Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#4701) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Vettem gamepadot, az eszközök közt látom is mégsem tudok játszani vele.
Valamit esetleg állítani kellene még valahol?
Windows 8.1
Crysis 3, Sniper elite 4, amivel próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#4702) morfondőr válasza gyulazsolti (#4701) üzenetére


morfondőr
őstag

Valószínűleg azok a játékok csak az xinputot (Xbox congroller) támogatják.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4703) gyulazsolti válasza morfondőr (#4702) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Mi alapján keressek játékot, hogy ki tudjam próbálni, amihez nem csak a Xbox congroller jó?
A teszt alapján minden jól működik.

(#4704) morfondőr válasza gyulazsolti (#4703) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát ez nem könnyű, mert szerintem sehol nem írják. Próbálj régi játékokat (min 10-15 éveseket), verekedős, autós vagy sport játékok talán nagyobb eséllyel támogatják a direct inputot. Vagy próbálj bűvészkedni ezzel az emulátorral: [link]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4705) gyulazsolti válasza morfondőr (#4704) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Igen közben megtaláltam én is az emulátort. /Azzal szenvedtem eddig. /
A crysist sikerült is irányítani.
Kis leírást meg itt. [link]

(#4706) gyulazsolti válasza morfondőr (#4704) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Már csak az érdekelne, ha ilyet vettem volna, akkor is kellene az emulátor?
Vagy ez csont nélkül menne?
A Sniper elite 3-al is sikerült összehozni, a 4-el nem megy.

(#4707) morfondőr válasza gyulazsolti (#4706) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha tudja az xinputot, akkor elvileg igen! De ha kompromisszumok és mókolás nélkül akarsz játszani, akkor beruházol egy xbox congrollerre.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4708) gyulazsolti válasza morfondőr (#4707) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Az van írva.
"6 irányú D-Pad (D-input/X-input)"
Annyit nem ér, csak gondoltam kipróbálom,azért vettem. Meg 2-őt adtak kevesebbért.
Az nem írták oda, hogy mókolni kell, csak azt, hogy jó "WinXP/Win7/Win8/Win10"

Meg ha magyar lenne az emulátor, könnyebben boldogulnék.

[ Szerkesztve ]

(#4709) villamos válasza gyulazsolti (#4708) üzenetére


villamos
őstag

A legjobb megoldás még mindig az xbox kontroller. Ma már az összes program xinputot használ. Persze vannak utángyátott xbox kompatibilis kontrollerek, de ezek minősége sok esetben elmarad az eredetitől, ráadásul annyival nem olcsóbbak...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#4710) xenon2 válasza villamos (#4709) üzenetére


xenon2
senior tag

Teljesen egyet értek. A játék élmény is csorbul ezekkel a kevésbé minőségi kontrollerekkel.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#4711) MageRG


MageRG
addikt

Kontakt hibás a kábele a kontrolleremnek. Erről lenne szó. (Xinput/directinput, PS3 kompatibilis)
Cserének bármilyen USB kábel jó? Honnan érdemes rendelni?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4712) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok!

Segítsetek nekem, kérlek!

Látom, továbbra is az eredeti XBox kontrollereket ajánlja a legtöbb tapasztalt fórumtag...

Én PC-re, FIFA és PES foci játékokhoz keresek megbízható játékvezérlőt. (A Logitech F310-et, és a hasonló, Playstation típusú vezérlőket kizártam; számomra kényelmetlenek.)

Megnéztem a kínálatot, és az alábbi kérdéseim vannak:

1. Mi a különbség az alábbi kettő között?

Xbox One Vezeték nélküli Kontroller (Fekete) + Kábel Windows rendszerekhez

XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER + CABLE FOR WINDOWS

2. Működnek Windows7 operációs rendszer alatt is?

3. Az alábbi típus használható Windows7 alatt is?

MICROSOFT XBOX 360 CONTROLLER VEZETÉKNÉLKÜLI PC-HEZ IS HASZNÁLHATÓ FEKETE (WIRELESS RECEIVERREL)

4. A fenti célra, illetve minden szempontból, ez jobb, mint az XBox kontrollerek? Jobban megéri, ezt megvásárolni?

STEAM Controller

Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv: Piftuka

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#4713) jaffa 2843 válasza Piftuka (#4712) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

1.Mi a különbség az alábbi kettő között?
A zöld dobozos az eredeti One kontroller, Bluetooth nélküli, a világos dobozos a One S kontroller bluetooth-al. Az más kérdés, hogy simán lehet mindkettő új, csak a rossz képet tettek be.

2.Működnek Windows7 operációs rendszer alatt is?
Működik Windows 7-tel is, kábellel vagy saját adapterrel.

3.Az alábbi típus használható Windows7 alatt is?
Igen.

4.A fenti célra, illetve minden szempontból, ez jobb, mint az XBox kontrollerek?
Most nincs előttem a Fifa irányítás, de ha nem kell két analóg stick hozzá, akkor akár Steam controllerrel is lehet irányítani. Csak akkor nyilván Steam-ből kell indítani egy alapból Origin-es játékot, ami nem biztos, hogy megéri a bajlódást.
Én szeretem a Steam Controllert, mert csomó jó extra funkciója van. Pl baromi pontos giroszkóp, kétfunkciós ravaszok, alsó marok gombok. Plusz ott van a szoftveres rész, hogy azt állítasz és annyi napot, hetet cseszel el vele, amennyit nem szégyellsz. Sokaknak ez a legnagyobb hátránya is, hogy el lehet veszni a beállításokban. Bár lehet játékonként népszerűbb profilok közt böngészni, szóval meg lehet úszni egy csúszka mozdítása nélkül is.

Az biztos, hogy ha kifuttatják és elcsesződik a saját Steam controllerem, akkor a Rocket League-et újra kell tanulnom kb réz I-es szintről :D

Én azt mondom, hogy egy PC adapteres One S kontrollerre kell elsőnek beruházni.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4714) Piftuka válasza jaffa 2843 (#4713) üzenetére


Piftuka
veterán

Nagyon szépen köszönöm a választ! :R

Pár további kérdés felmerült:

"A zöld dobozos az eredeti One kontroller, Bluetooth nélküli,"

- Ezt hogy érted, kérlek? Én azt hittem, hogy minden "wireless" játékvezérlő "Bluetooth" technológiát használ...

Mi tehát pontosan a különbség a kettő között?

"Csak akkor nyilván Steam-ből kell indítani egy alapból Origin-es játékot"

- Ezek szerint a Steam Controller csak és kizárólag Steam rendszer alatt működik? Ha gyári DVD-ről futtatom mondjuk a FIFA18-at , akkor azzal nem működik?

"Én azt mondom, hogy egy PC adapteres One S kontrollerre kell elsőnek beruházni."

- Mit értesz "PC adapter" alatt, kérlek? A három általam linkelt közül melyikre gondolsz?

És még egy kérdés...

- A belinkelt XBox360, vezeték nélküli kontroller nem jó? Csak mert árban szignifikánsan olcsóbb, mint az XBox One változatok....

"Aquila non captat muscas."

(#4715) morfondőr válasza Piftuka (#4714) üzenetére


morfondőr
őstag

Az első xbox one kontrollerében még nem volt bt, csak abban, amit a one s-el adtak. Ha úgy tetszik ez egy 1.1 javított verzió.
Steam controllert csak képen láttam, arról nem tudok nyilatkozni.
Pc adapter: egy pendrive méretű usb vevő, amivel vezeték nélkül tudod használni a one controllert.
Xbox 360 controller ugyan úgy jó minden játékhoz, de azért a one-nál elég sokat fejlesztettek, precízebb, könnyebb vele az irányítás. Bár ez nem biztos, hogy sportjátékoknál elő jön.
Ha all-in-one csomagot akarsz és vezeték nélkül szeretnéd használni, akkor ezt válaszd: [link]
Vezetékesen bármelyik one controller használható sima micro usb kábellel.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4716) jaffa 2843 válasza Piftuka (#4714) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A Steamhez hozzá lehet adni "nem Steam játékokat". Ez gyakorlatilag engedélyezi a Steam Overlay-t és a kontroller támogatást.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4717) Piftuka


Piftuka
veterán

Köszönöm szépen az újabb információkat! ;)

Az általatok elmondottak alapján a Steam kontroller-t most kihagyom.

Megrendelem valamelyik XBox változatot. Most már csak annyi a dilemma, hogy a "360"-as, vagy a "One" változat legyen!? :K

Előbbit én kicsivel kényelmesebbnek találtam. (Unokatesómnak olyan van; itthon anno kipróbáltam, a One-t pedig a Media Markt-ban, a kiállított XBox masinánál teszteltem.)

Utóbbi viszont jövőbemutatóbb, ez kétségtelen.

"Aquila non captat muscas."

(#4718) jaffa 2843 válasza Piftuka (#4717) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Amelyik kényelmesebb. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4719) Archttila válasza Piftuka (#4717) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha ez segit: nekem pl nagy kezeim vannak, ennek ellenere megis nagyon kenyelmes (az eredetitol amugy kisebb) One S kontroller. :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4720) szacsa33


szacsa33
tag

Üdv.
Megkérdezném aki esetleg használja a [Controller companion] nevű programot egér helyett a windows-ban,hogy mi történt a programmal vagy a windows-al mert egy pár napja nem indul el ez a nagy szerű kis program.Steam verzióról van szó.Tud valaki róla infót esetleg?
Köszi.

szacsa

(#4721) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,
van egy régi, kb 8 éves wireless xbox controllerem, ilyen vevőegységgel ami a képen van:
https://img.dxcdn.com/productimages/sku_129241_1.jpg

Még működik, felismerte a windows, de olyan gondom van, hogy nem megy a hang a gépen amikor bekapcsolom.. először a hangkimenetnek a kontrollert írta (gondolom hibásan úgy ismerte fel, hogy fülest is bele lehet dugni olyan verzió) de a hangot visszaállítva a hangszórókra sem szól. Ha kikapcsolom akkor egyből van hang. Ennek mellékterméke, hogy olyan módon viselkedik mint a fülesem, gondolok itt arra, hogy a BT fülesem auto kikapcsol, ha x ideig nincs bemeneti jel, nincs hang. Ez a cucc is kikapcsol egy idő után, majd visszakapcsolva megint megy. (új elem van benne, nem az a baja)
Tapasztalt valaki már ilyet? Régi a kontroller és hagyjam, vegyek újat? Vagy az is lehet, hogy a BT dongle-val amivel a fülesemet használom, azzal csatlakozott fel, nem a saját egységével?

(#4722) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

PC-hez használt XONE kontrollerem már eléggé húzza a lábát, így vennék egy újat! Karácsony idején szokott lenni jó akció ezekre?

(#4723) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló,

A kérdésem az lenne, hogy [ezek a kontrollerek] csatlakoztathatóak pc-hez ?
Vagy ehhez még külön kell venni valami usb-sticket ?
Van kimondottan ajánlott kontroller a 10-20k-s intervallumban ?

(#4724) jaffa 2843 válasza asuspc96 (#4723) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

PC-hez az adapteres One S controller. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4725) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

PC-hez szeretnék egy jó, BT-s gamepad-ot. Jelenlg kölcsönbe van nálam egy X-Box One gamepad, ami alapvetően nem rossz, de megéri az árát, vagy olcsóbban ugyanilyen jó más márkából?

(#4726) jaffa 2843 válasza Cingáriusz (#4725) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Egy hozzászólással előtted linkelt. Adapterest a sima BT kapcsolat helyett.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4727) nabalako


nabalako
csendes tag

Sziasztok. Nemrég vettem egy Trust GXT 590 Bosi Bluetooth Gamepad-ot az Okostelefonomhoz (Huawei p10) Az a gondom vele hogy ugyan a bluetooth kapcsolat létrejött, de az irányítás elég nehézkes, pár tizedmásodperces késés tapasztalható, ez egy 2D-s platformjátéknál nagyon idegesítő. A régi bluetooth gamepadomnál (STX-7024X) nem volt ilyen hiba, de az meg tönkrement. Kipróbáltam az android tv boxomnál is (X96 Max) ott is ugyanez a hiba tapasztalható. Létezik-e valami megoldás erre a problémára vagy dobjam ki az irányítót?

(#4728) jaffa 2843 válasza nabalako (#4727) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ennyiért már Xbox one S kontrollert is lehet venni, abban is van BT és legalább az jó. :Y

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4729) nabalako válasza jaffa 2843 (#4728) üzenetére


nabalako
csendes tag

De azon nincs okostelefon támasztó.

(#4730) jaffa 2843 válasza nabalako (#4729) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ezrével lehet kapni ebay-en vagy aliexpressen. Egy ilyen vacak műanyagért kár beáldozni a lényegi minőséget. :K

Pl

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4731) nabalako válasza jaffa 2843 (#4730) üzenetére


nabalako
csendes tag

Lehet, de én azért a vacakért kiadtam 13 ezer forintot és a kérdésre szeretnék választ kapni hogy létezik-e megoldás a problémámra vagy dobjam ki kukába? De ha már itt tartunk, akkor ez a Xbox one S kontroller okostelefonokkal: (huawei p10) is kompatibilis?

(#4732) chris-v válasza jaffa 2843 (#4724) üzenetére


chris-v
senior tag

Ugyan ilyen controller nincs fehérbe?
Bár mondjuk nem olyan nagy tragédia, hisz házat lehet hozzá rendleni aliról :D

[ Szerkesztve ]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#4733) morfondőr válasza chris-v (#4732) üzenetére


morfondőr
őstag

PC adapterrel csomagolva eddig csak feketét láttam, de csak kontroller kismillió színben létezik és az adapter kapható külön is, igaz úgy valamivel drágábban jön ki.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4734) jaffa 2843 válasza chris-v (#4732) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Én is külön vettem az enyémhez. Mondjuk így valóban drágább, de az Apple festék felár minden fehér terméken rajta van. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4735) chris-v


chris-v
senior tag

Köszi a válaszokat! :)
Kitalálom még, hogy megér-e plusz pár ezer Ft-ot hogy ne fekete legyen. :U

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#4736) Piftuka válasza Archttila (#4719) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszönöm az info-kat mindnyájatoknak! :R

Pénteken megvásároltam az "XBox One S" konrollert. :K

Egyelőre még szoknom kell, de hosszabb használat után is kényelmesnek találtam. Az analóg karok kezelése furcsa, mert korábban soha nem volt olyan játékvezérlőm, amin ilyen is volt.

(A Microsoft részére viszont jár a fekete pont, amiért a Windows 7 driver-t már régen eltávolította a saját honlapjáról, és a kontroller dobozába sem tett telepítő CD-t, rajta az illesztőszoftverrel.)

Viszont a "Pro Evolution Soccer 2014" (gyári, DVD lemezes) játékom alatt furcsa "anomáliába" sikerült belefutnom.

Egy XBox 360 kontroller és ez az új kontroller volt rákötve a gépre, beüzemelve, és valamiért nem úgy működött, ahogyan szerettük volna. :(

Ismeri közületek valaki a szoftvert, hogy érdemben tudjon segíteni nekem azzal kapcsolatban?

"Aquila non captat muscas."

(#4737) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Tudom az az Xbox kontroller a legegyszerűbb dolog a gépen való játékhoz de sok év után már unom. A napokban láttam egy a Nacon PS4-hez készült vezetékes kontrollerét. Ha jól láttam akkor xinput kontroller. A kérdésem az lenne hogyha tényleg az akkor elég valószínű hogy kb mindent egyszerűen tudom majd vele játszani akár csak egy Xbox kontrollerrel vagy igényel majd a menüben beállítást hogy melyik gomb mit csináljon? Köszönöm. :)

(#4738) Atla válasza Barell (#4737) üzenetére


Atla
senior tag

Amennyiben Xinputos,akkor elméletileg felismerik a játékok.Bár benne van a pakliban,hogy nem.
Nekem a napokban érkezik a Dualshock 4-em,én a motion sensor miatt rendeltem,PS3,és WIIU,emulátorokhoz,persze kiváncsi vagyok ,hogy a windows játékok miként ismerik majd fel.
Írok tapasztalatokat majd,ha érdekel.

(#4739) Atla


Atla
senior tag

Na megérkezett a DualShock 4! Amennyiben lesz időm,majd írok egy kis tesztet összehasonlítást. Van egy kis rálátásom a dolgokra a kép ezt illusztrálja.
Tudni kell,hogy a régi korszakból,
Playstation 1-2 ,
Sega,Megadrive,Dreamcast
Nintendo ,Super,64,Gamecube,
XBOX, X360,én a PS gamepadokat favorizáltam.
Így első kézbevétel után azt kell mondanom,hogy a OneS kicsit recsegős összeszerelése ellenére,jobb ravaszokkal rendelkezik.

(#4740) jaffa 2843 válasza Atla (#4739) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Furcsa, hogy ezt mondod. Az Xbox egy sokkal masszívabb, jobban összerakott kontroller. Összességében nincs értelme PS4 kontrollert tartani hacsak nem PS-hez kell. :D Nyilván, ha valakinek annyira kényelmetlen a Box kontroller, akkor másikat kell használni, de adapterrel egy sokkal jobb és biztosabb kapcsolattal rendelkező eszköz.
Dualshock adaptert még nem próbáltam, de nem is érzem szükségét. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4741) Atla válasza jaffa 2843 (#4740) üzenetére


Atla
senior tag

Egyet értek. Windowsos játékokhoz, én is az Xbox, illetve xinput alapú kontrollereket ajánlanék. Én a giroszkóp miatt vettem,wii u,ps3 emulátor miatt.Most feltelepitttem a drivert hozzá. Tetszik a tapipad is rajta. Egeret tudom irányítani windowsban. Nincs hozzá adapter, egy Bluetooth vevő egység illetve ,mikro usb kábellel lehet csatlakoztatni.

(#4742) ( V )


( V )
veterán

Sziasztok, van egy Xbox 360 controller-em + a PC adapter ami úgy néz ki egyszer csak megadta magág minden előjel nélkül (hiába dugom rá akármelyik USB portra sehol nem érzékeli a rendszer, 2 gépen is próbáltam). Kérdés, hogy vajon a Microsoft Xbox ONE Wireless Controller Adapter -el működik, vagy csak a hozzá való adapterrel?

Másik kérdésem: van egy Logitech F710-esem is ami win 10 alatt tökéletesen kapcsolódik, viszont nem működik rendesen a játékok alatt (pl bal joy is mozgatja a célzást bizonyos helyzetben) - ezt az egyes játékok alatt kell behangolni?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#4743) Atla válasza ( V ) (#4742) üzenetére


Atla
senior tag

Csak a 360-as vevő a jó, viszont ha rendelkezel minimális forrasztási tudással, javítható az adapter. Most telefonról vagyok, nem linkelek,de youtubon is fent van a javítás.

Második kérdésedre nem kellene külön állítgatni. Egérből én csak Logitechet,gamepadból viszont soha többet. Én egy chillstreammel jártam úgy, hogy az analóg karja bizonyos esetekben, bizonyos irányba nem futott a karakterem.

(#4744) ( V ) válasza Atla (#4743) üzenetére


( V )
veterán

és valóban - a hírhedt F1-es biztosíték a ludas :) megint működik! :R

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#4745) chris-v válasza ( V ) (#4744) üzenetére


chris-v
senior tag

Nem is értem az embert a videóban a drótdarabbal.
Ha már úgy is összeköti csak simán, akkor miért nem forrassza össze ónnal és kész? Felesleges szenvedni egy kis darabka dróttal.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#4746) hhelikopter


hhelikopter
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni a nagy tapasztalattal rendelkező játékosoktól, hogy FARMING SIMULATOR 2019 játékot egyszerre két Joystickkal szeretném játszani, mivel a gépeknek számos funkciója van, így finomabb, élvezhetőbb lesz a játék.

A kérdésem az, hogy csatlakoztatom a két Joystickot és utána van még valami dolgom, hogy kezeli a windows a két vezérlőt?

Köszönöm

(#4747) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

A közeljövőben szeretnék venni egy új XONE kontrollert PC-hez, mert a mostaninál sajnos elég rossz az RB gomb, gyakorlatilag mindig beragad, használható, de nagyon bosszantó. Nem konkrétan ragad be, inkább szorul, meg nem is kattan a nyomásra, mint ahogy kellene. Egyszer már szétszedtem, kitisztítottam, próbáltam helyrehozni, de továbbra sem jó.
A kérdésem az, hogy melyik típust érdemes venni, illetve hol nézzem? Szoktak black friday idején nagyobb akciók lenni? Az fontos, hogy bár van reciever-em, de jobban szeretem kábellel, mert párszor már megtréfált a vezeték nélküli kapcsolat...
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#4748) Mexbacsi


Mexbacsi
tag

Sziasztok!

Ha ezt megvenném PC-hez , kellene külön vásárolnom valamit hozzá, hogy működjön vagy plug and play?
Van egy 360-as controllerem már, de nem tudom megcsinálni, hogy bluetoothon keresztül csatlakozzon. Ha az is jó hozzá, tudna valaki segíteni mi lehet a gond? Egy mezei bluetooth adapterem van csak. Konkrétan ilyen [link]
360-as kontrollerhez mintha kellene valami játékvevő cucc. Na az nincs és vezeték sem.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4749) Kristof_94 válasza Mexbacsi (#4748) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szia!

Állítólag működik sima bluetooth vevővel is, de nekem a gyári van, viszont vagy egy éve kábellel használom, mert nem éreztem mindig megbízhatónak. Egy sima usb kábel, aminek a micro usb vége megy ugye a kontrollerbe, nekem az van!

(#4750) Mexbacsi válasza Kristof_94 (#4749) üzenetére


Mexbacsi
tag

Sima Micro USB jó a 360as kontrollerbe? Na ezt megnézem, mert látszatra teljesen más a csatlakozó. Remélem így lesz és akkor megoldva a probléma :K köszi

Hát ez nem tűnik usbnek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.