Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#3951) bepken válasza Kristof_94 (#3950) üzenetére


bepken
veterán

nekem a debreceni gamershopban azt mondta a srác, hogy 3 napig őket kereshetem, aztán már csak a Microsoftot. kijön futár meg minden. mondjuk nem is bolti garanciát adtak :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3952) Kristof_94 válasza bepken (#3951) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Akkor vajon a KSZ-nél is ez lehet? :(

(#3953) kasa85 válasza Kristof_94 (#3950) üzenetére


kasa85
őstag

A vezetéket hajtogasd meg amikor stabil.
Amennyiben nem tedd át USB2 be egy másik portba.
Ha kell tedd fel a Drivert is.
Ha ezek nem segítenek garancia.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3954) HULK25


HULK25
tag

Sziasztok, pc-n játszom, egy vezetéknélküli xbox 360 controlerrel és már nem sok van neki, azt szeretném kérdezni, hogy az xbox one controller kompatibilis a 360-as usb-s vevőegységgel? Válaszokat előre ia köszönöm!

(#3955) kasa85 válasza HULK25 (#3954) üzenetére


kasa85
őstag

Úgy tudom igen :)
Csak ne tedd fel az Xbox One drivert állítsd átt Xbox Konrtollert For PC.
Akkor rezeg minden játék alatt.
Az One Driver,ha eszközkezelőben is az szerepel hajlamos lesz a régebbi Xbox One játtékok elöttiekkel nem rezegni,de menni az fog!
Visszafele kompatibilis!

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3956) TechN7ne válasza kasa85 (#3955) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Komolyan érzékeli? Ezt jó tudni ,lehet beszerzek egy új vezérlőt...

(#3957) kasa85 válasza TechN7ne (#3956) üzenetére


kasa85
őstag

Vezetékest szerezz be!
Le lehet kötni róla.
Olyan vezeték ami 2 méter vagy 3 méter majdnem mint az adatkábel.
Ki,és be tudod dugni a kontrolleren a ravaszok között.
Vezeték nélküli is egyben :)
Nem rossz kis konroller,de egyre számíts.
Sok hulladék van belőle!
Nekem a harmadik megy tönkre cirka fél év alatt pedig alig használtam.
Most egy új van.
Az egyik a kábel,másik a LB a harmadik kontakt.Mostani jó lett szervizben hozattak egy újat.
Rezgése kicsit gyengébb mint a vezetékes 360 nak viszont fogása,és gomb nagysága kiosztása,ravasz érzékenysége,karok sokkal kifinomultabbak.
Csihi puhi játékban nagyon jó.
FPS úgy is rásegít ott is jó.
Újabb vagy 2013 feletti játékokhozz ajánlott,de jó még a 360 is :)
Windows 7 kéri az One Drivert anélkül sima kontroller.
Windows 8 oda is kell bár fel ismeri csak még nem jöttem rá telepítő nélkül,hogy.
Windows 10 le Updateli :)

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3958) HULK25 válasza kasa85 (#3955) üzenetére


HULK25
tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! :C

(#3959) kasa85 válasza HULK25 (#3958) üzenetére


kasa85
őstag

:R
Nagyon szivesen :)

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3960) cyberkind


cyberkind
félisten

Szevasztok!

Mivel nincs az alaplapon bluetooth, így ha veszek egy bluetooth adaptert amit a gépbe dugok, azon keresztül csatlakoztatni tudok majd egy újabb wireless Xbox One kontrollert?
Régi(360) kontroller nem kell, ez meg tudom, hogy megy mini Usb-vel, csak egyszerűbb meg jobb lenne ez a bluetooth adapteres megoldás megoldás, köszi!

Paranormal Cocktivity

(#3961) nepszter1


nepszter1
addikt

[link]

Ez hivatlos xbox 360 gamepad amit tudok használni pchez ? Mindenféle beállítás nélkül automatán felismeri a gép mintha a egy xbox 360 kar lenne ?

[link]

Most nekem ilyenem van de nem nagyon akar működni örökké mókólni kell vele aztán most meguntam

[ Szerkesztve ]

(#3962) hajbel


hajbel
addikt

Sziasztok! PC-s ezeték nélküli gamepadet szeretnék vásárolni, főleg fifához. Megszoktam az xbox 360 controller kiosztását, de nem zárkózom el teljes mértékben a PS-es gombkiosztástól sem. Van ebayen elég olcsón refurbished Xbox one gamepad, csak azt nem tudom, hogy hozzá tudnám-e kapcsolni a laptopomhoz (bluetooth, wifi van) önmagában, vagy kell hozzá adapter?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#3963) kasa85 válasza nepszter1 (#3961) üzenetére


kasa85
őstag

Windows 8.1
Windows 10 bele van építve a felismerése.
Windows 7 is Windows Update segítségével frissíti :)
Csak is eredeti Microsoft Xbox 360 Kontrollert vegyél!
Ha minden nyög nélkül szeretnél vele játszani.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3964) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Tervezek venni egy ilyet! A kérdésem az lenne, hogy ha később veszek hozzá "wireless adaptert" akkor az kompatibilis lesz a WIN7-tel?
Jelenleg a vezetékes x360 kontroller szervizbe van kontakthiba, LB hiba miatt... Arra gondoltam, hogy olyat is vehetnék, csak vezeték nélküliben, az 13k, szóval valamivel olcsóbb. Nagy a különbség a két generáció között?

[ Szerkesztve ]

(#3965) kasa85 válasza Kristof_94 (#3964) üzenetére


kasa85
őstag

XBOX One Kontroller,és XBOX 360 Kontroller értékelése.

Xbox 360 Kontroller.
Erőss rezgés.+
Izzad a tenyér rajta melegben.-
Fogása nagy tenyérre -
Gombok + -

Xbox One.
Rezgés gyengébb -
Nem izzad a tenyerem rajta +
Fogás nagy tenyérre +
Gombok +

Ami hatalmas - a másodikat nyúzom.
Ott ahol a Kontroller,és a vezeték találkozik ott össze kell dugni.
Elég hamar lazul kifele a csatlakozás.
Kontakt lett egyből cserélték pedig 2 hónapos volt.
Most egyenlőre jó,de úgy vigyázok rá mint egy király kisasszonyra :D
Visszafele kompatibilis!

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3966) Kristof_94 válasza kasa85 (#3965) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Az utolsók melyikre vonatkoznak? A One lett 2 hónap alatt hibás?

(#3967) kasa85 válasza Kristof_94 (#3966) üzenetére


kasa85
őstag

Igen :(

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3968) Kristof_94 válasza kasa85 (#3967) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De az nem csak egy egyszerű usb kábel?

Lehet inkább a 360 wireless-t kellene megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#3969) kasa85 válasza Kristof_94 (#3968) üzenetére


kasa85
őstag

Hát egy kis mimi USB a Kontrollerbe,és a másik a hagyományos vége.
Ennyi amúgy igen nem vezetékes Kontrollerem van csak USB vel használom.
360 is jó.
Sőt szándékozol régi játékokkal játszani azt ajánlom.
De lehet az One is :)

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3970) Kristof_94 válasza kasa85 (#3969) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De akkor neked nem az a kábel romlott el, hanem valami a kontrollernél? Mert ha a kábel, akkor az nem nagy összeg, kb. 500 ft.

(#3971) kasa85 válasza Kristof_94 (#3970) üzenetére


kasa85
őstag

Egyik kábeles volt ;)
Mivel gyári,és tartozék kötelességük cserélni.! :K
A többi maga a Kontroller volt a hibás.
Aműgy nem egyszerű USB kábel köti össze.Van árnyékolás meg ilyenek rajta.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3972) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Azt kérdezném, akinek van vele tapasztalata, hogy eredeti XBOX360 wireless controllerek esetén ugye elég csak 1db vevőegység, ha pl. 2 controllert akarok használni egyszerre a játékokban PC-n?

Tehát ha már van egy ilyenem PC-s Wireless vevőegységgel, akkor elég hozzá egy ilyen vevőegység nélküli controller is, hogy mind 2 működjön egyszerre (pl. local co-op-os játékokban)? :F

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3973) zsiz válasza SunMount3r (#3972) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, egy receiver-hez 4 darab vezeték nélküli kontroller csatlakoztatható. :K

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3974) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

És azt tudja valaki, hogy egy normális, pl. Duracell elempár meddig bírja az xbox 360 vezeték nélküliben?

(#3975) SunMount3r válasza Kristof_94 (#3974) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nyilván attól függ mennyit használod, de nekem több hónapot is kibírt már napi átlag 2 órás játékkal számolva kb. Pontosan nem tudom mennyit, de nagyon sokáig bírja.

(#3976) Kristof_94 válasza SunMount3r (#3975) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

És ez akku vagy sima elem? Mert jó lenne az akku, de egy jó töltő megint ott van 5-6 ezerné, plusz az akkuk
:(

(#3977) SunMount3r válasza Kristof_94 (#3976) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Sima elem, többnyire Panasonic (ezt kapni a legközelebb :D ) tartós. Duracell-el talán még jobb volt a helyzet.
Csak annyi, hogy ne féltartós gagyi legyen, hanem márkás tartós, de nyilván eleme válogatja melyik meddig bírja. (A töltős dolgon már én is gondolkodtam, van is neki külön topic-ja, sajnos az olcsóbb GP meg Varta töltőkről engem régen lebeszéltek, az "igazi" töltők meg elég drágák, de hosszú távon biztos megéri...)

(#3978) Kristof_94 válasza SunMount3r (#3977) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Pl. ilyen?

(#3979) SunMount3r válasza Kristof_94 (#3978) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Persze sima Duracell és a jobb márkák, ezek mind "tartós" kategória (Pana, Sony, Vartra, Energyzer, Fuji stb...). Vannak a noname mindenféle gyártótól, meg Tesco-s, Coop-os stb. "féltartós" elemek, ezeket kell nagy ívben kerülni. Ha ismerős a gyártó neve, akkor már jó.

Amúgy nekem eleve 2db Duracell-el egybepakolva volt a csomagjában.

(#3980) Kristof_94 válasza SunMount3r (#3979) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Akkor jó, gagyit sosem vennék! :D

(#3981) Razi


Razi
tag

Sziasztok!

Ezzel a gamepad-el valakinek van tapasztalata? [link]
Elsősorban ilyenek érdekelnek, hogy mennyire jó az anyaghasználata, strapabíró-e, Bluetooth adapterrel müxik-e pc-re kötve rendesen stb...?

(#3982) Tenken


Tenken
őstag

Sziasztok,

Tanács kellene. Vennék valami gamepad-et, hogy néha tv-n fotelból játszhassak.
Win10 mellé kell wireless típus. Xbox one-ost meg steam controllert néztem. Pro-kontra érvek érdekelnek.
Első mellett szól szerintem a jobb támogatottság (MS ugye), utóbbi mellett meg, hogy igazából én kontroller "szűz" vagyok, vagyis nincsenek elvárt berögződéseim, valamint warhammer, szimulátorok érdekelnek főleg. Esetleg bejutok for honor alfára, azt is jó lenne, illetve witcher meg pár hasonló címet próbálnék.

Ezekhez melyik praktikusabb szerintetek?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#3983) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na, már csütörtökön reggel odaadtam a futárnak a kontrollert, pénteken ott volt a szervizben, de még mindig semmi hír. :U

(#3984) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Beszéltem a konzolok szervizével. Cserélik a vezetékes kontrollerem... Azt mondták, ha következőnek is elromlik, akkor beszámíthatom. :U Egyébként az új is egy év garanciát fog kapni.

(#3985) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Fifa 17-hez ajánlanátok gamepadot,már 5 éve nem fifáztam és elég nehéz lett számomra gamepaddal azt írták sokkal jobb. Nem egész nap nyomom max 1 órát szóval nem kell drága!

(#3986) crowgun


crowgun
tag

Sziasztok!

Most vettem egy Xbox One Controllert és elég zavaró rezgéshangot produkál főleg a bal trigger. Ez normális? Nekem nem tetszik. Minden kontrollernek ilyen hangja van? Gondolkozom azon, hogy visszaviszem.

[link]

(#3987) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Fifához melyik kontrollert érdemes megvenni? Csak vezetékesben gondolkozok. A One kontrollere megéri az 5000ft-nyi felárat a 360-hoz képest? Rezgés nem szempont, mert úgy is kikapcsolom, ha lehet. :D
Egyéb minőségi versenyzők is szóba jöhetnek a One kontroller áráig bezárólag.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#3988) dhstyle


dhstyle
tag

Sziasztok ! vezetékmentes kontrollert vennék valami aliexpresses csodáról tudtok ami olcsó és jó? PCvel használnám csak , mindenféle játékhoz.. fontos hogy a ravasz is AXIS legyen ne gomb.. ilyen max 4 ezret szánnék rá vagy valami ilyesmi.. pl a ps3 joynak tetszik a fogása meg a gombkiosztása is.. ha pl olyan lenne az oké :)

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#3989) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok!

Az miért van, ha bedugom az xbox360 kontrollert a gépbe csak villog és nem csatlakozik?

(#3990) Petyuska111


Petyuska111
tag

Androidos TV boxhoz (Beelink Mini MX-t, S905) milyen játék controllert (gamepadot) érdemes venni (androidos játékokhoz)? Vezetékeset, bluetooth-osat? Egy PS3 controller működni fog vele? Találtam olyat, amiről azt írják, hogy standard bluetooth 4.0-t használ, így elvileg igen, de erről ellentmondásos infókat találtam, volt ahol azt írták, hogy PS controllerek nem működnek androidos tv boxxal. Van valakinek tapasztalata? Ezek a PS vezérlők jóval olcsóbbak, mint amiket úgy hirdetnek, hogy androidos telóhoz, boxhoz. Ha valaki használ bármilyen gamepadot ilyen tv boxhoz, megírná, hogy konkrétan milyet (ami kipróbáltan működik is)? Köszi!

(#3991) kodaek


kodaek
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani gamepadet amit nem nagyon kell kalibrálni? Fifához kellene!
Köszönöm!

(#3992) kohai válasza Petyuska111 (#3990) üzenetére


kohai
tag

én ilyet vettem android boxhoz ill pc-hez, gond nélkül megy kényelmes stb amazonrol jött.

(#3993) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Honnan lehet tudni, hogy egy XO wireless gamepad már az új, BT kapcsolatos változat, vagy még a régi, donlgle-s?
Pl. itt ez melyik lehet?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3994) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok.

PC-hez keresek vezetékes kontrollert. Érdemes az ilyen pár ezer forintos eszközökkel foglalkozni, vagy van valami best buy most?
A másik kérdésem, hogy ha két kontrollert akarok egy PC-hez csatlakoztatni, akkor van valami, amit még fontos tudnom? Pl. ha mindkettő egyforma, nem-e zavarodik meg a rendszer, vagy kell-e hozzá külön program, stb?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#3995) Willy_Billy


Willy_Billy
csendes tag

Sziasztok! Xbox360 gamepad-et tervezek venni. A vezetékesről azt írják, hogy plug and play módon működik, felismeri a win10 azonnal, nem kell vele bajlódni. A vezeték nélküliről már nem így írnak, hanem hogy macerás a csatlakoztatása pc-hez. Van olyan is, amihez recievert adnak, 14.000 Ftba kerül úgy, érdemes olyat venni gondolom. Ti mit ajánlotok, ha vezeték nélkülit szeretnék?

(#3996) zsiz válasza Willy_Billy (#3995) üzenetére


zsiz
őstag

A vezeték nélkülihez kell a receiver, ha PC-vel szeretnéd használni. Így érdemes olyan kontrollert venni, amihez alapból adják. Bár én személy szerint nem adnám oda a vezetékesemet egy vezeték nélküliért. Egy receiver-hez 4db vezeték nélküli Xbox360 kontroller képes kapcsolódni egy időben.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3997) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hi!

Az új PS4 kontrollert, ami a Slim és Pro verziókkal jelent meg, lehet kapni valahol? Vagy van valami megkülönböztető jelzése a régebbiekhez képest?

(#3998) nemlehet válasza Willy_Billy (#3995) üzenetére


nemlehet
őstag

Amúgy ebay-ről kb 700 Ft-ért lehet rendelni recievert (nekem is olyan van, teljesen jól működik). Ergo azért nézd meg a nélkül mennyi, mert itthon marha drágán adták amikor 2-3 éve venni akartam.

Amúgy van az XBOX joyokon kívül olyan joystick ami xinputos? Mert úgy tudom, hogy alapvetően ez határozza meg, hogy mennyire lesz kompatibilis a játékokkal. Nekem volt egy tök jó Logi gamepadon, de nem xinputos ezért csak komoly szenvedések árán bírtam rávenni a működésre egy csomó játékban, de még úgy is fordítva működtek a stick-ek....

Már csak azért is kérdezem, mert a jelenlegi X360 joystickom nagy sebességgel találkozott a fallal ezért kéne egy új, de sokallom a 12-16k-t egy Xbox 360/One joystickért...

Az elem témakörhöz meg annyit, hogy felejtesétek el a nem tölthetőset. Be kell menni az Ikea-ba Ladda aksit kell venni, egy csomag annyi mint a nem tölthetős duracell, ellenben eneloop cellákkal van szerelve, marha jól bírja és alacsony önkisülésű tehát nem fog magától lemerülni ha 1 hétig nem játszol.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3999) zsiz válasza nemlehet (#3998) üzenetére


zsiz
őstag

Az ebay-essel óvatosan. Többeknek innen is volt hogy, windows 7-nél újabb oprendszerek nem működött.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#4000) nemlehet válasza zsiz (#3999) üzenetére


nemlehet
őstag

Működik, csak nem plug and play, hanem hozzá kell adni xbox 360 recieverként. Nekem se ismeri fel alapból (ismeretlen hardver), de ha kézzel megadom akkor pöpec.

Amúgy 5k körül kapható olyan joystick ami normálisan működik minden játékkal? Vagy vadásszak egy használt vezetékes x360-ast?

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.