Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#3901) cactuar válasza HAX (#3852) üzenetére


cactuar
aktív tag

Én is egy ilyen gamepad (trust gxt 540) vételén gondolkozok. Csak bedugom a gépbe, és használhatom is, felismerik a játékok? Vagy kell külön telepíteni / konfigolni hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#3902) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

PS3- hoz szeretnék vezeték nélküli, nem eredeti PS3 kontorllert venni. Van esetleg ezekből análott? Néztem TRUST-ot, Thurtmastert is...

Köszi!

(#3903) kasa85


kasa85
őstag

XBOX One Kontroller,és XBOX 360 Kontroller értékelése.

Xbox 360 Kontroller.
Erőss rezgés.+
Izzad a tenyér rajta melegben.-
Fogása nagy tenyérre -
Gombok + -

Xbox One.
Rezgés gyengébb -
Nem izzad a tenyerem rajta +
Fogás nagy tenyérre +
Gombok +

Ami hatalmas - a másodikat nyúzom.
Ott ahol a Kontroller,és a vezeték találkozik ott össze kell dugni.
Elég hamar lazul kifele a csatlakozás.
Kontakt lett egyből cserélték pedig 2 hónapos volt.
Most egyenlőre jó,de úgy vigyázok rá mint egy király kisasszonyra :D

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3904) TechN7ne válasza kasa85 (#3903) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Régi 360 as joy sokkal jobb mint a ONE, minőségibb cucc.

(#3905) kasa85 válasza TechN7ne (#3904) üzenetére


kasa85
őstag

Minőség nem egybe öntött.
Viszont az One egyben van.
Előnye a jobb foghatóság.
Nagyobb tenyérben is elfér,és a tenyér nem izzad rajta.
A karok is elég szokatlanok voltak.
Túl érzékenyek,és kevesebb erőt kell rá kifejteni.
Idővel pontosabban megyek,és lövök.
Nem rossz az One sem :)

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3906) TechN7ne válasza kasa85 (#3905) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

ONE recseg-ropog az ember keze alatt ,anyag felhasználása is silányabb minőségű.

(#3907) kasa85 válasza TechN7ne (#3906) üzenetére


kasa85
őstag

Ez igaz meg drága is volt.
H valami tönkre megy benne cserélni kell javítani nem lehet :W
Viszont nem bántam meg!
Nagyobb gombok,kényelmes fogás,és izzadás mentesség leváltotta a régi Kontrollert.
Viszont a régiben a motor jobb.
Sokkal erőssebb a remegés.
Az one az rezeg közben zörög a műanyag benne :DDD
Mondom f@xa :))

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3908) Szaboocs


Szaboocs
csendes tag

Sziasztok,

Olyan problémám lenne hogy a kontrolleremen a bal oldali gomba bal oldalra nem érzékel rendesen, azt lehet valahogy javítani? Valamennyire érzékel ahogy néztem a vezérlőpultos rendszerben de csak kb 50%-ig, így a legtöbb játék nem veszi be a jelet. Ha nem lehet akkor valszeg újat kell vennem :S

Vezetékes 360-kontrollert merre lehet jó áron kapni manapság? Esetleg egy után gyártottat aminek az elrendezése a 360-aséval megegyezik? után gyártottra 5-6 ezret szánnék.

(#3909) bepken


bepken
veterán

sziasztok,

vezetéknélküli X360 kontrollerhez keresek vevőegységet, de csak nagyon nehezen tudom elhinni, hogy 5-6 ropit kérnek érte (árgép szerint) - ez létezik?
jó volna olcsóbban megúszni, mert egyik ismerősömnél porosodik 4 db kontroller is, mióta tönkrement az XBOX és így egy ideig még tudnánk nyúzni.

viszont, ha valóban csak ilyen áron kapható reciever, akkor inkább veszek egy zsír új kontroller+vevő pakkot 13ért és arra legalább van garancia.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3910) krisi1997


krisi1997
csendes tag

Hali!
Valaki tudna ajánlani egy normális gémpadot 5.000ft körüli értékben? Witcher 1-2-3 szeretném meg pár autós játékot kivinni vele. Valaki tud olyat amit már használt és bevált neki, nem volt semmi kompatibilitási problémája vele stb..?

(#3911) TechN7ne válasza krisi1997 (#3910) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

XBOX 360 Vezetékes használtan kapsz ennyiért.

(#3912) kasa85 válasza krisi1997 (#3910) üzenetére


kasa85
őstag

Witcher 1 megy gémpadon is ?
Vagy is ki írja azt is X et nyomj meg ilyenek ?
Azért,mert akkor felteszem.
Xbox One gémpad vezetékes.
Xbox 360 Vezetékes Kontrollerem van.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3913) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv mindenkinek!
Van egy vezetékes és egy vezeték nélküli xbox 360 kontrollerem. Azt szeretném, hogy a vezeték nélküli legyen az elsődleges (player 1), amit vezérlőpult\eszközök menüben be is állítottam (előnyben részesített eszköz). Ha úgy indul a gép, hogy be van kapcsolva a kontroller, akkor az lesz az 1-es, a vezetékes pedig a 2-es. Viszont, ha úgy indítom a gépet, hogy a vezeték nélküli ki van kapcsolva, akkor a vezetékes kapja az 1-est és ha bekapcsolom a vezeték nélkülit, akkor az már kettes lesz.
Kérdésem az lenne, hogy valami módon tudom-e kényszeríteni, hogy a vezetékes mindig a player 2-es legyen, kihúzogatás, újrakapcsolódás és újraindítgatás nélkül?
Előre is köszi a választ!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#3914) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Üdv. Wireless XBOX360 gamepad PC-hez való csatlakoztatásában kérnék tőletek segítséget. Tavaly vettem ebay-ről hozzá egy PC Receivert. Használtam is egyszer, bár úgy rémlik, akkor sem volt egyszerű összehozni, hogy működjön. De most megint megakadtam. A gépen még fent van valami Microsoft Xbox360 Accessories Status progi. Bedugtam a Receivert, az eszközkezelő Ismeretlen eszközként írja ki. Van hozzá egy kicsi CD, de fogalmam sincs, azzal mit kéne kezdeni, ez van rajta:

Gondoltam hátha tudtok valami okosságot mondani, hogy bírjam működésre.

(#3915) TechN7ne válasza Gabesz87 (#3914) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Milyen rendszer?

Nekem Win10 alá még driver sem kellett, rögtön felismerte.

(#3916) Gabesz87 válasza TechN7ne (#3915) üzenetére


Gabesz87
addikt

Win 10 pedig.

(#3917) morfondőr válasza Gabesz87 (#3914) üzenetére


morfondőr
őstag

E-bay-ről biztos, hogy eredetit vettél? Ha Kínából jött, akkor szinte biztos, hogy utánzat. Annál meg semmi sem garantálja a működést. Nálam is csak be kellett dugni egy usb portba és már működött is az eredeti kontroller és receiver.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#3918) Gabesz87 válasza morfondőr (#3917) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ááá, ez tuti nem eredeti, ezzel tisztában vagyok. Egy mini disc-et kaptam hozzá, amivel telepíteni kell. Ahogy említettem, tavaly nem tudom már, hogy sikerült, de valahogy sikerült. Úgy rémlik, volt valami telepítési utasítás, de nem találtam.

(#3919) bandi0000


bandi0000
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#3920) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Általában Ios x.4.1 ig szoktak elmenni a frissítések....

Szerintettek lesz Ios 9.4 ?

(#3921) vidra1221


vidra1221
tag

Adott egy Xiaomi gamepad. Letöltöttem az emulátort amivel próbáltam játékot az fel is ismeri meg játszható is vele, a Fifa14 is felismeri menüben tudok ide-oda lépegetni, de igazából játék közben használhatatlan, pontosabban az adott gombokkal mindent csinál csak nem azt ami a funkciója lenne egy klasszikus kiosztás esetén. Próbálkoztam sok mindennel, de nem vezetett eredményre még. Akinek van valami jó ötlete tapasztalata ossza meg velem is legyen szíves.

Kösz!

(#3922) dokken válasza vidra1221 (#3921) üzenetére


dokken
tag

Xiaomi gamepadhoz ezt az emulátort használd [link] (van rezgés) vagy ezt [link] (nincs rezgés).

(#3923) vidra1221 válasza dokken (#3922) üzenetére


vidra1221
tag

Oké kösz! De akkor a gomb kiosztás is jó lesz mert nekem az a legfőbb problémám hogy felismeri a Fifa14 csak nagy káosz a gombkiosztás és azon belül annak használata.

(#3924) dokken válasza vidra1221 (#3923) üzenetére


dokken
tag

Xbox 360 controller Mappernál nem kell állítani semmit, XOutputnál kell, így állítsd be a gomb kiosztást [link].Bármelyiket elindítod Xbox 360 controllerként jelenik meg az eszközkezelőben, a gomb kiosztás is annak megfelelő.A Fifa játékokat nem ismerem.

(#3925) kasa85


kasa85
őstag

Skacok.
Windows 10 használok.
Van két Kontrollerem.
Fentebb már írtam melyik jobb.
Tévedtem.
Az Xbox One Kontroller egy kalap szar.
Az első vezeték,és csatlakozással került be szervízbe.
A mostanit meg a bal kar felett LB nehezen érzékel,és nem olyan gyorsan mint a jobb.
Többször is meghaltam ez miatt.
A fapados Xbox360 vezetékes megy pedig mennyit nyúztam :)
Az a kérdés az újabb játékok is Xbox360 kompatibilisek lesznek ?
Amit az One visz az a 360 Kontroller is ?
Segítségeteket előre is köszönöm! :R
JAh az One anyag minősége tényleg szar!
Meg a rezgése nem annyira erős mint a 360 ban!
Ez sokat veszít mivel szeretem mikor beremeg a kezem :D

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3926) morfondőr válasza kasa85 (#3925) üzenetére


morfondőr
őstag

Én a vezetékes 360 joy mellé vettem egy vezeték nélkülit nemrég és észre vettem, hogy a rezgés ott sem olyan erős. Ha jól tudom a One kontrollere sem az usb-n kapja a kakaót, szóval lehet energiatakarékosság miatt rezeg kevésbé.
Én is örülnék, ha továbbra is támogatott lenne a 360 kontroller, mert gyakorlatilag elpusztíthatatlan! :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#3927) kasa85 válasza morfondőr (#3926) üzenetére


kasa85
őstag

Ja ja Atombisztos egy Kontroller!
Igen ez igaz nem is gondoltam rá,hogy ezért rezeg kevésbé.
A vezetékes úgy rezeg hólyagos lesz a tenyerem :D
Csajok élveznék :D
Félre a viccel az One nagyon silány,de nagyon eltalált gomb,és markolata van.
Anyaga nagyon szar.
A többivel nincs bajom.
Az one is vezetékes,de csak kiegészítős.Vezetéket kell hozzá szerezni.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3928) bepken


bepken
veterán

pont egy vezeték nélküli x360 kontrolleren gondolkozok, de az utolsó néhány hozzászólás alapján lehet, hogy mégis inkább vezetékes lesz belőle :) olcsóbb is, meg nem is biztos, hogy kihasználnám a vezeték nélküli előnyeit (néha jól jönne a receiver, de tényleg csak néha)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3929) morfondőr válasza bepken (#3928) üzenetére


morfondőr
őstag

Én mindkettővel meg vagyok elégedve, a vezeték nélkülit alig használtan vettem (szinte nem is látszott rajta, hogy használva volt) egy új vezetékes áráért. A vezetékesnél azt figyelembe kell venni, hogy ha rövid a kábel, mezei hosszabbítóval nem megy, csak aktív kábellel, ami kb. 2000 Ft.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#3930) zsiz válasza morfondőr (#3929) üzenetére


zsiz
őstag

Én pont fordítva. A vezetékest vettem használtan, valami egész jó árban, már nem emlékszem rá pontosan.. Nálam nem volt még olyan, hogy a 3m kábel rövid lett volna. Nem kell elemekkel/akksikkal kínlódni, megy PC-n és X360-on is, nem kell hozzá 5-6 ezerért receiver. A vezeték nélkülit szinte nem is használom már. Ha vennem kéne, biztos vezetékest vennék :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3931) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Üdv!
Hátha tudtok segíteni: Az lenne a problémám hogy egyes játékokat szeretnék úgy kontrollerrel játszani hogy hozzárendelek xpadder-el billentyűket. Ez ok is azoknál a játékoknál ahol nem támogatja a joy-t (xbox360), viszont ha olyannal játszanék ami felismeri, így váltakozik a direkt és az xinput.
Van rá mód hogy ezt kijátsszam?
Kicsit fura lehet mert mások pont az ellenkezőjéét szeretnék, de én azt hogy inkább dinput-os legyen .

(#3932) Corsair90


Corsair90
tag

Sziasztok!

Gamepadot szeretnék vásárolni, saját célra.
Leginkább szimulátorok, autós játékok, 2d-s indie játékok, illetve 3d-s rpg-k is szóba jönnek majd nálam.
Ami a legfontosabb, hogy legyenek rajta gáz/fék szabályozhatóságra szolgáló gombok és lehetőleg minnél több mindennel legyen kompatibilis. Szóval nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni emiatt.
Árban ne legyen drága, inkább az olcsóbb felé hajlanák.
Mik azok amik szóba jöhetnek, feltudnátok sorolni kb 4-5 ilyen termket, ami közül választhatok? Illetve tudnátok ezekről véleményt alkotni?
Köszönöm szépen előre is a jószándékú segítségeteket! :R

(#3933) morfondőr válasza Corsair90 (#3932) üzenetére


morfondőr
őstag

A legegyszerűbb megoldás egy Xbox 360 kontroller! Mindennel kompatibilis, nem kell mókolni, hogy működjön és nagyon minőségi, gyakorlatilag elpusztíthatatlan. Használtan találsz jó áron, de egy vezetékes újonnan sem olyan drága ahhoz képest, hogy csak egyszer kell megvenni! Nálam a tumbstick-ek koptak el 5 év használat után, 500 Ft körül rendeltem 6 db újat Kínából.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#3934) detroitrw válasza morfondőr (#3933) üzenetére


detroitrw
addikt

Szia!

pont nekem is valami gamepad-ot kellene kerítenem
s olyan emberkéne aki nem szeret/tud "pöcsölni" a mindenféle segédprogikkal ...

tehát erre/ilyenre gondoltál? klikk

:R

(#3935) Andris837


Andris837
senior tag

Elromlott az Xbox360 gamepad-em (PC) és rendeltem helyette egy SpeedLink kontrollert a konzolokszervize-től még július 26-án. A mai napig nem érkezett meg a rendelésem ezért gondoltam, hogy nézek másik gamepadet.
A Logitech F310-re esett a választás mely most 7990 ft az emag-on. :K 500 Ft-al kerül többe mint a SpeedLink, de véleményem szerint jobban jártam így. Elvileg a szállítás is csak napok kérdése.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#3936) TechN7ne válasza Andris837 (#3935) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Xbox360 gamepad -nál jobbat mesze nem találsz ,ezek a SpeedLink és barátai messze a a kínai piac legalja.

(#3937) Andris837 válasza TechN7ne (#3936) üzenetére


Andris837
senior tag

Anno az Xbox gamepad-et használtan vettem, most jelenleg sajnálom rá a 11k-t, így lett 8-ért a Logitech. Gyanítom, hogy ezzel sem csináltam rossz vásárt.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#3938) TechN7ne válasza Andris837 (#3937) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem mondtam egy szóval sem hogy újonnan vegyél ,használtan duntát lehetne velük rekeszteni annyi van ,vezetékest már 5k-ért találsz vagy Microsoft Receiver-est már egy 10 esben.

(#3939) vidra1221


vidra1221
tag

Adott egy Xiaomi gamepad és egy Minix neo x5 androidos kütyü. Szeretném csatlakoztatni a gamepadot hozzá blutooth-on keresztül. A készülék felismeri rámegyek, hogy párosítás, elvileg párosodik :) de a gamepad igazából nem mutatja annak jelét hogy csatlakozott volna ténylegesen. (csak villog) A családban van jó pár androidos telefon, táblagép (eltérő android verziókkal) meg PC és azokra pillanatok alatt csatlakozik. Nem tudom mi lehet a gond!
Valakinek valami ötlete?

(#3940) kasa85 válasza vidra1221 (#3939) üzenetére


kasa85
őstag

Ha már párosodik akkor nem kettő lesz belőle :F :DDD

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3941) bepken válasza morfondőr (#3929) üzenetére


bepken
veterán

na végül egy vezetékes x360 lett belőle :) úgy tűnik, hogy az itthon található hosszabbítóval is működik, de úgy kevésbé fogom használni. egyelőre elég szokatlan, pár alap játékkal próbáltam csak ki (Arkham játékok, AC, Dirt, Mortal) - igazából olyan játéknál nem nagyon fogom szeretni, ahol sokat kell célozni. viszont van egy jópár hack-n-slash stílusú játékom, amihez pedig elengedhetetlen egy ilyen kontroller.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3942) kasa85 válasza bepken (#3941) üzenetére


kasa85
őstag

Van Auto AIM.
Ne segít a célzásban.
Amúgy multira nem ajánlom oda egér kell.FPS Multira gondoltam,vagy ahol tényleg célozni kell.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3943) dokken válasza vidra1221 (#3939) üzenetére


dokken
tag

Próbáld ki ezt Bluetooth Pair [link]

(#3944) bepken válasza kasa85 (#3942) üzenetére


bepken
veterán

az auto aim kapcsán tudsz esetleg adni valamilyen linket? nem igazán találtam értékelhető infót a témával kapcsolatban.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3945) kasa85 válasza bepken (#3944) üzenetére


kasa85
őstag

Máris :)
Az a baj Angol nyelvűeket találtam :(
A lényeg a következő!
AZ Auto AIM automatikusan rácéloz az ellenfélre.
Vannak olyan játékok ahol teljesen rá céloz,vagy vannak mely kicsit közelebbről célozva.
A lényeg,hogy segít a célzásban.
Én a rázkódás miatt használom FPS játékok alatt.
Meg nagyon élvezetes.
Főleg,hogy rezgős fülesem van.
Basszusnál beremeg,és rezeg mint a Kontroller,és mély hangot nyom.
Nagyon üt a kettő!
Érdemes egy olyan fülest is venni mellé,ha szereted a teljes játék élményt :)
Ja tegyem hozzá 6000ft a füles!!!

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3946) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

XBOX 360 vagy one kontroller-t szeretnék vásárolni.
Ahogy láttam, ebay-en eléggé olcsóak, szóval gondoltam innen rendelném meg.
Kérdésem az volna, hogy melyik válasszam, mert logóban és külsőleg formában is vannak eltérőek. Több típus létezik, más cikkszámmal, de igazából nem tudom melyik a legjobban bevált gamepad?
Esetleg létezik ebből biztosan hamisítvány is, nem szeretnék belefutni ilyenekbe. :)
Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3947) bepken válasza Rendo84 (#3946) üzenetére


bepken
veterán

veztékes x360 kontroller, 9900 HUF volt. a gamershop debreceni üzletében vettem, 1 év microsoft garanciával - szerintem ennyit simán megér :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3948) Rendo84 válasza bepken (#3947) üzenetére


Rendo84
senior tag

Ebay-en 3500-4500 Ft körül kapható újan, de nincs tapasztalatom hogy itt melyiket érdemes venni. :)
Pl vaterán is látom 5000-6000 Ft körül árulják, nyilván ők is innen veszik, csak haszonnal szeretnék tovább adni.

(#3949) Kpierre


Kpierre
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a Trust gxt 545-ös kontrollerben van-e motion sensor?

A szomszéd gépe mindig gyorsabb!

(#3950) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Március környékén vettem a Konzolok Szervizétől egy XBOX 360 vezetékes PC kontrollert, azonban kb. 2 hónap alatt hibás lett. Néha magától fel-le csatlakozik a géphez, néha a középső gomb is villog. Folyamatosan be van dugva az eszköz, de bizonyos időközönként egymás után 4-5 alkalommal hallom azt a hangot, amit akkor ad ki a gép, amikor csatlakoztatom a kontrollert. (kb. mintha minden pillanatban kihúznám, majd visszadugnám a csatlakozót). Én kontakthibára gyanakszom, valószínűleg ott lehet a gond, ahol a kábel a kontrollerhez csatlakozik. Illetve pl. amikor a FIFA-val játszom az LB gomb is igen nehezen működik... Anno írtam nekik, több hétig vártam, úgy kellett szólni még egyszer, hogy ugyan válaszoljanak már. 4000 Ft lenne a postaköltsége a szervizüknek oda-vissza, de nem igazán merem elküldeni, nem bízom bennük. Simán kitalálhatnak valamit, hogy az én hibámból olyan a kontroller, nem javítják csak pénzért, pedig van rá garancia 1 évig. Arra sem voltak képesek válaszolni, hogy garanciával egyáltalán ingyenes-e... Szerintetek mit tegyek? Elmerjem küldeni nekik? Esetleg a neten nem lehet valahol kábelt találni hozzá?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.