Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#3701) drmazsi válasza Kiss70 (#3698) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Bocsi, de az nem egy joystick?
Ez itt gamepad topik.
De próbálva válaszolni a problémára, leszeded hozzá a drivert, gyártó oldaláról, és ott szépen be lehet kalibrálni remélhetőleg :)

Don't hate the player, hate the game ...

(#3702) drmazsi válasza Bigmasterl (#3696) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Melyik termékét? Ezt esetleg? [link]

Nekem semmi tapasztalat vele :(

Don't hate the player, hate the game ...

(#3703) Yodamest válasza drmazsi (#3700) üzenetére


Yodamest
addikt

Az lenne még a kérdésem, hogy ha wireless betársítom PC-hez és utána mondjuk PS4-en is akarom használni ez hogy működik? Tehát mindkettőt látja ilyenkor, vagy akkor újra kell társítani a PS-hez vagy kilövöm PC-n ezt a progit és magától visszaáll PS üuemmódba? Melyik verzió a jó? :)

(#3704) drmazsi válasza Yodamest (#3703) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Gépen nem indítot el a progit akkor és nincs gubanc :K Vagy kihúzod a bluetooth adaptert a gépből ha nem működne az előbbi módon

[ Szerkesztve ]

Don't hate the player, hate the game ...

(#3705) Bigmasterl válasza drmazsi (#3702) üzenetére


Bigmasterl
tag

Igen igen erről van szó :) :K

(#3706) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémám van ,hogy a rendszer újratelepítés után a /win7 pro/ xbox360 controlleremet másnak látja mint ami.Idáig semmi probléma nem volt vele.Ez mitől lehetséges? [link]van rá valami megoldás vagy újra kell telepíteni megint a rendszert?Kipróbáltam az eszközkezelőbe eltávolítottam az illesztőprogramot és drivert is raktam fel hozzá de semmi.Mindig ugyanezt írja ki.

[ Szerkesztve ]

(#3707) drmazsi válasza Bigmasterl (#3705) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Nem hallottam még róla, látni meg végképp nem láttam még élőben.
Ha gondolod szerezz be egyet és utána oszd meg a véleményed itt, lehet sokaknak segítesz majd vele :)

Ennyiért abszolút nem drága amit ott írnak árnak neki

Don't hate the player, hate the game ...

(#3708) drmazsi válasza Sanyicucu (#3706) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Csak ezeket tudom neked mondani : [Kontroller csatlakoztatása Windows 7-en]

driver

Itt értelemszerűen kiválasztjuk a megfelelő operációs rendszereket

Don't hate the player, hate the game ...

(#3709) Bigmasterl válasza drmazsi (#3707) üzenetére


Bigmasterl
tag

Már úton van :) remélem beválik. Majd írok tapasztalatot.

(#3710) Yodamest


Yodamest
addikt

Hallihó Urak!

Próbálom beüzemelni a DS4windowssal bluetoothon keresztül a DS4 kontrollert, de nem akar jól működni, ebben kérnék segítséget, hátha.

Amin már túlvagyok:
1. PS gomb + share gomb együttes lenyomásával társítottam a kontrollert és a BT adaptert.
2. A windows folyamatosan látja mint wireless kontroller, ezzel nincs is baj
3. Ha ezután elindítom a progit, nagyon szépen felismeri el is kezd kéken világítani a led, működik játékok alatt is meg minden.

A GOND ITT KEZDŐDIK:

Kilépek a progiból vagy kikapcsolom a kontrollert, onnantól kezdve nem működik többé, csak ha újra társítom a windowssal! Tehát hiába kapcsolom be simán a PS gombbal újra a kontrollert, a DSwindows nem tudja a profilomat betölteni, csak ugrál az egész és folyamatosan kattogó hangot ad: konnekt és diszkonnekt de így másodpercenként. Ez CSAK az emulációt érinti, tehát a windows továbbra is folyamatosan látja a wireless kontrollert, viszont a progi által generált xbox 360 kontroller folyamatosan disconnectel.

Próbáltam már a neten rákeresni erre, de semmit se találtam, elvileg ha visszakapcsolom a kontrollert egyből be kellene töltenie a profilomat..... ja és végig fehér fénnyel világít

Valaki? :)

[ Szerkesztve ]

(#3711) zsiz válasza Bigmasterl (#3709) üzenetére


zsiz
őstag

kíváncsian várom. de szerintem biztos nem lehet rossz cucc :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3712) ron8


ron8
senior tag

Hy! Szeretnék venni egy wireless gamepadot amit tps (assassins creed,gta stb.) és versenyzős játékokhoz használnék! Milyet ajánlanátok ami a legtöbb játékkal kompatibilis? Win8.1-em van egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#3713) drmazsi válasza ron8 (#3712) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Általában ezzel mindenki meg van elégedve : [link]

Don't hate the player, hate the game ...

(#3714) drmazsi válasza Yodamest (#3710) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Én nem tapasztaltam még ilyen problémát az enyémmel :/

Én ha bekapcsolom a progit, nem lépek ki belőle csak a kontrollert lövöm ki és ha újra kell akkor megtalálja ismét.
Próbáld meg így. Majd indítsd újra a gépet és újra az egészet. Ha nem kell újra párosítani ezek után akkor szerencséd van. Ha fenn áll a probléma továbbiakban is írj nyugodtan, reméljük addig kitalálunk rá valamit.

Don't hate the player, hate the game ...

(#3715) greggorius


greggorius
tag

Win 7 újrarakása után a rendszer nem ismeri fel a Logitec F710-es irányítómat, ami eddíg hibátlanul működött!
Próbáltam a saját lemezes illesztőjével, netről egy másik fajtával, de egyik sem... :((
Valami ötlet? Köszönöm!

(#3716) drmazsi válasza greggorius (#3715) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Szia!

Gépről szedjél le minden logiteches drivert, programot.
Innen szedd le mindkét progit : [link]

Értelemszerűen az elsőnél windows 7 64bit (ha ilyen az oprendszered)
A másodiknál csak 1 lehetőséget látok.

Remélem ezekkel működni fog.

Illetve rakd át egy másik usb-be a recievert hátha segít. USB2 és USB3 csatlakozással is játszhatsz

Alaplapi driverek mindegyike friss? Lehet az is segíthet

[ Szerkesztve ]

Don't hate the player, hate the game ...

(#3717) greggorius válasza drmazsi (#3716) üzenetére


greggorius
tag

Sajnos még az ajánlottak telepítése után sem ismeri fel az eszközt a Logitech profiler :(((
Mit lehetne még kipróbálni?
Köszönöm!

(#3718) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Sziasztok!

Pc-hez szeretnék gamepadot venni.
Nem szeretném túlzásba vinni, nem vagyok egy nagy gamer extrém terhelésnek nem lesz kitéve.
Amennyire körülnéztem 900Ft-tól felfele határ a csillagos ég.
Akinek van tapasztalata ajánlhatna valami alap padot pár ezer ftért.
Illetve mennyire fontos hogy legyen analóg és digitális gomb/kar is rajta.
Mert láttam olyat amit PC-hez ajánlanak, de csak digitális iránygombok voltak rajta.

Üdv

Huawei Mate 20 prO

(#3719) Vicki1991


Vicki1991
újonc

Sziasztok.
A napokban vettem 2 darab SPEEDLINK Xeox Pro Analog Wireless Gamepad for PC (SL-6566-BK)-ot.
Az első nap bekapcsolt gépnél az egyiket töltöttem usb-n keresztül kb 1 orán keresztül és kipróbáltam. Ugy van beállitva a gépem hogy kikapcsolt állapotban is kap áramot, a telefonomat szoktam is tölteni ìgy( nem a leggyorsabb de ha este felrakom reggelre feltölti fullra).
Viszont tegnap egész nap felraktam a gépre mind a kettőt. Villogott is hogy tölti. Este lehúztam és egyből jelezte hogy le van merülve ( legalább is ha jol értelmeztem a leírást, de az volt írva hogy ha a gomb bal fele villog akkor nincs feltöltve, tölteni kell). Olvastam rola hogy min 500 mA os kell neki. Lehet hogy a kikapcsolt gép nem ad annyi szuflát neki? Illetve még az érdekelne hogy 220 as hálózati áramról teló töltővel lehet e tölteni.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#3720) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Üdv!

Hol tudnék venni olcsó gamepadot? Lehetőleg analog karosat. Pl Tescoban vagy Médiában látott ilyesmit Valaki? 2500 Ft alatt lehetőleg. Előre is köszi

(#3721) DrJaka válasza Bigmasterl (#3720) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Vakoss gp 3321. Merem ajánlani, gondolom nem örök életű, 2100Ft volt, a lehető legkisebb erzsébeti számítástechnikai boltban.
Gondolom a tescoban/médiában is vannak ilyen "gagyik".

Huawei Mate 20 prO

(#3722) Bigmasterl válasza DrJaka (#3721) üzenetére


Bigmasterl
tag

Köszi ;)

(#3723) roszkos csab


roszkos csab
csendes tag

Sziasztok! Én olyan gamepadot keresek aminek az analóg karját használom és fel szeretném cserélni mondjuk az 1 jelű gombot a bal hátsó gombal. Régen ez sikerült a Saitek P2600 Rumble gamepadon a profil beállításon belül de csak xp alatt. Tehát a kérdésem lehet e manapság ilyen gamepadot venni ami a win 8 vagy 10 alatt működik és fel lehet cserélni két gombot. Válaszokat előre is köszönöm. Sziasztok!

(#3724) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Vezetékes gamepadokból mi a best buy vétel PC-hez?
Mortalhoz is használnám, és oda az Xbox360 pad nem a legjobb úgy tudom.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#3725) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Van egy Xbox 360 Wireless controller for Windows-om, amit PC-n használok. Szeretnék venni mellé egy Xbox One Wireless Controllert-t és azt USB kábelen keresztül kötni a PC-re. Fog a kettő együtt működni? (Lara Croft and Prisoner of Light / Temple of Osiris)

Előre is köszi!
J.

[ Szerkesztve ]

(#3726) fleetcmd


fleetcmd
tag

Érdekelne, hogy van-e köztetek olyan, aki már előrendelte a Steam Controllert vagy tervezi a beszerzését?

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#3727) joysefke válasza fleetcmd (#3726) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Előrendelni? :))

Óvva intelek ilyesmitől...

(#3728) ron8


ron8
senior tag

Hy! Vettem egy wireless xbox360 controllert és hozzá egy pc recievert, azonban amit adtak hozzá cd-t, nem tudom feltelepíteni a drivert mert kompatibilitási hibát ír ki. Win 8.1-em van 64 bites. Valaki tudna segíteni? Találtam angol oldalakon leírást de nem tudok angolul :(

(#3729) zsiz válasza ron8 (#3728) üzenetére


zsiz
őstag

eredeti a kontroller meg a receiver? töltsd le a MS-tól a drivert [link]

utángyártott (kínai, ebay, stb..) receiverrel előfordul, hogy csak win7 és azalatt működik

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3730) zsiz válasza Bigmasterl (#3709) üzenetére


zsiz
őstag

hogy áll a rendelésed? :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3731) Bigmasterl válasza zsiz (#3730) üzenetére


Bigmasterl
tag

:W még mindig nem érkezett meg !
09.02 óta kóvájog valahol. Bízom benne hogy végül megkapom. Pár hete vettem egy olcsó Genius maxfire gamepadot, hogy mégis tudjak játszani valamivel, de botrány ahogy működik.

Amint megkapom beszámolok róla ;) :)

(#3732) ron8 válasza zsiz (#3729) üzenetére


ron8
senior tag

Ebay-ről rendeltem, ez esetben is csak ezt a drivert kell feltennem?

(#3733) fleetcmd válasza joysefke (#3727) üzenetére


fleetcmd
tag

Már mindegy. Vétkeztem. :D

De legalább kaptam egy Rocket League-t és egy extra Portal 2-t :)

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#3734) zsiz válasza ron8 (#3732) üzenetére


zsiz
őstag

ebay-ről is lehet eredetit venni, de sok az utángyártott ami nem feltétlen fog együtt működni az eredeti x360 kontrollerhez írt driverrel. ha CD-ről sehogy nem megy fel, akkor én megpróbálnám amit linkeltem, de a siker nem garantált.

másik megoldás: ha van rá lehetőség akkor kipróbálni egy Win7-es gépen, ha ott minden oké, akkor az van amit írtam, hogy csak win7 és alatta hajlandó működni

(#3731) Bigmasterl
haladhatna, kíváncsi vagyok én is. nem ártana vennem majd nekem is egyet, mert az én kontrolleremben van egy kis pontatlanság és néha zavaró hogy elengedek mindent és akkor is úgy érzékel mintha nyomnám valamerre. eredeti alkatrész drága, utángyártottnak meg nem bízok a minőségében. plusz nekem kéne forrasztgatni, amihez nincs rendes eszközöm. van egy forrasztóm, aminek az a legnagyobb előnye hogy készletben adtak mellé egy ragasztópisztolyt is :D

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3735) ron8 válasza zsiz (#3734) üzenetére


ron8
senior tag

Az enyém utángyártott, megpróbálom majd a linket, köszi!

(#3736) ron8


ron8
senior tag

Mi van akkor ha játék közben mindig kikapcsol az xbox360 kontroller, úgy hogy új elemet raktam bele?

(#3737) Predator2 válasza Predator2 (#3724) üzenetére


Predator2
addikt

Erre valaki?

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#3738) ron8 válasza ron8 (#3736) üzenetére


ron8
senior tag

Valakinek nem volt hasonló problémája? Majdnme minden alkalommal ha megnyomom a right sticket akkor kikaapcsol a joy :(

(#3739) zsiz válasza ron8 (#3738) üzenetére


zsiz
őstag

rendes vagy tölthetős elemet használsz?

nekem a tölthető ceruza akksikkal volt mindig hasonló gondom. ha pl forzában picit lementem az útról, rezgett és már kapcsolt is ki a kontroller. de más autós játékoknál is, ha egy kicsit is ütköztem, kikapcsolt. hagyományos - nem tölthető - elemmel nálam nem jelentkezett a probléma.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3740) benvolio válasza ron8 (#3736) üzenetére


benvolio
őstag

Nekem is volt ilyen, az elem tartóba az érintkezőket húzd feljebb valamivel.

(#3741) Bigmasterl válasza ron8 (#3738) üzenetére


Bigmasterl
tag

Ilyen nekem is volt. Kontakt hiba van az elemtartó/aksinál. Youtubon van néhány videó hogy lehet próbálkozni a javítgatással, de nekem nem igazán jött össze.
Vagy új elemtartót kell venni ami remélhetőleg megoldja a problémát, ha nem akkor ajánlom a play and charge kábelt hozzá.

(#3742) ron8


ron8
senior tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek, megcseréltem a két elemet és valamiért igy minden jo, nem kapcsol ki akárhogyan nyüstölöm :).

(#3743) kubokra


kubokra
tag

Sziasztok!
A kérdés a szokásos.
Milyen gamepadot érdemes venni? Legjobb lenne a vezeték nélküli, de ha csak aranyárban van, akkor nyilván teljesen jó a vezetékes. Ja, pc-hez kell természetesen. :D
Xbox 360 wireless-t néztem, viszont ezt 14k körül vesztegetik. Meg ennek a vezetékes változata 9 körül, ami barátságosabb(de ugye ott a fránya vezeték). Itt kérdezném, hogy ha esetleg valaki vett már ilyet ebayről, mennyire hamisított? :D
Meg persze ott a logitech mint márka amit szeretk, és az ő F310 vezetékes gamepadjuk 10k-ért, meg az F710 vezeték nélküli cucc 13-ért. Itt pedig azt kérdezném, hogy aki használt már ilyet, meg xbox controllert is, melyik a kényelmesebb?
Ti melyiket javasoljátok? Vagy ne is ebből a 4-ből válasszak mert van jobb, occsóbbér'? :)
Esetleg kockáztassak egy steam cotrollert? 55 ojró, rocket leaguet meg úgy is akarok venni(az 20 euró, úgy már lehet hogy megérné kockáztatni).
Vagy a Xiaomi-val is lehetne számolni...

[ Szerkesztve ]

Apró darabokra szaggatott, dióba, cukorba megforgatott, rétegesen összerakott kelttészta

(#3744) fleetcmd válasza kubokra (#3743) üzenetére


fleetcmd
tag

A Steam Controllerről november 10-e után be tudok neked számolni, addig sajnos nem, mert már előrendeltem. Viszont arra számíts, hogy az 55 Euró az inkább 70 Euró lesz, mire a postázást is hozzáadják. Mondjuk ha abból a 70-ből levonod a 20 eurós Rocket League-t, akkor 50 Euró körül van a kontroller, ami már nagyjából egy árba kerül a többivel, annál viszont jobb.

Kivéve, ha egyáltalán nem akarod Steam-mel használni, mert jelen állás szerint Steam Big Picture Mode kell ahhoz, hogy a kontrollert be tudd állítani. Lehet, hogy ez a későbbiekben még változik, de egyelőre így van. Utána lehet már használni nem-steames játékkal is. De a Steam akkor is kell!

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#3745) kubokra


kubokra
tag

Téényleg, a postázás. Hát úgy viszont már felejtős.
DE Emagnál most 10900 a vezetéknélküli xbox360 kontroller, pc adapterrel, most úgy látszik ez lesz a nyerő. F310-ről lemondtam, sok rosszat olvastam róla. F710-nél pedig azt mondják vannak hiányosságok(meg egyébként is drágább mint az xbox-os). Bár még lehetne vezetékes, de ha csak ennyivel dráágább a vezeték nélküli...Gondolom azért nagy késés nem lesz, de ezt csak megoldotta a microsoft.

Apró darabokra szaggatott, dióba, cukorba megforgatott, rétegesen összerakott kelttészta

(#3746) Tombi válasza kubokra (#3745) üzenetére


Tombi
senior tag

Én akkor még jól jártam 6k-ért egy szinte vadont új Logitech F510-essel. (rezgőmotor + vezeték)
Sokkal jobb a logitech mint az xbox 360-as, annak akinek kisebb keze van.

[ Szerkesztve ]

(#3747) Predator2


Predator2
addikt

Két vezetékes (USB-s) gamepadot lehet egyszerre használni PC-n? Vagy kell hozzá valami?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#3748) fleetcmd válasza Predator2 (#3747) üzenetére


fleetcmd
tag

Nem kell hozzá semmi, ha a játék támogatja, akkor tudod használni probléma nélkül.

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#3749) Corsair90


Corsair90
tag

Sziasztok!

Melyik gamepad lenne számomra a legmegfelelőbb választás szerintetek?
Elsősorban NBA, F1, verekedős játékok-ra használnám.
Nem tudom mennyit számít, de mondhatni az átlagtól nagyobb mérető a kezem.
Árban 1000-8000 Ft között szánnék, persze inkább olcsóbb legyen, de ha szerintetek megéri a drágább a felárat, akkor arra is jó eséllyel beruháznék.

Akciósan találtam egy ilyet: M-Tech MT-2021 Vibration USB Red [link]
Szerintetek ez számomra jó lenne, vagy ettől komolyabban gondolkodjak?
Köszi előre is a segítséget!

(#3750) kubokra


kubokra
tag

Én közel sem vagyok profi ebben a témában, sőt nemrég még én kérdeztem itt, de szerintem nem éri meg ilyen szutykot venni. Főleg 900Ft-ért. Belegondolni sem merek hog működhet ez.
De konkrétan nem tudok ajánlani, talán a már itt is jól ismert Xbox360 for windows-t(bár ez valamivel több a keretednél). Illetve megnézheted a szintén sokak által ismert és javasolt Logitech fx10-et, de az valamivel talán a kisebb kezűeknek javasolt.
Szerk:F1-re felejtsd el a gamepadot, oda kormány kell, mert precízebben kell mozgatni(meg amúgy is feelingesebb :D ).

[ Szerkesztve ]

Apró darabokra szaggatott, dióba, cukorba megforgatott, rétegesen összerakott kelttészta

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.