Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#3351) bandika0626 válasza SyriusEzo (#3350) üzenetére


bandika0626
senior tag

Pontosan melyik tipus?

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#3352) SyriusEzo válasza bandika0626 (#3351) üzenetére


SyriusEzo
csendes tag

Pontosan nem tudom annyit tudok róla amennyit leírtam + még ezt: GPX

(#3353) bandika0626 válasza SyriusEzo (#3352) üzenetére


bandika0626
senior tag

De egy linket nyomhattál volna.

Nekem ilyen van LINK

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#3354) wolf033 válasza SyriusEzo (#3352) üzenetére


wolf033
senior tag

Nekem GPX van és nyugodtan veheted mert teljesen rendben van.

Ez van nekem: [link]

(#3355) bandika0626 válasza wolf033 (#3354) üzenetére


bandika0626
senior tag

Az enyém meg annyiba különbözik, hogy nincs benne rezgés.

(#3356) wolf033 : Meg :K :K . Csak még szokni kell a bal analóg kar helyzetét mert a másikon fordítva volt. A tiggerek meg nagyon jól adagolhatók.

[ Szerkesztve ]

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#3356) wolf033 válasza bandika0626 (#3355) üzenetére


wolf033
senior tag

És egyébként meg vagy vele elégedve?

(#3357) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Na megjött az XBOX ONE kontrollerem Play&Charge kittel. Meg vagyok vele elégedve, bár még szokni kell. Egy kicsit nagyobbnak hittem, de így is illeszkedik a kezemhez.:P

Samsung Galaxy S7 Edge

(#3360) drmazsi


drmazsi
aktív tag

Sziasztok. Kaptam egy xbox 360 wireles controllert pc-hez. Hogyan tudom működésre birni?
Kell hozzá valami? egy kábel, vagy reciever? Van egy logitech recieverem, ugyan ugy 2,4 ghz, de az nem ismeri fel.

Köszi a választ. :R

Don't hate the player, hate the game ...

(#3361) _adaml21_ válasza drmazsi (#3360) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ilyen kell hozzá.

(#3362) JaniWalker


JaniWalker
csendes tag

Sziasztok. Ps3 kontrollert szeretnék venni.Ki is néztem egy ilyen camouflage-os sony kontrollert a konzolokszervize.hu-n.Biztonságos onnan rendelni? Nem hamisítványokat árulnak igaz?

(#3363) _adaml21_ válasza JaniWalker (#3362) üzenetére


_adaml21_
őstag

Igen, biztonságos! :)

(#3364) JaniWalker válasza _adaml21_ (#3363) üzenetére


JaniWalker
csendes tag

Köszi,akkor meg is rendelem. :)

(#3365) TIT


TIT
veterán

Ha rá van írva,hogy sony akkor nem lehet hamisítvány.

(#3366) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok.
Windows 8.1 mellé szeretnék venni egy kontrollert, ezt a Speedlink torid-ot néztem eddig: [link] Kompatibilis ez a 8.1-es Windows-al, vagy nézzek más alternatíva után, például drágábban Xbox 360 controller for windows, vagy logitech F710-et? Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#3367) regener válasza BK87 (#3366) üzenetére


regener
veterán

Eszerint működik, de hogy a játékok mennyire támogatják az egy más kérdés.

AZ XB360-os kontrollernek a legtöbb konrollert támogató játékban natívan van támogatása és biztos jó vele, ileltve a Lotech-ek is a legjobb aránnyal kompatibilisek, de egy próbált megér.

[ Szerkesztve ]

(#3368) TBone


TBone
tag

Hello!

A logitech rumblepad 2-m feladta a szolgálatot. valószínű a kábel tört meg valahol, mert egy ideig a kábel mozgatásával sikerült életet lehelni belé (ugyanis egyre gyakrabban csinálta, hogy hol eltűnt, hol visszajött) de mostmár egyáltalán nem érzékeli a gépem. az lenne a kérdésem, hogy hol lehetne esetleg kicseréltetni az usb kábelét? vagy milyen megoldás jövet még szóba? ugyanis, ha nem muszáj, akkor nem dobnám ki.

[ Szerkesztve ]

(#3369) _adaml21_ válasza TBone (#3368) üzenetére


_adaml21_
őstag

Nekem is van egy kábelhibás logi kontrollerem, ha valahol meg lehet javíttatni, érdekelne engem is :)

(#3370) BK87 válasza regener (#3367) üzenetére


BK87
senior tag

Úgy döntöttem, hogy az X360 és az F710 közül fogok választani, de közben bekerült a képbe az XBOX ONE Controller+cable for windows, ami kb ugyanannyi lenne, mint a wirelesses 360-as kontroller. Ha jól tudom, akkor ez szintén működik kábel nélkül, de még nincs hozzá vevőegység, ami a későbbiekben még valószínű, hogy lesz. Mennyire kompatibilis ez a mai játékokkal?

(#3371) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Megérkezett az X360 kontroller páros. Van a teszteléséhez speckó progi vagy elég a win beépítettje?

Szerk.
Konzolok szervize:
Imitt amott összetöredezett az áttetsző műanyag mindkét doboznál, ÁFA-s számla nincs csak egy nyugta, illetőleg egy vásárlási jegyzék.

Elég a nyugta és ez a jegyzék az esetleges garanciális eljárás érvényesítéséhez? Mondjuk meglepődnék, ha a nyugta nem lenne elég azért :R

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#3372) TIT válasza AtHoS (#3371) üzenetére


TIT
veterán

Biztos elég.
Konzolstúdió is régen csak egy blokkot adott :)

(#3373) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Sziasztok!
Tervezgetek kontrollert venni PC-hez, és csak 1 kérdés adódott: jól járok egy X360-as kontrollerrel, vagy ha már lúd, akkor legyen kövér, és inkább vegyek XO-os verziót?
Származik bármi előnyöm abból, ha XO-ost veszek?

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#3374) kenwood3 válasza DokiBaxxi (#3373) üzenetére


kenwood3
őstag

Ami biztos, hogy kapsz 1 sokkal jobb kulonallo dpadot :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3375) DokiBaxxi válasza kenwood3 (#3374) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

:R
Jól látom, hogy 15k körül van mindenhol, ez a legolcsóbb?

Más: wirelesst vagy vezetékeset érdemes venni, és ha wirelesst, akkor mi ez a play & charge kit? :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#3376) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Logitech F310 és F710 között csak az a különbség hogy egyik vezetékes?
Vagy inkább egy ilyen xboxos kontrollert pchez?
Leginkább autós szimulatorhoz kell pl asetto corsa, hogy szépen lehessen irányítani az autót

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3377) wolf033 válasza enginev3.0 (#3376) üzenetére


wolf033
senior tag

Assettohoz kormány dukál. :)

(#3378) Teaway válasza enginev3.0 (#3376) üzenetére


Teaway
veterán

310-ben nincs vibramotor.

Nincs itthon csokid??

(#3379) enginev3.0 válasza wolf033 (#3377) üzenetére


enginev3.0
félisten

Uvegasztalra nem akarom feltenni, ha már egy ps3 feelinget tudna adni egy gamepad nekem jó lenne
Akkor melyik legyen?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3380) wolf033 válasza enginev3.0 (#3379) üzenetére


wolf033
senior tag

[link]

EZ. :)

(#3381) TIT válasza wolf033 (#3380) üzenetére


TIT
veterán

Miért pont ez?Drágább mint az x360 és semmivel se jobb.

(#3382) wolf033 válasza TIT (#3381) üzenetére


wolf033
senior tag

Próbáltad már?
Honnan tudod milyen?

Nem kezdek erről ismét vitát. Tudom, hogy ez MS XBOX fórum és kár erőlködni más vezérlővel. Tőlem mindenki azt vesz amit akar.

(#3383) TIT válasza wolf033 (#3382) üzenetére


TIT
veterán

Látszik,hogy nem jobb és jók a megérzéseim.
Miért te próbáltad?
Trustokba nem lehet bízni.

(#3384) wolf033 válasza TIT (#3383) üzenetére


wolf033
senior tag

Nekem ilyenem van.

(#3385) bandika0626 válasza TIT (#3383) üzenetére


bandika0626
senior tag

A Trust és a Thrustmaster az két különböző gyártó.

Nekem Thrustmaster GP XID van és nagyon elégedett vagyok vele. Számomra még egy kicsit szokatlan a bal minibot helyzete de majd hozzászokok.
Az meg, hogy nincs benne vibráció engem nem zavar ráadásul csak 6760-ért vettem.

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#3386) kenwood3 válasza DokiBaxxi (#3373) üzenetére


kenwood3
őstag

Megmondom oszinten, hogy fogalmam sincs, nem nagyon jartam meg a temanak utana. Egyedul a dpadot tudom, hogy jobb mint a 360 padon levo, mivel a one-nak kulonallo a dpadja az x360-è meg egyben van :B

Mi az az ekezet dragasag??

(#3387) TIT válasza wolf033 (#3384) üzenetére


TIT
veterán

De xbox360 nincs.
Nekem meg az van ilyen alapon.

(#3388) DokiBaxxi válasza kenwood3 (#3386) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Értem, köszi, akkor azt hiszem, maradok az XBOX ONE-os verziónál. Viszont az ilyen replikákat mennyire kell kerülni? Pl. ilyen Media Marktban meg TESCO-ban kapható controllerek, úgy néznek ki, mint az XO-os, csak ugye nem hivatalos Microsoft termék, hanem valami más gyártóé. Ezeknek van valami veszélye?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#3389) kenwood3 válasza DokiBaxxi (#3388) üzenetére


kenwood3
őstag

Ha nem eredeti ms, akkor nagy valószínűséggel egy petákot se ér . Valószínűleg nem támogatják az xinput szabványt, ami a mai játékoknál elengedhetetlen és, a minőségük is sokkal silányabb az eredetinél. Én semmiképp se ajánlom :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#3390) DokiBaxxi válasza kenwood3 (#3389) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Oké, akkor maradok az eredeti tervnél. Köszi :R

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#3391) Superhun


Superhun
addikt

Sziasztok!

Használja valaki PC-n az Xbox 360 vezetékes Gamepad-jén a jack kimenetet?

Vettem egy 2,5mm->3,5mm jack átalakítót, és működik is vele a fülesem, csak borzalmas a hangminőség és folyamatos statikus zaj hallatszik. Nem jövök rá, hogy szoftveres vagy hardveres-e a hiba. Tapasztalt már valaki hasonlót? :R

(#3392) AtHoS válasza Superhun (#3391) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Most akkor az Xbox 360 gamepad tartalmaz hangkártyát is? Vagy hogyan is jut el a hang a gamepad jack kimenetébe?

read-only mode on the forum

(#3393) Superhun válasza AtHoS (#3392) üzenetére


Superhun
addikt

Másképp nem tudom elképzelni mint hogy van benne egy hangkártya, amivel szintén USB-n kommunikál a PC-vel. Az USB-s fejhallgatók is így működnek. Driver gondra is tippeltem, de nem tudom honnan tudnék leszedni hozzávaló drivert, illetve a statikus zajt sem értem. :F

(#3394) AtHoS válasza Superhun (#3393) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor annak meg kell jelennie winben a lejátszó eszközök között. Na, ha felkeltem meg is lesem, mi újság az ügyben

read-only mode on the forum

(#3395) Superhun válasza AtHoS (#3394) üzenetére


Superhun
addikt

Megjelenik a lejátszóeszközök között, ha be van dugva a kontrollerbe a jack adapter. Nyilván csak akkor jön át a hang, ha az Xbox 360 vezérlő headset kimenet van kiválasztva alapértelmezett eszközként. A hangminőség borzalmas (1 channel, 16 bit, 8000 Hz) és nem is lehet magasabb értéket kiválasztani a hangeszköz tulajdonságok->Speciális fülön. A statikus zaj egyébként akkor is hallatszik, ha nincs kiválasztva alapértelmezett lejátszóeszköznek a gamepad... Egyszerűen nem jövök rá, hogy hol a hiba... De mára feladom én is, holnap is lesz nap (vagyis ma). :D

(#3396) AtHoS válasza Superhun (#3395) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na úgy látom csak akkor jelenik meg, ha bele is van dugva valami. Sajnos nincs 2,5" jack-es fülesem, de még átalakítóm sem, így nálam nem is látszik az eszközök között, mint hangkimenet. Viszont ahogy olvasgattam mikrofon kimenet is jelen van a csatlakozóban, így kíváncsi lennék a gyári X360 headset csatlakozója hogyan is néz ki. Lehet egy sima 2,5 -> 3,5 átalakító nem is megfelelő a célra

read-only mode on the forum

(#3397) Superhun válasza AtHoS (#3396) üzenetére


Superhun
addikt

Azért köszi, hogy megnézted. :R

(#3398) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

Szeretnék venni PC-hez egy vezeték nélkül Xbox 360 kontrollert akkuval és játék közben is használható töltőkábellel együtt.

Egy ilyen lenne a kiszemelt:

Xbox 360 Controller vezetéknélküli fekete + Play and Charge Kit

Érdeklődnék, hogy ezt fogom tudni rögtön PC-hez használni azaz van a csomagban mindenféle szükséges eszköz amivel működni fog?

Vagy keresni kell külön PC-hez való verziót?

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3399) AtHoS válasza Puma K (#3398) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ehhez még kell egy receiver szerintem:
- Gyári [link]

Vagy receiveres verzió [link] +
- UGY töltő1 [link]
- UGY töltő2 [link]
- Gyári [link]

read-only mode on the forum

(#3400) dokken


dokken
tag

Animgifbe mártott PlayStation és Xbox kontroller evolúció [link]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.