Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#3651) Bjørgersson válasza kazuma921 (#3650) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vidd vissza amíg három munkanapon belül vagy, nézzék meg, ha valami baja van, cseréljék ki.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3652) kazuma921 válasza Bjørgersson (#3651) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Sajnos nincs lehetőségem jelenleg visszavinni (legalábbis 3 napon belül nincs).

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#3653) zsiz válasza kazuma921 (#3650) üzenetére


zsiz
őstag

nem egyedi probléma. de nem is biztos hogy garanciában foglalkoznak vele.. egy próbát megérne ha helyben lenne a bolt, de ha messzebbre kéne elvinned akkor szerintem nem biztos

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3654) brummmogo


brummmogo
tag

Sziasztok!
Xbox one kontrollert valaki használ jelenleg? Érdemes megvenni? Működik vezeték nélkül win8.1 alatt?
Láttam, hogy van hozzá driver de mindenhol vezetékesen használják a videókban. Lesz/van ehhez is vevő egység amivel összekapcsolható vezeték nélkül a pc-vel?

(#3655) kazuma921 válasza zsiz (#3653) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Köszönöm a gyűjteményt, ezek szerint valóban nem ritka eset. Külföldi fórumokon olvastam, hogy sokaknak XY idő használat után elmúlt magától... remélem itt is ez lesz. Ami viszont tényleg fura, hogy ha belefújok, akkor megszűnik.. hatalmas kérdőjel. Mindenesetre keresek valami játékot amivel nyúzhatom a kontrollert, hátha változik a dolog. Bár tegnap gyakorlatilag egész nap játszottam (4-5-órát, nálam ez annak számít) és nincs változás.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#3656) zsiz válasza brummmogo (#3654) üzenetére


zsiz
őstag

Hali. Tudtommal még nincsen hozzá vevő. Bár nem vagyok naprakész, annyira nem követem a témát, de szerintem már belebotlottam volna ha lenne hozzá. Szóval elvileg még nincsen, de majd valamikor lesz. Hogy érdemes-e megvenni azt nem tudom, még nem próbáltam, de azt mondják jó. Sokaknak jobban bejön mint a 360-as. Nekem is bejönne ha harmadannyiért adnák.. de így meg jó ami van :)

@(#3655) kazuma921 nekem is elmúlt. mind a kettőnél. de nem 1-2 nap alatt. egyiknek a ravasz nyikorgott másiknál az analóg kar ha jól emlékszem. különösebben engem nem zavart, eszembe se jutott hogy visszaküldjem. igaz a vezetékesen teljes gombsort és karokat cseréltem, de nem a nyikorgás miatt, hanem hogy jobban nézzen ki :) meg lehet, hogy azután is nyikorgott még egy darabig, én már meg nem mondom..

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3657) kazuma921 válasza zsiz (#3656) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Nem az én videóm, de pontosan ilyen nálam is (bár a trigger nálam még nem nyikorog):
https://www.youtube.com/watch?v=C3coV_tnnrk

Engem sem feltétlenül a hangja zavar, csak az hogy szabadidőmben reggelente/este játszom, és mögöttem fél méterre alszanak. :D

A későbbiekben leírom hogy van e változás!

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#3658) zsiz válasza kazuma921 (#3657) üzenetére


zsiz
őstag

ilyen volt az enyém is. de már nem csinálja régóta.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3659) hamizoli válasza Balu15 (#3648) üzenetére


hamizoli
tag

péntek délután rendeltem, hétfőn feladták és másnapra itt volt (180km-re)

régi név:hammer1

(#3660) kasa85


kasa85
őstag

Skacok.
Jól tudom van Xbox One vezetékes Kontroller.
Honnan lehet rendelni,és olcsón kéne.
Mit javít,és mit tud többet mint a 360 at,mert az van.
Érdemes le cserélni.
Meg a rezgés milyen folyamatos,mert a 360 alatt sokszor gyenge a rezgés,és ritka.
Tudom vegyek egy vibrátort :DDD
Félre a viccet a Kontrollerre vadászok,és érdekel mit tud többet. :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3661) Sordoran válasza kasa85 (#3660) üzenetére


Sordoran
addikt

Sajna nekem nincs összehasonlítási alapom (nem nyúztam X360-ast, csak XOne kontrollert), de nagyon jó, minőségi darab. Árban viszont szerintem sokkal többet kérnek érte, mint amennyivel jobb lehet az X360-tól. Nekem 50%-os áron megérte, de teljes árat nem adnék érte. Nincs vezetékes belőle, csak vezeték nélküli, viszont szinte bármilyen microUSB kábellel összeköthető a géppel (biztos van otthon elfekvő, már nem használt telefon töltő/adat kábel, azzal használom én is).
Ha nincs gond mostani X360-as kontrollereddel (ha jól értem olyanod van), nem hinném, hogy megérné lecserélni, de próbálj kölcsön kérni egyet ismerőstől, vagy kipróbálni szaküzletben. Puding próbája az evés.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3662) kasa85 válasza Sordoran (#3661) üzenetére


kasa85
őstag

Köszi :) :R
Ki próbálom majd,mert lehet nem érdemes 16 ezerért láttam.
Nem tudom miért ennyi biztos még új.
Állítólag lövésnél rezeg a 360 nagyon ritkán.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3663) Tangerine válasza kazuma921 (#3655) üzenetére


Tangerine
senior tag

Ha belefújsz, kap egy kis nedvességet "kenést" a kifújt levegőből. Aztán kiszárad megint. (szerintem)
Lehet egy csepp szilikont fújnék bele.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#3664) Balu15 válasza kasa85 (#3662) üzenetére


Balu15
csendes tag

Szia!

Én most adtam el az xbox one joyomat,bár jó áron jutottam viszonylag hozzá(12k)...

Ma vettem helyette egy vezetékes x360ast! Semmi probléma nincs a one-ossal nekem az nem nagyon tetszett h fifat nagyon szeretem és az lb/rb gomb nagyon nem áll kézre(nekem),szélesen kell fogni h le tudd nyomni rendesen! egyébként minőségben és a gombok is kissé kifinomultabbak sztem az x360asnál!

(illetve annyi h project carsba nekem folymatosan rezgett az a joy megállás nélkül,de az csak vmi szoftveres hiba lehetett a játék miatt)

(#3665) kasa85 válasza Balu15 (#3664) üzenetére


kasa85
őstag

Folyamatos rezgés nekem is van.
Néha befagy a Game ki lépet,és rezeg :D
Akkor érdemes a sima 360.
Gondolom mindennel kompatibilis a régi játékokkal.....
Köszi előre is :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3666) kazuma921 válasza kasa85 (#3665) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Alapjáraton az Xbox 360 kontroller nem kompatibilis a directinput-ot kezelő régebbi játékokkal, de megoldható. Valamit kell vele babrálni. Én még nem próbáltam ki, de akarok később Bloodrayne-zni, és ha már van egy X360-as kontrollerem, akkor azt szeretném használni. :DD Ha nem sikerül, marad az utángyártott, arra a célra tökéletesen megfelel.

Tangerine:
Elképzelhető, mivel ha sűrített levegővel fújok bele, akkor ugyanúgy nyikorog. Bár ha papírra fújok ugyanazzal a módszerrel, egy minimálisan sem lesz nedves...
Még mindig nyikorog a gépezet, de egyre kevésbé zavar. Lekopogom, de nem hangosodott, és már egy FPS-t is kivittem vele, egyszerűen nem zavaró a dolog. Ha erős, körkörös analóg mozdulatokat végzek vele Norbi Update módjára, akkor nyikorog, de ez a gyakorlatban csak ritkán jön elő. Nagyon ügyes masina, először azt hittem van egy durva 20%-os Deadzone-a, de a Doom 3 BFG Edition kiegészítőjében nagyon pontos volt a célzás, élvezet volt darálni vele. Folyamatosan használtam az ominózus analógot, és 4 óra leforgása alatt max 5x ha észrevettem hogy cincog.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#3667) wednesday


wednesday
őstag

Sziasztok.

Másfél év után tönkrement a vezetékes Xbox360 gamepadom, persze 1 év garancia van rá. :W

Eddig teljesen gondtalanul használtam, jó befektetésnek tartottam. Valami kontakthiba (legalábbis gyanítom) léphetett fel. 1-2 hete néha elszállt az érzékelés, de azonnal vissza is jött. A PC USB hosszabbító kábelre gyanakodtam, de aztán haverom Xboxán is produkálta a dolgot. Aztán egyszer csak se kép se hang, nincs jel és elnémult az irányító.

Szállítani szállítottam feltekerve, de értelemszerűen lazára volt engedve, semmiféle külső megtörést nem látok (bár a bitang vastag szigetelő alatt mi van azt nem tudom :U). Nem érzem azt, hogy én okoztam volna benne szakadást (ha ez a baja). Mivel a gari lejárt szép óvatosan szétszedtem, csak egy szemrevételezésre és szép óvatosan össze is raktam. Semmi szakadást nem látok belül (ez önmagában nem sok).

Valamit tehetek, vagy ez most elszállt? :F

Azt hittem ez legalább annyi ideig kiszolgál, mint a 6,5 éven át használt Logitech Dual Action a cérna vékony vezetékével. Meg, hogy az 2 tucatszor landolt padlón. Erre meg itt vigyáztam, mint a hímes tojásra. Semmi erősebb behatás nem érte. :(

(#3668) zsiz


zsiz
őstag

ilyet honnan érdemes rendelni, ahonnan nem valami gagyit kapok, ami esetleg még rosszabb lesz mint a mostani? illetve mennyire nehéz a cseréje? csak kiforrasztom, beforrasztom, nem?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3669) kasa85 válasza kazuma921 (#3666) üzenetére


kasa85
őstag

Értem.
Jól tudom olyan mint a régi Kontroller ami ezt ami van nem támogatja.
Tudásban ugyan az mint a sima Xbox 360 és az One.
Az One markánsabb fogású próbáltam.
Csak az a lényeg a régebbi Kontrollert támogató játékok menjenek vele mint a The Witcher 2 pl.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3670) kasa85 válasza wednesday (#3667) üzenetére


kasa85
őstag

Inkább szerez be másikat kábel lesz a gond.
Olyan mint a füles meg törik.
Érdemes a dugónál,vagy a Kontroller vezetékes kimenetén hajlítgatni.
Ott ki derül a hézag.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3671) Kaci84


Kaci84
őstag

Sziasztok!

Gamepadot szeretnék vásárolni, lehetőleg vezeték nélkülit.
Elvárások fontossági sorrendben
1. Kompatibilitás
2. Vezeték nélküliség
3. Minőség, pontosság
4. Ár

Olvastam, hogy Xbox 360 kontroller elég jó mindenre, de nekem nem tettszik :-( Persze ha ez a legjobban kompatibilis a játékokkal, akkor tiszta sor, hogy ez lesz. Viszont nem sok írást találtam arról, hogy más gamepad is tudja-e ugyanazt a kompatibilitást.
Továbbá sokszor láttam azt a tanácsot, hogy eredeti Xbox kontrolert ajánlanak. A kérdés, hogy honna tudom, hogy eredeti-e a kiszemelt? Windows logo legyen rajta vagy ilyesmi?
Van két kiszemeltem, erre mit szóltok?

Xbox 360

Logitech

Ez utóbbi baromira tettszik :-)

(#3672) Kaci84


Kaci84
őstag

Sziasztok!

Mégeggy kérdés. A Pc-re valo 360 kontroller az ugyanaz mint az xbox-hoz való vagy teljesen màs?

(#3673) zsiz válasza Kaci84 (#3672) üzenetére


zsiz
őstag

ugyanaz. azzal a különbséggel, hogy a PC-s a csomagban tartalmaz egy usb receivert, ami szükséges ahhoz hogy gépen tudd használni. xboxhoz ez ugye nem kell mert bele van építve. a PC-set tudod géphez és x360hoz is használni, a simát amihez nem adnak receivert csak xboxhoz tudod. de a receiver külön is megvehető hozzá, csak úgy többe jön ki valamivel. egyébként amiket kinéztél mind a kettő jó választás. ha gyanúsan olcsó, akkor biztos nem eredeti. jellemzően kínai webshopoktól és eladóktól jön utánzat. itthon boltból, főleg konzolboltból nem hiszem, hogy ne eredetit kapnál. eredetinél a guide gomb az xbox logót formálja, nekem a vezeték nélkülibe bele van írva hogy xbox360 (az LB RB gombok között), plusz van rajta hologramos microsoft matrica.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3674) wednesday válasza kasa85 (#3670) üzenetére


wednesday
őstag

Akkor valami sufni barkáccsal még szeretnék próbálkozni..nem tom van -e értelme. Felvágni a szigetelést és ránézni. A kontroller kimenet töve gyanús egyébként. Mikor először láttam a 360-as vezetékét, mindenre gondoltam, de arra nem, hogy viszonylag kímélve ez megtörhet egyáltalán. Nem hajtottam egyáltalán szét, alig van kopás rajta, nem volt ez napi használatban.

Egy kábelszakadás miatt komplett irányító csere, súlyos ezresekért. :(

(#3675) Kaci84 válasza zsiz (#3673) üzenetére


Kaci84
őstag

Köszi! Hallottam olyant, hogy a 360 kontrollert minden játék azonnal felismeri, de a többihez esetenként külön emulátor kell. És itt nem csak az autós játékokra gondolok amik támogatják a gamepadot. Hanem mondjuk Assasin Creed, Witcher 3, Dyling Light meg hasonlók.

(#3676) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

Segitsetek lécci !
Van egy ilyenem : Logitech Cordless Rumblepad 2
[link]

régen xp nél még müködött, mostanság win7 el pedig csak villog a vevő zöld ledje, meg a gamepad on is a piros,,,, de nem csinál semmit !
Driver fennvan, igaz 32bites-t találtam csak.. oprendszer meg win7 64-es....

valami beállitás-driver lehet vagy mehet a kukába ..?
:R :R :R

(#3677) kasa85 válasza zsiz (#3673) üzenetére


kasa85
őstag

Lehet be nevezek rá.
Alap vezetékes Kontrollerem van.USb be,és mehet a Win 10.
Windows 7 is fel ismeri. :)
A fogására,és rezgésére akarok rá menni.
Szeretem mikor robban egy gránát,és bazi nagy rezgést reprodukál.
Nekem is eredetim van.
Viszont vettem Drága gumírozottat!
BF 3 volt rajta.
Nagyon drága volt.A gumírozás fél év alatt le szakadt 20 ezer a kukába ment.
Vettem egy alap vezetékeset eredeti Xbox 360 kontrollert lehet le nyugdíjazom,és veszek One Kontrollert.
Csak kíváncsi voltam rezgésre,és fogásra milyen.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3678) kasa85 válasza wednesday (#3674) üzenetére


kasa85
őstag

Oksa azért majd vigyázz vele nem tudom milyen kábelek mennek benne.
Van valami kábel amit véd valami szigetelés nem engedi a kontaktot.
A gond az pont ez miatt kell ki dobálnom a füleseket,mert olyan kábelből van.
Színes fém,és valami külső alufóliás réteg van.
Csak óvatosan ! :)

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3679) Kaci84


Kaci84
őstag

Na, megvettem az XBOX 360 wireless controller for windows cuccot. Feltelepítettem, elem bele, villog középen az Xbox jel.
Be van dugva és világyt az USB recevier.
Ennyi. Nem reagál semmire. Eszközkezelő telepítettnek ismeri.
Régebben telepített BF4 és GTA V alatt semmi reakció. Újonnan telepített Tomb Raider, semmi reakció.
Nekem mindenki úgy mesélte, hogy bedugom aztán már megy is még telepíteni se kell. AYhhoz képest... :O

Van valami ötletetek, mert felb...om magam azt veszek egy PS4-et mindjárt.

[ Szerkesztve ]

(#3680) Sordoran válasza Kaci84 (#3679) üzenetére


Sordoran
addikt

Drivert azért nézd meg, lehet felismeri, de nincs telepítve. Nekem is azt írták, hogy bedugom Xbox One kontrollert és win7 már alapból felismeri, de nem, külön le kellett szednem hozzá drivert.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3681) zsiz válasza Kaci84 (#3679) üzenetére


zsiz
őstag

igen, a drivert le kell tölteni a microsoft-tól, feltelepíteni. majd bedugni a receivert és össze kell hangolni a kontrollerrel. van egy gomb a vevőn meg a kontrolleren is erre. nekem egyébként senki nem mondta mikor én vettem, hogy nem kell driver. azt mondták azzal kedjem

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3682) duti No1


duti No1
tag

Sziasztok kaptársak! :)
A gondom a következő lenne, vásároltam egy Logitech F710 gamepadot.
Eddig nem is volt gond vele, példásan működött :R xp :R alatt, de pár napja átértem a fekete oldalra,
és telepítettem a win7 et. :((( Hiába telepítem a saját driverét, vagy a logitech oldaláról letöltött win7 32 bites verziót, a probléma mindig ugyan az:"Logitech Profiler was unable to detect any game controllers.
Please ensure the device is connected.If your controller reguires a power supply, please verify it is plugged in and the led on the controller is lit. Once the connection are verified,click retry Clicking cancel will close the Profiler.

Kérdésem a következő lenne, hogy orvosolható iszonyatos gigantikus sebességgel a probléma? :U
Mégsem kompatibilis a win7 tel az említett gamepad? :U
Segítségeteket előre is köszönöm :R :R :R ..

****************AGP FOREVER****************

(#3683) duti No1


duti No1
tag

Megint gondom volt vele, de az itt leírtak alapján megint sikerült életet lehelnem belé :R :R :R ..

****************AGP FOREVER****************

(#3684) duti No1


duti No1
tag

Megint gondom volt vele, de az itt leírtak alapján sikerült megint életet lehelnem belé :)) Big köszönetem :R :R :R ..

[ Szerkesztve ]

****************AGP FOREVER****************

(#3685) T54B4


T54B4
csendes tag

Sziasztok!

XP alá szeretnék 2 darab ilyen kontrollert venni:
[link]
NnnesterJ programmal régi NES (nindendo) játékokat akarok tolni. Jelenleg kiosztom a billentyűzetre a két fél gombjait és kész is, de jó lenne gamepadon játszani.
Kérdésem az lenne, hogy felismeri mindkettőt a gép? Külön lehet választani, hogy milyen billentyűt rendelek hozzá?
Köszönöm a választ előre is!

"Nem tudom, hogy mit mivan, pedig dehogy"

(#3686) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Aloha! Win7-nél és win8.1-nél használtam ps4 joyt pc-n, bluetooth adapterrel (2t is). Tegnap feldobtam a 10-et és nem hajlandó még vezetékkel sem felirmerni, hogy egy joy-ról van szó. Maga a bluetooth kapcsolat behozható, de az eszköz telepítésénél nem hozza be a szokásos xbox-os gampad drivert. Más nem probálkozott 10 alatt a ps4 joyokkal?
Amúgy maximálisan meg vagyok velük elégedve, csak ajánlani tudom (pláne, ha ez is megoldódik).

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#3687) kazuma921 válasza T54B4 (#3685) üzenetére


kazuma921
aktív tag

A NES Emulátor Directinputon keresztül működik, szóval ha a gamepad-od tudja azt (a drágábbik, az olcsó biztos menni fog vele), akkor alapjáraton beállítható és működőképes lesz. Ha nem ismeri a d.inputot, akkor még egy külön programmal babrálnod kell.

Egyébként jelentem, majdnem két hét alatt enyhült az újonnan vett Xbox 360 kontroller analóg kar nyikorgása! Van hogy nem is csinálja már, csak néha hallom halkan hogy nyikkant egyet, de az meg már végképp nem érdekel. Olykor rájön az 5 perc, de aztán abbamarad. Koppkoppkopp. :DD

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#3688) drmazsi válasza Zsmester89 (#3686) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Win 10 alatt még lehet nem oldották a driver problémát.

Én 8.1 alatt használom az enyémet ahogy Te is így tettél mielőtt frissítettél.
Vissza lehet térni 8.1-re 10-ről ha gondolod.

Don't hate the player, hate the game ...

(#3689) Zsmester89 válasza drmazsi (#3688) üzenetére


Zsmester89
őstag

:) Ritkán de haverokkal megy a Mortal X meg most asszonykával kipróbálnám a Trine 3-at, mert ha jól tudom van coop sztori benne....talán a kettővel úgy toltuk :) és joyal csak kényelmesebb a kanapéról.

Amúgy köszönöm az infót...látom benne vagy a témában, majd írnál ide, ha látsz hírt ezzel kapcsolatban (driver) ?
Köszi

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#3690) ka64


ka64
tag

Sziasztok!
Fiamnak (10 éves) szeretnék gamepad-et venni Win10-es PC-hez. A gyerek most elsősorban a world of tanks-et nyúzza, tehát olyan kell, ami azzal kompatibilis.
Nem értek a témához, ezért kérem a tanácsotokat. Milyent érdemes venni? A keret max 15000 Ft.
Köszönöm:
ka64

(#3691) cyberkind


cyberkind
félisten

Sziasztok!

Visszakaptam garis cserében egy bontatlan Xbox 360-as kontrollert, a kérdésem az lenne hogy kibontsam és kipróbáljam hogy jó, vagy ne? Az előző amit cseréltek már bontatlanul szar volt, ezért kérdem.
Remélem jó helyen kérdem. :F

Paranormal Cocktivity

(#3692) Kaci84 válasza ka64 (#3690) üzenetére


Kaci84
őstag

Szia!

Véleményem szerint kizárólag XBox 360 Kontrollert PC-re érdemes venni. Vezetékes 10 körül, vezeték nélküli 15 alatt vásárolható.
A dobozán úgy van, hogy XBOX360 Controller for Windows.
Ez a legkompatibilisabb az összes játékkal, bár nem tudom, hogy a Word of Tankkal mennyire, de ha ez nem akkor gyanítom, hogy a többi mégúgyse.
Mikorra kell és hol laksz, még ez lehet fontos tényező.

(#3693) ka64 válasza Kaci84 (#3692) üzenetére


ka64
tag

Köszönöm a választ. Még egy kérdésem lenne. Vezeték nélkülit érdemes venni? Pontosságban, reakció időben eléri a vezetékes verziót?

ka64

(#3694) Kaci84 válasza ka64 (#3693) üzenetére


Kaci84
őstag

Szia!
Kérlek írd meg, hogy hol laksz és, hogy mennyire sürgős. Lehet tudok neked ajánlani 1-2 héten belül.
Én most vettem vezeték nélkülit semmi gondom vele. Szerintem sokat rontana az élményen ha vezetékes lenne. Bár attól is függ, hogy hol használja az ember én a másik szobában használom a TV-n játszva miközben a PC a dolgozó szobában van, szóval nekem bajos volna a vezetékes :-)

(#3695) ka64 válasza Kaci84 (#3694) üzenetére


ka64
tag

Szia, budapesti vagyok. Jövő hétvégére kell. (Ajándék lesz.)
ka64

(#3696) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Xiaomi gamepaddal van tapasztalata valakinek. Pc hez szeretném használni. Előre is köszi

(#3697) Kaci84 válasza ka64 (#3695) üzenetére


Kaci84
őstag

Szia!

Láttam a World of Tank játék reklámját a TV-ben és épp a kérdésedre gondoltam. Ott a reklám végén mutatnak egy laptopot és ott mellette az pont egy Xbox kontroller. :-)
Akkor csak megy vele...

(#3698) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!

Vásároltam egy Speedlink Cougar Pro játékvezérlőt.

Ez az első így fogalmam sincs hogy kalibráljam be frankón.

Segítenétek köszönöm. :R

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#3699) Yodamest


Yodamest
addikt

Sziasztok,

Jelenleg xbox 360-as kontrollert használok PC-hez, tényleg én is ezt ajánlom mindenkinek, de kíváncsi lennék a Dual Shock 4-et lehet-e ugyanilyen szuperül használni.
Tudom, hogy le kell szedni hozzá a DS4 tool progit és azzal elvileg műkszik, de valaki használ ilyet a gyakorlatban? Miután a gép felismerte mint xbox kontrollert, ugyanúgy működni fog minden játékkal?

Ha vennék hozzá egy bluetooth usb adaptert, akkor PC-n is működne faszán vezeték nélkül? Aki így használja írjon már pár sort, hogy érdemes-e :)

Köszi

(#3700) drmazsi válasza Yodamest (#3699) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Szia!

Én ilyen megoldást használok bluetooth kapcsolattal, és hibátlanul megy.
A progin belül be lehet állítani utána bármit. DS4Windows a program neve, és elég gyakran frissítik is.

Windows 8.1 alatt hibátlan, win10 alatt még nem tudom, de régebben problémák voltak vele

Ha elakadsz írj nyugodtan :K

Don't hate the player, hate the game ...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.