Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83151) freelanced


freelanced
addikt

Köszönöm a válaszokat!

Szívesen meghallgatnám milyen opcióim vannak itthonról de külföld is működhet.

Nincs jelenleg erősítőm hozzá.

Ebben az esetben ha az is kell akkor 30-40 körüli erősítő nélkul is használható opció is érdekel kiváncsiságból aztan megfontolom hogyan legyen.

Nagyon köszönöm a segítséget!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#83152) Caldera válasza f4lcon (#83150) üzenetére


Caldera
aktív tag

Igen, múlt héten ékezett, szerintem jól szól (mély is van benne tisztességgel). Közben néztem az Aliról rendeltem, akkor ott volt jó áron.
Néhány írás róla: [link1] [link2]

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#83153) f4lcon válasza Caldera (#83152) üzenetére


f4lcon
őstag

a linkelt "tesztek" semmit nem írnak a hangjáról, így megköszönném, ha kifejtenéd a "szerintem jól szól" dolgot
mivel hallgatod, mit hallgatsz rajta, basszus, közép magas milyen, tere részletessége mit mutat, mihez hasonlítható, stb.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#83154) Caldera válasza f4lcon (#83153) üzenetére


Caldera
aktív tag

Bocs, de én nem vagyok ilyen hangtér, frekvencia szakértő. Esetleg külföldi fórumokon érdemes utána nézni a véleményeknek és teszteknek.

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#83155) vicze válasza Caldera (#83152) üzenetére


vicze
félisten

Már az "vicces" a likelt oldalakon, hogy Xiaomi terméknek titulálják, mikor egyértelműen nem az, semmilyen Mi logo nincs rajta.
Az hogy a Haylou(aka. Dongguan Liesheng Electronics) az OEM gyártója jó pár Mi terméknek, nem teszi minden terméküket Xiaomi termékké.

@f4lcon: Valamelyik AirDots OEM verziója, mint anno 1More-nál volt, Mi brandelt és nem brandelt azonos belsővel külsővel.

[ Szerkesztve ]

(#83156) kory24 válasza Caldera (#83152) üzenetére


kory24
őstag

Szia.

Engem az érdekelne, hogy film nézésre alkalmas?
Nem csúszik picit se hang?

Mennyire kényelmes?
Jól benne marad fülben? Nem esik ki könnyen?

(#83157) -Solt-


-Solt-
veterán

Üdv Urak,

Létezik olyan BT-s fülhallgató amelyiken van jack, vagy bármilyen olyan egyéb bemenet aminek köszönhetően vezetékkel is lehet használni? A micro usb bemenet gondolom csak töltésre szolgál!?

www.smart-bus.hu

(#83158) H2o-pok válasza Caldera (#83152) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Itt egy részletesebb leirás a Haylou 1 ről.
[link]

Nekem is van, kb. 2 hónapja. Ennyi pénzért szerintem teljesen rendben van a hangja. Kényelmes, és ez eddig a legkisebb a berendeltek közt. Filmnél kicsit késik a hangja. Van Anomibuds capsule pro és egy MPow T6 is, ennél a 2 nél a legkisebb a késés, szinte semmi.
Ma jött meg a Blitzwolf Airaux, ez is zavaróan késik. Viszont a hangja ennek is rendben van. Amit eddig rendeltem egyik sem tud aptx et,és ugye mind 20-30$ os kategória.
Ami még úton van és aptx es, az az Edifier tws1 és Wavefun xplod 3.

Itt egy jó kis leirás ezekről a tws ekről.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#83159) vicze válasza H2o-pok (#83158) üzenetére


vicze
félisten

Összefoglalva QCY QS2 / T2C / T1S = Haylou GT1 = Xiaomi AirDots.
Legalább már tiszta, hogy a QCY csinálja a TWS-eket a Xiaminak.

"Ennyi pénzért szerintem teljesen rendben"
Volt olyan amire azt mondtad, hogy nincs rendben?

[ Szerkesztve ]

(#83160) coves8 válasza SirRasor (#83147) üzenetére


coves8
tag

Szia a SoundMAGIC E80S hoz képest nekem jobban tetszik!Nagyobb tér több szebb mély!Nekem a CCA jobban bejött!Bár én nem a gyári gumiharangokkal használom!

(#83161) hajbel válasza H2o-pok (#83158) üzenetére


hajbel
addikt

Ezek alapján sokkal inkább QCY QS1. Nekem van Airdots és Qcy is és a QCY jobban szól. Mondjuk az egyedüli baj vele, hogy sokkal nagyobb a tokja, így zsebben hordva kényelmetlen lehet az airdotsal szemben.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#83162) H2o-pok válasza hajbel (#83161) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Akkor már inkább a QS2. 2-3$ a difi, és nagyobb a dokkoló akkuja, és a fülesé is. Hangzásban nem változott.
Viszont nekem kevés a hangerő, lehetne 1 picivel több. A haylou gt1 pro is megjelent pár napja, ennél is csak ezek változtak. A haylou viszont nagyon kicsi, a tokja is.

[ Szerkesztve ]

(#83163) coves8


coves8
tag

Sziasztok! Edifier TWS 1: A töltődoboz csúnya zongoralakk, micro usb.A mágnes jól fogja a fülest,a csúszós felület miatt(ez is zongoralakk) ezért kicsit nehéz kivenni!Szinte minden zenével próbáltam,de úgy érzem nem egy basshead füles!Enyhén világos hangú!Elég jó a tér,helyén vannak a hangszerek!Nem nehéz jól ül a fülben, bár kicsit duci!De valahova kellet rakni az aksikat.Gyors párosítás töltőből kivéve gyorsan kapcsolódik!A felület nem túl érzékeny,kevés esély van a félrenyomásra!6 órát folyamatosan ment nálam,de nem nyekergett a töltésért!Telefonálásnál működik a zajszűrés,a másik fél nagyon tisztán hall,és hallatszik!Minimális kültéri zajt közvetít a mikrofon.A zenénél nem működik a zajszűrés!A forgalom behallatszik!Bár ha szól a zene és mellettem beszélnek azt nem hallom.A telón a hangerő 3/4 állasban van(Oneplus6T)Lehet másik fültipp jobb lenne,de ebben a méretben,még nem érkezett meg a Dekoni-tól.A vezérlési funkciók alapszintűek!Nincs hangerőállítás!A jel 2 falon keresztül is jó,nem szakadozik!
Szerintem,ez egy jó vétel ebben a kategóriában,ha nem a populáris zenére keresel valamit!Főleg most kuponnal,akcióban 28,57 EU nekem ezt mutatja a mobil app!

(#83164) chros válasza Cece04 (#83024) üzenetére


chros
őstag

Itt talaltam meg ugyanolyan aron piros Soundmagic E50-et (a C-s verzio is felaron van most, de nem tudom mennyi a posta Magyarhonba): [link]

Nekem bejott, igy betaroztam meg 2-ot belole :)

Rovid (nem szakertoi) velemeny:
ahogy @BigBlackDog irta anno, "Meleg és mélygazdag. Meg V karakter. A magasai számomra nagyon tiszták voltak (persze az árkategóriáján belül), a közepekkel nem volt gondom. A mély tartomány nekem sok volt (talán a Piston 2-nél fogott el hasonló élmény), de pontosak voltak, nem nyomtak el semmit. Felépítése is korrekt, érzésre rendesen egyben van a fémház, ráadásul méretre egész diszkrét. A hangzása, részletessége érezhetően az E30 felett áll szerintem."

kb 80 ora utan, ilyen fulesem meg nem volt: nem kell eq-t hasznalnom trance/dance zenehez az alap haranggokkal sem (a tobbit nem is probaltam). Ehhez persze jol az "agyba" kell tolni, s kellemes melyeket szolgaltat.
Es itt egy oldal sok review-val.

[ Szerkesztve ]

(#83165) Tulku válasza chros (#83164) üzenetére


Tulku
veterán

Ahogy olvastam eléggé mélyorientált vagy, ezért volt ajánlva neked az E50....

(#83166) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Ket versenyző maradt mire rányomok az alin. Az egyik a Ezaudio D4 a masik meg a Rock Zircon.Nem rapp zenét vagy drum n basst hallgatok, hanem gitár zenéket, abból is metált, Slipknotot,Limp Bizkitet, Metallicát, Nofx-etígy sztem kipróbálom a Rock Zircont, ti hogy látjátok?,

(#83167) pulutodurumo válasza fecaga21 (#83166) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Szerintem ne. A D4-nek jobban állnak ezek ezek. Egy Zircont vettem régebben a húgomnak hip-hop zenékre. Arra való inkább.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#83168) f4lcon válasza fecaga21 (#83166) üzenetére


f4lcon
őstag

kipróbálhatod, de ennyi erővel mindkettőt megveheted, nem lesz nagy csalódás egyik se
az EZAudio-t jobban szeretem, pedig van Zirconom is (hasonló zenékre)

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#83169) chros válasza Tulku (#83165) üzenetére


chros
őstag

Igen, koszi Nektek!

(#83170) kemcso válasza fecaga21 (#83166) üzenetére


kemcso
Ármester

Én is inkább a D4-et választanám, a Zircon nagyon erősen mélyorientált...

(#83171) fecaga21 válasza kemcso (#83170) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Rock-hoz nem ajánlott?Nagyon dübögős.

(#83172) s4tch válasza fecaga21 (#83166) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem is van mindkettő, és a többiekhez hasonlóan én is a D4-et választanám gitárzenékhez. A Zirconnak alapvetően lassabb és terjengősebb a mélytartománya, úgyhogy nagyon függ a forrástól, hogyan adja elő magát. Ha telefonnal hajtanád, mindenképp a D4-et válaszd, és csinálj rajta bass modot. (Kis szigszalaggal ragaszd le az illesztéknél lévő nyílást.)

(#83173) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Ezek közül gondolom a metálosat kéne vennem ugye? Vagy miben különböznek egymástól?

(#83174) s4tch válasza fecaga21 (#83173) üzenetére


s4tch
veterán

Innen azt, amelyiknek a színe jobban passzol a bugyidhoz. ;]

(#83175) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Jó rendben akkor ez marad, 1more is elfelejtve, marad a D4.

(#83176) jegenye77


jegenye77
addikt

BT fülest szeretnék vásárolni max 25-ért.
Nem nagyon tudom melyik lenne a megfelelő.
Agybadugós kellene és hátul a nyaknál legyen a kábelelvezetése. Nem sportoláshoz keresek fülest így nem kell semmi klipszes megoldás.
Mikrofon legyen rajta.
Melyik lenne az ajánlott?
Sennheiser cx 6.00 BT [link] -t találtam eddig amit 15-ért meg tudnék venni. Ez esetleg ennyiért jó?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#83177) psanyika válasza s4tch (#83172) üzenetére


psanyika
csendes tag

Pontosan hol kell leragasztani a D4-et.Köszi

(#83178) jegenye77


jegenye77
addikt

Hasonló áron még ezt találtam :
JayBird Freedom
Esetleg ez ajánlott darab?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#83179) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Amúgy ezek a vezeték nélküliek minőségre milyenek? Én inkább a vezetékes fele húzok minőségben.

(#83180) LeadR


LeadR
csendes tag

Végülis nézelődtem a fülesek között, és ugye ez elég nyilvánvaló, hogy külföldi webshopokban sokkal nagyobb a választék nemmellesleg olcsóbb is.
Valaki esetleg tud segíteni abban, hogy ezekről az oldalakról (Gearbest, banggood stb), hogyan, milyen szállítási móddal érdemes rendelni és mennyi a jellemző időtartam amíg megjön?
Garanciális ügyintézés létezik ezeknél, vagy ez kapásból felejtős MO-ról?
Aliexpress még esetleg mennyire jön szóba? Itt gondolom az 1 hónapos szállítás az általános (ennyit nem akarok várni), illetve gondolom garancia itt még annyira sincs mint az előzőeknél.

(#83181) Nigér válasza jegenye77 (#83176) üzenetére


Nigér
őstag

A kereted ötödéért van ilyen.
Nekem megvan ez, stabilan ül a fülben, jó az üzemideje, viszont néha beszaggat ha a forrás és a jobb füles közé belóg a tested.
Amúgy szerintem ennyit megér, én egy ezressel még olcsóbban is vettem egy hete.
Majd hallgasd meg még a többieket is.

[ Szerkesztve ]

(#83182) jegenye77 válasza Nigér (#83181) üzenetére


jegenye77
addikt

Az nem túl jó ha beszaggat.
Én fizetnék egy kicsivel többet egy jobb cuccért csak nem tudom melyik az.
Nagyon max 30 ig elmennék ha annyival jobb is lenne érte.
Nem tudom, hogy ebben a kategóriában van e jelentősége, hogy 80%- ban elektronikus zenét hallgatok.
Lenne esetleg egy nagyon ajánlott darab!?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#83183) kory24 válasza Nigér (#83181) üzenetére


kory24
őstag

Szia.

Filmnézéskor mennyire késik hang?

(#83184) darvinya válasza jegenye77 (#83182) üzenetére


darvinya
titán

Nem a jobb cucc a lényeg, hanem az antenna.
Hiába veszel 10x ennyiért „jobb coccot”, ha antennája ugyanolyan, mert az is befog szaggatni.
Amúgy emberi test egyik legjobb árnyékoló, így emiatt elő fog fordulni bármelyiknél.
Az más kérdés, megoldható lenne akkor erővel sugározni, hogy stabil vétel legyen mindig, csak egészségre és környezetre ártalmas lenne.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#83185) f4lcon válasza psanyika (#83177) üzenetére


f4lcon
őstag

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#83186) darvinya válasza f4lcon (#83185) üzenetére


darvinya
titán

Driverflex nyílást lefedni szokás belülről.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#83187) f4lcon válasza darvinya (#83186) üzenetére


f4lcon
őstag

info: ezen két nyílás van, egy van hátrafelé is a házon, az megmarad driverflex nyílásnak
szétszedni a házat amúgy elég macerás lenne, így a külső megoldás nekem tökéletes ;)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#83188) darvinya válasza f4lcon (#83187) üzenetére


darvinya
titán

Hátsó nem driverflex, mert azt takarja maga driver.
Ez sub basszus.
Driverflex-hez membrán előtt kell nyílásnak lennie, hogy a bedugáskor a levegő távozzon és ne a membránt és dobhártyát nyomja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#83189) kemcso válasza LeadR (#83180) üzenetére


kemcso
Ármester

Van a kérdésedre megfelelő topik: Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás

(#83190) freelanced válasza kemcso (#83149) üzenetére


freelanced
addikt

Szükség van még további infóra?

Illetve erősítő / lejátszó terén melyik az ami már jónak mondható?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#83191) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
Valakinek lenne erről vélemény?
Wavefun XPods 3
Köszi

(#83192) Cece04 válasza chros (#83164) üzenetére


Cece04
tag

Köszi, rendeltem is egyet. :) 32 fontból jön így ki (kb 12e HUF)

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#83193) chros válasza Cece04 (#83192) üzenetére


chros
őstag

Remek, nekem 25-bol darabja :) Hasznald egeszseggel s majd szamolj be rola, hogy be jon-e.

(#83194) @tco@


@tco@
aktív tag

Ex/jelenlegi Sony EX50 tulajok: egy Soundmagic E50 mekkora előrelépés? Egy laptopba dugott Sound BlasterX G1-ről tervezem hajtani.

(#83195) f4lcon válasza darvinya (#83188) üzenetére


f4lcon
őstag

értem. de akkor mi van azokkal, amin nincs a membrán előtt lyuk, de mégsincs driver flex? ott a házon belül van elvezetés?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#83196) Nigér válasza kory24 (#83183) üzenetére


Nigér
őstag

Szia, tecsőn elindítottam egy teljes filmet, kb. 20 percig néztem, nem vettem észre hangcsúszást.

[ Szerkesztve ]

(#83197) -NoVa- válasza Nigér (#83196) üzenetére


-NoVa-
őstag

Video könnyebb téma, a telefonom pl simán leméri a BT eszköz késleltetését, és késlelteti a képet, amíg kell. Youtube, Kodi, minden is. Játéknál viszont nincs ilyen, ott 3 tizedmásodperc körüli késés van minden BT cuccnál.

(#83198) LeadR válasza -NoVa- (#83197) üzenetére


LeadR
csendes tag

:Y
Ez hogy? Ilyenről még nem hallottam :D Ezért ódzkodok jó pár fülestől amit eddig néztem, a késés...

[ Szerkesztve ]

(#83199) Nigér válasza -NoVa- (#83197) üzenetére


Nigér
őstag

Ja igen azt nem írtam, teló volt a bt forrás.
(Filmnézés volt a kérdés, játékkal nem tudom hogy működik együtt.)

[ Szerkesztve ]

(#83200) darvinya válasza f4lcon (#83195) üzenetére


darvinya
titán

Ott van driverflex, csak a driver rögzítő illesztés gyorsabban ereszti driver mögé légtömeget és ezt beleszámolták a hangzásba, hogy kis mértékben membránt nyomja.
Úgy képzeld el mint fejhallgató driver körül lévő lyukak lefedve, csak itt kisméretben ezt másként kell kiviteleni, szivacsos ragasztóval.
Ha nem ilyennel ragasztják és tökéletesen zárják, akkor marad driverflex, míg fülbe nem távozik, vagy membrán be nem ég.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.