Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2001) simontomi válasza djnyakesz (#1999) üzenetére


simontomi
csendes tag

Story mode brutál nehéz, végtelen xray csalással játszom, szégyen rám :D

(#2002) TommyGun


TommyGun
őstag

Én végigtoltam csít nélkül, a story mód veszett jó 5let volt a fiuktól, jah és x360 gémpeddel, ami nem erre lett kitalálva, nem rossz amúgy. A kedvenc módom amúgy az amikor random nehezítéseket raknak bele egy egy meccsbe, pl nem tudsz ugrani az ellenfél meg csak rúgni tud :D

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2003) hoffman_ válasza TommyGun (#2002) üzenetére


hoffman_
nagyúr

test your luck a legjobb, csirke üzemmód. az elmúlt két napom azzal telt, hogy itt voltak a haverok és toltam befele a chipset, kólát és nyomtuk a test your luckot. epic :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2004) djnyakesz válasza simontomi (#2001) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

ÁÁ rajtam csak ez a köcs....g fogott ki, ennél az egynél toltam be a GOD mod-t mert elegem lett... a többit le tudtam tolni :P :) :C

Most én a FIGHT módot tolom, online valamiért nem tudok menni! ötlet?

(#2005) fcbpetya válasza djnyakesz (#2004) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

Nah, vettem egy Chillstream-t és eddig nem okozott semmi problémát! 5 nap garanciát kaptam rá,de ránézésre és kipróbálás után sem tapasztaltam még semmi bajt,igaz 2 fifa meccs van e mögött..:)

a kalibrálásnál és a tesztelésnél sem csinál semmi glaibát! akkor jó lehet nem? csak azért kérdem mert mikor fifázok a gyakorló arénában mikor állok a labda gyorsan remeg a lába előtt a játékosnak... ez mindenkinél így van vagy vmi tényleg van?

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#2006) djnyakesz válasza fcbpetya (#2005) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Ha ezt tőlem kérdezed akkor azt kell mondjam: FOGALMAM SINCS :D

Játssz más gémekkel is (Más FIFA-val akár) hogy a jelenség megvan e...lehet csak gém bug.

(#2007) TommyGun válasza fcbpetya (#2005) üzenetére


TommyGun
őstag

Ha kalibrálásnál nem volt problem akkor az jó. Bár elvileg a xinputosat nem kell kalibrálni, anélkül is jónak kell lennie.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2008) headhunter86


headhunter86
senior tag

Sziasztok,

Látom, mint többen is én is a Speedlink STRIKE FX-el szemezgetek. Viszont amit ti linkeltek az 4.290HUF, amit pedig én néztem ki itt, az 8590 HUF. Ha jól látom ez kicsivel másképp is néz ki. Valamint ez nem FX, hanem a Strike 3.

Erről van véleményetek? Mivel lett jobb?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2009) TommyGun válasza headhunter86 (#2008) üzenetére


TommyGun
őstag

Általában az a mondás hogy X360-on kívül és Logi F sorozaton kívül nem nagyon szabad mást venni. Nyilván előfordul, hogy van egy egy jó szériája mondjuk most a speedlinknek, és akik megvették ezt a 4-5ezrest meg vannak vele elégedve, de én azt mondom, hogy 1 év múlva derül ki megérte e a pénzt. Tehát ha minőséget akarsz és probléma mentességet akkor X360 amit már kapni 7 ezertől KB vagy F310. F510-710 már drágább, de ezek évekig jók lesznek hacsak széjje nem vered. Én PL 4 évig koptattam egy X360-at csak sikerült leejtenem és letört a széle ezért vettem most újat. Aki vett ilyet reméljük ír valamit, de szerintem ha már 8-9et áldoznál rá annyiért kapsz olyat ami biztosan jó és kipróbált és sokan használják megelégedéssel. Mindenesetre belinkelhetnéd mit néztél ki.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2010) headhunter86 válasza TommyGun (#2009) üzenetére


headhunter86
senior tag

Néztem a Logitech F310, F510-et is. De most megtetszett a Strike is.
Még nem tudom melyik legyen. XBox-osat nem akarok, nem tetszik az elrendezése.

Most vagy F510 vagy Strike 3. Ezek közül kellene döntenem.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2011) DeFranco válasza headhunter86 (#2010) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Strike3-ért ennyit biztos nem adnék... amúgy ez xinputos egyáltalán? A gombkiosztás alapján nem az, PS3 kiosztással nem láttam még xinputos padot, szerintem így nem is licenszelhető, feltétel, hogy XYAB legyen rászitázva...

(#2012) TommyGun válasza headhunter86 (#2010) üzenetére


TommyGun
őstag

Én még mindig nem látom a linkedet a cuccról de ITT nem 8 ezer van. Vagy ez nem az?

Szerk: Jahogy FX... lol bocs.

nekem nem tűnik kinézetre jobbnak mint a strike 3, és ITT sem 8 ezer

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2013) headhunter86 válasza TommyGun (#2012) üzenetére


headhunter86
senior tag

Van az FX és a 3. Az FX 4k körül van mindenhol, a 3 pedig 8k, bár amit te linkeltél ott 4k, amit nem is értek, de lehet hogy az is az FX, fogalmam sincs.
Azt mondjátok ezt a gamepad-et hanyagoljam?

Logitech F510 jó vétel? Kezdek bizonytalan lenni mit vegyek. Olyat akarok ami tuti kompatibilis mindennel és azért elég jól is néz ki, aránylag egyszerű kinézettel. Nem fontos a wireless, mert olvastam, hogy nem mindegyiknél tökéletes, valamint annyival nem is akarok többet kiadni egy jobb wireless-esért.

Tudtok nekem alternatívákat mondani, mit vegyek, amik már beválltak, és kapható is újonnan valamint nincs 10-11k felett.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2014) DeFranco válasza headhunter86 (#2013) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Foglaljuk össze:

FX: új fiú, xinputos és directinputos (xinputról azért győződj meg), elvileg definíció szerint kompatibilis még a kenyérpirítóval is, minősége kérdéses, tartóssága kérdéses, szervízháttér kérdéses, nincs még elég tapasztalat. Dícsérték és szidták is már. Olcsó. D-pad talán jobb, mint a loginak, ez kb. verekedős játékoknál tétel, máshol nem.

Strike3: új fiú, szerintem csak directinputos, új játékokkal vagy kompatibilis vagy nem, utóbbi esetben szívhatsz az emulátorokkal, egyebekben dettó FX, viszont PS3-mal kompatibilis, bármit jelentsen ez. D-pad talán jobb, mint a loginak, ez kb. verekedős játékoknál tétel, máshol nem.

F510: ismert, tartós, jó minőségű, xinputos és directinputos, kompatibilis még a vasalóval is, garancia 2 év szokott lenni, szevízháttér példás, szeretik. D-padot van aki szereti van aki nem, nekem teljesen jó. Nem a legolcsóbb, ez tény, de minőséget kapsz a pénzedért.

F310: ismert, tartós, jó minőségű, xinputos és directinputos, kompatibilis még a vasalóval is, garancia 2, esetleg 3 év szokott lenni, szevízháttér példás, szeretik. D-padot van aki szereti van aki nem, nekem teljesen jó. Olcsóbb mint az F510, de nem rezeg. Én ezt választottam, anno vettem egy 510-et is, pofátlanul olcsón (készletsöprés volt) de rájöttem, hogy nem hiányzik a rezgő tulajdonképpen, így inkább eladtam felbontatlanul, jó haszonnal.

[ Szerkesztve ]

(#2015) TommyGun válasza DeFranco (#2014) üzenetére


TommyGun
őstag

Kolléga kihagyta de az X360 = F510, annyi kitétellel hogy felvan cserélve a DPAD és a bal Joy elhelyezkedése, bőven megszokható. X360-ból ha jó neked a 2,5 méteres vezeték akkor olcsón meg lehet szerezni (~7k) a wireless 10-11 felé de az X joyok is kompatibilisek még a vasalóval is :C egyébként ugyanaz vonatkozik rá mint a kolléga F510 leírására.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2016) DeFranco válasza TommyGun (#2015) üzenetére


DeFranco
nagyúr

indeed, csak a kolléga írta, hogy neki az az elrendezés nem tetszik, nem felel meg :)

amúgy az F310 mellé most én is egy X360 padot vennék, ha kellene egy plusz pad

[ Szerkesztve ]

(#2017) TommyGun válasza DeFranco (#2016) üzenetére


TommyGun
őstag

Az az igazság nekem is régebben Logi padjaim voltak, és amikor megvettem az első X360-at 1-2 hét után rájöttem hogy az X360-as joy elosztás kényelmesebb mert alapból ha lazán tartod az kézfejed a hüvelykujjad akkor inkább a mutatóujjaddal van párhuzamosan ahogy Kb az X joyon rajta van, Loginál meg merőlges KB a hüvelykujjad a mutatóra. Tehát az Xen ahogy tartod a kezed az közelebb van a természetes állapothoz, szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2018) headhunter86 válasza TommyGun (#2017) üzenetére


headhunter86
senior tag

Először is köszi a sok segítséget.

Másodszor, ha XBox-os elrendezést szeretnék mit javasoltok?
Az igazság az, hogy PS3-mas controllert próbáltam eddig. Félek attól, hogy a nem szimmetrikus karok zavarnának. Bár lehet hogy nem, de ha X-es elrendezéses szerintetek jobb és tudtok jó gamepad-et ajánlani, lehet olyat veszek.

Nézegettem F310-et és F510-et, de ahol vásárolni szoktam sehol sem elérhető. Egy boltot találtam, de valami olyan kellene ami megbízható. Vakon így nem szeretek vásárolni.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2019) DeFranco válasza headhunter86 (#2018) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az Xbox elrendezés sem rossz, szerintem egyiket sem fogod megbánni.

Abból az eredeti Xbox360 padot érdemes venni, PS elrendezésből pedig vagy F510 vagy F310 (megrendeled webshopból, nem a XX. században vagyunk már) esetleg ez a Speedlink FX

(#2020) headhunter86 válasza DeFranco (#2019) üzenetére


headhunter86
senior tag

Kösz. Amúgy webshop-ban néztem. (Ipon, Aqua) de nem rendelhető.

[link] X360-ból ezt néztem. Tudja valaki milyen hosszú a kábel?

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2021) TommyGun válasza headhunter86 (#2020) üzenetére


TommyGun
őstag

argep.hu, elöször mindig itt keresek (már írtam hogy 2,5 méteres a kábele :P )

egyikkel sem jársz rossul, simán megszokod majd, én csak annyit írtam szerintem az X elrendezés közelebb áll a természetes kéztartáshoz, a jobboldalit joyt meg ritkábban kell használni ott igazából mind1

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2022) DeFranco válasza headhunter86 (#2020) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#2023) headhunter86 válasza TommyGun (#2021) üzenetére


headhunter86
senior tag

Értem. Az számít szerinted valamit elrendezés szempontjából, hogy balkezes vagyok?

(#2022) DeFranco: Kösz a linket. Ha ezt rendelem akkor itt fogom. Szoktam itt játékokat venni. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2024) TommyGun válasza headhunter86 (#2023) üzenetére


TommyGun
őstag

Nem hiszem, minden gémben a bal a mozgás jobboldalt meg a gombokat nyomod főleg, Kénytelen vagy ezt használni, vagy vannak fordított padok is ahol bal oldalt vannak a színes gombok(???) olyat még nem láttam, lehet van.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2025) DeFranco válasza headhunter86 (#2023) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Talán jobb is, mert a bal joy a fő attrakció általában, azt használod a legtöbbet.

Az elrendezéshez annyit fűznék hozzá, hogy az X360 padnál valamivel kellemesebben, természetesebben áll a kezed, de a PS elrendezésű padokat pont a hüvelykujj állása miatt stabilabban fogod, egy ravaszhúzásra nem kell annyit stabilizálni egy erősebb rámarkolással.

De mondom, szerintem tök mindegy, markolássz meg pár padot valami medamarktban, és látni fogod melyik áll jobban kézre. Az xbox is teljesen rendben van, az MS nagyon tud perifériát gyártani. Joy-t ravaszt, gombot ne figyeld, általában a bemutató példányok szét vannak gyalázva.

A logira több a gari.

(#2026) headhunter86 válasza DeFranco (#2025) üzenetére


headhunter86
senior tag

Kösz a mediamarkt-os tippet :) Most meló után be is ugrok megmarkolászok párat. Gondolom X360 van kirakva, szóval azzal nem lesz gond.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2027) headhunter86 válasza headhunter86 (#2026) üzenetére


headhunter86
senior tag

Szerencsére Media Markt-ban volt X360 is és Speedlink is, elég sok féle. Az X360-asat ki is bontottam, félig már úgy is megvolt kezdve. Sokkal jobb anyaghasználata van, mint a Speedlinknek. Ráadásul jobban is néz ki szerintem. A fogás tényleg nem rossz. Úgyhogy most meg is rendeltem konzolokszervizénél az X360-at.

Köszi mindenkinek a tippeket/segítséget, amint megjön és próbálgattam beszámolok a tapasztalatokról :)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2028) TommyGun válasza DeFranco (#2025) üzenetére


TommyGun
őstag

Ez modjuk igaz, ha megmarkolok vmi a hüvelyujjam szembe van a tenyeremmel, akkor most végleg összezavartál :D

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2029) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Az Xbox pad és a Logitech F szérián kívül van jelenleg olyan "márka", ami xinputos?

Nekem F310-esem van, amivel meg vagyok elégedve. Cimborám is venne, de 7000 körül van, Ő ennyit nem igazán szánna rá. Gondoltam megkérdezem, tudtok-e ezen a két típuson kívül mást, akár olcsóbbat, amin A,B,X,Y van...

Üdv: RR

═════════════════════════════════════════

(#2030) RootRulez válasza RootRulez (#2029) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, találtam egy Speed-Link Strike FX, de ennyiért már F310... :DDD

Más tényleg nincs? :F

mod:
Hmm, most meg találtam egy iylet is: Speed-Link StrikeFx, ez már 4300, a kép alapján ez is olyan, de nem tudom, mert lehet képhiba és ez a PS-féle Dinputos...

mod2:
Szóval szerintem az a 4300 forintos, nem FX, hanem sima Strike, ami PS féle...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2031) DeFranco válasza RootRulez (#2030) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mások is vettek már onnan ennyiért tudtommal, a cikkszám is egyezik a gyártó weboldalán szereplő xinputossal, egy telefont vagy emailt megér a dolog.

Xinputos pad, sok tapasztalat még nincs róla, a vezeték nélküli verzió néhány embernél bugos, a vezetékesről ilyet még nem hallottunk. Szerintem erősen alsó-belépő modell, annyit ér amennyi az ára az F310-hez képest, de végül is nagyon kazuár játékra ha nem tudod egyáltalán fogod-e szeretni a gamepadozást, vagy player 2 padnak elmegy.

Itt van róla egy friss beszámoló: [link]

Én második padnak lehet megvenném, sőt valószínűleg ezt vennék, elsődlegesnek viszont nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#2032) RootRulez válasza DeFranco (#2031) üzenetére


RootRulez
félisten

Speedlink oldalon csak 1 olyan van, amin ABXY van és az a Strike FX, ezért gondolom, hogy az a 4300Ft-os a sima Strike

═════════════════════════════════════════

(#2033) DeFranco válasza RootRulez (#2032) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nézd meg a modellszámot a supergamer oldalán, és kattints ott a gyártó weboldala linkre. Ott megvan ugyanazon modellszám alatt ugyanaz a termék és fel van tüntetve hogy xinputos.

Ez nekem elég nyom arra, hogy rá is kérdezzek, vagy akár meg is rendeljem, és majd átvételkor ellenőrzöm.

Ettől még lehet felcserélték, de megkérdezni ingyen van.

[ Szerkesztve ]

(#2034) RootRulez válasza DeFranco (#2033) üzenetére


RootRulez
félisten

Neeem, én voltam láma. :))

A SL-6567-BK a wireless és az a 7000 Ft-os, míg a SL-6537-BK a vezetékes és az meg 4300 HUF

Így már elgondolkodtató egy próbára...

Más Xinputrosról tudsz/tudtok?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2035) DeFranco válasza RootRulez (#2034) üzenetére


DeFranco
nagyúr

EczkÉ-nek van még valami speedlink azt hiszem. Más nincs tudtommal, én ezeken is meg vagyok lepődve, nem tudom, a licensz kifizetése után mi marad náluk ennyiből.

(#2036) TommyGun válasza DeFranco (#2035) üzenetére


TommyGun
őstag

Énis meglepett vagyok az áron még mindig, mondjuk 4k (speedlink) VS. 7-8k (x360 v. f310) nemtudom megéri e a kockázatot.
Igaz 3k is pénz.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2037) DJGABI válasza RootRulez (#2029) üzenetére


DJGABI
addikt

~7k-ból jött ki nekem az eredeti xbox kontroller + kínai receiver kombó. vaterán voltak szép állapotúak egész jó áron pár hete.
de vezetékesbe van újonnan is ~7k-ért [link]

speedlinket annyira én se ajánlom, használtan vettem, nem ismertem az előéletét, de a jobb oldali gombok kb 1 hét használat után kezdtek be-beragadni...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2038) RootRulez válasza TommyGun (#2036) üzenetére


RootRulez
félisten

Említett cimbi már vet két Tescos f#@t is, annak az árából mér kijött volna egy normális is. Én elsőre az F310-et javasoltam neki, olcsó húsnak híg a leve...

═════════════════════════════════════════

(#2039) headhunter86 válasza headhunter86 (#2027) üzenetére


headhunter86
senior tag

Tegnap megjött az Microsoft Xbox 360 vezetékes Controller-em. Rögtön bele is vetettem magam a játékokba. Igazatok volt, tényleg könnyű volt megszokni az elrendezését, talán még jobb is mint a PS3-é.
Telepíteni nem kellett, csak bedugtam és minden azonnal felismerte.

Nagyon teszik, hogy az Xbox gombot 3mp-ig ha nyomva tartom elindítja a STEAM Big Picture-t, ahonnan azonnal tudok játszani, Bill + egér nélkül. Tehát ki se kell kelnem az ágyból ha pl. mással akarok játszani.
Amiket eddig próbáltam: Rayman Legends, Trine 2, Splinter Cell Blacklist (bár az ilyen TPS játéknál inkább maradok még a bill + egér kombónál), XCOM Enemy Unknown, Mark of The Ninja, Brothers - A Tale of Two Sons.
Egyik játéknál sem volt gond. Talán a platformerekhez fogom jobban használni, na meg majd az autósokhoz. Már réges-régen kellett volna egy ilyen kontrollert vennem, mert sokkal kényelmesebb így játszadozni. Persze nagyban játékstílus függő, egy FPS-t pl. nem tudnék elképzelni kontrollerrel :)

Örülök, hogy rábeszéltetek erre a GamePad-ra, remélem sokáig bírja.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2040) DeFranco válasza headhunter86 (#2039) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:K :K :K

Assassin's Creed - Batman - Deadpool félékhez is nagyon jó. AC1-ben még nincs xinput támogatás (bár simán használható ott is) attól felfelé van, és egyre jobb.

(#2041) headhunter86 válasza DeFranco (#2040) üzenetére


headhunter86
senior tag

Szerintem már csak az új Batman Origins-t és az AC4-et próbálom ki vele. A régiek már megvoltak. AC1-et elő nem veszem többet, nagyon unalmas volt.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2042) TommyGun válasza headhunter86 (#2041) üzenetére


TommyGun
őstag

milyaszar az az AC1? Aassa'creed?

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2043) RootRulez válasza TommyGun (#2042) üzenetére


RootRulez
félisten

gondolom... :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2044) headhunter86


headhunter86
senior tag

STEAM-en a játék adatlapján feltüntetett "Részleges játékvezérlő-támogatás" és "Teljes játékvezérlő-támogatás" között mi a különbség?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2045) DeFranco válasza headhunter86 (#2044) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A teljes azt jelenti, hogy soha nem kell a billentyűzethez nyúlni (a menüben sem a beállításoknál, vagy a kilépéshez, etc.) a részleges, hogy ez nem garantált.

Bár én még nem találkoztam olyannal, hogy valami részleges volt, de bármit is "kézzel" kellett volna csinálni a játékban, max. options és kilépés.

(#2046) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Üdv!

Muszáj most már beruháznom egy kontrollerre, végig olvastam pár utóbbi hsz-t, úgyhogy így állok most:

Az X360-ról lebeszéltek a D-pad miatt. Az F310-et ajánlották, viszont az árgép csak 2 sosemhallott boltot dob ki, de szállítással ott is 9000 már az ára. Ipon és hasonlók meg pont most szeptember elején hagyták abba a forgalmazást, nagy szerencsémre. Ebayről ugyanilyen drága, ha nem még drágább. Amazonon (US) 20 dollár + 7 dollár szállítás kis hazánkba (~6100 HUF), csak nem tudom, hogy erre még megy-e valamilyen vám vagy adó.

Merre haladjak tovább? Tényleg olyan rossz az X360 D-padje? Vegyem amazonról (ha az a végső ár), vagy van itthon valahol eldugva még F310? Ha van más best buy alternatíva, akkor megköszönném, bár ahogy olvasgattam, nem hiszem, hogy lesz. :)

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#2047) DeFranco válasza Wizard of Oz (#2046) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tényleg nagyon kikopott a piacról, én sem értem, nem tartja senki. Nagyon fura.

Szerintem a d-pad a login és az x360 padon nem különbözik olyan nagyon, hogy pár ezressel többet kifizess egy 310-esért (úgy mondom ezt, hogy 310-esem van és imádom).

Mortalra kell?

(#2048) Wizard of Oz válasza DeFranco (#2047) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Mortalra is, meg arcade versenyes cuccok, platformerek, tehát akkor már kihasználnám jobban.
Közben utánajártam, az egyik helyi számtechbolt árul F310-et 6500-ért, de csak rendelésre. Jövő héten kiderül, hogy szerencsém van-e. Amazonon pedig áfát kell fizetni elvileg, tehát a végösszeg ~7300 körül lenne. Így is olcsóbb, mint szállítással Konzoléktól a X360.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#2049) DeFranco válasza Wizard of Oz (#2048) üzenetére


DeFranco
nagyúr

6500-ért szerintem rendben van. Garipapír legyen rendben, azt hiszem 3 év gari jár a padra, de 2 biztos... az azért nem mindegy...

(#2050) Bgray


Bgray
csendes tag

Sziasztok most akarok venni padot és már ki is néztem egy Xbox360 as controllert.
576 ba akarom megvenni.

Mi a különbség a 2 controller között, mert ha semmi akkor az olcsóbbat veszem meg :D

1.

2.
Jah és Géphez szeretném használni. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.