Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#3001) LendvaiFeri1 válasza Bence3111 (#3000) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Azt már csak te tudod, hogy megéri-e.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3002) Bence3111 válasza LendvaiFeri1 (#3001) üzenetére


Bence3111
tag

Köszönöm a válaszaidat :R

(#3003) Bence3111 válasza LendvaiFeri1 (#3001) üzenetére


Bence3111
tag

Találtam egy ilyet ez szerinted jobban megéri mint a vezetékes mert szerintem igen csak azt nem tudom hogy ilyennel szoktak e fellépni problémák.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3004) IzI


IzI
senior tag

Hi

Pc-re és azon belül fifa-hoz,melyik gamepad-ot érdemes megvenni? Max 15e Ft-ig.

(#3005) LendvaiFeri1 válasza IzI (#3004) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Xbox controller.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3006) IzI válasza LendvaiFeri1 (#3005) üzenetére


IzI
senior tag

Köszönöm

(#3007) muszor válasza muszor (#2994) üzenetére


muszor
tag

Visszavonom ezt, amit itt írtam. Az xbox kontrollerrel sokkal egyszerűbb a játék, mint a billentyűzettel. (Tomb raider 2013) Csak idő kérdése volt hogy átszokjak rá.
Aki nem hiszi járjon utána... :)

[ Szerkesztve ]

zsoltee

(#3008) molll válasza westcoastog (#2956) üzenetére


molll
csendes tag

Trust GXT 28 probléma. A vezérlő kézikönyvében nincs leírva sajnos a lényeg, de egy Genius gamepad kézikönyvében megtaláltam a megoldást: az 1. számú USB csatlakozóra kell kötni a vezérlőt!!! Így már minden jól működik. Ha valaki nem tudja melyik az 1. számú USB csatlakozó, próbálja bedugni hátul ami az alaplapon van valamelyikbe. Ha az első LED világít a gamepadon, akkor az lesz az. Sajnos számomra a Trust nem elég Trust, ezt az infót beleírhatták volna a kézikönyvbe!

(#3009) vhw


vhw
addikt

Van steam-en pár 2D platfrom játék, amihez szeretnék egy kontrollert.
Ilyen címekre gondolok: Eversion, Shovel Knight, Brofroce, Mercenary Kings...

Akinek lenne tapasztalata velük; játszhatóak ezek az olcsóbb alsó kategóriás típusokkal? (Genius és társai?)
Más, modern játékkal nem tervezek játszani kontrollerrel, tényleg csak a jó öreg alap funkciókra lenne szükség.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3010) mulatosdj


mulatosdj
tag

Pc-hez mit ajánlanátok kb 4-5k-ig! Főleg fifa,kocsis játék illetve lövöldözős játékra lenne használva!

(#3011) zsiz válasza mulatosdj (#3010) üzenetére


zsiz
őstag

ha nem félsz a használttól akkor vezetékes xbox 360 kontroller. én pl 4k-ért vettem az enyémet

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3012) mulatosdj válasza zsiz (#3011) üzenetére


mulatosdj
tag

Hát nem is tudom itt a használt játszhat e! Azért csak van használva és nehéz kifogni jót! Újba vmi ajánlat?

(#3013) kenwood3 válasza mulatosdj (#3012) üzenetére


kenwood3
őstag

Ugyanaz, de akkor ujban. Szinte semmi ertelmes alternativaja sincs mar az arkategoriajaban :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#3014) mulatosdj válasza kenwood3 (#3013) üzenetére


mulatosdj
tag

Ez milyen? http://www.konzolokszervize.hu/playstation3/speedlink-strike-fx-vezetekes-wired-gamepad-ps3pc-ps3

(#3015) TechN7ne válasza mulatosdj (#3014) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Foss

Vagy eredeti,vezetékes Microsoft 360 gamepad,vagy semmi....

(#3016) LendvaiFeri1 válasza TechN7ne (#3015) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

+1

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3017) mulatosdj válasza TechN7ne (#3015) üzenetére


mulatosdj
tag

Nem tudjátok hol lehet venni legolcsóbban?

(#3018) martinkahhw


martinkahhw
csendes tag

Sziasztok!

Melyiket vegyem Logitech F710 vagy xbox 360 wireless pc?

Köszi előre is!

(#3019) molll válasza martinkahhw (#3018) üzenetére


molll
csendes tag

Mindkettőt!
Komolyra fordítva a szót, neked is csak azt tudom ajánlani hogy valahol próbáld ki őket. Nekem például az első gamepadom az XBOX 360-as volt, bár jó minőségű termék, nekem nem jött be az analóg karok elhelyezése miatt. Azóta is a másik elrendezést részesítem előnyben, amilyen például a Logiteché.

(#3020) molll válasza mulatosdj (#3017) üzenetére


molll
csendes tag

7490 forint. [link]

(#3021) martinkahhw válasza molll (#3019) üzenetére


martinkahhw
csendes tag

Köszi szépen :) En is azért hajlok a logitech felé, mert mar volt f310-esem csak mindenképp vezeteknelkulit akarok.

(#3022) mulatosdj válasza molll (#3020) üzenetére


mulatosdj
tag

Köszi :)

(#3023) batai15


batai15
félisten

Üdv urak,valakinek esetleg nics jó árba eladó 360 gamepad pchez?

(#3024) Gucunja


Gucunja
aktív tag

sziasztok,

van egy BigBen pcpadrflx típusú xbox stílusú wireless gamepad-em, de az usb stick elveszett , ezek a stickek mennyire standardaek ? Lehet más hasonló 2,4 ghz-es wireless stickel helyettesíteni?

(#3025) mulatosdj


mulatosdj
tag

Ebayről tud nekem küldeni egy linket hogy Pc-hez melyik xbox 360 controller való? Több fajtát látok,és fekete kellene de minél olcsóbban!

(#3026) petya1985


petya1985
tag

sziasztok!

Trust Dual Stick Gamepad GTX28 ez a gamepad jó az új fifához nem tudjátok?

ÜBER ALLES F.C. BAYERN MÜNCHEN!!!

(#3027) .tnm


.tnm
addikt

a verdikt végülis az lett, hogy a tavaly decemberben vett F710-est alig használom. csak a Sleeping Dogs-ot és a Limbo-t tudtam ténylegesen végig azzal tolni. autós játékoknál (pl. Race07 csokor) zavaró, hogy a két trigger egy tengelyen van így nem lehet gázt és féket is nyomni egyszerre.

GTA IV-ben rossz a mappelés és nem lehet autóból célozni (lövés nélkül, azaz mindig egyből lő is)
Tomb Raider (2013) -ban 80%-át tudtam vinni kontrollerrel, de amikor pörgősebb, vagy pontosabb célzást igénylő részekhez értem, muszáj volt visszaváltani az egérre.

talán, ha több platfrom-ert játszanék, akkor jobban ki tudnám használni, de végülis arra jutottam, hogy inkább eladom

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3028) mcs


mcs
veterán

Sziasztok!

Vettem ma egy XBox 360 controllert a géphez, és egyetlen apró gondom merült fel eddig vele. A Grid 2 az teljesen perfektül működik vele, elvégre részben XBoxos játék, viszont a régebbi Need For Speedek, mint a Most Wanted és Carbon gyorsítás közben balra sodródnak a közbeavatkozásom nélkül. Van erre valami gyógyír?

(#3029) Vekko


Vekko
aktív tag

EZ eredeti microsoft kontroller lehet? Fura nekem ez a szín picit.

(#3030) TechN7ne válasza Vekko (#3029) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Igen az,mi furcsa,gyári fekete kar.... :)

Szerk.: PC-hez vezetékest vegyél,az a tuti!

[ Szerkesztve ]

(#3031) Vekko válasza TechN7ne (#3030) üzenetére


Vekko
aktív tag

Nyilván a zöld helyett piros csomagolás a furcsa.. :D

Miért a vezeték nélkülivel mi a gond? Ha kontrollerrel játszok akkor TV-re kötve ágyból játszanék inkább. Főleg ha később lesz kettő. Nem lenne valami kellemes két 3 méteres kábel.

(#3032) mulatosdj


mulatosdj
tag

Vki aki jártas ebbe a témába nézze már meg nekem legyen szíves hogy ebayről melyik 360as konzolt érdemes venni,mivel több fajtát látok! Cél minél olcsóbb,de jó legyen!

(#3033) TechN7ne válasza mulatosdj (#3032) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

6. kerület Hunyadi tér (Attilánál) már 30k-ért is kapsz tökéletes állapotban fleshelve,flesh nélkül talán még 25k-ért is.
Mind1 melyiket veszed,csak a lényeg,hogy Jasper-es alaplapos legyen (hátul is van USB bemenet),röviden ennyi! :)

Újonnan biztosan nem vennék 60K-ért pláne az E-Slim-et,Elite is jobb náluk.
RGH-s 40K merevlemezzel együtt használtan.....

[ Szerkesztve ]

(#3034) mulatosdj válasza TechN7ne (#3033) üzenetére


mulatosdj
tag

Lehet hogy nem jól írtam,én gamepadra gondoltam,elnézést!

(#3035) TechN7ne válasza mulatosdj (#3034) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ott van minden amit a szemed,szád kíván.... :)

[ Szerkesztve ]

(#3036) mulatosdj válasza TechN7ne (#3035) üzenetére


mulatosdj
tag

Vmi elérhetőség vagy oldal cím vagy hasonlók?

(#3037) L4mie


L4mie
veterán

van egy speedlink kábeles x-box / pc kontrollerem sl-6556-BK kb. 3-4 órát használtam, most viszont vettünk TV-t és játszanánk barátnőmmel pár játékot, viszon nem elég hosszú a kábelje még usb hosszabbítóval se :S
szerintetek mennyiért lehet elpasszolni és melyik legalább ilyen minőségű gamepadot ajánljátok? wirelessből?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3038) TechN7ne válasza mulatosdj (#3036) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Neked is leírom,csak nyilvánosan....

6. kerület Hunyadi téren,ahogyan befordulsz a Vörösmarty utcáról,azon az oldalon!
Egy Coca Cola táblát fogsz felette látni,"Crash Bandi,stb kiírás a bolt bejáratánál....
Csak azért emeltem ennyire ki,mert a Hunyadi tér másik oldalán is van + 2db konzol bolt,biztos vagyok benne meg fogod találni...

Szerk.: Vannak gamepadok olcsón újszerű állapotban 4-5k környékén,újat meg vehetsz 8k-ért.

[ Szerkesztve ]

(#3039) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, ilyen árban tudtok-e ennél jobb választást mondani?

Kormányt nem akarok venni mert hordozhatóság fontos, ezt meg próbáltam és f1-től kezdve nagyon sokmindenre jó, kényelmes.

Válaszotokat előre is köszi :)

(#3040) zsiz válasza Flickering (#3039) üzenetére


zsiz
őstag

nem, ennél jobbat ilyen árban nem fogsz találni :)

szerk: még annyi hogy itt ingyen szállítás van rá, ha ez fontos.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3041) L4mie


L4mie
veterán

[rendeltem]egy ilyent kíváncsi leszek milyen lesz a speedlink wireless pro-hoz képest

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3042) vbbb


vbbb
őstag

Speedlink Strike FX USB vevője meghalt, a support nem tud küldeni még pénzért se különböző okokra hivatkozva. Az interneten meg nem találtam akár valami univerzálisat hozzá. Eddig bármilyen ilyen jellegű gondom volt és segítséget kértem cégektől mindegyik segített...többet nem kérek ennek a nagyszerű német cég termékeiből szerintem.

(#3043) benvolio válasza L4mie (#3041) üzenetére


benvolio
őstag

Nekem ugyanilyen van kettő is. Nálam bevált!

u.i.:Egyébként soha többet vezetékes kart, én mindenkinek ajánlom inkább ezt a verziót. Szerintem a gép előtt ülve is sokkal szabadabb, kényelmesebb, a TV-n játszva ágyból meg nem is kérdés.
Üdv!

(#3044) mulatosdj


mulatosdj
tag

A vezetéknélküli xbox360 gamepad kompatibilis pc-hez?

(#3045) zsiz válasza mulatosdj (#3044) üzenetére


zsiz
őstag

csak akkor ha van hozzá egy ilyen wireless receiver-ed amit rádugsz a pc-re.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3046) mulatosdj válasza zsiz (#3045) üzenetére


mulatosdj
tag

Köszi a választ! Akkor marad a vezetékes!

(#3047) L4mie válasza benvolio (#3043) üzenetére


L4mie
veterán

huh, hát ég és föld :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3048) L4mie


L4mie
veterán

szóval szerintetek mennyiért lehet elpasszolni ezt? 3-5 órát volt használva amúgy csak porosodott még kb fél év garancia van rá, mert MM ben vettem és ott csak 1 évet adtak rája.

[Speedlink - XEOX Pro Analog Gamepad - USB, black]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3049) L4mie


L4mie
veterán

A kérdés, hogy van-e olyan játék mostanában PC re amin osztott képernyőn tudunk ketten játszani, gondolok mariokart, vagy bármiféle versenyautós, platform, ugrálós játékra :) mivel már felszerelkeztünk konrollerekkel ezért már csak ki kéne használni,

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3050) L4mie válasza L4mie (#3049) üzenetére


L4mie
veterán

+ fehér Wireless X-360 kontrollert honnan tudnék értelmes áron szerezni, sajnos nem találtam csak 15k ért :( feléért jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.