Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#3851) ensolid


ensolid
tag

ezt a gamepadot valaki már próbálta? [link] Most 6100ft nálunk a tescoban.

(#3852) HAX válasza ensolid (#3851) üzenetére


HAX
tag

Én lassan egy hete nyúzok egy ilyet, elég jó fogása van, homorított a joystick, a leírásokkal ellentétben van benne rezgőmotor (egy jó erős közepes), a ravaszok is tűrhető minőségűek.

Egyedül a d-pad nem tetszik igazán de lehet csak azért mert még nem szoktam meg.

Én xbox 360 gamepadról váltottam erre (mert már teljesen elhasználtam), ha nem zavar a ps-es joy elrendezés akkor szerintem mindenképp megéri az árát.

(#3853) ensolid válasza HAX (#3852) üzenetére


ensolid
tag

Akkor lehet bepróbálok egy ilyent. holnap el is megyek talán még lesz belőle. a rezgést az ki lehet kapcsolni? én nem igazán szeretem.

(#3854) HAX válasza ensolid (#3853) üzenetére


HAX
tag

Szerintem nem fogsz benne csalódni. :)

Az aktuális játékbeállításokban kikapcsolható a rezgés.

(#3855) ensolid válasza HAX (#3854) üzenetére


ensolid
tag

szuper. de sajnos elkéstem ma elmentem és elvitték az utolsó darabot is. Talán majd később még majd lesz mert itt a kaposvári tescoban van egy ilyen kis Trust gameing részleg

(#3856) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Van egy XBOX 360 controller-em PC-hez és ezt szeretném az egér emulálására használni (a desktop-on). Van egy erre a célra ajánlott program? Erről a JoytoKey-ről olvastam eddig, van ennél jobb? :F (Esetleg ingyenes?)

És az is fontos lenne, hogy ne kavarjon be a játékok alatt, mert természetesen azoknak már van natív controller támogatásuk, szóval, hogy egyszerűen lehessen váltani (vagy hogy magától kikapcsoljon az emuláció vagy hasonló, ha futtatok egy játékot).

(Ja és kicsit OFF, de már 2 helyre is linkeltem és nem nagyon jött még rá semmilyen válasz, úgyhogy ezt a kérdésemet belinkelném ide is, kicsit azért releváns lehet azoknak akik Gamepad-al játszanak PC-ről TV-n:[link])

A válaszokat mind két kérdésben köszönöm! :)

(#3857) ensolid válasza SunMount3r (#3856) üzenetére


ensolid
tag

a TV-s kérdés. nekem egy ilyen tvm van link én monitornak használom hdmi kábellel. eddig minden játék gond nélkül indult rajta belőtték magukat autómatikusan 1080p/60 vagy 720p/60-ra.

(#3858) Tigris011


Tigris011
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudom megoldani hogy win 10-en működjön egy logitech w607-s pad?
A segítséget előre is köszi

(#3859) HAX válasza Tigris011 (#3858) üzenetére


HAX
tag

Vezérlőpult --> Hardver és hang --> Eszközök és nyomtatók nál ha látod az eszközt ott be tudod kalibrálni, ha úgy nem működik akkor próbáld meg ezt: [link] a kalibráció után a létrehozott fájlokat be kell másolni a játék főkönyvtárába.

[ Szerkesztve ]

(#3860) Over567


Over567
aktív tag

Sziasztok!

Xbone Kontrollerem van PC-re. Pár hét használat után a bal analóg stick eléggé lötyögőssé vált könnyen fel is tudom emelni így amikor le vagy fel tolom maximumra akkor az alja vagy a teteje a gömböcnek feljebb áll és visszatoláskor érzem hogy visszaugrik? Ez valami szériahiba vagy csak kifogtam? Szerviz? Másik is lötyög picit de közel sem annyira. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#3861) zoli03


zoli03
őstag

Van egy Trust GXT 530 gamepadom, a következő a hiba: az analóg karok nem túl pontosak. Windowsban tesztelve látszik, hogy kicsit benyomva kb 50%-ra ugrik a csúszka, 0-50% között nemigen lehet szabályozni, 50-100% között már lehet. Játékokban is elég jól érződik ez a hiba (GTA V). Venni akarok egy másik gamepaot, a vezetékes Xbox 360-at néztem ki. Ennél már ugye nem áll fenn ilyen hiba?

(#3862) chatran


chatran
őstag

Sziasztok,

Beszereztem egy Logi F510-et, nagyon tetszetős. :) A 10 éves rumblepad2-t váltja. Eddig csak az új Oddworld-del próbáltam, ment szépen, de nem rezgett.
Tudnátok mondani néhány játékcímet, ami használja a rezgést?

(#3863) fuze


fuze
őstag

Az játéktól függ, hogy az analog kar mennyire érzékeny? Úgy értem, hogy x360ce-ben ha egy minimálisan elmozdítom, akkor érzékeli. Viszont a játékban ugyanezt a mozdulatot még nem. Ott holt tér van. Egész finom elmozdításról van szó.

Mirrors Edge
Xiaomi Gamepad+X360CE

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#3864) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Logitech cordless rumblepad 2-t váltanék.
Logitech f710 vagy xbox 360 pc wireless gamepad?
Melyik a jobb választás szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#3865) chatran válasza erzol (#3864) üzenetére


chatran
őstag

Teljesen kihalt ez a fórum, egyhamar nem fogsz erre választ kapni. Olvass vissza, van már jó néhány bejegyzés ebben a témában.

(#3866) banderasz77


banderasz77
addikt

Sziasztok!

PC-hez szeretnék venni kontrollert FIFA játékhoz. 2 db kellene, hogy a fiammal tudjunk meccsezni. Mit tudnátok ajánlani legolcsóbb megoldást, de ami jó is?

Win10 x64

Előre is köszi!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#3867) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok, a vezeték nélküli Xbox One kontroller használható micro usb kábellel vezetékesként? Vagy a recieverre nincs valami alternativa? :R

(#3868) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A Steam Controller-ről van már valakinek tapasztalata? :F Érdekelne mennyit érnek ezek a nagy "újítások", kényelem, precizitás szempontból...

(#3864) erzol: Én 360-at ajánlanám, nálam bevált. De érdemes lenne kézbe venni mind 2-őt és eldönteni melyik D-Pad kiosztás áll jobban kézre. Pl. a Logi is jó minőség, de nálam a -nekem is- ergonomikusabb karkiosztás döntött.

[ Szerkesztve ]

(#3869) erzol válasza SunMount3r (#3868) üzenetére


erzol
őstag

Köszia tippet. Közben vettem egy xbox 360 kontrollert.
Egy óra PES után nyikorog a bal kar, mint a fene. :(

(#3870) SunMount3r válasza erzol (#3869) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nálam több, mint 1 éves használat után sem tapasztaltam ilyesmit...

(#3871) fleetcmd válasza SunMount3r (#3868) üzenetére


fleetcmd
tag

Nekem van Steam Controllerem.

Így elsőre annyi, hogy egy picit szokni kell az elrendezést, de jobban szeretem, mint mondjuk a Logi F310-emet (pedig az sem rossz). De pl. a Logitechnél megfájdul egy idő után az ujjam, ha sokat kell használni a triggert (nem röhög! :D), itt ezt nem tapasztaltam, talán, mert nem kell olyan erővel tartani, illetve a joystickjával pl. jobban szeretek Pac-Manezni...

Egér-billentyű precizitást ne várj tőle, de a touchpad miatt határozottabb, gyorsabb mozdulatokra is alkalmas, amire a hagyományos kontrollerek nem igazán.

Ha valami érdekel konkrétan a kontrollerrel kapcsolatban, akkor nyugodtan mondd meg, aztán meglátjuk, hogy tudok-e rá valamit írni :D

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#3872) kovimre


kovimre
tag

Sziasztok! Van egy Logitech F710 gamepad-om. Azt meg lehetne oldani valahogy, hogy pdf fájl olvasásakor az Adobe Reader görgetésére használjam?

(#3873) HAX válasza kovimre (#3872) üzenetére


HAX
tag

Talán ez: [link] de én még nem használtam. Egy próbát megérhet.

(#3874) kovimre válasza kovimre (#3872) üzenetére


kovimre
tag

ohh, már meg is oldottam :)

[link]

(#3875) SunMount3r válasza kovimre (#3874) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Milyen jó is, hogy a Logi-nak van ilyen lehetősége a saját szoftverén belül. :) Én X360-as controller-el kénytelen voltam a JoyToKey progit bevetni, amire elment némi idő mire rendesen be tudtam állítani :( ... Azért lehetne jobb is szoftveres támogatása a Microsoft-nak, a más perifériákhoz tartozó szoftverjeik sem állnak épp a tökély szintjén...

[ Szerkesztve ]

(#3876) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Logitech F310 emagon 7.990 !! (ingyen szállítással)

Ez egész jó ár érte ;)

Üdv!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#3877) #20655360


#20655360
törölt tag

5-6 ruppó körül tud valaki egy általános felépítésű gamepadet? FIFA-hoz, Pc-hez lesz. Köszi!

Thrustmaster Dual Analog 4 okés?
Nincs valami hatalmas választék.

(#3878) SunMount3r válasza #20655360 (#3877) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Anélkül, hogy bármit konkrétan ajánlanék, ebben az árkategóriában talán tényleg a Thrustmaster lehet az egyik legjobb választás. Ez a pad még elég normálisnak is néz ki, de kitudja valójában milyen. Ezekkel állt. kevés a tapasztalat. Esetleg még a Speedlink-nek lehetnek alternatívái. De én ugyan nem vennék semmit egy 360 vagy egy Logi alatt... Persze te döntöd el megéri e a dupla árat a biztosabb vétel... De a Thrustmaster-ről sem akarlak lebeszélni...

[ Szerkesztve ]

(#3879) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Van egy Speedlink Torid gamepadom és a bal oldali analóg stick fel-le irányokban a windows diagnosztikai ablakban igen remegősen mozog, nem olyan folyékonyan és egyenletesen mint újkorában (ezt játék közben is érezi).
Mivel kell ezt megtisztítani? Én arra gondoltam szétszedem egész az analógig, majd kompresszorral belefújok utána telibenyomom WD40-el. Szerintetek ez megoldaná?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3880) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok!

Vettem egy használt, de jó állapotú media markt garanciás Xbox One kontrollert. A hiba az lenne, hogy ha a holtjátékot kikapcsolom, akkor a bal analóg jobbra húz. Még van 1 hét garanciám, amint tudom elviszem, de mire számitsak? :R

(#3881) _kullancs_


_kullancs_
csendes tag

Sziasztok!
Tanácsot kérnék. Smart és android tv-hez nézek gamepadot.
Azt mondták hogy a tv-k nem mindegyiket fogadják el, pl. samsung vagy sony.
kb 28.000 egy logitech gamepad wir., amit ajánlanak hozzá.
Sony smart tv-hez tudnátok :P :P :P :K valamit ami biztosan működik?
előre is köszi...

(#3882) _kullancs_


_kullancs_
csendes tag

Sziasztok!
Tanácsot kérnék. Smart és android tv-hez nézek gamepadot.
Azt mondták hogy a tv-k nem mindegyiket fogadják el, pl. samsung vagy sony.
kb 28.000 egy logitech gamepad wir., amit ajánlanak hozzá.
Sony smart tv-hez tudnátok :P :P :P :K valamit ami biztosan működik?
előre is köszi...
PC kompatibilis meg PS kompatibilis gamepadokat láttam a neten, de nem tudom, hogy a smart tv-vel működnek-e.

(#3883) SunMount3r válasza _kullancs_ (#3882) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Bár konkrétan ajánlani nem nagyon tudok mit, ami biztosan működik (még sose használtam a TV-met játékra közvetlen a SMART-ról), de milyen Logitech gamepad-ról beszélsz ami 28K-ba van? :F Konkrétan ez a gamepad-juk az egyetlen wireless nekik és ez simán megvan 14K-ból...

[ Szerkesztve ]

(#3884) lkksioskdl3 válasza fuze (#3863) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

ugyanezt tapasztaltam kínai x360 utánzatomnál is.
x360ce-ben mindent pöpecül beállítok, de a játékban már nem azt csinálja.

Azt is észrevettem, hogy bizonyos játékok egyáltalán nem érzékelik az x360ce-t.

(#3885) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
pc-hez szeretnék gamepadot. Igazából fifára meg néhány játékra használnám. Nem tudom még azon kívül egyelőre mire, de ami jobban bejön.
Ezeket néztem:
xbox one

razer

melyik a nyerő ? esetleg még tudtok ajánlani?
köszönöm

(#3886) erzol válasza smallmer (#3885) üzenetére


erzol
őstag

Szia!
Talán még a logitech gamepadjait nézd meg.
Én vagy 8 éve nyúzok egy régebbi változatot, azóta is hibátlanul működik.
Van egy xbox gamepadom is pár hónapja, de számomra érthetetlen okból 2 óra PES után elkezdett éktelenül nyikorogni a jobb karja és erről a hibáról már máshol is olvastam.
Remélem csak én fogtam ki ezerből egy defekteset.

(#3887) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Üdv mindenki ,Gamepad-al kapcsolatos problémám lenne .Még eddig soha nem használtam Pc hez ,tegnap vettem egy leakciózott ilyen PS3 Pc kompatibilis Wireless Vakoss Kontrollert [link] .Nem várok tőle csodát ,de gondoltam talán GTA V höz jó lehet mert lényegében csak azért vettem meg .Felraktam a drivert minden jó Windowson belül .Teszteltem kalibráltam ok ,GTA V ben semmit viszont nem hajlandó ebből észrevenni .Mi lehet a gond ? Más játékkal próbáltam ott jó ,ha nem kompatibilis hogy tudnám azzá tenni ?

(#3888) dokken válasza INMOTEP (#3887) üzenetére


dokken
tag

Xbox 360 Controller Emulator [link], vagy Xpadder [link], vagy World of Joysticks [link]

(#3889) INMOTEP válasza dokken (#3888) üzenetére


INMOTEP
őstag

Az elsőt már megtaláltam és fel is ismerte rögtön az emulátor a Gamepadot . de mit kell beállítani még benne hogy a gta v vigye ? Mert még igysem volt jó

(#3890) dokken válasza INMOTEP (#3889) üzenetére


dokken
tag

GTA 5 exe mellé másold be, ha indítod a játékot automatikusan elindul.

(#3891) INMOTEP válasza dokken (#3890) üzenetére


INMOTEP
őstag

Tehát a x360ce_x64 exe-t tegyem be a játék könyvtárába vagy ahol a játék exe van ? Pl az asztalra is jó ?

(#3892) dokken válasza INMOTEP (#3891) üzenetére


dokken
tag

Az asztal nem jó. x360ce exe-t mindig oda kell bemásolni ahova a játékot telepítetted, és a játékot indító exe fájlal egy mappában legyen.

(#3893) INMOTEP válasza dokken (#3892) üzenetére


INMOTEP
őstag

Köszöntem ,megpróbálom !

(#3894) dokken


dokken
tag

A Xiaomi gamepadhoz [link] van egy új Xbox 360 controller emulátor [link], a rezgés is működik, kipróbáltam, tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#3895) szesz válasza _kullancs_ (#3882) üzenetére


szesz
tag

Szia!

Logitech F710 11.900 Ft itt, ingyenes házhoz szállítás.

Az adatlapja szerint Sony Androidos tv-vel kompatible.

Sz.

Csak szép sorban, mint az aknamezőn

(#3896) szesz


szesz
tag

Helló,

Gondolkodom Logitech F710-ben.
A kérdés az, hogy PC-hez tudok-e 2 ilyen vezérlőt csatlakoztatni? Kell-e hozzá mind a 2 usb-s vevő, vagy az egyikkel elmegy mindkét kontroller?

Sz.

Csak szép sorban, mint az aknamezőn

(#3897) szesz válasza szesz (#3896) üzenetére


szesz
tag

kérdésemre a válasz, hátha másnak is jól jön:
http://forums.logitech.com/t5/Logitech-G-Controllers/Can-two-Logitech-F710-Controllers-use-one-USB-receiver/td-p/863532?nobounce

Csak szép sorban, mint az aknamezőn

(#3898) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hali

Microsoft 360 vezetéknélküli vevő érzékel több kontrollert vagy csak egyet?

(#3899) benvolio válasza TechN7ne (#3898) üzenetére


benvolio
őstag

Igen érzékel többet, elég egy vevő a gépbe, mi négyen Fifa15-t nyomtuk egyszerre. :K

(#3900) TechN7ne válasza benvolio (#3899) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Dejóó,kösszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.