe :) Leadtam a rendelést, majd jövök a review-val :D

"Egy jó harcos nem tökéletes. Nem győz mindig. Nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető. Ez teszi igazán bátorrá."

(#4104) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Egy éve kb. rendeltem egy Terios T3 gamepadot, mire ideért, addigra Gen Game S3 (ez volt az eredeti link, ahonnan rendeltem,s ahogy látom, azóta átesett egy kis ránc felvarráson is) lett belőle. Próbálgattam a Huawei G8-ammal, és még valamilyen LG vel is, sikertelenül. Elkönyveltem, hogy rossz maga a készülék és ment a kacatos fiókba.
Néhány napja van egy új jövevény, egy Xiaomi Redmi 4A Pro személyében a családban. S ma eszembe jutott, hogy van egy gamepadom, ugyan miért ne próbálnám ki rajta?
S láss csodát! Elsőre nem sikerült a készüléken lévő játékokat (nem tudom, hogy mennyire gamepad kompatibilisek) vezérlésre bírni vele, de már több kapcsolási pozícióban ad valamilyen életjelet a nyomogató (betűket, számokat tudok egy megjelenő szöveg beviteli felületre megjeleníttetni vele.
Aztán a Cordy nevű játékot telepítve sikerült vezérlésre bírnom a gamepadot. A meglepő az volt számomra, hogy nem a "10 órás" pozíciónál, ahol az összes leírásban jelzik az android telefonhoz csatlakoztatás mikéntjét, hanem a vele szembelévő ("4-5órás") pozíciónál.
Mi lehet az oka, hogy az egyik telefont abszolút nem vezérli, másikat igen?
Mik ezek a pozíciók ezen a gamepadon a Home gomb körül? Mire jók, miért nem azon a pozíción csatlakozik a telefonnal, ahol a leírás szerint kellene?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4105) hitvanyalak válasza kisbe88 (#4099) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Szia! Ha kockázat mentesen akarsz próbálkozni, Vegyél egy speedlink xeox kontrollert árban ugyanez és mindem felismeri.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4107) MageRG válasza #46372352 (#4106) üzenetére


MageRG
addikt

A Trust GXT 540-et abszolút tudom ajánlani. Elég nagy, kényelmes a fogása, nem csúszik és külön driver sem kell hozzá Windows alatt. Van Xinput és DirectInput (régi játékokhoz) váltókapcsoló.
Eleinte kis input lagot tapasztaltam, de mostanában már nem vagyok benne biztos. Lehet hogy csak meg kellett szoknom.
A rezgésről nem tudok nyilatkozni.

A választásnál azt is nézd, hogy neked az XBOX-os vagy a PS-es kar-gomb elrendezés a jobb. A Trust PS-es, a Speedlink boxos.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4109) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Erre tudnatok valamit mondani?
Főleg az izgatja a fantáziámat, hogy miért nem vezérel egy gp. egy készüléket, ha már csatlakozik vele, míg egy masikat simán vezérel?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4110) Lendova


Lendova
őstag

Tisztelt Guruk! XBox One kontrolleremet szeretném vezeték nélkül használni. Érdemes megvenni a Microsoft-os bluetooth stick-et vagy inkább mást?
Amennyiben mást célszerű, javaslatot is kérek, köszönöm!

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#4111) hitvanyalak válasza Lendova (#4110) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Szia!
Én egy noname 4.0! Bluetooth-al használom, de néha vannak kapcsolódási gondok. Sokszor inkább vezetékkel nyomom így. Mindenképpen fogok venni eredeti Microsoft receiver-t.
Ha Bluetooth-ot választasz simán, márkásat, akkor is figyelj, hogy 4.0 kell.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4112) Jim74 válasza hitvanyalak (#4111) üzenetére


Jim74
nagyúr

A Microsoftos stick nem BT-n kommunikál?

A kapcsolódási gondok miben jelentkeznek? Menet közben veszti el, laggol ,vagy eleve nem ismeri fel?

(#4113) hitvanyalak válasza Jim74 (#4112) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

A Microsoftosat nem tudom, nem is érdekel, mert megveszem majd aztán menjen.
Sokszor ha már játszottam és lecsatlakozott, akkor nem ismeri fel újra, ki-be kell kapcsolnom a gépházban(win10) a BT-t, de ez amúgy lehet oprendszer hiba.
Viszont játék közben(jellemzően Ghost Recon Wildlands) néha felcserél gombokat, nem érzékel. De HANGSÚLYOZOM nekem Alis gagyi BT-m van.

JA! Jack-es fülest is csak a kábel vagy a Microsoft megoldás támogat a sima BT nem.

A STEAM anniversary update után ismerte fel nekem rendesen.

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4114) Jim74 válasza hitvanyalak (#4113) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R Akkor lehet nem úszom meg a stick vásárlást :(

(#4115) hitvanyalak válasza Jim74 (#4114) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Én ha előbb tudom mindezt egyből azt veszek, és pénzt meg zsörtölődést takarítottam volna meg :)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4116) Jim74 válasza hitvanyalak (#4115) üzenetére


Jim74
nagyúr

Lehet, hogy hamarabb kellett volna ezt olvasnom... :U

(#4117) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Van mód arra, hogy egy X360 kontrollerrel kezeljem a windowst?
A lényeg az lenne, hogy ha filmezek/játszom/videót nézek, akkor az ágyról is kezelhessem a rendszert.

Elkezdtem írni egy python scriptet a célra, de még szörnyen fapados, csak az egeret kezeli. Gondoltam tuti van aki már megcsinálta helyettem.

[ Szerkesztve ]

(#4118) hitvanyalak válasza AeSDé Team (#4117) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Ha hülyeségeket mondok előre is bocs. De a STEAM kontroller tudja azokat amiket mondtál, konkrétan lehet vele egérként használni a windowst, lehet hogy ha annak a működését vizsgálnád az segítene. :R
Igaz ott az egyik analóg egy tapipad,de nekem úgy rémlik mintha a valós analógot használtam volna a kurzor mozgatására.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4119) benvolio válasza AeSDé Team (#4117) üzenetére


benvolio
őstag

"Xinmapper"-el lehet.

(#4120) fleetcmd válasza hitvanyalak (#4118) üzenetére


fleetcmd
tag

Szerintem ha a Steam-ben engedélyezed az X360 controller támogatást, akkor annak is lehet desktop profilt csinálni és működik asztalról. Nem próbáltam, de szerintem megy.

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#4121) hitvanyalak válasza fleetcmd (#4120) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Megnézem majd köszi. :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4122) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Kész vagyok de komolyan! :W Van egy XO wireless cuccom de az istenért nem akarja felismerni ez az idióta W10.
kb egy évig rendszeresen használtuk és soha semmi gond nem volt vele, de 2 hete volt egy reinstall és úgy tűnik meggondolta magát és nem párosítja tovább az eszközt.
device manager/uninstall-install reboot-on már túl vagyok.

Ötleteljetek már valamit mert a neten nincs semmi érdemleges...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4123) hitvanyalak válasza Archttila (#4122) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Anniversary update, Xbox accessories letöltése? Kábelen felismeri? Nem a BT/Receiver romlott el? Más USB port? Más gép?

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4124) Archttila válasza hitvanyalak (#4123) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Más gép OK

szerk.: most jó az enyémen is, köszi! :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4125) kormoskandur


kormoskandur
tag

sziasztok
raspbery pi 3 + retropie-al kapcsoaltban van valakinek tapasztalata? ki milyen kontrollert használ?

(#4126) Böcce


Böcce
csendes tag

Sziasztok!

Van itt valakinek steam controller-e? Gondolkodom egynek a vásárlásán, viszont előtte mindenképpen ki akarom próbálni, hogy milyen. Ha valaki tud Budapesten segíteni ebben vagy tud olyan helyet, ahol ki lehet próbálni, azt nagyon megköszönném.

(#4127) fleetcmd válasza Böcce (#4126) üzenetére


fleetcmd
tag

Szia,

Nekem van, szívesen válaszolok kérdésekre, de nem éppen Budapesten lakom, szóval kipróbálást nem tudok biztosítani :(

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#4128) .::Zsemb::.


.::Zsemb::.
újonc

Üdv!

Két dologgal kapcsolatban írok most ide.

1. Akinek a Logitech F710-el olyan problémái vannak, hogy nem reagál vagy lassan...aztán hirtelen sok mindent csinál, annak azt tudom javasolni, hogy a csomagba van usb hosszabító kábel és a vevőegyséket annak a segítségével olyan helyre rakd ahol jol látják egymást a gamepaddal. Igen kicsit gáz hogy 2017-ben itt tartunk hogy a 2.4 ghz-es vevőegységnek látni kell az eszközt fizikailag is, hogy jól működjön, de nekem ez megoldotta az ilyen gondokat. Felraktam magasabb pontra ahol jól látják egymást és láss csodát azóta nemprodukál ilyesmit.

2. Olyan kérdésem lenne, hogy valaki próbálta e már az F710-et PS4-el, hogy működik e. Elviekben PS3-al működik, de ezt se tudtam tesztelni mert nem áll rendelkezésemre Playstation. Viszon tudnom kéne hogy jó e a ps4-el mert lesz rá alkalom, hogy lesz ps4 1db kontrollerrel és nem szeretném hogy ott derűljön ki hogy nem jó az F710 hozzá és nem tudjuk szétverni egymást Mortalba :D
Aki próbálta már esetleg azt írjon. Köszi

(#4129) cfcfan30


cfcfan30
tag

Sziasztok
Kineztem egy controllert: thrustmaster gpx lightback. A ledek rajta csak azt jelzik mennyire huzod a "ravaszt"? Vagy pl be lehet e allitani azt, hogy autos jatekoknal a fordulatszamot jelezze a led, mint pl komolyabb kormanyokon ami van, vagy mint egy igazi f1-es autoban levo kormanyon?
Koszonom a valaszokat.

(#4130) S4LK3R


S4LK3R
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Win 10-hez az Xbox 360-as kontroller jó szolgálatot fog tenni vagy esetleg van nála jobb :F

A válaszokat előre is köszönöm :R

(#4131) hitvanyalak válasza S4LK3R (#4130) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Ha az van ne cseréld le, de ha most vennél, akkor azért egy Xbox One kontroller szerintem finomabb, érzékenyebb, kellemesebb. (tapasztalatból mondom nem sznobériából) :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4132) S4LK3R válasza hitvanyalak (#4131) üzenetére


S4LK3R
csendes tag

Köszi.

(#4133) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

Egy Spirit of Gamer XGP kontoller vásárlásán gondolkodok. Elsősorban autós játékokhoz használnám, főként Forza Horizon 3 és Forza Motorsport 7 (majd).

Van valakinek valami tapasztalata ezzel a kontrollerrel? Úgy hallottam, hogy nagyon jó minőségű (annak ellenére, hogy noname), egyik boltban volt is a kezemben a csomagoláson keresztül, kellemes fogású a felső borítása. Kb ugyan az az anyag, mint amiből a "régi Sony telefonok hátlapja van (Zylo, ST15 Mini, Sola, Xperia V), ami nálam nagy plusz pont. :K

Eredetileg a vezetékes változatot vettem volna, de mivel mindenhonnan elfogyott (még a nagykerből is), így sajnos csak a vezeték nélküli maradt. Elvileg XB360 kontrollerként érzékeli a gép, így a Forzával is mennie kéne.

Ha van valakinek ilyen eszköze, az legyen szíves ossza meg velem a véleményét róla. :)

Előre is köszönöm a válasz(oka)t! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4134) enginev3.0


enginev3.0
félisten

F310 F510 Rumblepad 2

Mi a különbség közöttük? Azt tudom, hogy az F310 nem rezeg
Ezen kívül?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4135) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Volt 2darab F710em

Vettem helyettük egy
F510 és egy F310-et

Az F710 a legszebb, és a legnehezebb
F510 a következő ezekben
és F310 van hátul

Az F510 jóval többet rezeg mint az F710, gondolom azért van így programozva, mert ez vezetékes

Egyéb minőségbeli eltérések szerintem nem igazán vannak köztük, bármelyiket ajánlom
Ha lehetne F510et kapni, biztos azt vettem volna még egyet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4136) gabee97


gabee97
tag

Sziasztok! Újratelepítettem a gépemet,és az eddig kifogástalanul működő F710-emet nem tudom átkapcsolni Xinput módba mert a windows egyszerűen kidobja és nem ismeri fel,csatlakoztatni is csak dinputban tudom,de amint átkapcsolom ledobja,fifázni így viszont nem tudok normálisan.Valakinek valami ötlet?

(#4137) Dark Wander válasza Patrick76496 (#4133) üzenetére


Dark Wander
tag

Nekem is kábel nélküli van, de leváltottam mert nem bírtam feltölteni.
Kb 2 órát tudtam játszani és utána hiába próbálkoztam feltölteni, mindig leállt. Sajnos van benne "stand by" mód ami 5 perc után ha nem használod kikapcsol. Játék közbe meg akksira vált így esélytelen a töltésre. Merült állapotba késik a kontroller parancs kiadása, így irányíthatatlan... pontosságáról nem tudok mit mondani mert ennyi idő édes kevés. Xinputba használtam, pl a gta 5-be megy bill./egér kombó mellett, NFS MW ment ott is ,csak gomb kiosztást kellett variálni.
A legnagyobb baj hogy nem lehet feltölteni.

(#4138) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Vettem a PC-hez egy Xbox One kontrollert, egyelőre csak vezetékkel akartam használni, de nem működik. Azt írja, hogy az eszközillesztő telepítése sikertelen. Találkozott már valaki ilyen problémával?

(#4139) Mr.Gyulus


Mr.Gyulus
újonc

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy vettem egy Saitek Cyborg Evo Wireless gamepadot ami alább ott van a képen!
a problémám az lenne végül is hogy nincs hozzá usb stick amivel össze tudom kötni a gépemmel, csak a sajátjával lehet össze kötni? vagy lehet venni usb wifi és Bluetooth sticket és azzal is simán működik? és ha csak a sajátjával működik akkor honnan tudnék beszerezni hozzá? vagy ha működik más fajtával is akkor tudtok nekem küldeni linket arról amivel működik vagy amelyikkel működik, vagy milyet kell keresni mik legyenek jók? PL.: 2.4-2.5 Ghz vagy hány ...Mbps es legyen légyszi segítsetek! Facebookom Döme Gyula itt könnyebben el ér aki tud segíteni!
Előre is köszi
https://www.google.hu/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjCq56E_dDVAhWrHJoKHZaBAFoQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.mainyk.lt%2Fdaiktas%2Fsaitek-cyborg-evo-wireless-joystick-vairalazde%2F516957&psig=AFQjCNF-x-VvmND89cUsVAE_I1PLmz-QNg&ust=1502602592770946

(#4140) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

róla valami tapasztalat?
Rocket League-hez kellene inkább, + talán még néhány autóshoz. Választ előre köszi. :R

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#4141) Patrick76496 válasza Dark Wander (#4137) üzenetére


Patrick76496
őstag

Bocs, hogy csak most írok, de nem láttam a válaszodat, nem néztem a topikot. :B

Sajnálom, hogy neked voltak vele ilyen gondjaid, a hsz vége felé leírom mi lehetett a baj (későbbi szerkesztés). Nekem az volt a baj, hogy kb 3-4 hét használat után elkezdett szorulni a bal trigger, meg a jobb is. Később a jobb be is ragadt rendszeresen, szóval leadtam szervizbe. Kapok helyette újat, elvileg holnap át is vehetem a laptopommal együtt (azt csak kitakaríttatni adtam le).

Egyébként nekem más gondom nem volt vele, szerintem nagyon patent kis kontroller. Egész jól bírja az aksi (a vezeték nélkülit vettem végül, mert vezetékes senkinek sem volt nagykerben) ahhoz képest, hogy csak 600mAh (emlékeim szerint). Ha jól emlékszem 1,5-2 hete nem volt töltve, amikor leadtam szervizbe, pedig minden nap játszottam vele átlag 3-4 órát és még akkor sem villogott a lemerülés jelző. A joystickok nagyon jók, a ház felső felületének tapintását imádom (az alja is lehetne ilyen), és a triggerek is OK-k a meghibásodást leszámítva. Ez alatt azt értem, hogy egyből nem érzékelik a lenyomást (hanem csak kb 1/3 út után). De ez elvileg normális 2 ismerősöm szerint, akik közül az egyiknek XB One, a másiknak meg egy másik fajta noname kontrollere van, csak inverz formában (ott a gombok Xbox szerint vannak feliratozva, a kialakítás meg PS :D ).

Nem tudom, hogy arra gondolsz, ami nekem is volt, de az első napon én is szenvedtem a töltéssel. Majdnem vissza is vittem, de örülök, hogy nem tettem. Végül arra jutottam, hogy csak akkor tudom tölteni, ha a kontroller be van kapcsolva és a wireless reciever be van dugva egy bekapcsolva lévő számítógépbe (vagy akár Androidos telefonba USB OTG-vel, de a gép biztosabb), mert amúgy eltűnik a töltést jelző villogás, és szerintem nem tölt. Ha így ott hagytam miközben mást csináltam vagy még közben játszottam is rajta, akkor olyan 2-3 óra alatt szépen feltöltötte (a használati útmutatóban való lassabb villogással), utána meg írtam, hogy meddig bírja. :)

Akkor most most kértél helyette egy másik pirosat vagy milyen kontrollered van?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4142) Kleroo


Kleroo
veterán

Sziasztok!

Akármelyik xbox kontroller jó PC-hez?
Cimbormának akarok venni wireless gamepadet ami JÓ!

Legolcsóbb akármilyen 360 gamped ami wireless jó a célra? Tipp? Jó lenne 10k köról megúszni.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4143) TotO'


TotO'
aktív tag

Hali!

Ilyesmi jellegű koppincs Xbox360 recieverrel működésre bírható egy Xiaomi Wireless Bluetooth Gamepad? Vagy más elven működika kettő?

köszi!

4a || Neuzer Courier DT

(#4144) dokken válasza TotO' (#4143) üzenetére


dokken
tag

Nem, Xiaomi Bluetooth, én ilyennel használom. [link]

(#4145) Dark Wander válasza Patrick76496 (#4141) üzenetére


Dark Wander
tag

Én akárhogy próbálom nem tudom feltölteni. 1 idő után le áll a villogás és kikapcsol utána.
Ugyan az van mint neked. Lehet a kábelosat kellett volna venni.

(#4146) TotO' válasza dokken (#4144) üzenetére


TotO'
aktív tag

Köszi az infót! Látom fentebb linkeltél néhány mappert is :R

4a || Neuzer Courier DT

(#4147) Patrick76496 válasza Dark Wander (#4145) üzenetére


Patrick76496
őstag

Még úgy is, hogy közben a receiver be van dugva valamibe? Mert ha igen, akkor neked valóban valami más lehet a gond, így már tényleg mennie kéne.

Eredetileg én is azt szerettem volna venni az ára, meg amiatt, hogy ne kelljen állandóan tölteni, de nem bántam meg. A vezeték nagyobb hibaforrás, mint az akksi, előbbiben lehet szakadás egy idő után ugye. Ezt a kis kontrollert meg olyan ritkán kell tölteni, hogy sokkal később használódik el az akku, mint pl egy telefonban, amit minden nap töltesz. Ezt meg elég 1-2 hetente feltenni 2-3 órára.

De még mindig nem tudom pontosan mennyit bír, ma egy hete hoztam el a csere darabot, és még azóta sem kellett tölteni. :K Pedig napi 3-4 órát játszok vele.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4148) chungee


chungee
addikt

Napot!

Van egy Logitech F710 padom. Felfelé megy a kurzor a játékokban holott nem is ragad be a bal stick-em :( Menüig jutok be és onnan gyors mint a lift úgy megy felfelé a kurzor :( Mi baja lehet:F

(#4149) chungee válasza chungee (#4148) üzenetére


chungee
addikt

Már jó. Kalibrálni kellett :K :R

[ Szerkesztve ]

(#4150) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Lenne egy Microsoft Receiver ami egyik naprol a másikra nem reagál ,akárhova dugom akármit csinálok vele...
Valaki már találkozott ilyennel? :F

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.