Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92201) djculture válasza Frod (#92197) üzenetére


djculture
félisten

Ja de nem csodálkoznák ha egyszer csak megváltozna ez is, még a szörke kulcsboltoknál is bejött ez az állitási lehetőség alibinek.

(#92202) eami válasza djculture (#92194) üzenetére


eami
addikt

korrekt kezdő ár, tuti rendelek majd egyet. Meg VRt is ha nem szalad el nagyon az ára.

(#92203) Csapoati válasza eami (#92202) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk az 50 dollárból ha 50 euro lesz mifelénk, az máris 15300 Ft, és nem tudom mennyiért szállítják is ki... Persze ha annyira bejön, akkor érthető a lelkesedésed, én mondjuk biztos nem cserélem le az X360 kontrolleremet rá. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92204) eami válasza Csapoati (#92203) üzenetére


eami
addikt

nyugi azt is megtartom :)

(#92205) csaba951 válasza eami (#92202) üzenetére


csaba951
veterán

Hoppá, közben látom, hogy a Steam VR-t már le is vették, így tárgytalan a hozzászólásom! :)

Azt azért tudnod kell, hogy USA árra rájön még minimum a magyar ÁFA és a VÁM. Rossz esetben a szállítási költség is. Így azért már jóval többe kerül! :(

VÁM-os ügyintézésem eddig egyetlen egyszer volt, de elég volt ahhoz, hogy azóta nem rendelek "nagyobb értékű" dolgot EU-n kívüli eladótól/boltból. Szerintem sokan mások is így vannak ezzel, szóval addig ne nagyon számítsanak tömeges eladásra az EU-ban, amíg ezt nem tudják megoldani (papírmunka).

(#92206) thomasa válasza i2k (#92199) üzenetére


thomasa
senior tag

Win8-at nem láttam a listában :P

(#92207) eami válasza csaba951 (#92205) üzenetére


eami
addikt

Én ezt nagyon jól vágom és egyáltalán nem is lenne ez gond. Hiszen a $=€ kb fedi is azt ami +áfát és vámot fizetni kell. Az egyedüli többletköltség a szállítási. Ilyen cuccokat általában nagyobb futár cégekkel küldenek ennek megfelelő áron.

Amúgy ha nagyon akarják forgalmazni EUban akkor van itt bejegyzett cégük és van a HTCnek is saját raktára kialakított infrastruktúra stb.

Az én tippem inkább az, hogy első körben US only lesz a mutatvány mert - főleg korrekt árral - akkora lesz rá az igény hogy nem bírják majd kiszolgálni. Hamarabb elkapkodják majd mint az ájfónt a fanok. Ráadásul nem tűnik túl véletlennek hogy pont karácsony előtt nem sokkal kezdik majd forgalmazni = még nagyobb igény.

(#92208) eszement24


eszement24
aktív tag

Bully Amazonról régiózáras? 3$ most, de nekem giftcardért pont jó lenne

(#92209) tomsolo


tomsolo
őstag

Ahahaha - ezen felsírtam :D

"fuck resource harvesting forever jesuschrist XDDDDD "

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92210) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Nem tudom hol kérdezzem meg, ezért itt teszem, remélem nem baj:
Szeretnék valami lövöldözős játékkal játszani. Ami miatt megjött a kedvem az a Far Cry 4.:D
Valami tipp?

Samsung Galaxy A55 5G

(#92211) alratar válasza DrDobos (#92210) üzenetére


alratar
addikt

A traderek lözött nézelődj vagy az aprón.
Hivatalos boltokban sehol sincs akcióban. :(

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#92212) S1M0N


S1M0N
senior tag

Zombie Army Trilogy:

Akinek az előző két rész megvan PC-n, annak április 3-ig -66% kedvezmény van Steam-en.

Így most 41,99€ helyett 16,79€, és ha belegondolok, hogy az előző részekért max 3-4€-t fizettem, akkor bőven megéri, gondolkozok is a beszerzésén, nekem már a bemutatója is eléggé meggyőző volt.

(#92213) DrDobos válasza alratar (#92211) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszönöm!:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#92214) djculture válasza S1M0N (#92212) üzenetére


djculture
félisten

Brutál nagyon láncfűrészes zombit még körbe ugráltam addig atöbbiek kilötték de hogy jön 100 páncélba öltözött zombi és 20 taposó akna kevés a hordának meg az összes golyó az azért sok:) Panzerfaustból is négy kellene akkor oké lenne..

[ Szerkesztve ]

(#92215) S1M0N válasza djculture (#92214) üzenetére


S1M0N
senior tag

Beadtam a derekam, most töltöm le. :K :D

Az előző részekkel nem sokat játszottam, de ennek a videója valahogy meggyőzött. :B

(#92216) djculture válasza S1M0N (#92215) üzenetére


djculture
félisten

Megéri az árát bőven, előző részekbe nem is nagyon kerültem földre itt okosabb az ellen meg ez a páncélos megoldás odabsz.. Meg ami engem meglepett az optimalizálás sokkal szebb mint a régi verziók és dupla fps van.. Ja ha nem nagyon ismered a sorozatot nyomd végig az egyjátékost mert coopba sokkal több az ellen és nincs idő tanulgatni. 2 ütés a páncélostól és földön vagy, utána ha nem huznak fel záros határ időn belül annyi .. Nekem is hozzá kell szokni pedig az előző részt végnyomtam vagy tízszer singlebe utána meg kitudja hány coop match

[ Szerkesztve ]

(#92217) eami válasza S1M0N (#92212) üzenetére


eami
addikt

aki megvette kedvezményes áron az ugyanolyan áron tud giftet is venni?

(#92218) djculture: Köszi. Mondjuk van mivel játszani, szóval nem is baj ha nem lehet így megoldani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92218) djculture válasza eami (#92217) üzenetére


djculture
félisten

Agyon van korlátozva nem lehet kétszer megvenni, legalábbis tegnap nem engedte.

De most se mert kiirja hogy egyszer már megvan az ajándékba gomb meg levan szürkülve:)

[ Szerkesztve ]

(#92219) micafighter válasza alratar (#92211) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem nem FC4 akciót keres, hanem valami lövöldözős játékot, abba kért ötleteket hogy mit lenne érdemes beszerezni. Legalábbis én igy értettem.

(#92220) DrDobos válasza micafighter (#92219) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem azt kerestem, azt hittem apron már csak igy mennek ezek a játékok.:D Mindketten félreértettük egymást

Samsung Galaxy A55 5G

(#92221) eszement24


eszement24
aktív tag

Senki se tudja az amazonos kérdést? :( Mi a linkje annak a régió ellenőrzőnek?

(#92222) vorosmarti válasza eszement24 (#92221) üzenetére


vorosmarti
senior tag

http://www.steamlocks.tk

Ez volt régebben, de most nem érhető el.

(#92223) alratar


alratar
addikt

Tudnátok valami jó játékot ajánlani ami a viktoriánus Londonban játszódik?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#92224) joe-ker válasza S1M0N (#92212) üzenetére


joe-ker
senior tag

(#92225) Csapoati válasza joe-ker (#92224) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De ez csak az első rész.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92226) joe-ker válasza Csapoati (#92225) üzenetére


joe-ker
senior tag

Elírás volt, már le is vették,én meg nem figyeltem.
Itt volt fent

[ Szerkesztve ]

(#92227) djculture


djculture
félisten

betyár..

(#92228) Cheesus válasza djculture (#92227) üzenetére


Cheesus
senior tag

Melyik része? :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#92229) tomsolo


tomsolo
őstag

[OFF OFF]

Ilyet láttatok már? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92230) Heavyrain válasza tomsolo (#92229) üzenetére


Heavyrain
őstag

Az szép.

A Deadpool gift önmagában kb 70€ :Y

(#92231) micafighter válasza tomsolo (#92229) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nálam is ez lenne szerintem ha pl nyernék egy lottót :)

[ Szerkesztve ]

(#92232) djculture válasza micafighter (#92231) üzenetére


djculture
félisten

2milliárd 800 millióból már futná :D

(#92233) i2k válasza tomsolo (#92229) üzenetére


i2k
senior tag

Nem kizárt, hogy STEAM-dolgozó lett oszt' azé...
Persze, milliomoséknál is lakhat :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92234) vidaila válasza tomsolo (#92229) üzenetére


vidaila
aktív tag

Lehet talált valami kiskaput.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#92235) mg105


mg105
senior tag

Sziasztok! Ezt meg tudom venni Magyarországról? Megbízható az oldal?

(#92236) djculture


djculture
félisten

fsza ez a crew, hulladék a szerver kezelés nem lehet egymást látni normálisan..

[ Szerkesztve ]

(#92237) Lackki válasza vidaila (#92234) üzenetére


Lackki
senior tag

semmilyen kiskaput nem talált, emberünknek nem olyan rég még 7000 gift volt az inventoryjában :)
gondolom beaktivált párat egyszerre

Privátot hamarabb észreveszem

(#92238) djculture válasza djculture (#92232) üzenetére


djculture
félisten

Na már jövőhéten 3 milliárd 50 millió, abból már lehet venni ezt azt a steam-en is :D

Jó istenem ki a franc multiplayerozik ezzel, még mappack x eurokért akcióban: [link]

[ Szerkesztve ]

(#92239) SenorGrande válasza i2k (#92233) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Már nem kapják meg a Valve dolgozók a játékokat, sőt, a régiektől is visszavették.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#92240) tomsolo


tomsolo
őstag

Kijött a Trials Fusionhöz az 5. DLC is. A Season pass tulajoknak ingyen van ez is (mint pl. nekem a G2A vásárolt 1600 Ft-os SPvel :D)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92241) eami válasza mg105 (#92235) üzenetére


eami
addikt

szerintem érdemesebb nuuvem akcióban behuzni.

(#92242) BigBlue69 válasza SenorGrande (#92239) üzenetére


BigBlue69
őstag

Remélem a kártyákat kiszedték belőlük. :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#92243) Źşë' válasza i2k (#92233) üzenetére


Źşë'
addikt

én már láttam hasonlót, igaz nem 300játék - darabszámra nem emlékszem de a lista kb ilyen hosszú volt... szenvedélyes gyűjtők... valakinél a steam egy betegség, valamilyen szinten itt a topikban is - azoknak akik csak steamre gyűjtik a plusz egy sorokat - ezer játékkal ki fog játszani, na meg egyáltalán több ezerrel?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#92244) tomsolo válasza Źşë' (#92243) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez egy japán tréder.

Nagy részét évek óta boltolta csak magának nem aktivált belőle eddig - a többit meg hozzádobta.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92245) micafighter válasza Źşë' (#92243) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem azon volt a hangsúly hogy egyszerre aktivált be 300 játékot, legalábbis ha jól láttam a képen :) Kevés gyüjtö engedheti meg magának anyagilag szerintem hogy ha épp kedve szottyan akkor 300at beaktiváljon.

(#92246) phenomHUN válasza SenorGrande (#92239) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nem vették "vissza", csupán a profil főoldalon nem látszik, de ugyanúgy ott van a címek nagy része.

(#92247) djculture válasza tomsolo (#92244) üzenetére


djculture
félisten

Ja japán kókler ;]

[ Szerkesztve ]

(#92248) SenorGrande válasza phenomHUN (#92246) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Az összes játék felsorolásnál sem szerepel minden játék nekik.

Nézzünk egy profilt: Axiom (Eric Hope). Eric a Linkedin szerint is Valve alkalmazott.

Az internet archive szerint
- 2012. febr. 7-én 2259
- 2012. dec. 28-án 3842
- 2013 szeptemberében már csak 92 játéka volt, és azóta növöget ez a szám; továbbá játékokat ad a kívánságlistájához. Hogyan, és miért, ha megvan neki mind? Ráadásul ha nézegetjük a többi profilt is, nem a legfrissebb megjelenésekkel játszanak. Miért nem, ha egyszer hozzáférhetnek? Alap emberi tulajdonság a kíváncsiság az újdonság felé.

Itt van a Steam és a Valve csoport, lehet nézelődni a profilok között, ez tapasztalható rajtuk. Továbbra is fenntartom, hogy nem kapják meg; visszavették tőlük. Persze ha tudsz valami belső infót, megoszthatod velem/velünk.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#92249) phenomHUN válasza SenorGrande (#92248) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Én ZeroCool profilja miatt állítottam azt, amit. Community oldalon 8 játékot ír, míg az All games tabon már 2.249 cím szerepel.

Ő egyébként még a régi időkben kapta meg a 'boostot', mert jó kapcsolatban állt Doug Lombardival. :)

Amúgy érthető marketing-lépés volt a Valve részéről, hogy rejtették a profilokról a játékok számát, valamint az is hogy elvették a dolgozóktól a játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#92250) Lackki válasza SenorGrande (#92248) üzenetére


Lackki
senior tag

van ízlése! SS2 a kedvenc játéka :D

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.