Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#4251) csonkadavid


csonkadavid
tag

Sziasztok!
Ha vennék egy ilyet
[link]
Azt honnan fogom tudni, hogy ez az a verzió e ami működik bluetoothon is?
Elég jó ára van most.

[ Szerkesztve ]

(#4252) fuze válasza csonkadavid (#4251) üzenetére


fuze
őstag

Nem jó a link. Csak nem az Alza-s ONE S akció?

adms.hu | UI Designer

(#4253) csonkadavid válasza fuze (#4252) üzenetére


csonkadavid
tag

Uppsz. Bocs.
De Alza. 12890 asszem.
Fekete van meg fehér.

(#4254) fuze válasza csonkadavid (#4253) üzenetére


fuze
őstag

Én is megrendeltem. Hülyén van kiírva, de szerintem az az S, mert specifikációban írja a bluetooth-t.

Szerk.: Amúgy ezzel meg tudom azt csinálni, hogy BT-n csatlakoztatom a géphez, beledugok egy fülest és akkor is használom ha éppen nem játszom? Pl filmnézésre.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#4255) morfondőr válasza csonkadavid (#4251) üzenetére


morfondőr
őstag

3-al előtted linkeltem, itt mutatja a különbséget, az xbox logó körül kell nézni a műanyag burkolatot, a képen az alsó az, ami BT képes. De az akciós kontroller már az.

fuze: BT-n nem működik a fejhallgató csatlakozás, a linkelt oldalon a táblázatot nézd meg.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4256) fuze válasza morfondőr (#4255) üzenetére


fuze
őstag

De ha jól látom a saját adapterével igen?

adms.hu | UI Designer

(#4257) morfondőr válasza fuze (#4256) üzenetére


morfondőr
őstag

Kipróbáltam neked! VLC-vel tökéletesen működik, a kontrollerbe bedugtam a fülest és leveszi a hangot a hangszóróról és szépen szól a fülesen. :K Nincs elindítva se semmi játékkal kapcsolatos dolog.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4258) fuze válasza morfondőr (#4257) üzenetére


fuze
őstag

Zsír :) köszi

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#4259) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Steam linkkel kompatibilis lehet a logi f310?

(#4260) wsanyi


wsanyi
aktív tag

Sziasztok!

Keresek egy jó minőségű, pontos Gamepad-ot, amivel jól lehet pl. Mortal Kombat-ozni. Olyanra gondolok, mint a régi SEGA-s. Jó helyen kérdezem? Mivel nem nekem lesz, és én nem játszom ilyennel, a biztonság kedvéért szeretnék megerősítést kérni, hogy ezek azok a kétkezes "joystick-ok", amiken bal oldalon van egy kar, középen néhány gomb, jobb oldalon pedig 4 gomb 4 irányban.

A segítséget előre is köszönöm! ;)

Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

(#4261) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok!

keresek egy meglévő F310 mellé egy wireless gamepadot, lehetőleg megbízható minőségben, szeretném ha fél év múlva is rendesen működne, lötyögő gombok és húzó analóg nélkül, feszesen.

az F310-zel meg vagyok elégedve, de egyrészt kellene egy player2 gamepad, másrészt lehet felköltöznék a kanapéra a játékkal, addig pedig épp nem ér el a draut.

milyen lehetőségem van, mit érdemes nézni még az F710-X360-XBONE padokon kívül? ezek jók, de ha lehet megúsznám olcsóbban.

(#4262) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

EZT a kontrollert ismeri valaki, ajánlott XBOX360-hoz? Vagy van bevált típus?

[ Szerkesztve ]

(#4263) morfondőr válasza Zoli-bácsi (#4262) üzenetére


morfondőr
őstag

Ez egy hamis xbox 360 kontroller! Semmi sem garantálható vele kapcsolatban!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4264) The Feri


The Feri
csendes tag

Üdv! segítségre lenne szükségem. Vettem egy vakoss gp-3925bk kontrollert és a jobb analógot hibásan érzékeli úgy érzékeli mintha gombokat nyomkodnám és segítséget szeretnék kérni hogy mit tehetek? A mellékelt lemezről az összes drivert felraktam de a hiba fent áll, a youtube-on találtam egy megoldást ahol a regedit-en belül kell átírni egy dolgot de ha azt megteszem akkor semmit nem érzékel valami ötlet?

(#4265) J0shu4M1ll3r válasza The Feri (#4264) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

A Mode vagy a Select gombokkal tudod váltogatni, hogy milyen funkciók legyenek kiosztva rá.
Az egyik állásban gomboknak érzékeli, a másikban a kar irányában.
Ha jól emlékszem a kontroller elején van 4 led, ebből 2 jelzi, hogy melyik módban vagy.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#4266) The Feri válasza J0shu4M1ll3r (#4265) üzenetére


The Feri
csendes tag

Köszönöm szépen! Igen ez nem jutott eszembe hogy ez lehetséges.

(#4267) fuze


fuze
őstag

Vettem egy új Xbox One S kontrollert. Hozzá egy wireless adaptert is.

Kipróbáltam, ment jól. Nincs input lag. Rádugtam a fülhallgatót és próbálgattam még egy kicsit. Egyszer csak szétkapcsolt az adapterrel. De úgy, hogy még a játék is lefagyott! Nagy nehezen újraindítottam és ugyanígy fülessel bedugva megint szétkapcsol! Az ideg szétszed :W Azért vettem ilyen drága cuccot, hogy ilyenek ne történjenek. De akkor ez miért van? :( Megnéztem és a FW is friss a kontrolleren.

adms.hu | UI Designer

(#4268) morfondőr válasza fuze (#4267) üzenetére


morfondőr
őstag

Próbáld ki másik gépen is, tudnia kell a fülessel kezelni. Lehet driver hiba is, ha máshol sem működik, akkor pedig gariztatni kell! Nálam nagyon ritkán előfordul, hogy nem csatlakozik az adapterhez, ilyenkor kihúzom, újra bedugom és megy. Valószínűleg szoftveres gond ez is, csak tovább tart kideríteni, mint kihúzni az adaptert.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4269) fuze válasza morfondőr (#4268) üzenetére


fuze
őstag

Most néztem vele filmet és jó volt. Fene tudja... majd ha vége a vizsgaidőszaknak letesztelem alaposan.

adms.hu | UI Designer

(#4270) DeFranco válasza DeFranco (#4261) üzenetére


DeFranco
nagyúr

upolnám a kérdést :)

(#4271) gera021


gera021
aktív tag

Sziasztok. Szeretnek venni pc re xbox one game padot. Fifa ra hasznalnam. Kerdesem az h meik csatlakozik a szamitogephez? Mert a boltba csak a kart adjak nincs benne mas semmi. Kell vennem esetleg hozza usb kabelt?

(#4272) morfondőr válasza gera021 (#4271) üzenetére


morfondőr
őstag

Sima microUSB kábellel használhatod, vagy veszel hozzá egy vezeték nélküli adaptert. Megkapod az adaptert úgy is, hogy a kontrollerhez csomagolják. Az újabb kontrollerek már BT 4.0-val is működnek vezeték nélkül.

DeFranco: "mit érdemes nézni még az F710-X360-XBONE padokon kívül?" ki is zártad az ajánlottakat, bár még ezeken kívül írhatnám a PS4 kontrollert, amivel árban nem volnál beljebb. Ha megbízhatót akarsz, akkor azt nem úszod meg olcsón, de lehet valaki tud majd ajánlani valamit.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4273) Atla válasza wsanyi (#4260) üzenetére


Atla
senior tag

A régi Sega megadrive gamepad szerintem gyötrelem volt. Én jobban szerettem a super nintendojét, mert pontosabb volt a D-padja. Xbox one, one S, vagy a Sony gamepadok jók erre a célra. A lényeg h a D-padon a nyilak ne egy kerek műanyagon legyenek , úgy mint az Xbox 360-on. Az pl. borzasztó erre a célra.

(#4274) fuze


fuze
őstag

Még mindig nem jó, tényleg nem tudom mit csináljak. Simán füles nélkül is szar, két játékkal próbálva. Az a baj, hogy elmegy már így a kedvem tőle teljesen

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#4275) morfondőr válasza fuze (#4274) üzenetére


morfondőr
őstag

Bármelyik termék lehet gyári hibás! Már írtam, hogy próbáld ki másik gépen/laptopon, vagy akár egy xbox one-al, ha van a közelben. Ha ott sem megy, akkor gari! Melyik két játékról van szó? Nekem már kb. 2 éve teljesen hibátlanul működik, igaz én nem igazán használom fülessel, de este ki fogom próbálni!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4276) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok

Véleményt/tapasztalatokat szeretnék kérni az ügyben.Szeretnék a PC-hez 2 kontrollert vásárolni,valami olcsobbakat hobbi szinten,ha néha leülnénk barátnömmel kicsit ketten játszani a TV-re kitéve a game-t.

Néztem Ebay-en ezt a fajátát: Wireless Controller

Rá tudok kettőt kötni a PC-re?Mennyire jók ezek?

Valami hasonló game-ekre gondoltam mint az Overcooked

(#4277) fuze válasza morfondőr (#4275) üzenetére


fuze
őstag

Na sikerült megcsinálni. El kellett távolítani az eszközt a driver uninstallálásával egyetemben. Majd megint bedugtam és párosítottam. Azóta jó. Remélem az is marad. Szar Windows... :(

adms.hu | UI Designer

(#4278) morfondőr válasza fuze (#4277) üzenetére


morfondőr
őstag

Azt hittem ezen már túl vagy! Ha valami nem működik megfelelően, az első dolog a driver újra telepítése! Ez minden HW-re igaz!
Remélem így működni fog és nem kell kidobni az ablakon! :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4279) fuze válasza morfondőr (#4278) üzenetére


fuze
őstag

Jó de feltelepítem nem megy, feltelepítem még egyszer és megy? ez vicc. Amúgy már próbáltam törölni a drivert, csak nem csináltam jól. Most meg igen.

Hát majdnem repült :DDD

adms.hu | UI Designer

(#4280) morfondőr válasza fuze (#4279) üzenetére


morfondőr
őstag

A Windows útjai kifürkészhetetlenek! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4281) agressor12 válasza agressor12 (#4276) üzenetére


agressor12
senior tag

Senki?

(#4282) DeFranco válasza agressor12 (#4281) üzenetére


DeFranco
nagyúr

piszkosul lutri. én nem merném berendelni sok a gond velük.

nekem most egy player2 gamepad kellene, de én se találok semmi értelmeset, lassan leteszek róla.

gagyit nem akarok se kintről se itthonról, ami meg rendes az 10k+

max az lesz hogy veszek egy legolcsóbb 1500 forintos valamit azzal nagyot nem bukok, mert többet ezekért tényleg nem érdemes adni. annyit sem, de még éppen belefér.

de ha komolyan kell akkor ruházz be valami értelmes padra és használjátok azt, ég és föld. ha nem válik be max. eladod pici bukóval nem sok van az aprón, lesz keletje.

én most ott tartok, hogy az F310-et kivezettem 3 m USB kábellel a TV alá, és veszek egy vezeték nélküli bill + egér párost 5k-ért, annak legalább több funkciója is van, és az lesz a player 2 irányítóeszköz. több értelme van mint valami hulladékkal bevásárolni.

(#4283) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok. Van egy Xbox one controllerem, amit PC-hez használok. Mostanában azt vettem észre, hogy ha autós játékokkal játszok, akkor ha jobbra térek, néha nem akar teljesen befordulni az autó, olyan mintha csak olyan 50-70 százalékban toltam volna jobbra a kart. Lehet ezzel valamit kezdeni? Vagy kezd tönkremenni a kar? Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#4284) morfondőr válasza BK87 (#4283) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát semmi sem tart örökké! Én egy 360 padot fogyasztottam el, jó magasra kell tenni a deadzone-t, mert magától megy az egyik analóg. A one is már vagy másfél éve megvan, de olyan sokat nem játszottam vele mint az elődjével. Kb mennyit használtad a tiéd?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4285) DeFranco válasza morfondőr (#4284) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csúnya lenne ha egy xbone pad már szétment volna. meg kell nézni a win beépített kalibrálójával hogy van-e hiba az érzékelésben, win7 alatt tuti van ilyen, win10-et nem ismerem.

nekem az f310 7 éve van meg és használom rendszeresen, tökéletesen újszerű.

[ Szerkesztve ]

(#4286) BK87 válasza morfondőr (#4284) üzenetére


BK87
senior tag

Olyan 2-3 éves lehet (valahol a kettő köszött), már nem emlékszem pontosan, de nem játszottam vele minden nap, volt hogy csak hetente 1-2 nap pár órát. Ez elég gáz szerintem, hogy csak ennyit bírjon.

(#4287) Lexxa


Lexxa
újonc

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Van egy Ravcore Lance típusú gamepadem. A leírás szerint ps3-hpz, és pc-hez is használható. Én pc-n használnám, viszont sehogy sem tudom működésre bírni.
A pc érzékeli kalibráláskor a gombokat, a Steam "big picture" módjában is megy. Viszont a játékokban már egyáltalán nem működik.
Van bárkinek valami megoldása erre a problémára?

Előre is köszönöm a segítséget!
Szép estét nektek! :)

(#4288) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Tud valaki olyan Blutooth-os gamepad-ot, aminek a "tartójába" egy 7"-os Tablet is belefér és tuti Android kompatibilis, minőségi és beválik? Használ valaki ilyet? Ilyenekre gondoltam: [link], vagy ez.

[ Szerkesztve ]

(#4289) morfondőr válasza Lexxa (#4287) üzenetére


morfondőr
őstag

A játékok nagy része natívan csak xbox gamepad-el kompatibilis (xinput), ezért nem hajlandó működni. Kell hozzá egy emulátor: [link]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4290) Lexxa válasza morfondőr (#4289) üzenetére


Lexxa
újonc

Így sikerült megoldani. Nagyon szépen köszönöm a segítséget! 😊

(#4291) thotzoltan


thotzoltan
tag

Sziasztok! Kèrdèsem ,kèrèsem lenne hozzàtok,egy kis hàtszèl kellene!LCD TV +PC
Összekötve 3D-ès jàtèkokhoz a fiamnak:World tank,Minecraft,stb.. milyen vezetèk nèlküli kontlorrelt,konzolt javasoltok,ami àr èrtèk arànyban mûködik is rendesen? Sajnos az XBOX-ra most nem futja! Köszönöm a türelmeteket,vàrja a vàlaszotokat,mint a megvàltàst egy 7 èves szàmítógèp felhasználó! ;)

(#4292) thotzoltan


thotzoltan
tag

Sziasztok! Vettem a gyerekemnek egy XBOX 360 vezeték nélküli kontrollert ,PC-én szeretnénk játszani,de nem találunk hozzá kompatibilis játékokat..vagy csak nem tudom beállítani a gépet? Minecraft,Worldtank,ilyesmi fut vele? csak én vagyok béna a beállítással?

(#4293) zolo96 válasza thotzoltan (#4292) üzenetére


zolo96
tag

Szia! PCn általában TPS vagy szimulátor játékoknál jön jól a kontroller. Másra ott az egér. Pl a WoT a célzás miatt csak egérrel élvezhető. Nem hiszem, hogy menne kontrollerrel.

(#4294) thotzoltan válasza zolo96 (#4293) üzenetére


thotzoltan
tag

Még nem találtam olyan játékot,amit a 7 éves fiam játszani tudna a PC-én ezzel a kontrollerrel...pedig azt írják,hogy lehet..valami emulátor programot írnak...

(#4295) agressor12 válasza thotzoltan (#4292) üzenetére


agressor12
senior tag

Vettetek hozzá vevőt is a PC-hez?Majdnem minden játék felismeri az Xbox kontrollert azzal nem lehet a gond.

(#4296) thotzoltan válasza agressor12 (#4295) üzenetére


thotzoltan
tag

igen,vevővel van,feltelepítettem..működik..csak éppen játszani nem tudunk,mert nem találunk olyan játékokat,ami ezt preferálja..ma sikerült a Terra nevű játékot felrakni,a Steam-től letöltöttem,látja a kontrollert,de még elindítani nem sikerült vele..:(

(#4297) DeFranco válasza thotzoltan (#4296) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pebgac.

kicsit el kellene kezdeni az alapoktól mert úgy látom a minimális alapismeretek sincsenek meg. mérjük már fel pontosan, hogy mit is tudtok egyáltalán a pc-ről, a játékokról a gamepadról illetve annak használatáról és hogy mi a pontos igényetek?

nem szívózok, tényleg menjünk le az alapokig.

maga a gamepad meg a steam meg a játékok jó része erre amit kitaláltatok perfekt módon alkalmas, a használattal van a gond.

(#4298) DeliD


DeliD
csendes tag

Sziasztok!

Tervezünk párommal vezeték nélküli kontrollert venni, és mivel nem szeretnénk nagyon mellé lőni, a Logitech 710 mellett tettük le a voksunkat. Kicsit utánanéztem, és azt írják, hogy okostévéhez is csatlakoztatható. A kérdésem a következő: a tévét, egy PC-t és 2 kontrollert össze lehet úgy "kötni", hogy a számítógépről a képet kiküldöm a másik szobában lévő tévére (Wi-Fi-n, vagy valami segédprogrammal, tehát nem kábellel! - ehhez a részéhez nem igazán értek még), és a tévéhez kapcsolt kontrollerekkel játsszunk? Vagy a kontrollereknek mindenképpen a PC-vel kell összeköttetésben lenniük? Ha igen, kb. mekkora a hatótávolsága a Logi 710-nek (papíron 10 méter, de ezt nem venném kőbe vésett értéknek...)?
Köszi előre is a segítségért, és bocsi, ha nagy marhaságot kérdeztem, én egér+bill. párti vagyok :DDD

Üdv

(#4299) thotzoltan válasza DeFranco (#4297) üzenetére


thotzoltan
tag

Nem veszem sértésnek,ilyent eddig még nem használtunk..de ha egy laptopot fel tudok telepíteni az alapoktól,akkor gondolom itt sem azzal van a gond,hogy nincs jól felrakva a gépre a driver,hiszen a Microsoft Xbox 360 Accessories működik,mutatja,hogy rendben az akkumulátor..és a Terránál a játékban már viszi az egér mutatót a kontroller..szóval biztosan én nézek el valamit,sajnos hajlamos vagyok rá,valahol elrontom..valami információ,driver,szoftver hiány,vagy csak tényleg béna vagyok..kezd bátran az elején! Köszönöm..a gyerek hazajön,és türelmetlen..:)

(#4300) agressor12 válasza DeliD (#4298) üzenetére


agressor12
senior tag

Ha a PC-n fut a játék minden féle képpen a kontrollert is oda kell bedugni.Vezeték nélkül nem tudod egyszerűen átvinni a képet,csak külső eszköz segítségével. PL: Steam Link amibe a kontrollert is bedughatod.
Én a helyedben Xbox kontrollert vennék abbol is lehet csak a 360-ast költséghatékonyság miatt meg egy vevő egységet hozzá,ami elvileg azt hiszem 4 kontrollert is elbír.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.