Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35337) alpihun válasza raven12 (#35335) üzenetére


alpihun
senior tag

Sziasztok!
Kinéztem magamnak egy soundmagic E30-t. Jónak tűnik, viszont aggodalmaim vannak a fül mögötti elvezetéssel. Soha nem használtam ilyen fülest, de kényelmetlennek tűnik és szerintem izzasztja is a fület. Nincs lehetőségem üzletben kipróbálni hasonlót, a nem erre tervezett nokia tartozék-fülesemmel szerzett tapasztalatokat meg nem részletezném.

Szóval fül mögött vezetve a kábel (a tartozék pántokkal vagy nélkülük) fogja zavarni/izzasztani/csiklintani/bezgerálni/... az érintett részt?

Alternatíva azonos árért A brainwavz M1 lehetne, viszont képeken elég 'gagyinak' látszik.
Ahogy nézem, másban hasonló. Ez sem basszus túlsúlyos.

Szóval külső (nem lényegtelen de kb. minden más fontosabb nála) VS. feltételezett kényelmetlenség.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.