Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7469) MC Pite válasza Mercutio_ (#7467) üzenetére


MC Pite
veterán

Értem, csak azt nem mi volt a zöldség amit (én) mondtam. Amit a kolléga próbált a számba adni az nem érdekel.
Linkeltem egy képet hogy fasza a wb. Megjegyeztem, hogy szimpibb a proviája az X30nak mint az E2-nek. FEDman a galériámban egyéb helyen vakus teszképeket talált, kitalált erről ezt-azt, hogy én az biztos azokból vontam le (eltérő ison, eltérően expózva, eltérően villantva kinek ilyen eszébe?). Plusz szerinte ha a háttér is világosabb, akkor nagyobbat villantott (nem, világosabbra expózott). Csináltam árnyéktalan meg ma végre árnyékos proviás összemérést is, de nem terhelek ezzel senkit, pixelbuzulás nélkül is látszik hogy kevésbé agresszíven csapja le az árnyákokat az X30 (mint az E2), azaz továbbra is zöldségeket vélek látni. Megpróbáltad, megnézted valaha, valahol milyen a két gép egymáshoz képest, vagy hülye az össze tesztelő aki örül a jpg motor fejlesztésének? Ne is válaszolj, csak irogasd a topikba hogy zöldséget írok. :R

torzo: Van DCR250-em is, ha van konkrét obi amivel kíváncsi vagy hogy mi a különbség köztük/együttes használatukkal, meg tudom próbálni.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.