Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#3401) TechN7ne válasza dokken (#3400) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

360 és a PS3-PS2 kar sokkal minőségibb összetétel,egyre több silány minőséget gyártanak mindenből.
XBOX 360 kart nem cseréltem volna le,maradhatott volna.

(#3402) balazs_pro


balazs_pro
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni valamilyen bluetooth kontrollert androidhoz és pchez, pl. Moga Pro, Razer Serval, Mad Catz CTRLR. Vagy tökmindegy, csak működjön mindkettővel és rá lehessen rakni a mobilt. Sehol nem találtam magyar boltban. Hol lehet kapni ilyet?

[ Szerkesztve ]

COD HC MP 3000 óra

(#3403) pkornel


pkornel
aktív tag

Sziasztok tudtának ajánlani olyan Gamepad-ot amit felismer a gép xbox360 Gamepad-nak? Persze csak olcsóbb árban :)

(#3404) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Logitech F310 megér 9000 Ft-ot, vagy van maximum ennyiért jobb alternatívája? Közel a dupláját nem akarom kiadni egy Xbox gamepadért, és rájöttem, hogy vannak dolgok, amikre a billentyűzet és egér nem jó. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3405) pingwin92 válasza Dilikutya (#3404) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Nem ér annyit.
De szerintem lehet olcsóbbért is kapni.
Vagy ha nincs bajod az x360 kialakításával, akkor itt van ez is:
[link]

(#3406) Dilikutya válasza pingwin92 (#3405) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs még kontrollerem, így nem ragaszkodok egyik kialakításhoz sem még. Csak egy a lényeg, jól lehessen használni.
De ez is +990Ft, azt tegyük hozzá.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3407) TIT válasza Dilikutya (#3406) üzenetére


TIT
veterán

Miért lenne annyi?
E-magnál is volt 7500.-ért logi.

(#3408) Dilikutya válasza TIT (#3407) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ingyen nem hozzák ki...
Meg most a Logitech is 9500 az emagnál. Nem tudok mit kezdeni azzal, hogy mi volt hol mennyiért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3409) TIT válasza Dilikutya (#3408) üzenetére


TIT
veterán

Akkor menj el érte,tudsz mert vársz és még lehet.
7500.-alatt úgyse kapsz csak valami gagyit.

(#3410) Dilikutya válasza TIT (#3409) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vicces. Az meg +4000Ft, ha elmegyek érte, nem a szomszéd kerületbe szoktam házhoz rendelni. Szerintem ne erőltesd a jó tanácsokat...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3411) TIT válasza Dilikutya (#3410) üzenetére


TIT
veterán

Neked nem is lehet segíteni.
Szomszéd kerületbe senki nem rendel.

(#3412) pruzsi


pruzsi
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy controllert pc-hez főként fifa.
Olyat szeretnék amit tuti felismer és nem külső progikkal kell vacakolni,lehet vezetékes is... lehetőleg olcsóbb :) Köszi!

(#3413) Nojbee


Nojbee
tag

Tegnap vettem egy PS4 kontrollert PC-hez.A telepítés kb 2 perc alatt egyszerüen megvolt. A játék kicsit nehézkes még, mert soha nem volt még kontrollerem, de nagyon tetszik :K Kényelmes, könnyü, különbözö profilokat lehet létrehozni, még a ledet is megtudom változtatni :B
Jelenleg USB-ről használom. Van valakinek tapasztalata vele vezeték nélkül? Nem szakad meg a kapcsolat a kontroller és a gép között?
A másik jelöltem a Razer Sabertooth volt, de ez sokkal olcsóbb, és még csúnya xbox logó sincs rajta. :DDD

(#3414) Kovbob


Kovbob
senior tag

Üdv. Megéri ezt a gamepad-et megvenni? Nem sok mindenhez lenne használva csak Star Wars Force Unleash meg Naruto Ultimate Ninja Storm 3 meg esetleg hasonló játékokhoz, ezért nem költenék rá sokat.

[ Szerkesztve ]

(#3415) Kovbob


Kovbob
senior tag

Vagy ezt a Trustot vegyem inkább? Ez biztos támogatja a xinputot.

(#3416) TIT válasza Kovbob (#3415) üzenetére


TIT
veterán

Gagyi márka mind2,ráadásul 6200-ért nem vennék trustot,amikor xbox360 7500.-

(#3417) Kovbob válasza TIT (#3416) üzenetére


Kovbob
senior tag

Csak nem Iponban, ott 10.000. De végül LOGITECH Gamepad F310 lesz 9.420-ért.

(#3418) TIT válasza Kovbob (#3417) üzenetére


TIT
veterán

Nem kell iponban vásárolni,f-310 nem ér 9500.-at.

(#3419) Kovbob válasza TIT (#3418) üzenetére


Kovbob
senior tag

De onnan már rendelnék egy CPU hűtőt meg egy számítógép házat, mindegy ha hozzá csapom és nem külön rendelem.

(#3420) sbazsi


sbazsi
veterán

10+ év után új ra elkezdtem játszani. ;]
És úgy érzem jó volna egy gamepad. Főleg úgy, hogy kiteszem a játékot TV-re :))
Amikkel játszok: mortal kombat, wolfenstein, aztán ki tudja, lehet jönnek még a régi emlékek. (nfs, fifa, c&c, stb)
szóval gyorsan végiggörgetve a topicot, látom, hogy van olyan kontroller, amit nem minden játék támogat.
ezeket szeretném elkerülni. vagyis maradjak a márkásabb cuccoknál?
Logitech, microsoft x360, mi van még?
továbbá jó lenne, de nem feltétel, ha wireless lenne a gamepad.

Az első, és legfontosabb, a négyirányú gomboknál melyiknek milyen előnyei/hátrányai vannak?
Gondolok itt Microsoft vs Logitech
Az ok, hogy a Logitech megoldása nekem személy szerint jobban tetszik, de ezt most tegyük félre.
Tartósság, hosszú távú ergonómia, esetleg a logitech cuccban a négyirányú gomb érzékeli, hogy mennyire döntöm meg? ha csak kicsit, akkor kicsit "dől jobbra", ha nagyon, akkor nagyon?

a hab a tortán, ha a windowst is tudnám vele valamilyen szinten(!) vezérelni :D

szerk:
gondolom az ilyen, és ehhez hasonlókat felejtsem el.... :U

[ Szerkesztve ]

(#3421) Dilikutya válasza sbazsi (#3420) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én is őket néztem, képbe kerül az Xbox kontroller is. Edigitalnál a vezetékes Xbox most 7490, a Logitech F310 meg az Emagnál ugyanennyi még éjfélig. Csak azt nem tudom, van-e különbség a zöld dobozos Xbox gamepad és a piros dobozos Controller for Windows között, az edigitalos ugyanis zöld, xboxos. A másik 8900 az emagnál.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3422) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

Csak egy kérdésem volna, melyik a jobb vétel ha egy viszonylag olcsó de jó X360 kompatibilis gamepadot szeretnék?

Logitech Gamepad F310

Vagy

Thrustmaster GP XID?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3423) Dilikutya válasza nubreed (#3422) üzenetére


Dilikutya
félisten

X360-at is kapsz ennyiért, ezen dilemmázok én is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3424) nubreed válasza Dilikutya (#3423) üzenetére


nubreed
veterán

Elolvastam az előző néhány posztot de én az X360 -at nem látom az edigitálnál.
Bár lehet hogy nem a pc perifériáknál kéne nézni?
Lehet ez hülye kérdés, de az eredetileg magához az Xbox 360 -hoz készült kontroller használható simán pc-n is?
Amúgy meg a Logi F310 8090 az Aqua -nál.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3425) Dilikutya válasza nubreed (#3424) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kuponnal az F310 olcsóbb az Edigitalnál. Az xboxos cuccok között van, nem tudom, van-e különbség a Controller for Windows és eközött. Utóbbi piros, előbbi zöld dobozos, de amúgy ugyanúgy is néz ki.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3426) DeFranco válasza sbazsi (#3420) üzenetére


DeFranco
nagyúr

wirelessből inkább ms az f710-zel vannak kapcsolódási problémák. nem mindig, de előfordul.

a 4 irányú d-pad mindig csak 1/0-t érzékel, ezért d-pad. a fokozatmentes irányításra vannak az analóg stickek

én logit vagy ms-t vennék, a kettő közül mindegy, szinte mindenben megegyeznek (tartósság, ergonómia) nekem a logi felé húz a szívem

f310 nem rezeg f510 rezeg erre figyelj, ms mindig rezeg

(#3421) Dilikutya: szvsz a zöld xbox-hoz van a piros pc-hez. vezetékesben nincs különbség, max. annyi hogy a piroshoz kapod a drivert is cd-n amit úgy is letöltenél a netről (magyarul tök mindegy melyiket veszed pirosat vagy zöldet) a vezeték nélkülinél fontosabb, mert a pc-s használathoz kell receiver ami az xboxos csomagban nem szokott lenni, mert a konzolhoz nem kell. a for windowsban van. drágább is jóval.

[ Szerkesztve ]

(#3427) nubreed válasza Dilikutya (#3425) üzenetére


nubreed
veterán

Értem. csak nekem nincs kuponom. :)

Ugye az analóg karokkal pl autós játékokban lehet szépen adagolni a gázt és a steeringet? Nem az van mint mondjuk ha billentyűzettel játszanék, hogy ha lenyomom akkor full gáz, ha leveszem akkor semmi?

DeFranco:
Nekem is a Logi felé húz a szívem.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3428) DeFranco válasza nubreed (#3427) üzenetére


DeFranco
nagyúr

analóg kar, analóg ravasz adagolható, amennyire húzod annyira gáz/fék/kanyar.

gombok d-pad 1/0-t tud.

(#3429) Dilikutya válasza nubreed (#3427) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kuponja mindenkinek van, akció van Logitech termékekre. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3430) nubreed válasza Dilikutya (#3429) üzenetére


nubreed
veterán

Ja hogy így. :D Nem tudtam, de akkor jó tudni. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3431) TIT


TIT
veterán

Logiba tudsz directinputot is(pl.egeret vagy bill.-t ráprogramozni)
Az én xboxom fehér dobozos :) és nincs rajta,hogy windows.
Nem kellet driver,bedugtam és ő installálta de a neten fent van külön.
Emag múltkor csak 3 hó garit adott,amúgy is sok zűr van velük.
Nekem az xbox pár nap után nyikorgott.

[ Szerkesztve ]

(#3432) nubreed


nubreed
veterán

Már mindegy, megvettem a Logit (2év garival, nem Emag), amúgy is a Logi F310 és a Thrustmaster GP XID között vaciláltam, de Logi nekem jobb minőségűnek tünt és a másik az, hogy sokkal jobban tetszik, hogy a két analóg kar egymás mellett van, nem olyan az elhelyezkedése mint a GP XID -nél. Amúgy leginkább az Assetto Corsa miatt vettem, és én úgy állítottam be, hogy a jobb analóg kar legyen a gáz/fék a bal pedig a steering, mert nekem így esik kézre de még össze kell hangolnom a 2 kezemet, hogy jól tudjam irányítani, egyelőre még elég béna vagyok. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3433) DeFranco válasza nubreed (#3432) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én a helyedben tuti úgy csinálnám, hogy a gázt és a féket a két ravaszra raknám (jobb gáz bal fék)

egyrészt így jobban tudod adagolni is, és tudod őket használni egyszerre, vagy zéró váltási idővel.

érdemes amúgy xinput esetén ha van default kiosztás, akkor azon hagyni, 10-ből 10-szer az a legjobb, legergonomikusabb. sok mérnök sok pénzért sokat dolgozott azon, hogy megtalálja az optimális beállítást.

(#3434) nubreed válasza DeFranco (#3433) üzenetére


nubreed
veterán

Mikor azt mondod, hogy ravasz, akkor ezekre gondolsz, ugye?

Egyébként van az Assetto Corsában default Xbox360 controllser beállítás, már mint profil, úgy ahogy mondod. Csak én átszabtam, de lehet, hogy igazad van és azt kéne használnom mert ott pont úgy volt, hogy a gáz az pont a jobb ravaszra van kioasztva. Csak nekem az a bajom, hogy szerintem a ravaszon nem adagolható olyan finoman a gázadás mint az analóg karoknál. De gondolom ez csak megszokás kérdése.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3435) DeFranco válasza nubreed (#3434) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azok, igen. LT RT left trigger right trigger

adagolható az, csak rá kell erősödni az ujjadnak, mert a logiban elég erős a rugó, nehezebb húzni a kart. de ez szokható, csak rá kell gyúrni :D

(#3436) nubreed válasza DeFranco (#3435) üzenetére


nubreed
veterán

Ja ok, köszi. Hát megpróbálom, és majd közben akkor edződik is az ujjam. :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3437) _adaml21_ válasza DeFranco (#3435) üzenetére


_adaml21_
őstag

Minden elismerésem annak aki ezt képes megszokni :DDD
Elb*szott egy konstrukció... :(
Marha kényelmes gamepad, király analógokkal, tökéletes mérettel és súllyal, és ilyen eszement trigerekkel :(

(#3438) nubreed válasza _adaml21_ (#3437) üzenetére


nubreed
veterán

Arra gondolsz hogy a triggerek nehezen mozognak vagy nehéz velük adagolni a gázt féket az F310-en?
Te hogy játszanál egy car simet gamepaddal akkor? Minden ötletet szívesen fogadok.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3439) DeFranco válasza _adaml21_ (#3437) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én teljesen jól tudom használni, úgy adagolom ahogy akarom. pedig sem hosszú ujjaim sem erős kezem nincs. teljesen jó konstrukció

elsőre persze fura, de simán szokható.

[ Szerkesztve ]

(#3440) wolf033 válasza nubreed (#3438) üzenetére


wolf033
senior tag

Gamepaddal sehogy egy szimet. Inkább akkor már valami occsó kormány.

(#3441) nubreed válasza wolf033 (#3440) üzenetére


nubreed
veterán

Ok, arra nincs helyem, stb. Szóval nem opció.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3442) Extremex


Extremex
tag

Sziasztok!

Tudtok 5eft-ig ajánlani kontrollert ami jó lenne a fifa 15-höz?

(#3443) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Szeretnék venni a gépemhez egy gamepadot de nincs nagy tapasztalatom e téren.

Nézegettem az Xbox 360 Wireless Controller PC típust de elég húzós ára van.
Van esetleg általatok ajánlott másik alternatíva?
Verekedős + autós játékokhoz kellene (de jó lenne ha pl Watch Dogssal is menne stb.

Az alaplapom bluetooth-os,esetleg ebben keresgéljek?

(#3444) nubreed válasza seederking (#3443) üzenetére


nubreed
veterán

Én sem vagyok egy nagy szakértő, vannak itt nálam a témában sokkal jártasabb emberek, én múlt héten vettem egy Logitech F310 -et, X360 kontroller kompatibilis, Grid 2-t meg Assetto Corsát játszok vele, én meg vagyok vele elégedve. Szerintem jó anyagból van, jó a fogása és nem lötyögős és a gombok sem hangosak mikor nyomkodom. Bár ez vezetékes. Szóval ha neked csak wireless opció akkor ez nem jöhet szóba.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3445) Dilikutya válasza nubreed (#3444) üzenetére


Dilikutya
félisten

Logitech F710 a vezeték nélküli, force feedback is van benne. 14-15 körül már kapható pl. Edigitalnál. Media Markt-ban max megnézni, mert ott 18 ezer...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3446) nubreed válasza Dilikutya (#3445) üzenetére


nubreed
veterán

Amúgy erősen gondolkozom azon, hogy lecserélem az F310 -et 510 -re a Force Feedback miatt. Nem kell, hogy vezeték nélküli legyen, de az FF jól jönne.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3447) Dilikutya válasza nubreed (#3446) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az F510-et lehet még kapni? Én az F310 és a vezetékes X360 között őrlődök, nem sürgős, így kivárom a jó ajánlatot. :) Force feedback-es kontrollert még nem próbáltam, nem tudom, milyen. autóra van kormányom, egy 75%-al leárazott Thrustmaster Ferrari, az sem ffb-s, de nem hiányzik, és 3500-ért igen jó vétel volt, azt hiszem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3448) nubreed válasza Dilikutya (#3447) üzenetére


nubreed
veterán

Tényleg nem lehet kapni, én pedig azt hittem...
argep.hu legalábbis nem találja.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3449) Dilikutya válasza nubreed (#3448) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már korábban olvastam máshol, hogy nem lehet már beszerezni. De 9990 Ft-ért már van X360 wireless ffb-el, az jónak mondható ár, a vezetékes 7500 Ft és ffb-s az is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3450) seederking válasza Dilikutya (#3449) üzenetére


seederking
őstag

Belinkelnèd hol találtad ezeket?
Köszi.
A forcefeedback mit takar?Mièrt jó(bb)?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.