Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7202) Scharm1976 válasza Fandango (#7201) üzenetére


Scharm1976
tag

ez sepia?

www.flickr.com/photos/scharm/

(#7203) Fandango válasza Scharm1976 (#7202) üzenetére


Fandango
veterán

Kodak Gold 100 Warm preset, FF-be átrakva

(#7204) MC Pite válasza madgie (#7198) üzenetére


MC Pite
veterán

És hányszor kaptál paypal igazolást olyan formátumban amit fotosoppolni kéne?

Addig meg hogy törökből szerencsénk szokott lenni(sokkal inkább mint usa/hk-ból), addig teljesen legális, senkinek nem kell a 'kútba ugrania'.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#7205) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

tegnap megfogdostam az "összes" fujit az edigitalban. x100s, x-e2, x-pro1, x-t1. alapvetően csak az x-t1 tetszett. nem tudtam, de az x100s-en is még ott van az az elkeserítően gagyi, filléres, ótvar szerencsekerék a hátulján. az x-t1-nél meg az expógomb siralmas, igazából bűn ezeket a pazar gépeket ilyen gagyerák cuccokkal szerelni :(

viszont abból kiindulva, hogy az x10-et mennyire szeretem a mai napig, most megint elgondolkodtam egy x30-on idővel, ha lemegy az ára. nem vagyok elégedett vele, túl nagy lett és az obihoz nem nyúltak, de összességében mégis szép előrelépés az x10-ről, amit most használok.

a 27/2,8 is nagyon tetszett :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7206) madgie válasza Parci (#7205) üzenetére


madgie
titán

A 27/2.8-on agyalok én is, az X-T1 elég jó kis ninja lenne vele (gyors, csendes, a háttérben sunyíthatsz vele, stb).

(#7207) MC Pite válasza Parci (#7205) üzenetére


MC Pite
veterán

X30-at nem sikerült valahol kipróbálni, főként hogy milyen a keresője E2-höz képest?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#7208) FEDman válasza madgie (#7206) üzenetére


FEDman
addikt

És meglepően pici, lapos. :)

(#7209) Freddy76 válasza Parci (#7205) üzenetére


Freddy76
addikt

Tegnap ugyanott nézegettem az xt1-et, mellettem egy kábé két méter magas hidrogénezett hajú 30-as pasi hangosan kurvaanyázott, hogy minden le van merülve. Nem te voltál? :DDD

Ami meglepett, hogy volt x10, újonnan, asszem 70 körül. Ismerőst rögtön hívtam, kompaktot keres, ez most elég jó ajánlat.

XT1 dettó. Nem csak az expógomb, a hátsó négyállású gombok is, én azokat azért használnám, az xt1-en ez elég nehéz...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#7210) Freddy76 válasza FEDman (#7208) üzenetére


Freddy76
addikt

Amíg illegalitásban voltál, nem egyszer kifejtettem, miért musthave nekem a 27, rendre megkaptam, hogy nem éri meg, meg nem olyan jó, mint a pana 20...

Azon túl, hogy 40 mili, ami nagyon fekszik nekem, gyors, éles, jó rajzú, és pici. Az xe2 alig nagyobb, mint az x20.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#7211) Parci válasza Freddy76 (#7209) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, az nem én voltam :)

x10-ből vegye meg az enyémet (bár ha újonnan 70e, nem tudom, hogy valaha eladom-e, mert elherdálni nem akarom :()

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7212) Parci válasza Freddy76 (#7210) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezzel együtt a pana 20-hoz képest tényleg nem éri meg. csak akkor, ha amúgy is lockolva vagy a fuji rendszerbe...

pite: nem, x30-at sosem fogdostam még

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7213) FEDman válasza Freddy76 (#7210) üzenetére


FEDman
addikt

Én azon kevesek közé tartoztam, akik sose voltak az XF 27-es ellen. Nem annyira izgalmas a képe, mint egy XF 35/1,4-nek, de cserébe szinte kompaktot varázsol minden Fuji vázból. Kicsit kisebb a Lumix huszasnál is. A kis méret meg itt azért is fontos, mert számomra ez a látószög a leginkább alkalmas a mindenes 1 száll fixxel indulok neki fotózásra.
Egy komplett pro XF sor mellé is szívesen látnám. Mikor csak lazulni akar az ember a komolyabb obik otthon maradnának és jönne olyankor csak az egy szál 27-es. :)

(#7214) gyorgyi84 válasza Fandango (#7201) üzenetére


gyorgyi84
tag

Szerintem nagyon jo kis képek, Te is az a tipus vagy,h szinte teljesen mindegy milyen gép van a kezedbe. Nagyon nem tudsz mellé löni !

madgie : a 27-s tényleg egy nagyon jo kis kompakt obi,mint Freddy és màr többen is irtàk. Sajnos nekem nem nagyon vàltotta be a hozzà füzött reményeket, de erröl nem az obi tehet ! :) .... épp most adtam fel hirdetésbe.

(#7215) jmakk válasza FEDman (#7213) üzenetére


jmakk
őstag

Én lecseréltem a 27-est....de csak egy másikra. Szürkéről feketére, mert jobban slankít. :))
Az X-A1-gyel már egy rövidnadrág oldalzsebébe simán belefér.

[ Szerkesztve ]

(#7216) makszi


makszi
aktív tag

Felraktam az X-T1-et az apróra, ha valakinek innen kellene, további kedvezménnyel tudok szolgálni... :K

(#7217) madgie válasza makszi (#7216) üzenetére


madgie
titán

B+, koma, simán ezt vettem volna meg, ha kicsit hamarabb adod el.

(#7218) FEDman válasza makszi (#7216) üzenetére


FEDman
addikt

Most néztem pont. Egy jó tanács, szerintem pontosítsd a hirdetésed.
Az itteni hardveraprón célirányzottan úgy szoktam nézelődni, hogy benyomom a keresőjébe, hogy Fujifilm. Ebből a kategóriából viszont már kiesik a te hirdetésed. Gondolom nem jelölted be külön a márkát. Ezt érdemes lenne pótolnod, hogy a hozzám hasonlók én is rátaláljanak. ;)

(#7219) FEDman válasza jmakk (#7215) üzenetére


FEDman
addikt

Ez ezüst Fuji obi a halálom! :DDD

(#7220) trex4d


trex4d
tag

Azért azok a kis "bütykök" jól jönnének! Valaki találkozott már hasonló megoldással?

[link]

Ezek szerint tényleg van "újabb verziójú" d-pad.
(nem tudom volt e már ez a téma, a kereső nem adott eredményt ezzel kapcsolatban)

(#7221) makszi válasza FEDman (#7218) üzenetére


makszi
aktív tag

Korrigáltam a hirdetést, most már hozza az általad említett keresés :C
Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#7222) Freddy76 válasza jmakk (#7215) üzenetére


Freddy76
addikt

Az ezüst nem fért bele :F

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#7223) jmakk válasza Freddy76 (#7222) üzenetére


jmakk
őstag

Igazi jogász gondolatok... :C :DDD
A második mondat csak a X-A1+27 párosra vonatkozott, színsemlegesen. :)

[ Szerkesztve ]

(#7224) Stauffenberg válasza MC Pite (#7207) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én láttam már az X30 és az X-E2 keresőjét is. Nagyságrendileg egy súlycsoport. Talán mintha az X30 előbb kezdett volna veszíteni a képfrissítésből kevés fénynél, de nagy volt, jó felbontású, szép színes, ahogy azt kell.

(#7225) hdanesz válasza 3YEW (#7164) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Én nemrég vettem fekete X-M1-et. Még kapható. :)

[ Szerkesztve ]

(#7226) mouser1


mouser1
csendes tag

most segítsetek!

jól gondolom, hogy az itt belinkelt 450 euros x-m1 + xf 35 és egy x-e1 + xf 18-55 kit jobb lenne kezdésnek, mintha az x-e1-et venném meg dupla kittel? már persze amennyiben vmi pénzért el lehetne adni az x-m1 vázat.

mégiscsak kompaktról jönnék át, és egy nagy fényerős fix objektív jobban izgatja a fantáziám, mint a kit sötét tele zoomja, hisz olyanom volt eddig is.

(#7227) mouser1 válasza mouser1 (#7226) üzenetére


mouser1
csendes tag

de azt mondjuk nem látom a lenti linken, hogy hogyan lehet magyarországra rendelni. mondjuk végszükség esetén ausztria is jó lesz, úgyis megyek ki szombaton.

[ Szerkesztve ]

(#7228) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

Üdv Urak, én is mentem egy kört a családdal és az x30-cal falu végi vadasparkba. Egyre jobb ez a szenzor :)
[link]1
[link]2
[link]3
[link]4

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#7229) MC Pite válasza mouser1 (#7226) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem vagy sokkal előrébb mint egy használt 35össel a kit mellé... Ha belefér hogy áruld, rápróbálhatsz, de valószínű max 40k-ért lehet eladni értelmes időn belül

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#7230) Mercutio_ válasza MC Pite (#7229) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagy megveszi a 35-össel és vesz mellé használt kitobit, igaz akkor nem lesz X-E1 váza :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7231) Mr.Zazi


Mr.Zazi
tag

(#7232) trex4d válasza Mr.Zazi (#7231) üzenetére


trex4d
tag

Egyik kedvenc! :)

(#7233) FEDman válasza Mr.Zazi (#7231) üzenetére


FEDman
addikt

Tud a fickó! :K

(#7234) arn


arn
félisten

Jok is, csak kicsit a ff dolgot erzem tuleroltettnek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#7235) Mr.Zazi válasza trex4d (#7232) üzenetére


Mr.Zazi
tag

Ez is egy nagyon jól sikerült sorozat, nemcsak ff fotókkal. Amúgy nekem pont a ff képei tetszenek, elég kontrasztos, és mégis részletgazdag. Pazar! A hangulat pedig nem utolsó sorban.

(#7236) jjeahh válasza Mr.Zazi (#7235) üzenetére


jjeahh
nagyúr

nekem a bebukásig butított mélyek, kiégésig húzott világos részek nem tetszenek, olyan, mintha nagyon gyenge lenne a dinamika, amire még ráhúzott volna egy jó adag kontrasztot és szaturációt, de persze ízlés kérdése... másképp nekem is tetszenek :K

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#7237) arn válasza jjeahh (#7236) üzenetére


arn
félisten

:D hat errol van szo... Ha niemandkent csinalod, akkor elcseszted, ha vmi nevvel, akkor muveszet.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#7238) MC Pite


MC Pite
veterán

Vótmá?

Meike MK320 F

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#7239) jmakk válasza MC Pite (#7238) üzenetére


jmakk
őstag

Ez már kapható vagy még csak bejelentés? Mert a speckó alapján nem tűnik rossznak.

(#7240) Mercutio_ válasza MC Pite (#7238) üzenetére


Mercutio_
félisten

F*sza, mobilról egy élmény így mire betölt a topic...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7241) jmakk válasza Mercutio_ (#7240) üzenetére


jmakk
őstag

Legalább marad időd bedobni egy sznikerszt! :DDD

(#7242) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

OLX en van eladó X30, ha itt érdekelne valakit, 120e. Nem az enyém :)

(#7243) trex4d válasza Mr.Zazi (#7235) üzenetére


trex4d
tag

Igen! Engem soha nem érdekelt a kiégés meg az "eltúlzott kontraszt", HA a fotó ránézésre olyan hangulatot ad át, amit egy "tökéletesre" mívelt-javított fotó meg sem közelít!
Persze ez a vélemény is szubjektív, ettől szép ez a szakma ;)

(#7244) Mercutio_ válasza jmakk (#7241) üzenetére


Mercutio_
félisten

BKV-n nem eszek :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7245) Scharm1976


Scharm1976
tag

(#7246) Stauffenberg válasza Scharm1976 (#7245) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hangulatos fotók.

Elnézegetve a galériádat arra tippelnék te is újpesti vagy. :)

(#7247) Mr.Zazi válasza Scharm1976 (#7245) üzenetére


Mr.Zazi
tag

Nagyon jó képek!

(#7248) #31733248 válasza Scharm1976 (#7245) üzenetére


#31733248
törölt tag

Hát... Az én mércém szerint már a 30mm f2.8 is elég jól mossa a hátteret, de amit ez az 56-os tud, az már bárkinek elég kell, hogy legyen. Nagyon komoly.

[ Szerkesztve ]

(#7249) Scharm1976 válasza Stauffenberg (#7246) üzenetére


Scharm1976
tag

Te is fiam...? :)

www.flickr.com/photos/scharm/

(#7250) Scharm1976 válasza #31733248 (#7248) üzenetére


Scharm1976
tag

Holnap beteszek egy kepet a hattermosassal kapcsolatban.
Brutal.

www.flickr.com/photos/scharm/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.