Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) Alg válasza ggeleven (#33500) üzenetére


Alg
veterán

Hmmm... nem tudom mikor akarjátok, esetleg én is be tudok szállni...

Cowon J3
Cowon G3

PL50 (enyhén kontaktos)
Mee M6
Ha megjön addig A161P
Ha öcsém visszaadja CC51P, ha nem akkor M21...
(Mee HT21, ez kis könnyű utcai fejes)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#33502) Ati1979 válasza ggeleven (#33500) üzenetére


Ati1979
veterán

Ja ez igaz.
Oké rátok bízom akkor. :)

Jaj, a teaházból kihajítanak ha sört látnak... :)

(#33501) Alg

Jövő szombat délután, a helyszínt még most pontosítjuk...

[ Szerkesztve ]

(#33503) ggeleven válasza Ati1979 (#33502) üzenetére


ggeleven
őstag

Alakul ez! :))

Nekem helyre tippem nem nagyon van, de bármilyen jó ötletet támogatok én is! :K

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33504) Ati1979 válasza ggeleven (#33503) üzenetére


Ati1979
veterán

Van még idő. :)
Ha járkáltok Pesten és láttok valami jót, akkor szóljatok.
Szerintem azért érdemes lenne lefoglalni, ha ennyien megyünk, nehogy pofára esés legyen a vége.
Szombat délután azért szokott lenni mozgás a városban. :)

(#33505) #16820480


#16820480
törölt tag

Alapvetően olan hely kellene szerintem, ahol nincs semmilyen rendezvény meg élőzene, legalábbis ha csendes helyet szeretnénk. Ha sörözés lenne a mellékcél, akkor nyilván nem is teázót keresünk.
Szerintem ha valahol a Ráköczi mentén vagyunk, akkor mindegy már igazából, hogy Blaha, Astória vagy Ferencziek tere, mert a 7E és 107E buszokkal kb 10 perc maximum a Keleti, végig buszsáv van azon a szakaszon, ráadásul egész gyakran is járnak ezek a járatok.

Van még egy tippem sörözős helyszínre: [link], pont múlt szombaton jártam ott, ilyen 5-6 körül nagyjából teljesen üres volt még. Bár a kiülős rész nem egy nagy szám, mert csak simán az utcán van, de amúgy nem rossz hely. Csapolt búzasörük is van.
Illetve szintén ott a Klauzál utcában egy jobb belsőudvaros kocsma: [link]

Ati, egyébként ha már ott az a 64GB-os vadállat, akkor el ne felejtsél pár referenciazenét feltenni rá ;) Mondjuk tudom javasolni részemről a Dream Theater-től a Traing of thought, Systematic chaos, és/vagy Amorphis-tól a Skyforger, és/vagy Joe Satriani-tól a Black swans, Super colossal, és/vagy ACDC-től a Back in black albumokat :) Más stílusokban majd a többiek még kiegészítenek biztosan.
Én egy Meizu M6-ot tudok vinni forrásnak, meg a telefonom.

(#33506) siskad


siskad
őstag

sziasztok! vélemény?

Xiaomi 13

(#33507) Ati1979 válasza #16820480 (#33505) üzenetére


Ati1979
veterán

Jó lesz bármelyik. :)

A kért albumok töltés alatt. :))

Fogok még szerezni 24/192-es zenéket is szerintem. Volt fönn pár alapból a lejátszón és valami egészen eszméletenül szóltak. :)

(#33508) Kobe


Kobe
veterán

Hmm hmm most latom akcios az a161p is.bsztetek,na161 vagyb astrotec am800? :)

(#33509) Kobe


Kobe
veterán

Vki leirna pontossan hogy is megy ez a meelec es kupon rendeles es honnan is lehet ilyen back to school kodot szerezni ?

(#33510) #16820480 válasza Kobe (#33509) üzenetére


#16820480
törölt tag

Amikor rendeled, akkor ott a fizetés előtt be lehet írni kupon kódot. Ha fel vagy iratkozva a hírlevelükre, akkor kapsz ilyen személyes kódot, mivel ez fejenként egy darabra váltható be. Ha szeretnél rendelni, akkor én felajánlom a kuponomat, mert számomra már ez a füles jelenleg tárgytalan.

(#33511) Kobe válasza #16820480 (#33510) üzenetére


Kobe
veterán

Hali. Fel vagyok iratkozva de semmit nem kaptam sajna :( ha neked nem kell a kod, priviben at tudod dobni ? Koszi

(#33512) #16820480 válasza Kobe (#33511) üzenetére


#16820480
törölt tag

Akkor nem tudom... Nekem a weekly newsletter alatt jött tőlük ez a levél. Mindenesetre elküldtem a kódot :)

(#33513) Kobe válasza #16820480 (#33512) üzenetére


Kobe
veterán

Koszi. H vmi technikai gebasz van es kesobb megjonnen is bedobom Kis az enyemet :)

(#33514) Alg


Alg
veterán

Rendelés leadva, 60,99 USD SHIPPING_COUPON-al, valamivel 14 ezer HUF alatt váltották.

Már csak várni kell, munkahelyre küldettem hogy minél hamarabb megkapjam :C

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#33515) Kobe


Kobe
veterán

Na megrendeltem en is, 63 dollar a vege szallitassal. Mondjuk a shippingre egesz huzos csomagokat ajanlott, 8.95 dollar utan 27 dodo volt a kovetkezo. Mondjuk ertelemszeruen az olcsobbat valasztottam, remelem nem lesz gond a szallitassal.

Sheraan: koszi a kodot, of course :)

Csak arra lennek kivancsi en eredetileg miert nem kaptam meg az email.... :F

[ Szerkesztve ]

(#33516) #16820480 válasza Alg (#33514) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szuper! Ha véletlen megjön szombatig, akkor feltétlen hozd el majd azt is :)

-=Libria=-: Nincs mit!

(#33517) ggeleven válasza #16820480 (#33516) üzenetére


ggeleven
őstag

Még a végén mi meg szívnánk a fogunkat, h nem rendeltünk! :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33518) Alg válasza #16820480 (#33516) üzenetére


Alg
veterán

Nem hiszem hogy megjön addig :(
Meg lehet nem is érek rá szombaton, majd még kiderül.
Azért kíváncsi vagyok mit tud a CC51P meg a PL50 ellenében :))

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#33519) #16820480 válasza Alg (#33518) üzenetére


#16820480
törölt tag

Legyünk optimisták, megjön az szépen, és rá is fogsz érni :D
Egyébként én különösen a PL50 ellenében vagyok rá kíváncsi, mert ennyiért konkrétan ellenfelek.

ggeleven: Na még az kéne :D

(#33520) Kobe


Kobe
veterán

Amugy ea meelecrol lehet tudni vmit hol van a szekhelyuk? Honlapjukon nincs kiirva de a telefonszamuk elohivoja indoneziai. Ami itt van a szomszedban, remelem azert usps ide vagy oda, 1 heten belul megjon

(#33521) ggeleven válasza Kobe (#33520) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem California-ból küldték, ha jól emlékszem! :)
Sima airmail-lel jött (8$) és 8-9 nap alatt ideért, benne 2 hétvégével.

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33522) hajbel


hajbel
addikt

Sziasztok! 6-7 ezerért kéne vennem gyorsan Pesten fülest. Mit ajánlotok? A Sennheiser CX 200-ről mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#33523) ggeleven válasza hajbel (#33522) üzenetére


ggeleven
őstag

Ha ennyi a keret és gyorsan kell, akkor Sony EX50! :K
A CX200-at felejtsd el gyorsan, nagyon messze van a Sonytól! :(

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33524) szakibá...


szakibá...
senior tag

EISA díjas fülhallgató.
Sajnos a fordító most is inkább csak ferdítő, idézet: Az eredmény egy kivételes színvonalú lenyűgözően mély basszushang ami eddig sohasem volt érzékelhető a közép-magas tartományban.
Nemcsak a nyelvtudással van baj, hanem a szakértelemmel is, ami egy szaklaptól elvárható lenne. Az eredeti szöveg a videón rendben van, csak nem sikerült lefordítani.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#33525) hajbel válasza ggeleven (#33523) üzenetére


hajbel
addikt

Köszönöm! Eddig azt hittem, hogy a Sony kizárólag túlárazott gagyit gyárt ebben az árkategóriában. :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#33526) raven12 válasza szakibá... (#33524) üzenetére


raven12
senior tag

He? basszushang a közép-magas tartományban? mindfuck :D

(#33527) #16820480 válasza hajbel (#33525) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem, a túlárazott gagyi az a Sennheiser ebben a kategóriában :D

(#33528) ggeleven válasza hajbel (#33525) üzenetére


ggeleven
őstag

A Sony simán veri ebben a kategóriában pl. a Shenni-ket és az AKG-gat! Kicsit meglepő, de szerencsére így van! :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33529) Ati1979 válasza hajbel (#33525) üzenetére


Ati1979
veterán

A mondat ami írsz az igaz, csak cseréld ki Sony-t Sennheiser-re. :) És még eseteleg a végére odaírhatod azt is, hogy másban is. (általában) ;]

(#33524) szakibá...

Hát ilyet leírni... :(

Amúgy 300 USD az ára, jó kis kunkurens lehet az Se425-nek...

[ Szerkesztve ]

(#33530) pkaresz


pkaresz
senior tag

Sziasztok.

Kérhetnék véleményt erről a fülesről?

Marley EM-JE020 Midnight Rasta.

Kössz. Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#33531) Ati1979 válasza pkaresz (#33530) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem hallottam konkrétan ezt, de ez a márka kerülendő.

Ha jó fülest akarsz, akkor mondj egy max árat és segítenek neked itt a topicban. A témaösszefoglalót is érdemes lenne elolvasnod, első körben. :)

(#33532) Alg válasza pkaresz (#33530) üzenetére


Alg
veterán

Midnight Rasta... anyám :DDD :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#33533) ggeleven válasza pkaresz (#33530) üzenetére


ggeleven
őstag

Ennyi pénzért már egész jó füleseket tudunk ajánlani!
Ha külföldi rendelés is szóba jöhet, akkor meg pláne! :)

Mit hallgatnál? Mennyi lenne a keret?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33534) gelbelex válasza MPeter87 (#33493) üzenetére


gelbelex
őstag

Hacsak nem történik valami elháríthatatlan akadály, IE8 lesz nálam szombaton, egy Fuze@Rockbox társaságában.

(#33535) MPeter87 válasza gelbelex (#33534) üzenetére


MPeter87
őstag

:C
Nagyon jo lenne osszehozni!!

(#33536) bucsher


bucsher
őstag

fiio x3-hoz keresek fülest, amivel bringázás közben hallanám a külvilágot is, tehát nyitott kéne, és persze bitangjó hangminőség.
egyelőre a bose ie2-őt néztem ki.
50-et azért nem szeretnék rá költeni ha nem muszáj, de persze lehetne olcsóbb is.
szerintetek?

In the pipe - five by five!

(#33537) Ati1979 válasza bucsher (#33536) üzenetére


Ati1979
veterán

Felejtsd el a bose-t. Rendkívül túlárazott márka.

dudika10, ha jól emlékszem írt erről a füles topicba véleményt.

Ie8 használtan esetleg? :)

(#33538) bucsher válasza Ati1979 (#33537) üzenetére


bucsher
őstag

köszi! bose elfelejtve!
de tényleg nyitott kéne, bp belvárosában bringázom, hallás nélkül életveszélyben vagyok.

In the pipe - five by five!

(#33539) Ati1979 válasza bucsher (#33538) üzenetére


Ati1979
veterán

Nyitott füles? :U

Inkább olyan kellene aminek nem olyan jó az izolációja.

Pl. shure elfelejtve... :) Én lehet, hogy bepróbálnék egy ilyet.

Én nem hallottam még, de ahogy az új ath fejesek sikerületek (amiktől kb. leesett az állam ), nem lehet rossz ez sem...

(#33540) Luissimo válasza Ati1979 (#33539) üzenetére


Luissimo
veterán

egyetértek.
nem nyitott füles kell oda, hanem NYITOTT FÜL ! :K

viccet félretéve, nenagyon kockáztassátok az életeteket bringázás közben ilyesmivel -

(#33541) szakibá... válasza bucsher (#33538) üzenetére


szakibá...
senior tag

Minek a bringára bitangjó minőség? A forgalom zaja és a szélzaj mellett tök fölösleges. Egy módon érezheted magad biztonságban, mégpedig ha nem kell hátrafelé fülelned és forgolódnod. Erre egy megoldást ismerek: visszapillantó tükör! Ezt már sokszor megtárgyaltuk, én nyugodtan dugok bármit a fülembe, mert nekem van tükröm.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#33542) Angelus(hun)


Angelus(hun)
tag

Sziasztok! Átnyálaztam az első hsz ár szerinti füles ajánlóját, de nem tudom mennyire aktuálisak még a benne szereplő fülesek. Szóval, olyan 10,000Ft környékén keresnék fülest. Alatta-felette lehet egy kicsivel. Zenei stílusban a lehető legszélesebb a paletta amit hallgatni szeretnék vele.
Jelenleg két fülest használok felváltva: Panasonic RP-HS46E az első, őt szeretem, de sajnos az utcán alig hallok abból valami amit hallgatok. Sony mdr ex10lp-es a második, ő a magasabb hangokkal nem bír ahogy észre vettem pedig már a PowerAmp-t is hozzá igazítottam. Segítségeteket előre köszönöm.

Xbox: tobozhun Ps: TobozHUN Nintendo: Toboz

(#33543) bucsher válasza szakibá... (#33541) üzenetére


bucsher
őstag

x3-at sem a bringázás miatt vettem. azért kell jó füles, ha odaérek valahova, akkor a zenét is tudjam élvezni. vagy arra meg vegyek egy másikat (IE8) külön?

In the pipe - five by five!

(#33544) ggeleven válasza Angelus(hun) (#33542) üzenetére


ggeleven
őstag

Hangzásban mit keresel? Kiegyenlített, V karakterisztikájú vagy mély túlsúlyos legyen? :)

Ezeket tudnám kiemelni:
Vsonic GR02 Bass Edition - most ezt használom nagy megelégedéssel, a könnyű kábele elég jó, a Bass Edition a nevében ne tévesszen meg, nem nyomja el a többi hangot a mély
SoundMAGIC PL30 - kiegyensúlyozottabb hangzása van, fül feletti a kábelvezetéssel
MEElectronics M6 - fül mögötti kábelvezetés, erősen mély túlsúlyos
MEElectronics M9 - én ilyen használtam, sztem elég jól szól (sok méllyel rendelkezik ez is), csak nekem zavaró a merev kábele (de pont emiatt nehezebben is fog eltörni).
SoundMAGIC E10 - inkább mélyorintált ez is, de nem annyira, mint az előzők
Brainwavz M5 - kiegyenlített hangzás, rosszat szinte nem olvastam róla, ez most nagyon akciós!
Brainwavz R1 - sokan használják itt elektronikus zenéhez megelégedéssel, akciósan belefér a keretbe

Amúgy pont most tervezzük frissíteni a topic összefoglalóját! :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33545) szakibá... válasza bucsher (#33543) üzenetére


szakibá...
senior tag

Úgy tűnt, elsősorban bringázáshoz kellene. Nyitottban valamelyik Yuin-t tartják a legjobbnak. Én még nem hallottam. De a kétféle füles sem rossz megoldás, nekem a bringához a Sony is elég, valamelyik a fontopia sorozatból. Olcsó, nem kell félteni, ha beakad valamibe, aminek van esélye.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#33546) SmitYkeH


SmitYkeH
csendes tag

Sziasztok:), segítséget szeretnék kérni füles választása elött.
In ear-t szeretnék, keret rá olyan max 8.
Eddig egy Jabra Rhythm-em volt, nekem az teljesen megfelelt ( csak megtört a kábele).
Valami strapabírót szeretnék már:)

(#33547) ggeleven válasza SmitYkeH (#33546) üzenetére


ggeleven
őstag

Annak milyen volt a hangja?

Amúgy a kettővel feletted lévő hsz-t csekkold, azok kb beleférnek a keretedbe! :)
Kapsz hozzájuk hordozótáskát is és elég jók a kábeleik!

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33548) SmitYkeH válasza ggeleven (#33547) üzenetére


SmitYkeH
csendes tag

Számomra jól szólt, volt mélye, magasok is szépek voltak, bár könnyen túl hajtható volt :/, okés:)

(#33549) SmitYkeH válasza ggeleven (#33547) üzenetére


SmitYkeH
csendes tag

[link]
Szerintem őt fogom meg venni:)

(#33550) ggeleven válasza SmitYkeH (#33548) üzenetére


ggeleven
őstag

Ha valamelyik szimpatikus, akkor keress rá itt a topicban, ezekről van több vélemény/tapasztalat! Vagy csak kérdezz simán! :))

Szerk.: azt a mindenit, ez most elég jó árban van! :) A hangjáról kevés a tapasztalat, de jónak kell lennie!

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.