Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#4801) Metacska válasza jaffa 2843 (#4800) üzenetére


Metacska
aktív tag

Így van a DSWindows-ról van szó.

Van itthon Xbox360 is, meg PS4 Pro. Igazából a gombokon lévő szimbólumok jelentik az egyetlen különbséget, az elhelyezkedésük megegyezik. Az analógok pozícionálása más, de az nagyjából 15 másodperc megszokást igényel. Nekem legalábbis. :C

(#4802) jaffa 2843 válasza Metacska (#4801) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az avatatlanoknak nehéz lehet, hogy van mindegyiken X, de nem ugyanazt jelentik :) Nálam is van PS4 pro, de az xbox gombok elnevezését értelmesebbnek tartom. (R3 vs RS(-tick) például) Legalább nem japán írásjelek vannak rajta :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4803) Bohus84


Bohus84
tag

Sziasztok!
Pc-hez használpk Xbox One controllert. Vezeték nélkül nem tudom kikapcsolni a vibrálását Win 10 alatt. Ha be van dugva usbvel akkor ki lehet kapcsolni de ha nincs nem tudom ezt elérni. Valaki csinhált már ilyemsit esetleg?

(#4804) morfondőr válasza Bohus84 (#4803) üzenetére


morfondőr
őstag

Szvsz a játékok 99%-ában van opció a vibrálás kapcsolására. Próbáld a játék menüjében!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4805) Bohus84 válasza morfondőr (#4804) üzenetére


Bohus84
tag

Igaz. De a Fifa pont az 1%-ba tartozik ahol nincs :))

(#4806) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#4794) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Valaki? :)

(#4807) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok,

Pc-t összekötném a TV-vel, és casualban szeretnék 4kban kontrollerrel ágyból gémelni.

A gép az ágytól kb 5 méterre van max, ezt vezetéknélküli tudja? Milyet érdemes venni?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4808) morfondőr válasza Vismajor01 (#4807) üzenetére


morfondőr
őstag

Xbox one controller simán tudja, még a szomszéd szobából is, ha nem vastag a fal.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4809) Vismajor01 válasza morfondőr (#4808) üzenetére


Vismajor01
addikt

Már csak azt kéne megértenem, miért 17 ezer a kontroller adapterrel együtt, amikor a teljes xbox one pakkostul 61 ezer ft o.0

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4810) Selynelar


Selynelar
aktív tag

Üdv Mindenkinek.

Bocs a hülye kérdésért előre is. Van egy xbox vezetékes controller-em. Szeretném a gép hátsó usb portjába csatlakoztatni,s elvezetni a monitor mellé,hogy kéznél legyen,amikor játszom. A kérdésem,hogy lehet abból gond,ha folyamatosan csatlakoztatva van a pc-hez? Vagy érdemes csak akkor csatlakoztatni,ha játszom?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#4811) morfondőr válasza Selynelar (#4810) üzenetére


morfondőr
őstag

Semmi gond nem lesz belőle, miért is lenne?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4812) Selynelar válasza morfondőr (#4811) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Csak a biztonság kedvéért kérdeztem. Mert főleg Fps-t szoktam játszani,s nem e fog bezavarni stb. De így megnyugodtam.

:R

(#4813) morfondőr válasza Selynelar (#4812) üzenetére


morfondőr
őstag

A legtöbb esetben automatikusan vált a kontroller és kb/m között a játék. Ezt úgy értsd, hogy pl. játszok kontrollerrel, leteszem és fogom az egeret, akkor automatikusan átvált és a kontroller gombok helyett a billentyűket fogja jelezni a játék. 1-2 játékot lehet megbolondít a kontroller, pl. nálam a Prey viselkedik hülyén, ha be van dugva és kb/m-al játszok. De másikra nem emlékeszem, hogy gond lenne. Ha valami furcsasággal találkozol, akkor kihúzod hátha az a ludas.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4814) Selynelar válasza morfondőr (#4813) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Köszönöm. Már bekötöttem. Szóval így marad :) Annyiból jó az Xbox controller,hogy magából a controller-ből is kitudom húzni a kábelt. Nem kell bemásznom a gép mögé :DDD :))

(#4815) bacc


bacc
csendes tag

Sziasztok!
Látom itt elsősorban a PC preferált, (no meg az Xbox One kontroller :)) én viszont Android ügyben érdeklődnék. Xiaomi Mi Box S-hez kellene megbízható gamepad. Töltenék le a kölöknek az playstore-ból játékot, addig se a telefon kijelzőjét bámulja. Akinek van tapasztalata írjon legyen szíves! Akár jól működő filléres kínai csodák is érdekelnek (ha működnek!!!).

(#4816) dokken válasza bacc (#4815) üzenetére


dokken
tag

xiaomi gamepad [link]

(#4817) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Vettem egy xbox one s kontrollert pc-hez.

Ebben van vibrációs visszajelzés? Automatikusan nem volt mikor kipróbáltam

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4818) jaffa 2843 válasza Vismajor01 (#4817) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Természetesen van.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4819) Vismajor01 válasza jaffa 2843 (#4818) üzenetére


Vismajor01
addikt

És azt hol, hogyan tudnám bekapcsolni?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4820) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Játékon belül szerintem.
Mivel csatlakoztatod?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4821) Vismajor01 válasza jaffa 2843 (#4820) üzenetére


Vismajor01
addikt

Mármint? Egy stick van a gépbe dugva, arra csatlakozik a controller.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4822) bacc válasza dokken (#4816) üzenetére


bacc
csendes tag

Köszi. Nekem is ez volt az első gondolatom, de "átmenetileg nem rendelhető." Bekockáztattam egy olcsóbb Ipega-t. Ha megjött kipróbálom és megosztom a tapasztalataimat.

(#4823) jaffa 2843 válasza Vismajor01 (#4821) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Windows 10-ben van egy xbox tartozékok app, ott nézz szét.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4824) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

S.O.S. keresek egy kontrollert Windows 10-es PC-hez.
Egy már meglévő, vezetékes Xbox 360 kontroller mellé használnám, couch coop célra.

Az Xbox One, és One S vezeték nélküli kontrollereket nézegettem, ezek mennyire ajánlottak? Jár hozzájuk adóvevő is? Sajnos a desktop-omban nincsen Bluetooth.

Vannak különböző verziók amiket érdemes keresni / elkerülni?

[ Szerkesztve ]

(#4825) jaffa 2843 válasza AeSDé Team (#4824) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ehhez van adapter is. :K
"Xbox vezeték nélküli kapcsolat használata esetén 8 darab Xbox vezeték nélküli kontrollert csatlakoztathat egyszerre, vagy 4 darab kontrollert, amelyhez Xbox csevegő headset van csatlakoztatva. Ha a kontrollerekhez Xbox sztereó headset van csatlakoztatva, akkor csak 2 kontrollert lehet egyszerre csatlakoztatni."

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4826) morfondőr válasza jaffa 2843 (#4825) üzenetére


morfondőr
őstag

Edigital-nál 16k-ért nagyon best buy adapterrel együtt! :K

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4827) jaffa 2843 válasza morfondőr (#4826) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az az... El is gondolkodtam egy pillanatra :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4828) Vismajor01 válasza jaffa 2843 (#4827) üzenetére


Vismajor01
addikt

Örülök, hogy ezt írjátok mert en is ugy gondoltam es lecsaptam ra :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4829) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Miután kicsit én is tájékozódtam, Edigital-nál szerintem valóban best-buy!
Emiatt tegnap ott kerestem legelőször, de nekik sajnos nem volt készleten, ezért végül a KonzolVilágban kötöttem ki ahol azt hiszem 18-ért sikerült lecsapnom rá. Megérte, jót játszottunk feleségemmel :)

(#4830) lolchief70


lolchief70
aktív tag

Sziasztok!

Van egy régi de eddigjól működő Cyborg Rumple Pad P3600 vezetékes gamepad-em.
Mostanság a gyerekek használták és minden játékban jól működött.
A Lego Harry Potter 5-7 viszont ha fel is ismeri nem rendeli hozzá a gombkiosztást (a korábbi Lego Harry Potter 1-4 tökéletesen kezelte). Minden újraindításnál újra meg kell adni minden hozzárendelést egyneként. Szerintetek van megoldás?

Köszi!

(#4831) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Mobiltelefonon elég sokat játszom, és szeretnék venni egy gamepad-et.
Két kiszemeltem van:

Ipega PG-9118 [link] 5000 ft-ért találtam

Tronsmart Mars g02 [link] 8000 ft-ért találtam

A kérdésem az lenne, hogy: Valamelyikkel valakinek van tapasztalata? A Tronsmart-ban van 2,4 GHz-es wifi, ezzel is tudok a telefonhoz kapcsolódni? Input lag mennyire jellemző ezeknél? Esetleg még annyi, hogy melyiket ajánlanátok? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#4832) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok,

Xbox one s controller,pc

Apexben kipróbáltam, de ha lövök es -közben lehuzom a kurzort abba hagyja a lovest. Szal vagy lovok vagy "egerezek" kettoegyutt nem.

Mit kene beallitanom?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4833) pzg


pzg
tag

Gondolkozom egy ilyen Xbox One kontroller vételén adapterrel együtt. Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e a GeForce Now-val ezt vezeték nélkül használni.

A GFN leírásában az van, hogy az Xbox kontrollert csak vezetékesen tudja kezelni, de gyanúm szerint ez abban az esetben lehet igaz, ha a kontroller közvetlenül egy BT adapterrel kommunikálna. Ellenben itt van egy dedikált USB egység, ami önmagát akár egy sima vezetékes kontrollerként is regisztrálhatja, és az, hogy mellesleg ő már a tényleges kontrollerrel vezeték nélkül kommunikál, már az ő belügyük.

Van valakinek tapasztalata ezzel?

(#4834) pzg válasza pzg (#4833) üzenetére


pzg
tag

Megválaszolva a saját kérdésemet: megy.

(#4835) Vismajor01 válasza Vismajor01 (#4832) üzenetére


Vismajor01
addikt

Also,

Hogy kene ravenni az adapterem h párosodjon? A controller szepen elkezdi keresni ha hosszan nyomom a gombot, de az adapter sehogyse akar villogni akárhogy nyomom a gombot :F

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4836) kovimre


kovimre
tag

Sziasztok!

Van egy F710-em, amit nem tudok játék (NFS Heat, be van kapcsolva a játékban a vibration.) alatt rezgésre bírni.

(#4837) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Microsoft Xbox Controller & Adaptert vettem, idáig Logitech Chillstreamet használtam. Dirt 3-ban osztott képernyőnél, a második játékost nem tudom hozzáadni. A gombbal lehetett. Újratelepítettem a Dirt 3-at, eltávolítottam a Logitechet, Xbox 360 volt az eszközkezelőben, de semmi változás, nem lehet osztott képernyőn játszani. Mi lenne a megoldás?

(#4838) Bargab


Bargab
tag

1-2 hete egy XboxOne kontroller boldog tulaja vagyok, mégegyszer köszönöm a segítséget. :R :R :R

Még szoknom kell a bill+egér után/mellett, de nagyon masszív jól összerakott cucc, teljesen megérte az árát.

(#4839) Atla válasza pinnacle (#4837) üzenetére


Atla
senior tag

Nem teljesen értem, de ha a két gamepaddal akartok játszani, arra figyelj hogy az Xbox logo körül a pad közepén van egy fény csík körben, és ott jelzi hogy ki hányas játékos. Szóval arra figyelj vagy addig variáld, hogy az egyiken bal felül, a másikon jobb felül világitson a LED. Itt egy kép, ezen a player 2 látható.

(#4840) #15490560


#15490560
törölt tag

Sziasztok. Ez a mostani akciós 4N7-00002 One + Adapter hogy működik pontosan? Ha nekem 2 személyes játékra kell 2 db kontroller akkor kell nekem a 2 adapter? Vagy elég ha veszek egy mezei One vezeték nélkülit? One S kar jó lehet ehhez az adapterhez mert azt tudnék most jó áron.

(#4841) pinnacle válasza Atla (#4839) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! 2x újratelepítettem a játékot, utána valahogy megjavult.

(#4842) morfondőr válasza #15490560 (#4840) üzenetére


morfondőr
őstag

Egy adapter 8 kontrollert kezel egyszerre.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4843) pinnacle válasza morfondőr (#4842) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ha van már ilyen adapteres 4N7-00002 kontrollerem, mit vegyek hozzá, plusz kontrollernek. Ugyanezt még egyszer, legfeljebb lesz plusz adapterem, vagy csak önálló kontrollert? Ha jó láttam egyárban vannak.

(#4844) morfondőr válasza pinnacle (#4843) üzenetére


morfondőr
őstag

Én olcsóbbnak látom az adapter nélkülit: [link] De akciósan 12-13k-ért szokott lenni külön kontroller. Ha nem akarod elajándékozni, vagy több gépen használni egyszerre, akkor felesleges a több adapter.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4845) pinnacle válasza morfondőr (#4844) üzenetére


pinnacle
nagyúr

OK! Köszi! Most látom, én akciósan vettem, már nem is kapható.

[ Szerkesztve ]

(#4846) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Vettem egy felete Xbox One Vezeték nélküli Kontroller + adapter csomagot.
Bekapcsoló logo fényreje engem zavar este ,pl. ha sötét szobába ,csak a nagy tv megy ,pont fekvés közben nyomod a gamet kiveri a szemem...
Titeket nem zavar ,vlhogy nem lehet a világítást kikapcsolni vagy korigálni?

Köszöntem , :R

(#4847) jaffa 2843 válasza TechN7ne (#4846) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Csak az Elite kontrolleren lehet...A halandóknak marad a fekete filc vagy a ragasztó. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4848) TechN7ne válasza jaffa 2843 (#4847) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Van nekem receiver 4db XBox 360 kontrollerrel ,csak gondoltam beszerzek egy új one változatot is ,de hát vannak kétes érzeteim.
Anyaghasználat meg ez a világítás elég gyatra a régi kiadásokhoz képest ,minden más érzékenység stb. nem rossz csak meg kell szokni.
Mind1 ,estére maradnak a régi karok. :)

(#4849) morfondőr válasza TechN7ne (#4848) üzenetére


morfondőr
őstag

Én már párszor leírtam, hogy a 360 pad sokkal masszívabb, viszont a one sokkal kényelmesebb és precízebb vele az irányítás! Ha nem dobálod ez is tartós lesz, az enyém több mint 3 éves már, igaz az utóbbi egy évben kicsit kevesebbet van használva.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4850) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Hol tudnék XONE kontrollerhez belső vázat venni? Sajnos az RB gomb nem megy rendesen, nehéz lenyomni, nem "kattan". Szétszereltem és igazából nem a gombbal van a gond, hanem a vázon van egy kis pöcök ami el van ferdülve és emiatt nehézkes a használata... Itthon árulnak ilyet? Pc-n használom.
Köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.