Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#4601) #42706048 válasza robicheck (#4600) üzenetére


#42706048
törölt tag

Szia!

Eléggé lehetnek kompatibilitási problémák. Nekem is volt egy-két ilyen gamepadom (nem ez a típus) nem ismerték fel a játékok. Fifa a jobb kart nem ismerte fel. Ez csak egy példa. De ez csak nálam volt nem tudom kinek mi a tapasztalatai vele más több játékokkal. De ennyi pénzért akkor a Xbox One S kontrollert venném.. Biztos ami biztos. De talán majd más mond mást. :D Bár, ha xbox vezérlőnek ismeri fel egy próbát megér. Köszönöm, ha elolvastad :)

(#4602) #15490560


#15490560
törölt tag

Sziasztok! Létezik olyan megoldás, hogy vezeték nélkül 2 gamepaddel lehessen játszani PC-n? Mit kell venni hozzá? Bluetooth 4.0 adapter van ha az segít valamit. Ha simán megveszek 2db Xbox One S kontrollert?

(#4603) morfondőr válasza #15490560 (#4602) üzenetére


morfondőr
őstag

BT-vel csak egy javasolt. MS support oldaláról: Bluetooth kapcsolaton keresztül 1-nél több kontroller is csatlakoztatható az eszközhöz, de a számítógéptől függően a teljesítmény változó lehet. [link] Viszont ha veszel hozzá gyári vevőt, akkor gond nélkül kezel 8 db kontrollert is egyszerre.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4604) #15490560 válasza morfondőr (#4603) üzenetére


#15490560
törölt tag

Köszi!

(#4605) draco31


draco31
veterán

Hello!
Van egy Manta MM816-es szerkezetem már vagy 6 éve, igazából teszi a dolgát, de sok játékban ugye az xbox kontroller a mérvadó, szóval gondolkozok egy vásárlásán.
Ahogy olvasgatok itt, érdemes az újabb BT-s változatot vennem, és a gyári vevőt hozzá. Van a gépemben M2/wifi csatlakozó, és hozzá van egy Realtech valami újfajta Wifi BT kombó kártya, de ezt nem igazán szeretném használni, mert a laptopomból is kidobtam, eléggé instabil cucc volt.
Szóval inkább a gyári vevőre bíznám.
Lehet tudni honnan úsznám meg legolcsóbban ezt? Akár külföld is játszik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4606) morfondőr válasza draco31 (#4605) üzenetére


morfondőr
őstag

Árukereső

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4607) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok szeretnék egy xbox kontrollerre hajazó gamepadet venni pchez. Melyiket javasolnátok, aliexpressről? Inkább vezeték nélkülit.

(#4608) jaffa 2843 válasza beach head (#4607) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Mentsd meg magad a szenvedéstől és végy egy adapteres xbox one kontrollert. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4609) Gaborska


Gaborska
újonc

Sziasztok!

Xbox one kontroller vásárlás előtt állok PC-hez használnám. Kérdésem az lenne, hogy van-e olyan, aki bluetoothon használja az eszközt és tapasztalt-e valami hátrányt ezzel kapcsolatban? Érdemes-e megvenni hozzá az xbox adaptert vagy tökéletesen működik bluetoothon is?

Köszönöm!

(#4610) Archttila válasza Gaborska (#4609) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem nem volt vele semmi problemam.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4611) jaffa 2843 válasza Gaborska (#4609) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nincs vele gond. A lényeg, hogy ne legyen messze és az a legjobb, ha közvetlen 'rálátása' van a BT eszközre. Ez nyilván minden BT cuccra igaz lehet. Különösen az emberi testet nem szeretik, ha pl az eszközök között ülsz az nem eredményez túl jó kapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4612) Archttila válasza jaffa 2843 (#4611) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Foleg ha kover az asszony :DDD

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4613) mzso


mzso
veterán

Helló! Van egy régi speedlink SL-6535 gamepad-em.
Meg lehet valahogy buherálni valamit, hogy Windows 8 alatt is legyen vibrálás?

Eredeti drivert vagy 10 éve adtak ki hozzá utoljára. Létezik valami univerzális driver ami esetleg ismeri?

(#4614) jaffa 2843 válasza mzso (#4613) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ez nem működik?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4615) mzso válasza jaffa 2843 (#4614) üzenetére


mzso
veterán

Nem úgy néz ki. Csak ugyanaz a Windowsos játékvezérlő beállítás érhető el. Más nincs, és rázás sem.

(#4616) height


height
aktív tag

Sziasztok!

ETS2-höz milyen gamepad a megfelelő ?

Pc-hez használnám.

Köszönöm, ha válaszoltok!! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#4617) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Sracok ma megerkezett vegre az Xbox Elite controllerem. Teljesen kesz vagyok! :D eszemeletlen mennyire minosegi ez cucc, egyszeruen elmeny kezbevenni ezt a csodat!
Nyilvan tul van arazva (szerintem nem is kicsit) de ugy voltam vele h csak egyszer kell megvenni raadasul most sikerult 2 ev garival beszerezni...

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4618) jaffa 2843 válasza Archttila (#4617) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Mennyire konfigurálható PC-n? Vagy jobban járnék egy Razer felső kategóriás kontrollerrel?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4619) Archttila válasza jaffa 2843 (#4618) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

En ugy latom, h az app-javal a vegtelensegig testre lehet szabni a controllert.
Amit kicsit banok az az, h ennyi penzert nem fert bele a vevoegyseg az arba de hat ez van, maga controller egy alom.
Este kicsit nyuzom, most sajnos nincs idom jatszani...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4620) jaffa 2843 válasza Archttila (#4619) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Úgy értem, hogy pl. billentyűkombót vagy billentyűt nem lehet bindelni rá, azt szerintem csak a 3rd party szoftverek tudják. :F

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4621) Archttila válasza jaffa 2843 (#4620) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Azt sajnos nem tud a beepitett app... Viszont amin nagyon meglepodtem tegnap az az, hogy egy ropke firmware updatenek 4x futott neki ez a buta applikacio, DE ennek ellenere nem teglasitotta az eszkozt. Ilyet meg az eletebe nem lattam, :) hogy egy firmware updatet megszakitasz tobbszor is es minden OK lesz a vegen... :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4622) morfondőr


morfondőr
őstag

Xbox One controller nagyon jó áron: [link]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4623) Archttila válasza morfondőr (#4622) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Az Alzanal a feher szinu rendszeresen 12.500 forintert viheto.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4624) adam733


adam733
csendes újonc

üdv! kontrollerem szeretném rákötni a telómra (honor 9 ) otg-vel van egy rossz usb-s meg egy trust gxt545 működik is vele mind2 de csak a az 1-ik joystick, gombokat nem érzékeli pl: minecraftba csak menni tudok semmi mást nem tudok csinalni! valami ötlet?

(#4625) hightower


hightower
tag

Sziasztok

Kis segítség kellene, még a régi szép időkből van egy Rubblepad2-m, a lányom a starstable lovas játékát valamiért nem viszi, hiába konfigurálom a (win10) a billentyűzet irányító gombjait a controlleren, csináltam profilt, a Logitech irányítópultból indítom a játékot, de csak az egér kurzort viszi, mivel ez online szerverhez csatlakozva fut azért nem működik? Van valakinek ötlete? Köszönöm.

(#4626) Sinesol


Sinesol
veterán

Hello!

Kontrollert szeretnék venni PC-hez, elsősorban Xbox és PS4 kontrollerben gondolkodom, főleg a PS4/Japán játékok érdekelnének, szóval érdemesebb lenne PS4 kontrollert venni inkább? Gondolom alapból ami játék PS4-re jött ki, az arra kontrollerre van főleg optimalizalva. Na meg Xbox játékok nagy része amugy is jön PC-re, szal van rendes bill támogatás, amin rosszabb az is mindegy, mivel nem nagy durranások vannak azon a platformon.

Ha van más alternativ, azt is szívesen meghallgatom, nem ragaszkodom a fentiekhez, de főleg csak ezek jutottak eszembe, azért ezeket emlitettem.

[ Szerkesztve ]

(#4627) morfondőr válasza Sinesol (#4626) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát szvsz nem jó a logikád! Mivel PC=Windows=Microsoft=Xbox, ezért a PC-s játékok alapvetően xbox kontrollert támogatnak. Az xbox kontrollerhez nem kell semmi szoftver, vagy állítgatás, alapból megy mindennel. Steam-en van PS4 kontroller támogatás is, de vannak rá panaszok (saját tapasztalatom nincs). Ami játék meg PS4-re jön ki (exkluzív), az nem is érhető el PC-n, szóval semmilyen kontrollerrel nem lehet játszani vele. Még annyit hozzá teszek, hogy minden játék az xbox gombokat írja ki, hogy mit mivel csinálsz.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4628) Sinesol válasza morfondőr (#4627) üzenetére


Sinesol
veterán

Mármint arra gondoltam, hogy eredetileg PS4 volt a fókusz és azt vették figyelembe, hogy minél intuitivabb, kényelmesebb legyen a kezelés, és olyan a gombkiosztás, hogy PS4 kontrollerrel a legkényelmesebb.
Pl Xbox-nál máshol van a Dpad, más az analóg irányítók elhelyezkedése, stb.

Amugy steamet én is lattam, de azt olvastam máshol sincs gond, egy progit telepit az ember és megy mindennel a Dualshock is.

(#4629) morfondőr válasza Sinesol (#4628) üzenetére


morfondőr
őstag

Mindkét kontrolleren ugyanannyi "gomb" van, hogy kinek melyik kényelmesebb, az egyéni preferencia. De működésben ugyanazt tudja mindkettő. A dualsock touchpadje szerintem nem működik pc-n.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4630) jaffa 2843 válasza Sinesol (#4628) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Xbox One (S) kontrollert vegyél PC adapterrel. Ennél nem kapsz jobb minőséget. DS4 nem az igazi PC-n.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4631) Sinesol


Sinesol
veterán

Azt hiszem akkor az XBox kontrollere lesz a befutó, Kösz a segitseget mindenkinek. :R

(#4632) MaTpr0F


MaTpr0F
senior tag

Üdv! 10e Ft-os kategoriában van valami xinputos (vagy esetleg váltható inputos) plug&play gamepad ami ajánlható? Alapjában véve egér+bill kombinációval tolom, ez inkább kalandjátékokhoz lenne használva kb. évi 3-4 jatékhoz.
Xbox One kontroller nekem irreális befektetés lenne ennyi használathoz.

Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#4633) villamos válasza MaTpr0F (#4632) üzenetére


villamos
őstag

Az az igazság, hogy egyszerűen nem érdemes utángyártott vackokkal szenvedni, most 14e körül lehet találni Xbox One kontrollert...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#4634) Archttila válasza villamos (#4633) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

12.500-ért is szokott lenni fehér színben az Alzánál.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4635) MaTpr0F válasza Archttila (#4634) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Most is van, csak az adapter +7,5e, a vezetékes meg megint csak 17-18e.

(#4636) Archttila válasza MaTpr0F (#4635) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Az S-hez nem kell adapter, van benne BT!

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4637) Rebbel


Rebbel
csendes tag

Sziasztok,
egy Xbox 360 Wireless Controller (NSF-00002) működhet egy ASUS BT400 bluetooth adapterrel Win10-en? Még sosem próbálkoztam ilyen controlleres dolgokkal, de több Assassin's Creed cím is birtokomba került az ingyenessé tételek során és szívesen kipróbálnám a dolgot, esetleg elindulnék ilyen irányban.

(#4638) Viktor77 válasza MaTpr0F (#4632) üzenetére


Viktor77
titán

Logitech F310.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4639) morfondőr válasza Rebbel (#4637) üzenetére


morfondőr
őstag

Xbox 360-nál nem volt még BT, sőt az első generációs One kontrollereknél sem, csak a One S-nél. Szóval 100%, hogy nem megy BT-vel, csak a gyári xbox 360 vevővel!

MaTpr0F: Xbox One kontrollernél a vezetékes annyit jelent, hogy bele dugsz egy bármilyen usb-micro usb kábelt. Ezt nem kell külön megvenni!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4640) MaTpr0F válasza morfondőr (#4639) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Köszönöm infót, mindkettőtöknek.

Rendeltem egy BT-os Phantom Black-et.

(#4641) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Hello

X One (2. gen) gamepadoknak mennyire masszívak a vibra motorjaik? Jól érzem, hogy 4 darab van benne?! Anno a RumblePad 2-nek hamar gallyra mentek a vibra motorok, viszont az X Oneba nem szívesen lőném ki, Forza alatt eszméletlen jó érzés / feeling ahogy fék / gázra még a két triggert is külön tudja a pad rázni.

Média cuccokat: Filmlejátszás zene stb funkciókat tudok a gamepadhoz rendelni?

mod.: A stereo jack a gamepadon mit támogat? Három lábas kombinált füles + mikrofon kombóval működik esetleg? Ha igen melyik kiosztás használható vele, CTIA vagy OMTP?

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4642) morfondőr válasza Micsurin (#4641) üzenetére


morfondőr
őstag

Igen, külön van jobb és bal oldalon motor és a két triggerben is! Nekem is tetszik ez a funkció és kellemes meglepetés volt, hogy a Shadow of the tomb raider-ben is rezgett a ravasz, mert eddig kizárólag UWP játéknál volt ilyen. Én már kb 2 éve nyúzom és semmi baja.
A jack elvileg stereo headsetet támogat, én eddig csak sima fejhallgatóval próbáltam, simán működött wireless kapcsolattal.
Kodi-t alapból tudod vele vezérelni, de a gombokhoz nem hiszem hogy lehet hozzá rendelni dolgokat egyéb lejátszóknál.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4643) XP NINJA


XP NINJA
őstag

One S kontrollerhez milyen bluetooth usb adaptert érdemes venni? elég a legolcsóbb is?

(#4644) Micsurin válasza morfondőr (#4642) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! :R

D-Pad neked is olyan mintha lenne holtjátéka? Mintha egy kicsi rúgós játék lenne minden irányba.

Meg az oldal paneleknek mintha lenne egy fél - egy milliméteres mozgása / lazasága az illesztések mentén. :F

De amúgy patent cucc. :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4645) jaffa 2843 válasza XP NINJA (#4643) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha nem kell mindenképp a BT máshoz is, akkor inkább a PC adaptert javaslom hozzá. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4646) XP NINJA válasza jaffa 2843 (#4645) üzenetére


XP NINJA
őstag

Van itthon egy régi, még nem jack csatlakozós One controller, teljesen hibátlan, csak szeretnék 2db-ot, vezeték nélkül. Akkor egyszerűbb lenne ha vennék a mostani mellé egy akármilyen One controller + adapter kombót, és működne a 2 együtt 1 adapterrel? :F

(#4647) sz.mich


sz.mich
tag

Halihó!

Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy nem lehet-e valahogyan kikapcsolni azt, hogy egy játék ne akarja hozzárendelni magát a kontrollerhez automatikusan... Winfoson belül letiltani, vagy mit bánom én hol. Én antimicrot használok, van itthon 4 különböző gamepad, és azokkal a játékokkal semmi gond nincs, amik nem akarják maguknak beállítani a már csatlakoztatott gamepedeket.
Iszonyat fájdalams, amikor minden össze van lőve, de a játék maga akarja beállítani a maga kiosztását, aztán össze vissza mennek a dolok.
A mostani példa a Grip Combat Racing. Az egyikőnknek billel kéne játszani, mert splitscreenben csak az egyik gamepadot érzékeli (azt mondjuk ennél a játéknál jól), a másiknak viszont a billentyűzettel kéne tolnia. Agyrém. Letiltja a billentyűkhöz hozzárendelt gamepadet a játék. :W

[ Szerkesztve ]

Csak kp., az ár fix.

(#4648) jaffa 2843 válasza XP NINJA (#4646) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Pontosan. :K
Egy adapter 4 kontrollert kezel. BT-on keresztül pedig necces egynél többet rákötni.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4649) XP NINJA válasza jaffa 2843 (#4648) üzenetére


XP NINJA
őstag

Köszönöm szépen :R

(#4650) morfondőr válasza Micsurin (#4644) üzenetére


morfondőr
őstag

Megnéztem a D-pad-et, billeg kicsit, de ezt nem mondanám holtjátéknak. Egyértelműen érezni, hogy mikor kattan. Amúgy a mai játékok 99%-ában a d-pad csak fegyverváltásra, képességek használatára stb. van használva, nem a mozgáshoz.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.