Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#3551) werszomjas


werszomjas
őstag

MM-ban 7500ft a logi F310

üdv

(#3552) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

Néhány hete vásároltam egy vezeték nélkül/wireless Xbox 360 kontrollert számítógéphez.

Kétféle csomagolás és kiszerelés létezik.
Az egyik az Xbox-os verzió fehér-zöld színű a csomagolása amiben benne van maga a kontroller és 2db elem.

A másik a PC-s verzió aminek leginkább csak piros színű a doboza és benne van egy USB-s adóvevő ami a kontroller és a gép közötti kommunikációt oldja meg, valamint 2db elem.

Esetemben a PC-s verziót vettem.
A gépre rádugtam a kontrollerhez adott USB-s adóvevőt, bekapcsoltam a kontrollert ám nem működött az akkor is naprakész Windows 7-en. Letöltöttem a driver-t hozzá a Microsoft oldaláról, felrakás után minden rendben ment, sikerült összekapcsolni a gépet a kontrollerrel.

A csomagban lévő 2db elem 119 órányi GTA V-özést bírt, mostanra már jelez a kontroller, hogy cserélni kellene mert a végét járja. Igaz nem végig a kontrollert használtam játék során, hanem csak autókázáshoz-motorozáshoz és néha rohangálni (lőni csak és kizárólag egér+bill).

Most beszereztem egy Play & Charge kit-et.

Ebben benne van egy kábel aminek egyik vége USB a másik meg a kontroller elejébe-hátuljába való csatlakozó, és egy akkumulátor.

Alapból egy konzolokkal, konzoljátékokkal és kiegészítőkkel foglalkozó boltba mentem be.
Ott mondtam mit és hogy szeretnék használni. Az eladó srác mondta, hogy neki volt korábban problémája ugyan ezzel a felállással (vezeték nélkül 360 kontroller + charger kit) és akkor neki nem működött, de van egy Microsoft telefonszám amit ha felhívok akkor ott fognak tudni segíteni ezzel kapcsolatban hátha változott a helyzet azóta.

Felhívtam (+36-80-018-590) ezt a számot aztán pár másodperces gép szövegelés és egy kicsi menüs navigálás után egy emberrel tudtam beszélni akinek szintén elmondtam mit és hogyan szeretnék.
A beszélgetés lényege az annyi volt, hogy régebbi alaplapok és számítógépházak USB csatlakozói nem biztos, hogy tudnak akkora feszültséget szolgáltatni amivel tölteni fogja a kontrollert.

Esetemben egy Corsair R200-as USB3.0-ás előlapi csatlakozójára dugtam rá kapásból a szettet és működik, sőt külön fel is ismerte a Windows, hogy miről is van szó:

Jár a buksisimi a Microsoftnak

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3553) joysefke válasza joysefke (#3550) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

3550:
erre valaki valamit?

(#3554) Puma K válasza joysefke (#3553) üzenetére


Puma K
veterán

Holnap letesztelem neked, hogy a szintén vezeték nélküli kontroller működik-e a play and charge kit-ben lévő kábellel akku nélkül.

A receiver-t lehet külön venni. Általában 7000 Ft az ára. Itt hardveraprón is volt egy amit találtam 3000 Ft-ért, de az a hirdetés már nem aktív.

Súlyozni a vezetékeset nem lehet, max úgy ha szétszeded és raksz bele valamiféle súlyt, de ez macerás.

Az Xbox One kontroller pedig csak és kizárólag kábellel működik PC-re kötve.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3555) Puma K válasza Puma K (#3554) üzenetére


Puma K
veterán

Nem tesztelem le mert:

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3556) joysefke válasza Puma K (#3555) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszi!

X1 kontrollert próbáltál már PC-n? Jobb mint a 360 kontrollere?

J.

(#3557) Puma K válasza joysefke (#3556) üzenetére


Puma K
veterán

Múltkor nyomkodtam, de nem jàtszottam rajta egy konzolokkal foglalkozó boltban. Csúszásmentes gumi szerű borítása van, a joy-ok valahogy gyorsabban mozognak ès lehet pontosabban is. Mást nem vettem észre. Ja meg elvileg a ravaszok tudnak rezegni, ami engem zavarna játék közben.

Viszont azt a kontrollert jelenleg csak kábelen lehet használni PC-n míg a PS4-hez való gamepad-ot vezetèl nélkül is csak kell egy bluetooth adapter a gèpbe.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3558) SRII


SRII
őstag

Sziasztok!
Gamepad-ot szeretnék venni, vezetékes semmi extra, pc-hez nfs mw, the crew, mortal kombat játékokhoz.
A legolcsóbb megfelel, ami még ajánlott, számomra csak azért kell mivel kényelmetlen a fent említett játékokat billentyűzeten játszani.
Van pár ajánlott termék? :R

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#3559) TechN7ne válasza SRII (#3558) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Vezetékes XBOX 360 Controller....

(#3560) Rihard83


Rihard83
tag

Sziasztok!

Tapasztalatomat akarom megosztani veletek aki joypad vásárlása előtt áll.

Kb 1 hete vettem egy CSL210 wireless-es USB töltős joypadot.

Nagyon megvagyok elégedve vele. Amikor bedugtam először nem müködött és az ideg majd megett, de a használati útmútatóba írja, hogy először totál fekell tölteni és miután feltöltöttem valóban egyből konektált és azóta is első gombnyomásra konnektál az adapterrel. Eddig 2 játékot toltam Devil May Cry5 ahol automatikusan bedobálta a jó gombokat, kisebb változtatást kellett csinállnom h nekem jobban megfeleljen, de még az írány gombot is betudtam akció gombra helyettesíteni szóval úgy programozza az ember ahogy a kedve tarja. Én 3m-es távból játszom de leteszteltem akár 10m-es távból se veszti el a jelet. Üzemidőre még nem tudom pontosan meddig bírja én kb 6órát toltam eddig de még most is tökéletesen,hiba nélkül müködik. Fogásával semmi bajom, ha van valakinek kérdése írjon.

2:50 másodperc után automatikusan kikapcsol ha nincs használva, ha kihúzom az adaptert kb 20 másodperc és kikapcsol.

22 euróért vettem az Amazonról. :)

[ Szerkesztve ]

(#3561) donceleger8


donceleger8
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy az Xbox 360 kontrollere teljes értékűen használható pc-hez? Pl az F1 2014 játéknál ugyanúgy tudnám használni mint ha xbox-on játszanék? Csak mert most egy egyszerű gamepad van nálam kipróbálására, de azon csak az irányítást tudtam beállítani, verseny közbeni állításokat nem tudok végezni vele, illetve a drs-t se tudom kezelni.
Xbox kontrollerrel ezek is működhetnek? Köszi előre is a választ.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#3562) TechN7ne válasza donceleger8 (#3561) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Igen teljes körű a használata és minden magától beállítódik ahogyan a konzolokon van.....

(#3563) donceleger8 válasza TechN7ne (#3562) üzenetére


donceleger8
őstag

Értem. Köszönöm.
Még az lenne, hogy az irányítás élménye is ugyanaz? Gondolok itt arra, hogy konzolon az irányítás egészen jó érzékeny, vagyis a gomba jobbra-balra apró elmozdítása is érzékelhető, ami mondjuk a f1 2014 játékná jól jön, hogy a kanyarcsúcspont meglegyen. Most egy gamepad nem hozza ezt a szintet, a kisebb mozgásokat nem érzékeli, így a kanyarodás kissé kockás.
Szóval evvel az Xbox 360 controllerrrel jobban menne ez is? Köszi

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#3564) TechN7ne válasza donceleger8 (#3563) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Teljesen ugyanaz az élmény,sőt grafikailag sokkal komolyabb ezek mellett! :DDD

(#3565) donceleger8 válasza TechN7ne (#3564) üzenetére


donceleger8
őstag

Köszi.
Találtam egy emulatort, ami elvileg elhiteti a pc-vel, hogy egy Xbox 360 controller van hozzá csatlakoztatva. Elszenvedtem vele 2 órát de nem sikerült beállítani. Erről valaki tudna bővebb felvilágosítást adni? Vagy inkább hagyjam a fenébe mert úgyse lesz jó?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#3566) TechN7ne válasza donceleger8 (#3565) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hagyjad a fenébe és szerezz egy normális 360 controllert.

(#3567) G**@**B**!


G**@**B**!
tag

Sziasztok!

Olyan kontrollert keresek pc-hez ami érzékeli a billentést is, mint az okostelók.Szóval autós játékokhoz (és GTA5 vezetés közben) szeretném használni ezt a funkciót. Jelenleg x360 vezetékest használok, ami jó de analóg karokkal nem tökéletes a vezetési élmény. Tudom,tudom miért nem veszek egy kormányt-kontrollerrel szeretném megoldani.
Azt sem tudom, hogy x360 wireless vagy xbox one vezérlők támogatják-e pc-n ezt az üzemmódot.One-hoz mikor lesz driver, hogy működjön vezeték nélkül is? Vagy meg lehet valahogy csinálni? Inkáb PS4 irányítóját vegyem?
Akinek van tapasztalata a témával kapcsolatban légyszi segítsen.Bármilyen megoldás érdekel.

[ Szerkesztve ]

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#3568) Tardisjapan


Tardisjapan
tag

Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni.

PC-re szeretnék lehetőleg wireless gamepadot. Sajnos az előző tönkrement amikor felrobbant az erjedő traubi szóda :D és beterített mindent.

Most nagyon kicsi költségkerettel tudok csak számolni sajnos. Kb 15 ezer forintot tudok rá szánni.

Ami fontos: PC-n használom, lehetőleg wireless legyen, lesznek olyan játékok ahol emulálnia kell a gombokat, főleg repülő szimulátoros, verekedős (naruto, mortal kombat), és adventure játékokhoz fogom használni (mario, beep).

Mit tudnátok ajánlani? Ár érték arányban melyik tudja a legtöbbet?

Én ezt néztem ki: Logitech F710 Wireless Gaming Gamepad.

Van ennél olyan ami többet tud/jobb funkciókkal bír hasonló árkategóriában?

Köszönöm előre is

Gábor

(#3569) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Wireless Xbox One controller várható PC-hez, vagy csak a vezetékes megoldás van/lesz? Valami hivatalos álláspont, infó van erről?

Válaszokat előre is köszönöm!

Valószínű, hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3570) Sordoran


Sordoran
addikt

Üdv!
Lenne lehetőségem venni egy XBox One vezeték nélküli kontrollert kuponnal, és érdekelne hogy ez simán használható PC-vel, vagy külön PC-hez való kiszerelés létezik/kell keresni? Illetve ha megveszem akkor van kábel hozzá és mehet is rögtön a kapcsolódás?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3571) fuze


fuze
őstag

Sziasztok!

Gondolkodtam, hogy veszek egy Xiaomi gamepadot. Szeretem nagyon ezt a márkát és nem drága, a minősége is jó. Mindenhol azt írják, hogy jó telefonhoz, meg PC-hez is. Nekem az utóbbihoz kéne, viszont nem találtam semmilyen releváns információt erről (csak egy kommentet valahol, hogy jó hozzá), illetve tesztvideót sem. Az ilyen bluetooth gamepadokhoz van valamilyen univerzális program amivel be lehet állítani PC-s AAA játékokhoz? Vagy a játékon belül is tudom majd állítani? (Pl Mortal Kombat, autós játékok stb)

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#3572) TechN7ne válasza fuze (#3571) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nincs róla tapasztalat,kevésbé ismert márka,hasznos információt nem fogsz róla kapni.

Biztos,minőségi,PC-el teljeskörű kompatibilitás = Microsoft XBOX360 controller.

(#3573) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok! Szeretnék egy gamepadet venni elsősorban PC-hez, de nagyon örülnék ha Androidos eszközről is tudnám használni. Nekem kifejezetten bejön az Xbox 360 és One kontrollere és azok gombkiosztása, viszont nem tudom mennyire kompatibilisek droiddal, illetve hogy melyik kiszerelést (vezetékes vagy vezeték nélküli) egyszerűbb összehangolni vele. Gondolom nem tudnak bluetooth-on kommunikálni, pedig nekem az tetszene a legjobban, mert nem kell hozzá vezeték és így közben töltőre lehet dugni az eszközt.
Esetleg tudtok még valami más kontrollert hasonló áron, ami strapabíró, vezeték nélküli és minkét platformmal kompatibilis? Ha van valami nagyon jó ajánlat ami tuti sokáig jó lesz akkor 10k feletti is jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#3574) Sordoran válasza AeSDé Team (#3573) üzenetére


Sordoran
addikt

Én most vettem egy Xbox One kontrollert, nagyon jó minőségű, jól kezelhető, imádom. PC-hez simán telepíthető, egy sima microUSB kábel kell csak hozzá és drivert telepíteni. Telefonhoz viszont nem tudtam használni még, youtube videók alapján X360 és One is mennie kéne androidon, vagy ha valamelyik játék nem kezeli akkor root kell telóra, szóval telefon/játék függő megy-e. 360 már vezeték nélkül is használható, ha van adapter (androidon is, ilyenkor OTG végébe kell dugni adaptert), a One még nem, de már ahhoz is jönni fog adapter.
Más kontrollerekkel kapcsolatban nincs infóm.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3575) TechN7ne válasza Sordoran (#3574) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Xbox One kontroller sztem nincs olyan jó minőségű mint a régebbi 360.
Én kipróbáltam,csattogott,ropogott a kezem alatt,egyre sz@rabb majdnem minden műszaki cucc.

(#3576) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Végül is mérlegeltem hogy mennyire fontos nekem az Android és a vezeték nélküliség, és annyira mégsem hogy ne microsoft kontrollert vegyek. Találtam itt a fórumon egy jó ajánlatot vezetékes 360 kontrollerre, meg is rendeltem azonnal :D
Majd ha nagyon kell veszek valami olcsó wireless gamepadet a mobilomhoz, úgy sem használnám sokat, egyenlőre ez is megfelel :)

TechN7ne: Köszi, kíváncsi voltam egy ilyen véleményre is. Fogásra nekem jobban bejött a One kontrollere, de játékban kipróbálni nem volt módom.

(#3577) Sordoran válasza TechN7ne (#3575) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem volt kezembe mostanság 360-as kontroller, így ezt meg nem mondom hogy hozzá viszonyítva milyen, de az enyémnek semmi ilyen problémája nincs, semmi kattogás, nyikorgás. Azt viszont tudom, hogy a 360as kontroller nagyon jó minőségű, szóval az is megéri, én azért választottam One-t, mert fél áron vehettem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3578) mcs


mcs
veterán

Sziasztok!

Én most [őt] vettem meg kíváncsiságból.
Nagyon szimpatikus volt első fogásra a gumi felülete és a kapcsolható XInput és DirectInput. Utóbbi főleg azért jön jól nekem, mert a régebbi Need For Speedek (UG2, MW, Carbon) az eredeti XBOX 360 kontrollerrel egyfolytába félretolódtak menet közben, ezért időnként erősen szlalomozgatnom kellett. Na most ez megszűnt, és a FF is kifogástalanul megy. XInputos játékok közül eddig a Grid 1et és Autosportot néztem, és mindkettőnél jelesre vizsgázott a kicsike. :)
Egyedül a kábele nem annyira erős, mint az eredeti box controlleré, és lötyögősebbek a gombjai.

[ Szerkesztve ]

(#3579) molll


molll
csendes tag

Trust GXT 530 gamepaddal kapcsolatban van-e valakinek tapasztalata? Elvileg xinputos (is), de ez átkapcsolható, vagy hogyan működik? A Logitech F310-hez hasonlít leginkább, de szeretném a tapasztalatokat megismerni. A szimmetrikus analóg karok miatt érdekelne a dolog, nekem az jobban kézre áll. Linkek:[link],[link],[link],[link]

Előre is köszönöm a véleményeket!

(#3580) tonero


tonero
csendes tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek erröl a Genius MaxFire G-08XU gamepad rol?Tudjátok e,hogy kb milyen hosszú lehet a kábele meg újabb játékokat támogat e?Max 2000ft ig van e más alternativa ami jobb lenne ennél?[link]

(#3581) molll válasza tonero (#3580) üzenetére


molll
csendes tag

Lehetséges alternatívák:

1. Ha csak 2000 forintod van, akkor inkább ne vegyél semmit!

2. Ha játszani akarsz gamepaddal, akkor ezt vedd meg!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3582) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Megjött a vezetékes 360 kontroller, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Még szoknom kell, viszont néhány dolognál már most érzem hogy sokkal jobb kontrollerrel csinálni, mint billentyűzeten.

Viszont van vele egy kis gond, nem tudom ez mennyire normális:
-A bal joystick nyikorog ha mozgatom.
-A jobb ravaszt teljesen behúzva kicsit nyikorgós hangja van, és olyan érzés mintha teljesen behúzva egy kicsit szorulna. Közel sem annyira zavaró mint a bal kar nyikorgása, csak észrevétel, mert a bal ravasz nem ilyen.

Ezek ellen lehet valamit tenni, pl. valami kenőanyagot csepegtetni a joystick tövébe?

(#3583) zsiz válasza tonero (#3580) üzenetére


zsiz
őstag

Volt ilyenem vagy 10 éve.. akkor megfelelt, de egyébként gagyi. Ma már nem venném meg. Én 4200-ért vettem használtan egy vezetékes x360 kontrollert és nem bántam meg. (Ha ez mellett döntenél, akkor is csak eredetit, utángyártottat ne vegyél!)

(#3582) AeSDé Team

a nyikorgás "teljesen normális." nem egyedi eset, nekem is mindkét kontrollerem nyikorgott. a vezeték nélkülim "bekopott" a sok használattól, a vezetékesen meg gombokat cseréltem, hogy egyedi legyen. így már egyik sem nyikorog. de más is írta már itt, hogy nyikorog. volt aki vissza is vitte garanciában emiatt. szerintem felesleges, az új is ugyanúgy nyikoroghat, meg amúgy se biztos hogy emiatt kicserélik. a szorulást nem tudom, olyat nem tapasztaltam.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3584) bocimód


bocimód
csendes tag

Sziasztok! Van két gyári wireless kontrollerem. Rászántam magam, hogy az egyiket(teljesen fehér, amit a fehér géphez adtak) kipróbálom a pcvel mert a barátnőm panaszkodik, hogy gyorsan meríti az elemet, és tényleg. Mi lehet az oka?
A fontosabb kérdés: ebayről vettem egy gaming receivert, fekete nem gyári, adtak hozzá kis telepítőlemezt. A baj, hogy win10et használok és ha a fene fénét eszik sem tudom működésre bírni a receivert. Áramot kap de nem ismeri fel a win. Semmilyen driverrel sem. És a microfos oldalon nincs 8.1 64bites driver ami ugye jó lehetne a win10nek. Win 7, 8 alatt nem volt alkalmam próbálni. Régi az xbox360 és nincs már támogatás?

Tudnátok segíteni? Nem volt drága a receiver, csak 2e, de mi lehet a bibi?

(#3585) zsiz válasza bocimód (#3584) üzenetére


zsiz
őstag

az a probléma, hogy ebay-ről vettél egy nem gyári receiver-t :) nem írták véletlenül a leírásban, hogy win 7-ig kompatibilis? mert kellett volna..

ha tennél fel win7-et, azzal elméletileg menne, vagy xp-t.. de ugye azt már nem érdemes :) win10-en és 8-on nem fog menni. vagy vegyél gyári receiver-t

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3586) bocimód


bocimód
csendes tag

vagy fos a noname receiver amit vettem és én vagyok a marhaaaa, hogy megvettem ?

(#3587) zsiz válasza bocimód (#3586) üzenetére


zsiz
őstag

marha, ez jó volt :C

nézd meg, a leírást. ha benne van, hogy csak win7ig kompatibilis akkor buktál 2ezret. ha nincs akkor talán egy próbát megér reklamálni ebay-en/paypal-on, hátha visszakapod legalább egy részét az árának. és ha teheted, akkor próbáld ki egy win7-es gépen is, hogy azon működik-e egyáltalán. az is előfordulhat, hogy egyszerűen csak hibás darabot kaptál.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3588) bocimód válasza zsiz (#3587) üzenetére


bocimód
csendes tag

Köszi a gyors választ, nem részletezték az oprendszert. 679 felhasználó árulja ezt a ... izét, de semmilyen kompatibilitási info nincs sehol sem..

(#3589) zsiz válasza bocimód (#3588) üzenetére


zsiz
őstag

Ennél pl írják, ki is van emelve hogy win8-on nem műxik. Gondolom egy kutya mind, amit a kínai árul, mindegy kitől veszed, max más matrica van de belül ugyanaz. Ahogy nézem soknál tényleg nem írnak semmit..

Mást tényleg nem tudok. Próbáld ki másik gépen havernál vagy bárhol, ami win7.-et futtat. Ha ott sem jó, akkor egyértelmű hogy rosszat kaptál és visszajár a pénzed. Ha pedig ott jó, akkor azért reklamálhatsz, mert félrevezető a leírás, mivel nincs benne hogy win10-el nem fog működni.. Szóval mindenképp egy PayPal vita nyitását javasolnám.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3590) AeSDé Team válasza zsiz (#3583) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Köszi, annyira szörnyen nem zavar, csak attól féltem hogy esetleg olyan súrlódás van benne aminek nem kéne lennie és idővel majd kikophat valami, de ha ez normális akkor jó :)

(#3591) sbazsi


sbazsi
veterán

Ehhez a xbox360 wireless for windows-hoz win 8.1 alá fel kell tenni a drivert, vagy csak bedugom, és a win mindent intéZ? :F

(#3592) ron8


ron8
senior tag

Hy!
Szeretnék tableten gamepaddal játszani, de nem mindegyik gomb müködik. A játék a vice city lenne, a gamepad pedig Íez. Esetleg egy program hozzá amivel működésre tudom bírni?

(#3593) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Sziasztok!
Vásároltam egy Vakoss vezeték nélküli kontrollert és azt tapasztaltam, hogy a jobb vibrációs motor gyengébben rezeg, mint a bal. Kérdésem az lenne, hogy ez általános dolog? Mármint PS3-4, Xbox 360-One vagy más gyártók PC-s eszközeinél is ez van, vagy ott ugyan olyan erősen rezeg mindkettő?
Driver telepítve, és a rezgés erőssége azonosra van állítva.
Találkozott már valaki ilyen esettel?

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#3594) TechN7ne válasza J0shu4M1ll3r (#3593) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

PS és XBOX-on ilyen nincs,gagyi a karod....

(#3595) Gstyler


Gstyler
senior tag

Sziasztok! Az XBOX 360 Controlleremet szeretném szétszedni. Hol kapok hozzá megfelelő célszerszámot? Köszi :R

(#3596) dokken válasza Gstyler (#3595) üzenetére


dokken
tag

(#3597) molll válasza J0shu4M1ll3r (#3593) üzenetére


molll
csendes tag

Vakoss gamepad.

Amit leírtál az teljesen normális. Két kis motor forgat egy-egy excentrikus súlyt, a kettő mérete és súlya nem azonos. Ez azért van, hogy a játékok készítői jobban tudjanak ezzel variálni. PS3 controller szétszedve 3:00 percnél jól látszik a dolog. [link]

(#3598) molll válasza J0shu4M1ll3r (#3593) üzenetére


molll
csendes tag

Kép is van hozzá.

(#3599) J0shu4M1ll3r válasza molll (#3597) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Köszi az infót, kiindulásnak ez már jó. Így értem, hogy miért lehet gyengébb az egyik oldal rezgése.
De akkor a PS3 kontrollernek is eltérő erősségű rezgése van? Mert TechN7ne azt mondta, hogy azoknál nincs ilyen. Vagy azokat úgy csinálják, hogy egyik azonos, másik nem?

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#3600) molll válasza J0shu4M1ll3r (#3599) üzenetére


molll
csendes tag

Az Xbox 360 kontoller is úgy működik, csak ők úgy oldották meg, hogy az egyik súly kisebb átmérőjű, így a tömege annak is kisebb, mint a másiké. Képet is mellékelek. Arra esetleg nem gondoltál, hogy TechN7ne esetleg nem jól tudja a dolgokat? Ha vezeték nélküli a kontroller és elemekkel működik, arra vigyázz: a motorok viszonylag sokat fogyasztanak és hamar lemerítik az elemeket!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.