Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) jjeahh válasza madgie (#7100) üzenetére


jjeahh
nagyúr

jajj csak fujit ne!! :DDD ;] lassan annyi az x-t1 itt, ha szerveznétek egy X talit nem is lenne érdekes egymás szerszámját tapizni, mivel mindenki x-t1-el menne :)) amúgy a topik atyja, Pite merre van?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#7102) madgie válasza jjeahh (#7101) üzenetére


madgie
titán

Az én szerszámomat csak az asszony tapizhatja :DDD

(#7103) Mercutio_ válasza madgie (#7102) üzenetére


Mercutio_
félisten

Austin Powers ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7104) MC Pite válasza jjeahh (#7101) üzenetére


MC Pite
veterán

Jelen... Egyszer gondolom kipróbálod valahol az E1-et is, és ugyan nem vagy kütyübuzi mint a legtöbb topiklakó, de a panád/olyd előnyeinek a nagyját egyesíti meg még rátesz egy lapáttal, és lassan árban is vállalható lesz (100ért viszik most elvileg a 60ast pl). De te csinálod jól, képelsz oszt kész.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#7105) jmakk válasza madgie (#7098) üzenetére


jmakk
őstag

Na kérem, amikor még kanyarban sem volt az X-T1, azért milyen jól gyűtt az a sza**hu*** kapható váz, amire fel lehetett csavarni a csodaüvegeket. :K

[ Szerkesztve ]

(#7106) jmakk válasza jjeahh (#7101) üzenetére


jmakk
őstag

Ilyet belerondítani ebbe a topikba! :N
Majd Freddy76 megmondja mire perelhetünk téged ezért. :)
De minimum 2 hét kötelező X-E1 használatra. :))

[ Szerkesztve ]

(#7107) FEDman válasza lenan (#7097) üzenetére


FEDman
addikt

Cukorfalat!
A kanapéért meg minden vizsla rajong. :)

(#7108) madgie válasza jmakk (#7105) üzenetére


madgie
titán

Yes sir!

Mondjuk a sz@réh*gyé túlzás, én még relatív drágán vettem anno.

(#7109) jmakk válasza madgie (#7108) üzenetére


jmakk
őstag

Most úgy cirka 6-8db X-A1-t biztos adnak egy új X-T1 áráért. :)

(#7110) Mr.Zazi válasza FEDman (#7093) üzenetére


Mr.Zazi
tag

Ez egy nagyon jó blöki portré! :C

(#7111) jjeahh válasza jmakk (#7106) üzenetére


jjeahh
nagyúr

persze nem gondoltam komolyan :DDD vagyis félig igen, nem csak fuji nem kell, hanem semmilyen gép nem kell, mivel már van egy, nincs minek mellé még egyet vegyek... kütyübuzulni is szeretek, de fotózni jobban, azt meg ezzel az ócskavassal is lehet :) majd ha 543.271 expó lesz a vázban újragondolom a dolgot :)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#7112) madgie válasza jjeahh (#7111) üzenetére


madgie
titán

Kütyübuzulsz te is, csak másképp. Kinek van annyi ötvenese, mint neked? :)

(#7113) Mr.Zazi válasza jjeahh (#7101) üzenetére


Mr.Zazi
tag

Apropó "egymás szerszámját tapizni" miért nincsenek itt lányok? :)) Na jó egy ilyen tali után biztos balhé lenne otthon...

(#7114) jjeahh válasza madgie (#7112) üzenetére


jjeahh
nagyúr

igaz :DDD mondjuk mindegyikre van kifogásom, a helios kölcsönbe volt, így vettem egy zuiko-t, majd kiderült, hogy nem kell visszaadjam, az enyém maradhat, ez már két 50mm, a harmadikat az előző kettő helyett vettem, mivel fényerőben előrelépés (F2, F1.8 vs F1.4) :D

Mr.Zazi: én nem járok ezekre a talikra sajnos, mert túl messze lakok, de lányok is szokak menni néha nem? legutóbb mintha Juszt írta, hogy viszi a tetovált modelljét is :P

Freddy76: ő bajszos, de rajtad szívecskefoltok vannak :))

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#7115) Freddy76 válasza Mr.Zazi (#7113) üzenetére


Freddy76
addikt

Honnan tudod, hogy ki milyen nemű? Madgie pl. miért ne lehetne nő?

Madge: úgy értettem, hogy az avatar és a ph név alapján még nem lehet ezt a kérdést eldönteni :N

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#7116) madgie válasza Freddy76 (#7115) üzenetére


madgie
titán

Óbazmeg :DDD

(#7117) Mr.Zazi válasza Freddy76 (#7115) üzenetére


Mr.Zazi
tag

:DD Én az elején csupán gyorgyi84 -re gyanakodtam (bocsánat) de a név tévesztett meg. (meg a maci) :DDD Amúgy tuti nincs csaj, azok nem így kommunikálnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7118) FEDman válasza Mr.Zazi (#7110) üzenetére


FEDman
addikt

Ő Mangó és épp egy rajta is túlnőtt csalánosban ücsörög. :)

(#7119) Parci válasza Freddy76 (#7115) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocs, de ez annyira jó, hogy innentől én mondtam
aláírásban

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7120) madgie válasza Parci (#7119) üzenetére


madgie
titán

Szomorú nap ez a mai :D

(#7121) makszi válasza madgie (#7098) üzenetére


makszi
aktív tag

Az A1 vázat én sem hiányoltam egy percig sem, ellenben az E1-et nagyon szeretem, még mindig :K

(#7122) Parci válasza madgie (#7120) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na mi az, ma érzelgős napod van? :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7123) szilu7 válasza Freddy76 (#7115) üzenetére


szilu7
senior tag

Sőt, ha odaképzeled az ideálod, miközben a hozzászólásait olvasod, akkor még szerelmes is lehetsz belé. :DDD

(#7124) madgie válasza Parci (#7122) üzenetére


madgie
titán

Á, dehogy. Csak megszoktam, hogy én szedek szét hozzászólásokat egy szaftos aláírásért.

Most meg visszanyalt a fagyi :D

(#7125) istvan170


istvan170
aktív tag

Itt egy olasz vizsla (Bracco Italiano) is az érdekesség kedvéért. Különleges és ritka fajta.
Paggio Compatriota di Bonfini a neve :) (Nem vicc)
Saját kanapékutya. Kettő van. Nagyon hálás portré alanyok. X-e1+35 1.4

(#7126) FEDman válasza istvan170 (#7125) üzenetére


FEDman
addikt

Gyönyörű kutya! :))

(#7127) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Úgy látom a topik szétválasztódott nagyon sok X-T1 és egy kisebb csapat X-E1 tulajdonosra. Azt hiszem az X-A1 és X100 tulajdonosok már csak statisztikai hibaként vannak jelen. :D

Szerk: Érdekes okfejtés arról, hogy mi-miért történik XF 35mm f/2 és X-Pro 2 terén. Az biztos, hogy érvelési hibába esik a szerző, de ettől még a következtetésnek lehet igazságtartalma. Én csak azt nem értettem az első 35mm f/2 makettek után, hogy miért vékonyodik el a vége (szerintem ronda), de ha folytatja az X-Pro sorozat a hibrid keresőzést, akkor jól jöhet ha minél kevésbé lóg bele a kukucska képébe.

[ Szerkesztve ]

(#7128) gorgo


gorgo
őstag

Petíciót nyújtanék be: gyűjtsünk már össze annyi lét, amit aztán egy XE1-ről váltani kívánó tulajnak odaadunk, és aki elküldi jeahh-nak. Csak hogy megmérgezzük. :U
OKÉ OKÉ, nem kell reagálni, csak trollkodtam! :DDD

jav: vagy ha jeahh tiltakozik ,akkor Parcinak :))

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#7129) jjeahh válasza gorgo (#7128) üzenetére


jjeahh
nagyúr

hamarosan meglesz a 45-ös a panára, így a manuálokat ritkábban használom majd... szal a helios alá másodgépnek jó lesz, hacsak nem hirdetsz egy petíciót egy 56-osra is :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#7130) FEDman válasza jjeahh (#7129) üzenetére


FEDman
addikt

Adnánk mi neked bármilyen Fuji cuccot, de minek..
Mint tudjuk te ugye nem vagy kütyümániás, az ilyesmiket amúgy se tudnád értékelni. :DDD

(#7131) Mr.Csizmás válasza gorgo (#7128) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

xe+35-re elhívnám kávézni/sörözni, ha bennevan valamelyik hitetlen :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7132) jjeahh válasza FEDman (#7130) üzenetére


jjeahh
nagyúr

a nagy melleket sem értékeltem soha... :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#7133) 3YEW válasza gorgo (#7128) üzenetére


3YEW
tag

bocs, de Parcinak volt már X-E1-e ha jól tévedek..., így elmondhatjuk, hogy nem fertőzte meg:)

T

(#7134) madgie válasza 3YEW (#7133) üzenetére


madgie
titán

18-55-tel nem is :)

(#7135) mouser1


mouser1
csendes tag

mondanám, hogy szívesen átveszek egy e1-est ingyen, de még így se akkora vétel, a kitobija magában egy tízessel olcsóbb csak, mint a váz + külön megvenni ugyanazt az objektívet. Persze használt x-e1 + kitobjektív aánlatok jöhetnek! :-)

egyébként nem tudom, a read-only számít-e, de én spec. csaj vagyok, úgyis mint nagy valószínűséggel leendő x-e1 tulaj :-)

[ Szerkesztve ]

(#7136) Freddy76 válasza Parci (#7119) üzenetére


Freddy76
addikt

Hát, amekkora picsogás megy néha mindenki részéről (magamat is beleértve), akár tyúkól is lehetne :K

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#7137) madgie válasza mouser1 (#7135) üzenetére


madgie
titán

Na, akkor jöhet a topiktali, a sok kandúr nem csak a kutyákat fogja fotózni, hanem az egy szem lyányt.

Aki nem én vagyok, Freddy :D

(#7138) mouser1 válasza madgie (#7137) üzenetére


mouser1
csendes tag

csak a kromoszómákról nyilatkoztam, azt nem mondtam, hogy fiatal és szép is vagyok ! :-D

(#7139) MC Pite


MC Pite
veterán

mouser1: indexet érdemes böngészni, meg a hardveraprót... (vagy ebay).
Nem baj, attól még bebotorkálhatsz a talira, húzva magad után a banyatankban a gépet :DDD

jjeahh: Nézd má' hogy nőnek az igények, mikor még 2/3-áron kínáltam neked a 60-ast akkor az hidegen hagyott, most meg már 56 kéne, mi? ;] Bár, ha ingyé' felajánlás akkor jöhetne egy egész fix sor :D
A nagy (lötyögő) mellekért (a tenyérbevaló kerek szépség ellenében) én sem voltam soha oda, de ezt nehezen tudom összekötni azzal hogy tetszene-e az X(-E1) :P

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#7140) Scharm1976


Scharm1976
tag

Tegnapi naptól én is beléptem az XT-1&FX56/1.2 használók lelkes táborába.

[ Szerkesztve ]

www.flickr.com/photos/scharm/

(#7141) Stauffenberg válasza Scharm1976 (#7140) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Parcinak hívjunk mentőt, még ma agyvérzést fog kapni! :D

(#7142) jjeahh válasza Scharm1976 (#7140) üzenetére


jjeahh
nagyúr

azta k... kezdem azt hinni valahol chipses zacsiba csomagolják nyereményként az x-t1 + 56-os kombókat, vagy a fuji osztogatja ingyért, nem igaz, hogy ennyien vesznek pár nap alatt ilyen szettet úgy, hogy ráadásul az elhangzottak szerint kapni is alig lehet Mo-n :Y

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#7143) Stauffenberg válasza jjeahh (#7142) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezért nem lehet kapni, az összes a PH fórumozók kezébe került. :D

(#7144) madgie válasza jjeahh (#7142) üzenetére


madgie
titán

Divat lett, b+ :DDD

(#7145) Freddy76 válasza jjeahh (#7142) üzenetére


Freddy76
addikt

Távol álljon tőlem, hogy bárkinek a zsebében turkáljak, de szerintem a most xt-t vásárlók zöme már túl van az első érettségi találkozóján. Nem tudom, te hány éves vagy, tippem szerint 20-25 között, ekkor még én sem álmondtam arról, hogy valaha lesz pénzem drága kütyükre...

Amúgy meg filléres szettel jobb képeket csinálsz, mint a legtöbb xt-xe használó (magamat is beleértve), szóval ne panaszkodj :N

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#7146) gyorgyi84 válasza Scharm1976 (#7140) üzenetére


gyorgyi84
tag

Gratula !

(#7147) makszi válasza madgie (#7144) üzenetére


makszi
aktív tag

Vissza kell nézni a topicba, ki az aki megteremtette a divatot, na és azt kell felelősségre vonni :DD

(#7148) madgie válasza makszi (#7147) üzenetére


madgie
titán

Hol van arn? :D

(#7149) Scharm1976


Scharm1976
tag

Dslr-ről térek át milc-re és ez folyamatban van.
Egy használt obi ára egy új fujinon obi ára.
Vázat meg lehet olcsóbban is venni, mint az itteni árak.
Folyamatosan árulom a dslr cuccaimat, az eladotakkal tudom fedezni a fuji rendszeremet.
Ja és már nem vagyok 25. Sajnos.
Még ismerkedek a kombóval, van egy 1 hónapos izgő-mozgó kislányunk, vele próbálkozom, ő az alany. :)

www.flickr.com/photos/scharm/

(#7150) makszi válasza madgie (#7148) üzenetére


makszi
aktív tag

Bújkál :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.