Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) 8nemesis8 válasza madgie (#24100) üzenetére


8nemesis8
veterán

Neked mit váltott az X-E3?
Ha jól látom egy gyakorlatilag X-T20 szint.

Szállításból akkor gondolom a biztosításos (insurance), azaz ez kellene:
Insured Economy Express Shipping

(#24102) madgie válasza 8nemesis8 (#24101) üzenetére


madgie
titán

Igen, az a szállítás a jó.

Nem váltott semmit az X-E3, illetve az X70 helyére jött, backup-backup váznak :D

(#24103) MC Pite válasza dqdb (#24090) üzenetére


MC Pite
veterán

Hijj, úgy tűnik visszaállt a mocsadék ahogy nézem... Szerintem az új kártyánál is beállítottam.

Azt hiszem az alábbi: Belépsz, profil/fogaskerék > Payments > Manage pre-approved payments > jobb oldalt a táblázat tetején kis betűkkel Set Available Funding > Maestro Debit Card XXXX-XXXX-XXXX-yyyy Conversion Options, és máris ott a
[ ]Use PayPal's conversion process to complete my transaction using my card's currency.
[ ]Bill me in the currency listed on the seller's invoice.

Szerk: Képekkel: [link]

Ennek elvileg az alapértelmezett konverzió beállításának kéne lennie. korábban már beállítottam (akkor még nem teljesen itt kellett) de most megin paypaloson volt. :W

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#24104) Muerte68 válasza MC Pite (#24103) üzenetére


Muerte68
addikt

Köszönöm a leírást :R -Nekem is át volt állítva,most visszaraktam a jóra,ezentúl sűrűbben megnézem :K
Valószínű néha autómatikusan"frissíti"magát :W

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#24105) papaya válasza MC Pite (#24103) üzenetére


papaya
senior tag

Kösz, és a bank konvertál is bármilyen számlám van?

(#24106) dqdb válasza papaya (#24105) üzenetére


dqdb
nagyúr

Konvertálni fog (bár én egyszer már szívtam japán jenben fizetésnél, ami nagyon nem akart összejönni). Ha dollárban fizetnél, akkor Visa, ha euróban, akkor Mastercard kártyát érdemes használni, mert úgy olcsóbb lesz.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#24107) taranis válasza MC Pite (#24103) üzenetére


taranis
addikt

Igen ezt sajnos gyakran kell nézni, minden komolyabb tranzakció előtt érdemes, mert a PayPal néha gondol egyet és visszaállítja.

colorizer.net

(#24108) hegyimorc válasza madgie (#24100) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"a szállításnál válaszd a drágábbat, ott fontos."

Ez pontosan mire jó? Azt értem, hogy biztosított, de mivel ad ez többet mint a paypal védelme?
Ha jól emlékszem egy valaki volt itt aki szívott a szállítással, volt tracking meg minden, csak visszafordult a csomagja vagy valami ilyesmi ... Mennyivel lett volna jobb, ha biztosított?

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24109) madgie válasza hegyimorc (#24108) üzenetére


madgie
titán

Az olcsóval van csomagkövető? Akkor akár az is jó lehet, bár PayPal ide, PayPal oda, a biztosított szállítás megnyugtatóbb (de lehet sz@rt se ér, nemtom, mert mindig ezt kértem).

(#24110) hegyimorc válasza madgie (#24109) üzenetére


hegyimorc
senior tag

A fb csoportban írta valaki, " Igy is volt tracking. Meg is érkezett Magyarországra. Aztán misztikus módon visszament Angliába ( DPD) . Ez NEM a biztositason múlik."

Ennek tényleg nincs köze a biztosításhoz, csak azt nem látom, hogy minek volna köze :D Szóval mire lenne jó, mire amire nem jó a paypal?

Ha arról szólna a történet, hogy +2%-ért DPD, anélkül meg mezítlábas posta, akkor azt mondanám, hogy OK.

Így is a biztosítottat választanám, csak nem tudom miért (azon kívül, hogy bizalomgerjesztőbben hangzik :D )

[ Szerkesztve ]

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24111) madgie válasza hegyimorc (#24110) üzenetére


madgie
titán

Hát, ha az olcsóbbat az MPL hozza, a drágábbat a DPD, akkor az olcsóbbat választom legközelebb :D A királyi postánál kevés rosszabb opció van (felénk) a DPD pont az :D

(#24112) #16820480 válasza madgie (#24111) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem nem volt még bajom DPD-vel eddig szerencsére. Ráadásul náluk korrekt nyomkövetés is van, ami sehol máshol nem jellemző (kvázi látod térképen hol jár éppen a kézbesítő autó).

(#24113) g_g_g válasza hegyimorc (#24110) üzenetére


g_g_g
őstag

Én is ezen agyalogtam, hogy miért is éri meg a biztosított szállítás?

Aztán az élet úgy hozta, hogy a nem biztosított csomag elveszett a DPD-nél, PayPal refund lett a vége, aztán a második rendelés biztosítottan, 10 nap alatt gond nélkül itt volt.

Lehet a DPD kezeli másként ezeket a csomagokat?

(#24114) jmakk válasza hegyimorc (#24110) üzenetére


jmakk
őstag

Mi van akkor ha nem biztosított küldés esetén elveszik a csomag a feladó tudja igazolni a postára adás tényét? Mert szerintem erre ilyen cégek figyelnek A Paypal nem szedheti vissza a pénzed a feladó cégtől, mert nem ő a felelős. Maximum a feladó mehet reklamálni a feladócetlijével a szállító céghez/postához, hogy elveszett a csomag. A csomagküldő cégnek meg megvan a szabályzata és azt fogja mondani, hogy ilyen meg olyan küldés esetén 20-30-50USD a max kárpótlás. De ez a feladó cégnek ez az utánajárás nem kötelessége és marha időigényes is, így szarni fognak bele. Szerintem jó ha van opció biztosításra.

(#24115) madgie válasza #16820480 (#24112) üzenetére


madgie
titán

Kétszer játszotta el velem az itteni futáruk az utóbbi pár hónapban azt, hogy nem tudta kézbesíteni a csomagot, másnap megint megpróbálja. Én meg ültem azon a helyen, ahová hoznia kellett volna és pislogtam. A központot felhívva érdekes módon fél napon belül mégis idetalált.

(#24116) total90 válasza b.vr (#24099) üzenetére


total90
veterán

Igen, néztem ezt a verziót is és számolgatok, számolgattam... de nem. Sokkal előrébb nem lennék vele, annyit meg lehet nem ér az egész. Lehet várok pár évet és utána megnézem mi van a piacon.
Vagy meglátjuk milyen lesz az X-T3, ha lesz :B

A nagy felbontást éreztem leginkább amikor a Nikon D800-ról váltottam. A full frame vs. aps-c dolgot nem érzem nagyon, sőt, semennyire.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24117) #16820480 válasza madgie (#24115) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az lehet akkor, hogy az ottani futár a tróger. Errefelé úgy megy, hogy követheted a kézbesítés állapotát, és reggel küldenek egy SMS-t (meg emailt is) egy 1 órás intervallummal a kézbesítésre vonatkozólag. Ezen a héten hozott pont valamit DPD, 10:57-11:57 volt a megadott időpont, 10:58-kor csengetett a futár :)

jmakk: Hogyne vehetné vissza a Paypal. Volt olyanom, hogy rendeltem egy Amazfit karkötőt USA-ból, elvileg feladták, de még egy hónappal később se jött meg. Ügyfélszolgálat szerint visszafordították a vámon (nekem semmi értesítés nem jött róla), de mondták elküldik újra. Belementem, elküldték, újabb 1 hónap és sehol semmi. Akkor már nem is reagált az ügyfélszolgálat emailre. Toltam rá egy refundot, a Paypal bekérte tőlük a tracking infót, amit meg is adtak, aszerint valami kaliforniai címre kézbesítették a cuccot. Jeleztem a PP felé, hogy vessék már össze ezt a szállítási címemmel, azonnal jött refund. Majd leboxolja a küldő a postával vagy futárral.

(#24118) hegyimorc válasza jmakk (#24114) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"Szerintem jó ha van opció biztosításra."

Nem fillérbaszásügyileg érdekel a dolog, egyszerűen csak szeretem érteni, hogy mi miért van, mi mit jelent, főleg ha fizetek érte.

Ott van pl a "Upgrade to International Version" is +10EUR-ért totál értelmetlenül. Ha valaki nem tudja, hogy ennek semmi haszna, akár ezt is bepippanthatja és semmit sem nyert vele. (Az eglobal, meg gondolom baszik szólni, hogy neked ez nem kell, mert így is úgy is ugyanazt kapod, szemrebbenés nélkül hozzáadja a számlához a tizest a semmiért)

Más, futárok: úgy tapasztaltam, hogy a futárcégekről alkotott vélemény, legtöbbször arról a konkrét futárról szól aki épp a körzetben dolgozik. Nálunk most pl az MPL az egyik legjobb, de a személy miatt. Ha áthelyezik máshová, akkor lehet, hogy ismét szar lesz.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24119) Muerte68 válasza #16820480 (#24117) üzenetére


Muerte68
addikt

A futár nálunk is tróger, akkor szól,vagyis dudál mikor a kapuban van.
Én a múltkor cirkuszoltam velünk azóta szólnak.
Az eBay- es vásárlásnál már háromszor kaptam vissza a pénzt a paypal- től.

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#24120) b.vr válasza total90 (#24116) üzenetére


b.vr
őstag

Persze, egyetértek, sokkal nem lennél előrébb, de Te vetetted fel az A7III-at, én akkor már csak az obikat mondtam hozzá :) A full frame vs apsc, önmagában csak szenzorméretet nézni nincs is igazán értelme, csak rendszer szinten, azaz obival együtt. Tájképnél úgyis rekeszelés van (ha a dinamika meg nagy kihívás, akkor az FF-en is multiexpo lesz), porténál meg (most a hogy a különböző obiknak különböző karaktere van, azt kivéve a képből) egyenértékű hogy apsc 56/1.2 vagy ff 85/1.8. A dolog onnantól lesz érdekes ha olyanra van szükséged ami a másikban nincs. Pl. amit én is írtam a magam szempontjából, a 40+ mp felbontás. Vagy egy olyan obi aminek a másikban nincs megfelelője, neked meg valamiért pont az kellene (pl. tavaly még a sony uwa-ban egyértelmű előnyben volt, mert a 10-24 alatt lett volna uwa Fujira, most meg azért már belátható távol belül a laowa fix, meg majd év közepén a fuji 8-16)
Ha ezek nem állnak fent, akkor nem is kell váltáson gondolkozni.

[ Szerkesztve ]

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#24121) madgie válasza hegyimorc (#24118) üzenetére


madgie
titán

Kisvárosban élek, szinte az összes futárt, postást ismerem :)

(#24122) Clemi válasza 8nemesis8 (#24098) üzenetére


Clemi
veterán

Igen, ahogy írtam, minden rendben volt. De egyébként én minden értékesebb csomagot úgy bontok fel, hogy videóra veszem folyamatosan, persze ügyelve, hogy a nyitás előtt minden záró elemet megörökítsek, de szerencsére még nem volt szükség soha ilyen videót felhasználni, nem jött még törött sérült csomagom.

Ne felejtsd, hogy nekem volt kötve biztosítás a csomagra és a drágább szállítási módot kértem.

(#24123) total90 válasza b.vr (#24120) üzenetére


total90
veterán

Persze, de jó néha elkalandozni ;]

Jó lenne egy X-T3 35+ megapixellel, csak a meglévő obik közül nem tudom mi rajzolná ki rendesen :B

Mennyire jók ezek a Laowa obik? Képeken láttam és a tesztépek meg soha nem nagy felbontásúak... olyan bazárinak tűnik :DDD

A Fuji 8-16 nagyon érdekel és ha megjelenik és ha jó lesz, akkor lehet buli lesz :DD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24124) b.vr válasza total90 (#24123) üzenetére


b.vr
őstag

"Mennyire jók ezek a Laowa obik?"

Amit linkeltem oldalt, ott van róluk ismertető, pl Laowa 15/2 review. Szerintem jók. Gyártási szórás lehet probléma, mint a Samyangnál is.
Én is be fogom szerezni a 7.5/2-est m43ra (mrChrisnek van, linkelt is már be vele képeket) És lesz ilyen uwa Fujira is, amit meg AP vár már itt nagyon.

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#24125) |AP| válasza total90 (#24123) üzenetére


|AP|
veterán

"Mennyire jók ezek a Laowa obik?"

Bazárinak semmiképp sem mondanám őket :)
Csak a m43-os 7.5/f2-t próbáltam, de az valami eszméletlen, hogy az a csöpp obi milyen éles tud lenni.
A gyenge pontja talán a becsillanás bizonyos körülmények között, illetve ebből is elég könnyű decenteres példányt kifogni.

A m43 topikba linkelt képeket MrChris, na az övé hibátlannak tűnik és látszik mire képes.

Ha ezt a minőséget hozza majd a 9/2.8 is, akkor nekem nem lesz szükségem a 10-24-re. (de az is lehet, hogy a Sami 12 is menni fog)

(#24126): szerintem kapható lesz németben, de itthon is árulnak Laowa obikat (Fotoplus). Van egy tesztpéldány a photozone.de-nél, én is várom már a tesztjüket.

[ Szerkesztve ]

(#24126) total90 válasza b.vr (#24124) üzenetére


total90
veterán

Akartam mondani, hogy itt DE-be tudom beszerezhetetlen a cucc, de a reviewt pont egy stuttgarti tag csinálta :B
Ha majd jön Fujira, akkor lehet megnézek pár tesztet... bár ezt csak akkor venném, ha előtte ki tudnám próbálni és jó lenne.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24127) 8nemesis8 válasza madgie (#24102) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi!
Mi az elsődleges váza(i)d?

(#24128) madgie válasza 8nemesis8 (#24127) üzenetére


madgie
titán

Két X-T2. Persze nem egy kategória, de árban sem. Az X-T20 szerintem jó választás, tudásban, tulajdonságokban közel áll a T2-höz.

(#24129) 8nemesis8 válasza Clemi (#24122) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi!
Ezek szerint ebben hasonlítunk.
Ami értékes cucc jött külföldről nekem, érts 10 000 fölött én is mindig kamerázok.

Mindenképpen csak a drágább biztosított postával kérem, ha rendelek.

madgie: Két X-T2? Ezek szerint neked ez munkaeszköz... Meg vagy velük elégedve gondolom!?

[ Szerkesztve ]

(#24130) pethob válasza hegyimorc (#24118) üzenetére


pethob
aktív tag

PayPal mellett SZVSZ nincs jelentősége a biztosított szállításnak, mert ha a feladó nem tudja a futáros log-al igazolni, hogy megkaptad a csomagot, a PayPal adni fogja a refund-ot. Ha szállítási sérült a cucc, kb. akkor is ez a helyzet, de csak akkor egyértelmű, ha a futárral jegyzőkönyvet vetetsz fel. Ha jegyzőkönyv nincs, akkor a biztosítást is a füledre kenheted.

Ha van biztosítás és reklamálsz, valószínűleg nem kell végigbokszolni egy PayPal refund-ot, mert az eladó is inkább kifizet, és lehívja a biztosítást. (Ha kötött. Ha én lennék az e-global nem kötnék, hanem zsebre tenném a 2%-ot.)

Ha mondjuk simán kártyával, vagy banki utalással fizetsz és ellopják a csomagod, biztosítás nélkül neked bukta 100%-ban.

Azaz biztosítás PayPal fizetésnél ajánlott, ha gebasz van könnyen meg fogtok egyezni, minden más fizetési módnál meg kötelező!

"International version" a Fujinál teljesen értelmetlen, 1 firmware verzió van, az megy minden kamerára wordwide. (Más márkáknál lehet eltérés)

Ősszel még az első napon megdöglött az X100F. Én az e-infin.com-on rendeltem. Reklamáltam, visszaküldtem, bevizsgálták (2 nap alatt) és visszautalták a pénzt, sőt a visszaküldés díját is. Ők DHL-el szállítanak.
Én azóra sem rendeltem újra...

A számla egyik helyen sem felel meg semmilyen kritériumnak. Még az sem derül ki, hogy ki az eladó fél, szóval még magánszemélyként is necces a vétel (vám csalás miatt?), nem hogy cégre.
(Ne legyen igazam, de egyszer borulni fog a bili, és aki akkor benne lesz mint vevő, nyilván az sem fog jól járni...)

A cuccod kb. akkor ér Európába, amikortól lesz DPD, vagy DHL követés. Ha raktárban volt, akkor persze azonnal feladják, DHL 2-3 nap, DPD 5-7 nap alatt van itt. Hogy előtte mennyit kell várni amíg csak ilyen hasbaakasztós saját log van, az lutri, de úgy tartják általában nem vészes...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/pethob

(#24131) madgie válasza 8nemesis8 (#24129) üzenetére


madgie
titán

Munkaeszköz, ja. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, arról nem a gép tehet, hogy egy lagzis lézer meglyuggatta a szenzort az egyikben tavaly és három hónapig rajta ültek, mire kész lett :(

(#24132) hegyimorc válasza pethob (#24130) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Én is kb így gondoltam

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24133) KuZo válasza MC Pite (#24058) üzenetére


KuZo
tag

Engem is felírhatsz. Köszi! :)

(#24134) total90


total90
veterán

Kipráltam Windowson a Fuji X RAW Studio-t és... hát én ennek a programnak annyira sok értelmét nem látom. Vagy is látom, csak, mint ha 2000-es évek elején készült volna.

Egyrészt, mi az már, hogy csak a fotós gépet csatlakoztatva a PC/laptophoz lehet csak használni?
A másik, hogy van pár alap dolog, amit lehet állítani és ennyi? Komolyan, ez az egész?

Lightroom csak azért nem veri kenterbe, mert szarul kezeli a Fuji RAW-okat, de pl. a Capture One körberöhögi az X RAW Studio-t. Pf... és én meg vártam, mint a messiást.
Ez így komolyan, minek?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24135) #16820480 válasza total90 (#24134) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ezt már bejelentéskor lehetett tudni, hogy gépre kell kötni, mert a gépet használja képfeldolgozásra. Annyi előnye van, hogy nagyobb képernyőn látod, és megkapod az ooc jpeg minőséget.

(#24136) hegyimorc válasza total90 (#24134) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"mi az már, hogy csak a fotós gépet csatlakoztatva a PC/laptophoz lehet csak használni?"

Ha a fénykepezőgép RAW konverterét használja, akkor kell hozzá a gép. Ez erről szól, ennyi. Egy PC-s frontend a firmwarehez.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24137) andrasvagyok


andrasvagyok
csendes újonc

szeretnék egy ilyet : Fujifilm GB-001

(#24138) total90 válasza andrasvagyok (#24137) üzenetére


total90
veterán

Én meg egy pónit.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24139) trball


trball
csendes tag

Ti az E-Infinity-n az angol (UK) oldalrol, vagy az EU-s oldalrol rendeltek? Picit masok neha az arak, es most ugy nezem, hogy az angol oldalrol - https://www.e-infin.com/uk meg szallitassal egyutt is olcsobbak a dolgok...

(#24140) szilu7 válasza total90 (#24134) üzenetére


szilu7
senior tag

Pont ez a lényege. Azt tudod állítani, mint a vázon, azt a jpeget kapod, csak kényelmesebb az egész folyamat. Nálam nagyon betaláltak ezzel a koncepcióval. Nekem egy ilyen szoftver volt a vágyam amióta Fujim van, csak most vehetek az X-T1 helyett (amivel teljesen elégedett vagyok) egy újabb vázat, hogy tudjam is használni. :W

(#24141) total90 válasza #16820480 (#24135) üzenetére


total90
veterán

Én egészen mást vártam. Így ennek tényleg nem látom értelmét.

(#24140) szilu7

Én ha már a képeket kidolgozom, akkor jobban belenyúlok... itt annyi lehetőség nincs is.
Ami tényleg negatívum még, hogy nagyon kevés gép támogatott.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24142) MC Pite válasza andrasvagyok (#24137) üzenetére


MC Pite
veterán

Én meg egy XF16-55öt, néha jól jönne a műanyag zoom mellé :)

Egyébként nem világos tudod mit akarsz, jó, de mi a kérdés?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#24143) kobox


kobox
tag

Ezt az oladalt ismeri valaki? Mennyire lehet hinni ennek az összahasonlításnak szerintetek? Nemcsak erre a konkrét példára gondolok, általában...

(#24144) total90 válasza kobox (#24143) üzenetére


total90
veterán

Én ismerem az oldalt, szerintem nem rossz, amit csinálnak.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24145) hegyimorc válasza kobox (#24143) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Mennyi értelme van egy olyan összehasonlításnak amiben egyik oldalon egy zoom van 18mm-re tekerve, másikon egy fix obi 23mm-en, RAW-ban ISO100-on ami egyik gépnek sem natív érzékenysége ... és még a teljes tesztképet sem lehet letölteni?

Van hasonló, értelmesebb összehasonlítás szerintem

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24146) kobox válasza hegyimorc (#24145) üzenetére


kobox
tag

Ez csak egy példa, írtam h általában gondolom, nem konkrétan erre :)

Mindkettő jpeg.

[ Szerkesztve ]

(#24147) hegyimorc válasza kobox (#24146) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"Mindkettő jpeg."

Ja, csillió ISOn, szintén nem natív érzékenységben, ezért volt az első dolgom RAW-ra kapcsolni. Na mindegy, kár volt az időért is

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24148) kobox válasza hegyimorc (#24147) üzenetére


kobox
tag

Elnézést kérek és köszönöm hogy a kérdésemre áldoztál két percet az életedből :R

(#24149) #16820480 válasza hegyimorc (#24147) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk az ISO-t is át tudod állítani, ha már a JPEG-et sikerült. Az X100T-nél ott a teljes méretű kép is, ha a crop részletekre kattintasz.

(#24150) wms válasza kobox (#24148) üzenetére


wms
senior tag

A stílus, maga az ember :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.