Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33551) ggeleven válasza SmitYkeH (#33549) üzenetére


ggeleven
őstag

Bocs, a dupláért!

Ezért lepődtem meg, hogy milyen olcsó e-bay-en:
Gyártói webshopban 50$! Ehhez képest a saját e-bay-ükön meg a 19$... Szép találat! :K

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33552) SmitYkeH


SmitYkeH
csendes tag

Veszek fejest, fülest inkáb csak sporthoz veszek meg ha olyan helyre megyek ahol jobb lenne egy füles ..
Hát Head-fi-n jót írtak róla :), szval remélem jó lesz :), de persze utána nézek ki mit tapasztal róla :)

(#33553) Alg válasza ggeleven (#33551) üzenetére


Alg
veterán

Ez azért van mert ez még a régi kifutó S6, nem az új S6P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#33554) ggeleven válasza Alg (#33553) üzenetére


ggeleven
őstag

Hoppá, milyen igazad van! :B

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33555) Angelus(hun) válasza ggeleven (#33544) üzenetére


Angelus(hun)
tag

Köszönöm a válaszod.Teljesen középhangást keresek. Volt már fülesem ami mélykiemelős volt és sajnos azon kívül elnyomott minden más hangot. Annak értelmét nem látom egy nem tuccer számnál. SoundMAGIC PL30-al szemezgettem én is ebay-en tokkal-vonóval 8k-ból meglenne. Brainwavz termékek érdekes nem túl erősek bay-en, vagy csak én lámáztam el. :D

Xbox: tobozhun Ps: TobozHUN Nintendo: Toboz

(#33556) ggeleven válasza Angelus(hun) (#33555) üzenetére


ggeleven
őstag

Csak azért nem erősek, mert van egy remek saját webshopjuk (mp4nation)! :)
Ha kiegyensúlyozott hangzást keresel, akkor vess egy pillantást a Bw M5re! Most 27,5$-ért ajándék! Ebben már a szállítási ktg is benne van! Nekem van ilyen és tetszik,valamint minőségre is jobbnak tűnik, mint A PL30 műanyagja...Persze nem lebeszélni akarlak róla, csak alternatívát kínálok! :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33557) #73499136


#73499136
törölt tag

Üdv mindenkinek!
Ismeri valaki a Motörheadphones Overkill fülest? Állítólag a közép és magas rendben van a mély ami kevés lehet, valakinek véleménye erről?
Olyan fülest keresek ami mindenképpen mikrofonos (telefon miatt) kellően van mélye(is)és strapabíró, ár 10ezerig .

Kösz a válaszokat :K

(#33558) ggeleven válasza #73499136 (#33557) üzenetére


ggeleven
őstag

Inkább a beváltak közül válogatunk, szóval meglepődnék, ha valaki ismerné!

Itt összeszedtem párat az olcsóbbak közül, aminek van mikrofonos verziója is:
(#30478) ggeleven
A Brainwavz Beta-t viszont ne nézd, mert azóta írtak róla pár negatív dolgot! A többit viszont bátran ajánlom!

Milyen telefonnal használnád? Csak mert ezek a fülesek már nem a szabványos kiosztást használják, hanem az Apple által bevezetett (két kiosztást felcseréltek) és azóta sokak által átvettet.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33559) hobbyone válasza #73499136 (#33557) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Motörheadphones vs. Marley Midnight Rasta :C

Stapabíró + mic-es Philips füles. A neten még lehet kapni.

Van még ilyen is, ez itthon 11.

A legújabb mic-es termékük 6,5.

Van kifejezetten basshead JVC 8-ért.

[ Szerkesztve ]

(#33560) #73499136 válasza ggeleven (#33558) üzenetére


#73499136
törölt tag

Kösz a válaszokat

Huawei Ascend P6 a telefon

(#33561) ggeleven válasza hobbyone (#33559) üzenetére


ggeleven
őstag

De jó lenne egyszer ezeket meghallgatni, hogy tudjuk milyenek! :)

Ljizsef
Sztem simán jók lesznek, nem találok ellentétes infót sehol a neten! :N

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33562) Füli 83


Füli 83
csendes tag

sziasztok!

fülhallgatót szeretnék venni kb 40000ft lenne rá a keret ezeket néztem ki magamnak:AKG K391
Sennheiser CX 985 Bose MIE2i melyiket vegyem? sony nwz-e 474 mp3-hoz kellene.

(#33563) Darkcranio


Darkcranio
csendes tag

Hali,
Fülhallgatót szeretnék olyan 10-15 ezres kategóriában.
Tartós legyen, gondolok itt halkulásra, vagy éppen dróttörésre és persze jól szóljon amennyire csak lehet ennyiért.
Amit hallgatnék vele: RNB, Pop/rock
Gondolok itt Michael Jacksonra pl, szal nem kell ilyen minimélynyomó, de ti úgyis jobban tudjátok ezekhez a stílusokhoz milyen füles illik, előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#33564) #73499136 válasza ggeleven (#33561) üzenetére


#73499136
törölt tag

Kösz a választ.

A MEElectronics M9 tetszene a róla írtak szerint de hol lehet ezt itthon megvenni ?

(#33565) #16820480 válasza Füli 83 (#33562) üzenetére


#16820480
törölt tag

Milyen karakterisztikájú fülest keresel? Szerintem első körben nézd meg a témaösszefoglalóban az ebben az árkategóriában ajánlottakat.

Darkcranio: Eben az árban szerintem Soundmagic E30, Vsonic GR06 lehet jó neked, illetve most promóciós kóddal még a mai napon belefér a MEelec A161p is, vagy MEelec M9 kicist olcsóbban, vagy Brainwavz R1 egy kicist több basszussal.

(#33566) Darkcranio válasza #16820480 (#33565) üzenetére


Darkcranio
csendes tag

Köszi, szerintem a SoundMagic lesz.

(#33567) ggeleven válasza #73499136 (#33564) üzenetére


ggeleven
őstag

Bizony nem rossz füles, én szerettem az enyém hangját! :)
Ha aprón nincs, akkor a gyártó saját webshopját vagy saját e-bay csatornájukat tudom javasolni, egy hét alatt ide is ér tőlük!
Ha nem extra sürgős, akkor egy akciót várhatsz is és kb fele áron hozzájuthatsz!
Első generáció
Második genereáció

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33568) #73499136 válasza ggeleven (#33567) üzenetére


#73499136
törölt tag

Köszi

Lenne még egy kérdésem A Brainwavz R1 Dual Driver itt is ajánlotta valaki, nem tudom Te ismered e ezt a fülest? Annyi előnye lenne hogy ezt lehet az aprón kapni. Dicsérték a hangját de viszont a kábellel volt probléma, 1 éven belül megtört.

(#33569) KoPy89


KoPy89
tag

Sziasztok,

Google Nexus 4-hez szeretnek mikrofonos in-ear ful halgatot 5-10 000 forintos arsavban. Telefonalasra Rock es Elektronikus zenek hallgatasara hasznalnam, botfulu vagyok :)
Anyaghasznalat szempontjabol minel strapabirobb annal jobb.

koszi:
Aron

(#33570) MPeter87 válasza #73499136 (#33568) üzenetére


MPeter87
őstag

Ha nem vigyázol rá, bármelyiknek megtörik. :)

(#33571) #73499136 válasza MPeter87 (#33570) üzenetére


#73499136
törölt tag

Nem én jártam így vele. Persze hogy megtörténhet, de aki írt erről itt ő sem tűnt olyannak aki nem vigyáz a dolgaira, legalábbis az elbeszéléséből ez jött le. De vannak azért lényeges különbségek mondjuk vezeték és vezeték között. Vannak minőségi anyagok amikhez tényleg" brutális erő kell" hogy tönkretegyék, mert eleve a gyártó strapára tervezte. És van amihez szinte semmi sem kell és már szakad is, mert mondjuk annyira gagyi. :K

(#33572) MPeter87 válasza #73499136 (#33571) üzenetére


MPeter87
őstag

Tudom, járt már néhány füles nálam is. :))
Pl Meelec CC51P-nek és Sony MDR-EX33LP-nek olyan vékony kábele volt, hogy alig mertem kivenni őket a dobozból...

(#33573) ggeleven válasza #73499136 (#33568) üzenetére


ggeleven
őstag

Bizony nagyon szeretik a többiek, de én még nem próbáltam. Azt is tervezzük betenni a topic összefoglalójába, szóval ajánlott lesz az is!
Kapsz hozzá elég jó minőségű hordozót, szóval tárolás közben nem eshet baja, ha meg hallgatja az ember, akkor nem hiszem, hogy nagy traumának kitenné!
Sajnos találkoztam már én is olyannal, ami hajszálvékony volt, ráadásul egyenes csatival, alig fél év alatt meg is adta magát...De igazából nem bánom, mert utána kezdtem el nézelődni itt a fórumon. :D

KoPy89
Itt összeszedtem párat az olcsóbbak közül, aminek van mikrofonos verziója is:
(#30478) ggeleven
A Brainwavz Beta-t viszont ne nézd, mert azóta írtak róla pár negatív dolgot! A többit viszont bátran ajánlom!
Valamelyik szimpatikus? :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33574) #16820480 válasza ggeleven (#33573) üzenetére


#16820480
törölt tag

Erről jut eszembe, mi lesz akkor a témaösszefoglalóval? Beteszünk még pár dolgot? Hogy szokott ez lefolyni?

(#33575) agoka07


agoka07
senior tag

Sziasztok. Elveszítettem a régi fülesemet és most utódválasztás előtt állok. A lejátszó egy I9000 lenne. Amiket kinéztem eddig az a Thomson HED101 vagy a Thomson HED102 M. Melyik lenne a jó választás, esetleg szóba jöhet egy másik is ebben az árban, erről az oldalról. :) Előre is köszönöm.

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#33576) KoPy89 válasza ggeleven (#33573) üzenetére


KoPy89
tag

MEElectronics M9
ez tetszik, az ara is meggyozo fele annyiba kerul mint mint a sound magic es az m5.
Latom te is ezt hasznalod, miota van meg? kabele hogy erzi magat? :) Milyen telefonnal hasznalod?

(#33577) trueblue11


trueblue11
csendes tag

Üdv!

Fülest szeretnék venni olyan 30k körüli árban,keményebb electro,rave,dubstep zenéket hallgatok.Szeretem nagyon a basszust.
köszi előre is a segítséget :)

(#33578) kemcso válasza trueblue11 (#33577) üzenetére


kemcso
Ármester

Sziasztok,

én is fülest keresnék, az utóbbi 1-2 hetet visszaolvasva asszem a kiegyensúlyozottság és részletesség az, ami zeneileg a leginkább lényeges lenne.
zene: sheratan által emlegetett referenciazenék egy kis jazz-al kiegészítve (DreamT, Satriani, Vai, stb)
Ami még lényeges, hogy vmi olyan kellene, ami futás közben sem akar kiesni a fülemből.
Árkeret az 5-10e kategória +-pici, akár külföldről is (EU rendelésnél tudom, h nincs vám, máshonnan szoktak fizettetni? mp4Nation pl?)

köszi

(#33579) ggeleven válasza #16820480 (#33574) üzenetére


ggeleven
őstag

Sztem az lenne legjobb, hogy ha a Próba topicban összeraknák egy leendő összefoglalót és ha egy verzió többünknek is tetszik, akkor arra megváltoztatjuk (megváltoztattatjuk egy moderátorral). :)

agoka07
Mindenképpen innen szeretnél rendelni? Sajnos nem találok náluk olyan fülest (ésszerű keretek között maradva), amit tudnék ajánlani. :(
Ahogy nézem kb 6-7000 Ft körül lenne ez a két Thomson. Ezekről sajnos kevés a tapasztalatunk. Más külföldi webshop ne jöhet szóba?

KoPy89
Az M5 most akciós amúgy, 27,5$! ;)
Viszont teljesen más a hangképe, mint az M9-nek!
Az M9 kiemeli a mélyet, az M5 pedig elég kiegyensúlyozott. Az M9-nek amúgy szép hangja van, én szerettem! Már nincs meg a füles, megváltam tőle és nem titok, hogy pont a kábel miatt. Ne ijedj meg, nem azért mert kezdte megadni magát! :))
Én a puhább, kevésbé merev kábeleket szeretem, ennek viszont pont nem az van. Nekem egy-egy fejfordításnál könnyen elmozdult a füles sajnos (több haranggal is próbáltam). A vastagsága miatt viszont egy cseppet sem féltem azt a kábelt, szerintem évekig is bírhatja (remek hordozótáskát is adnak hozzá). Egyébként 5 hónapig használtam.
Pár hete jött ki a második generációja (megtévesztenek minket, mert az első generációban is volt ráncfelvarrás és egy ideig azt hívták második generációsnak), az is igencsak tetszetős és szerintem ennek a kábele már tetszene. Ennek viszont nem ismerjük még a hangját.
Mondasz pár példazenét? Most van M5-öm, meg tudom Neked hallgatni. Egyébként ZTE Grand X In-ről hallgatom PowerAMP-vel (tudom, tudom a Neutron az ajánlott, de a azzal a fejszével készített felülettel nem tudtam megbarátkozni, ezt pedig már vagy 3 évvel ezelőtt megvettem még teljes áron).

trueblue11
Shure SE215-höz mit szólnál? :)

kemcso
Szerintem Neked hangban nem lenne rossz a Bw M5. Futáshoz persze jobb lenne valami ilyen: Meelec S6, de hangban nem biztos, hogy jó lenne. Egy vélemény: (#30839) baluka26

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33580) #16820480 válasza ggeleven (#33579) üzenetére


#16820480
törölt tag

Oké, viszont ehhez nem lenne rossz az eredeti összefoglaló "forrása", mert így sok munka átmásolgatni.

(#33581) agoka07 válasza ggeleven (#33579) üzenetére


agoka07
senior tag

Nem speciel erről az oldalról kellene, csak lehessen Romániába beszerezni. :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#33582) trueblue11 válasza ggeleven (#33579) üzenetére


trueblue11
csendes tag

köszi,ezt már láttam ajánlták többen is:)
Most jelenleg egy OT995 telefonom,meg egy ipod shuffle-m van,érdemes lenne valami normálisabb lejátszót vennem hozzá,Cowon D2 vagy valami hasonlót?(telefonon nagyon gyengén szól)Lehetne javítani valamit pl. egy FiiO E6-al? választ köszi előre is:)

(#33583) hobbyone válasza trueblue11 (#33582) üzenetére


hobbyone
aktív tag

ggeleven

Ez a füles minden kategóriába behelyezhető? Basshead, neautral, V?

Szóval az SE 215 mióta basshead?

trueblue11

http://theheadphonelist.com/articles/earphone-buyers-guide/

Érdemes lenne valami normálisabb lejátszót vennem hozzá?
- Igen, de a Sansa Clip is elég.

Lehetne javítani valamit pl. egy FiiO E6-al?
- Nem

(#33584) Ati1979 válasza ggeleven (#33579) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem is tudtam, hogy van ilyen topic. :)

Jó ötlet! Igen érdemes lenne az eredeti listát, kiegészíteni, javítani. Esetleg vállalod ezt? ;) Te elég jól, össze szoktad tudni ezeket foglalni. :)

Mit gondoltok, érdemes lenne a fülesek karakterisztikájáról is írni néhány gondolatot? A fejes topicban is van valami ilyesmi összefoglaló. Igaz link-en keresztül.

Amúgy szerintem várjuk, még meg ezzel a szombatot. Akkor sokan fognak sok fülest meghallgatni egymás mellett. Ez elég ritka egy lehetőség. :)

(#33585) #16820480 válasza Ati1979 (#33584) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó ötlet szerintem is, hogy majd szombat után álljunk neki a témának. Egyébként én olyasmire gondoltam, hogy az ajánlott fülesek mellé 1-2 főbb jelző fel lehetne tűntetni, mint mondjuk driver, karakterisztika, kábelvezetés és esetleg, hogy van-e mikrofonos változata. Ennél bővebben szerintem úgy lehetne, hogy valaki ír saját logout vagy egyéb blogbejegyzést a cuccról, és azt linkeljük mellé, vagy esetleg külföldi tesztet.

(#33586) hobbyone válasza Ati1979 (#33584) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Az ajánlott rész megújítása valóban aktuális, mint ahogy már fél évvel ezelőtt is az volt.

Viszont fennáll az esélye, hogy a készítők megint a saját fülesüket fogják berakni a listába.

Az esetleges készítők szakmai hitelessége is megkérdőjelezhető.

Szerintem attól, hogy valakinek drága fülese van, még nem biztos, hogy hiteles.

[ Szerkesztve ]

(#33587) Ati1979 válasza #16820480 (#33585) üzenetére


Ati1979
veterán

Tökéletes elképzelés! :K

A logout-os bejegyzéses dolog sem lenne rossz. Csak meg kéne győzni, néhány embert, hogy írjon oda néhány sort a füleséről.

(#33586) hobbyone

Hát igen, ennek fennáll a veszélye. Ezért kéne, hogy minél többen részt vegyünk a kidolgozásban. Legalább véleményezés szinten.
Ha 10-15 ember közreműködne, és leírná a javaslatait akkor ez már nem fordulhatna elő olyan könnyen.

(#33588) ggeleven válasza agoka07 (#33581) üzenetére


ggeleven
őstag

Hirtelen a Sony EX-50-et tudtam volna javasolni mondjuk pl. Media Markt-ból, mert azt legalább hallottuk, de aztán rájöttem, hogy Nálatok kint nincs Media Markt... :(
Keress rá, hogy máshol lehet-e kapni és hogy mennyi! :)

(#33580) sheratan
Nem olyan vészes átmásolni, nem sok link és kép van benne!

trueblue11
hobbyone áltál javasolt Sansa Clip-ről jókat mondanak, én is be fogok szerezni egyet, hogy legyen egy telefonfüggetlen forrás is (pláne, hogy jobban szólhat, mint a telefon).

hobbyone
Teljesen igazad van, mert nem egy basshead füles, viszont a kategóriájában szereplő többi fülesről kevés a tapasztalatunk. A Sony EX-600 és a Etymotic HF-5 ritka itt, mint a fehér holló, a Re-0 pedig elég régi és nehezen (nehezebben) beszerezhető típus. A két nagy és sokat hivatkozott tesztelő több 50-60 dolláros típusra írta már, hogy a legjobb a 100$ alatti kategóriában. Nehéz itt ajánlani, mert biztos van több jó típus is, csak nem ismerjük őket. :(
A 215-re viszont még rosszat nem nagyon hallottam/olvastam, ezért is mertem bátran javasolni.

A frissítéssel kapcsolatban is igazad van! Minél több embernek kellene összedobni, hogy minél többrétű tudás legyen itt összeadva! Itt mindannyian maximum lelkes amatőrök vagyunk, csak különböző összegeket szánunk a fülesekre (és forrásokra). No offense senki iránt, nem vonom kétségbe senki tapasztalatát, csak szimplán nem ebből élünk és nem tanultuk ezt x évig, így profik sem lehetünk. Még a "szakmai hitelesség" szavak megemlítése is túlzás! :))
Amúgy meg természetes, hogy elsősorban olyat ajánlanánk, amit hallottunk.

Ati1979
Pedig van! :K
Szívesen foglalkozom a dologgal, de mint fentebb is említettem és Ti is írtátok, ezt többünknek kell csinálni! A szakmailag helyes szövegezéshez lehet kevés vagyok, de majd kijavítotok! :B
Szerintem is jó ötlet, hogy szombat után foglalkozzunk vele, biztosan felszedünk némi tudást/tapasztalatot!

(#33585) sheratan
Esetleg még egy rövidítés-rendszer ami eszembe jut! Azzal lehetne gyorsan és átláthatóan jellemezni bármilyen fülest.

Találkozó
Egyre égetőbb kérdés a helyszín! További ötletek? :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33589) Ati1979 válasza ggeleven (#33588) üzenetére


Ati1979
veterán

Ok, köszi, hogy vállalod! :R

Ne viccelj szerintem, bőven jó úgy ahogy te leírod a dolgokat! ;) Ennél nem is kell több. Általában laikusok olvassák akik (persze mi is azok vagyunk :D ) még az alapfogalmakkal sincsenek mindig tisztában.

Én rátok bízom a helyszínt. Ti vagytok Pesten, így könnyebb kinéznetek valamit. :)

Nekem jobb, ha Keletihez van közel, de nem gond az sem ha messzebb van kicsit onnan.

Én előbb oda megyek (olyan 4 óra előtt egy kicsivel), mert legtöbben a az A&K 120 kíváncsiak, és 1,5 óra alatt nem lenne ideje mindenkinek meghallgatnia.

[ Szerkesztve ]

(#33590) Bodor válasza #16820480 (#33580) üzenetére


Bodor
veterán

ggeleven-nek is!

Nem kell másolgatni semmit sem. Modkerben kérni kell egy moderátortól , egy szerkeszthető változatot a mostani összefoglalóból, és utána logout-ban bemásolni az egészet egy személyes bejegyzésbe, ahol annyi ideig lehet módosítgatni, ameddig akarjátok. Mivel a személyes bejegyzés azonnal megjelenik, mindenki olvashatja, és kommentálhatja , tehát a hozzászólások alapján szépen kialakulhat a végleges változat, melyet ezután ténylegesen be lehet tenni a próba topikba, onnan meg kerül a helyére ha minden OK.

Nekem ez volt a legpraktikusabb módja annak, hogy közösen összejöjjön egy jó , és új összefoglaló.

[ Szerkesztve ]

(#33591) Ati1979 válasza Bodor (#33590) üzenetére


Ati1979
veterán

:R

Szerintem így lesz a legjobb...

(#33592) kemcso válasza ggeleven (#33579) üzenetére


kemcso
Ármester

Köszönöm, én is a Bw M5-öt néztem. Ezt próbálta már valaki futás közben? (jelenleg egy olyat használok, aminek nyak mögötti a kábele, az viszonylag stabil)

(#33593) #16820480 válasza ggeleven (#33588) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, én is ilyen rövidítésre gondoltam, hogy mondjuk
Brainwavz M5 (D, V, |, m)
Vsonic GR06 (DD, közép, ^, s)
Ahol mondjuk a D = dynamic driver, V = karakterisztika, | = lelógó kábel, ^ = fül feletti, m = mobil headset, s = sima füles. Ha nagyon igényesek akarunk lenni, akkor meg lehetne csinálni táblázatban, csak nem tudom azt hogy lehet beszúrni szépen.

(#33594) tick válasza ggeleven (#33579) üzenetére


tick
aktív tag

FYI: Aug 10-én volt update Neutronhoz (nem playen vettem így én csak most vettem észre) a felület egy egész új UI-t kapott, valamivel szebb lett, picit testreszabhatóbb, végre eltűnt nálam az össze-vissza touch érzékelés. Sokat fejlődött, de még így sem az igazi :)

Everything that has a beginning... has an end

(#33595) Ati1979 válasza tick (#33594) üzenetére


Ati1979
veterán

Ja én is feltettem a sony F-re. Szerintem is jobb lett. Szeritned a hangminőség javult? :B

Én nem nagyon figyeltem igazából...

(#33596) ggeleven válasza Ati1979 (#33589) üzenetére


ggeleven
őstag

Próbálok informatív lenni, ennyi az egész! :B
Csak az átláthatóság miatt gondoltam rövidítésekre, de ha azt mondjátok, hogy legyen inkább pár szavas jellemzés, akkor lehet az.

Bodor
Köszi, ez így teljesen jó módszernek tűnik! :R

kemcso
Még nem próbáltam (bokaszalag-szakadás utóhatásait nyögöm, szóval nem is nagyon tudom sajnos), de abból gondolva, hogy a háza kicsi a fülesnek, sztem szépen bele tud ülni a hallójáratba és sztem ennél is megoldható a nyak mögötti elvezetés, mert van olyan hosszú a kábel.

sheratan
Ezek például elég ötletesek és már a karakterek már sugallják a jelentésüket! Ügyes! :R
Táblázatot sztem Google Docs-ban lehetne csinálni, ott könnyebb a szerkesztés, a linket pedig be lehetne másolni a topicnyitóba.

tick
Akkor lehet, hogy kap még egy esélyt, köszi az infót! :K

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33597) tick válasza Ati1979 (#33595) üzenetére


tick
aktív tag

Nem tudok nyilatkozni, sajnos nem rég elhalálozott a fülesem, az új pedig még úton van. Gyári samsung füles ellen nagyon tiltakozik a dobhártyám, de zene nélkül nem élet az élet :)

Everything that has a beginning... has an end

(#33598) ggeleven


ggeleven
őstag

Meg is van a személyes bejegyzésem a szerkeszthető mostani nyitóval! A többit szerintem ott beszéljük majd meg! :)

[link]

Az aláírásomba is beteszem a linket, hogy lehessen látni és könnyen el lehessen érni.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33599) Kobe


Kobe
veterán

tegnap megkaptam az emailt, hogy a meelec a161p-t postaztak is :)

barkinek valamilyen informacioja, honnan kuldik pontosan ezeket a cuccokat es altalaban mennyi ido mire megjarja az utat ?

kicsit mar tukon ulok :)

(#33600) Ati1979 válasza ggeleven (#33596) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem jobb lenne a pár szavas rövidítés.

Egyéb esetben az az érzésem, hogy minden 2. ember meg fogja kérdezni, hogy ez meg az mit jelent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.