Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92151) S1M0N válasza Nazara (#92148) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ja, tegnap néztem.
Személy szerint a 4. Vaják regénynek jobban örültem volna, de ez a póló is nagyon jól néz ki!

Teszem félre a pénzt a gyűjtői kiadásra, nagyon várós.

(Jó az RvP-s profilképed, Go United!)

(#92152) csaba951 válasza djculture (#92147) üzenetére


csaba951
veterán

Ez a cég tényleg a régi, neves csapatok sírásója! Tippre a legközelebbi csapat a Visceral lesz a Battlefield Hardline-ért. Utána meg a Bioware esélyes a Star Wars Battlefront-ért. Bár ez lehet, hogy mégsem lesz orbitális bukás...

[ Szerkesztve ]

(#92153) djculture válasza Źşë' (#92150) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom lehet. Az biztos hogy a Tescoba a sims dlc-k meg az ilyen földművelős simek mentek mióta oda járok vagy 10 éve, mindig ezek voltak a legjobban kelendő szoftverek azon az osztályon:)

Csaba a Battlefield Hardline nekem végülis tetszik egyrészt mert végre el lehet találni benne ez ellenfeleket, nincs ez a folyamatos lag mint a z előző részben. De másrészt meg elég érdektelen számomra ez a rablo vs rendőr téma. De mondjuk legalább rendőrrel is lehet lenni paydayt azért utálom nem vagyok egy rabló típus még szórakozásként se állok be rablónak:) Majd esetleg az új payday abba már rendőrként is lehet nyomni:)

[ Szerkesztve ]

(#92154) Csapoati válasza csaba951 (#92152) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Bioware kizárt, ne viccelj. A legújabb Dragon Age-et is ők készítették és állítólag egész jó. Na meg ők mindig is több lábon álltak. A Maxist pedig nagyon sajnálom, a SimCity 4 nálam a top 3-ban van a stratégiai játékokat tekintve (igazából a "játék" megnevezés már nem is elég, sok helyen oktatnak is belőle). A legújabb SimCityn meg gondolkozom 10 euróért, egyedül a túl kicsi városméret tántorít el.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92155) Nazara válasza S1M0N (#92151) üzenetére


Nazara
őstag

Tényleg a regények, mindig elfelejtkezem. Első megvan, elolvastam, ideje a többire is időt&pénzt áldozni. :K
Igy viszont ennek a pólónak jobban örülök, szvsz nagyon brutál kinézete van, élvezet lesz hordani. :P

Köszönöm! :R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#92156) laceszgamer válasza djculture (#92147) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mi lesz akkor ha eljutnak oda, hogy Sims 5-öt akarnak?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#92157) csaba951 válasza Csapoati (#92154) üzenetére


csaba951
veterán

SimCity
Csak az alapjáték megvételét felejtsd is el! A kiegészítők az alapjáték rengeteg hiányosságát elfedik, tehát gyakorlatilag kötelező megvenni őket, hogy ne legyen annyira frusztráló a játékmenet!

Sajnos ennek ellenére a játék hosszú távon használhatatlan, mert a programozók nem tudták rendesen megcsinálni a háttérben lévő szimulációt. Csak egy ugye 2-4 óra játék után nem derül még ki. Nem véletlenül nem 48 órás a GameTime-ja (kipróbálási ideje).

Ha jót akarsz magadnak, akkor maradt a SimCity 4 Deluxe-nál! Azt még rendesen megcsinálták.

#92156 laceszgamer
The Sims sorozatnak nagyon jó lett volna egy DX12-es verzió. Sajnos ezek szerint már biztosan nem lesz! :(

The Sims 4 valószínűleg azért lett bukás, mert sokkal kevesebb mindent lehet benne csinálni, mint egy teljesen kiépített The Sims 3-ban. Szóval jött egy új verzió, amiben kijavították a 3 rengeteg hibáját/hiányosságát. Cserebe a grafika nem lett sokkal jobb és nem is volt annyira használható. Nem csodálom, hogy nem sikerült meggyőzni az embereket, hogy ezért fizessenek megint egy halom pénzt...

[ Szerkesztve ]

(#92158) Csapoati válasza csaba951 (#92157) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Köszi az infókat, akkor egyelőre hanyagolom (15 euróért nem kísérletezek). Lehet a Cities Skylines-t kéne megvárnom, mert elég jónak tűnik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92159) eami válasza Jofi81 (#92145) üzenetére


eami
addikt

(#92160) djculture válasza laceszgamer (#92156) üzenetére


djculture
félisten

Majd odaadják a criterion games-nek és lesz Burnout Sims Paradise.. ;]

(#92161) Jofi81 válasza eami (#92159) üzenetére


Jofi81
őstag

Megnézem, köszi!

Total War: ROME II - Caesar in Gaul DLC vihető, ha valakinek kell.

(#92162) MrGeE


MrGeE
csendes tag

Üdv!

Szeretném kiegészíteni az Origin fiókomon lévő Battlefield Bad Company 2 met egy Vietnam dlc-vel.
Kérdésem az lenne Innen szabad e vételezni, vagy esetleg van e valakinek jobb ötlete?
Válaszokat előre is köszönöm! :R

Ui: Látom Originen most épp akciós a digital deluxe verzio, érdemesebb lenne ezt rápakolni? :F

(#92163) Pocok256 válasza Jofi81 (#92161) üzenetére


Pocok256
veterán

Örök hálám érte :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#92164) kriszpontaz válasza MrGeE (#92162) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én is szemezek vele de én a Digital Deluxe verziót veszem meg (max 2 ugyanolyan játék lesz a fiókomon).

(#92165) Jofi81 válasza Pocok256 (#92163) üzenetére


Jofi81
őstag

Használd egészséggel! :)

(#92166) djculture válasza MrGeE (#92162) üzenetére


djculture
félisten

Ha tudsz akkor oroszból jobban megéri..

ott 1113ft a deluxe is és ugyanugy angol is van benne

[ Szerkesztve ]

(#92167) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Killer Bundle 2 @ Bundlestars 5.8 EUR

Enemy Front-tal... valaki azt hiszem kereste is nemrég, vagy gondolkodott rajta. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92168) Crytek válasza FollowTheORI (#92167) üzenetére


Crytek
veterán

Ahogy nézem mindenkinek csak az kell kb :(
Gondoltam group buysba olcsón be lehet rántani majd de mindenki megtartja magának így kénytelen voltam 3 euroért megvenni :W
Amilyen nyomorult vagyok 2 hét és valami 1 $-os csomagban visszaköszön majd.

Next PC Upgrade: 2022

(#92169) FollowTheORI válasza Crytek (#92168) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vedd úgy ittál 2 kórsó sört és ennyi. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92170) micafighter válasza FollowTheORI (#92169) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát ez a hsz feldobta az estém :DDD

(#92171) Dilikutya válasza FollowTheORI (#92169) üzenetére


Dilikutya
félisten

Videó alapján nem tűnik szarnak, de a vegyes értékelés azt sugallja, hogy jobban járt volna, ha tényleg iszik két sört. Helyette... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92172) maddionmax válasza Crytek (#92168) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Egyszerűbb volt megvenni és Groupbuy-ban kiárulni a többit. Kb. 20 perc alatt minden elment és így $0,5-ért már jó vétel az Enemy Front :)

[ Szerkesztve ]

(#92173) mepet válasza Crytek (#92168) üzenetére


mepet
addikt

Beindult az önmarcang. A félelem és reszketés las vegasban-ban ki van fejtve, hogy ez a szakasz hogyan néz ki. :B

nyomorult != szerencsétlen

(#92174) reelc válasza Crytek (#92168) üzenetére


reelc
veterán

Ennyire rá van kattanva mindenki egy CI Games (City Interactive) játékra?
Megtanultak játékot tesztelni, vagy mi? :)

(#92175) Csapoati válasza reelc (#92174) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az egyetlen II. vh-s single FPS a CoD: WaW ota, raadasul Cryengine-nel. Van meg kerdes? :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92176) reelc válasza Csapoati (#92175) üzenetére


reelc
veterán

"Megtanultak játékot tesztelni, vagy mi? :) "
Ez volt a kérdés. :)

Nem ismerem a kiadó mostani műveit, lehet, hogy már jó cuccokat adnak ki.
FreddyD régi videóin ismerkedtem meg a kiadó régi csodáival. Gondolom nem vagyok egyedül vele.
Nem tudom, azóta milyen szinten állnak.

(#92177) Agyzuzo válasza reelc (#92176) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sokat fejlődtek a srácok. :) Messze nem A kategória, de bőven fogyasztható szint. :)
Én mondjuk a régi szarjaikat jobban szerettem (pont ezért :D).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#92178) reelc válasza Agyzuzo (#92177) üzenetére


reelc
veterán

Ha valami óriáscég bekelebezte volna őket annó, már rég bezárták volna az egész stúdiót azok miatt, amiket csináltak. Gondolom sokat nyom latba, hogy ők kiadók is.
Sokkal jobb játékok készítőit is szüntették már meg.

[ Szerkesztve ]

(#92179) cskamacska válasza Csapoati (#92175) üzenetére


cskamacska
addikt

Igen, például az, hogy az emberek miért nem tanulnak mások hibájából, miért hozzák a saját fejükre a bajt? :F :O

2014-11-28 20:50:04
"Köszi, 5.62 dolcsit már bőven megér az Enemy Front, még akkor is, ha ezzel a City Interactive-ot segítem. :DDD
Crytek meg szarjon sünt. :P"

2014-12-10 13:57:06
"Enemy Front szegény tényleg fostaliga, azon túl hogy pár küldetés után elkezdett kifagyogatni. Gyenge CoD utánzat lövölde, idegesítő checkpointokkal(nincs rendes mentés), először bejárhatónak látszó, de botegyenes agyonszkriptelt csőpályákkal, agyhalott AI-val, tucatkacatnak érződő fegyverekkel. Grafika helyenként gyönyörű, leszámítva a hányingert okozó alap 55 fokos field of view-t, amit azonnal át kell állítani konfig fájl mókolással, de egyszerűen rossz vele játszani, messziről tűrhetőnek kinéző, de szokásos City Interactive szemét. :((( 1 dolláros bundliban is ajánlom átgondolni háromszor a megvételét. :U"

2015-02-24 13:52:56
"Enemy Frontról hittem azt legutóbb, hogy szódával tán elmegy, egészen addig, míg el nem kezdtem játszani, és 5. helyszín után elment az életkedvem is. :O"

Nem lepődnék meg, ha a lengyelek a tesztelőiket merő praktikumból egy régi munkatáborba kvártélyozták volna be..

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#92180) zone


zone
őstag

Guild Wars 2 75% off

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#92181) FollowTheORI válasza Csapoati (#92175) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A Wolfenstein as smafu? ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92182) daveoff válasza zone (#92180) üzenetére


daveoff
veterán

Ez tényleg best buy! Kihagyhatatlan, meg is vettem! :R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#92183) djculture válasza cskamacska (#92179) üzenetére


djculture
félisten

Nekem annyit nemér az egész hogy a kalózhajóról letöltsem.. Egyik helyen ahol gépet javitottam láttam ahogy játszik ilyen tizenéves lurkó vele, beleakadt valamibe a karakter összeolvadt nem birta kiszabaditani...
De legalább kiadóként normális játékot is kitudnak adni lásd lords of fallen.

[ Szerkesztve ]

(#92184) maross válasza cskamacska (#92179) üzenetére


maross
veterán

nekem tetszett <- ezt is hozzatehetjuk :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92185) oriic válasza reelc (#92174) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, még mindig nem tudnak. Enemy Frontnál pl, megint nem tudtak normálisat alkotni a Cryengine 3-al, az MI meg síkhülye,

Ettől függetlenül sokaknak tetszik, de pár dollárnál (eurónál) többet nem ér.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#92186) Crytek válasza oriic (#92185) üzenetére


Crytek
veterán

Cityhez 1-2 komolyabb emberke kellene és nem lenne semmi gond.
Bár amit fullosan lecserélnék náluk az egyértelműen a grafikus részleg mert eddig ami jó engine-eket megszeretnek kb mindegyikből a legszarabbat hozták ki amit csak lehet. :O

Most hogy szaré hugyé van az UE4 100% hogy azt is leégetik majd 1-2 game erejéig :C

Next PC Upgrade: 2022

(#92187) reelc válasza oriic (#92185) üzenetére


reelc
veterán

Köszi mindenkinek a véleményeket.
Megnyugodtam, nem kerültem át véletlenül másik dimenzióba, ahol a CI minőségi játékokat produkál. :)

[ Szerkesztve ]

(#92188) oriic válasza Crytek (#92186) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ami jó engine-eket megszeretnek kb mindegyikből a legszarabbat hozták ki"

2 éve a Ghost Warrior 2-nél szenvedtem én legjobban. Már ami a kinézetet illeti. :DDD

Live-Die-Respawn

(#92189) reelc válasza oriic (#92188) üzenetére


reelc
veterán

Igaz én csak az első 1-2 résszel játszottam annó, de valamiért most a Delta Force sorozat ugrott be a NovaLogictól.
Gondolom ismeritek páron, régi sniper játék, és örök probléma volt a nem korszerű engine. Legalábbis az első részeknél.

[ Szerkesztve ]

(#92190) Rellind


Rellind
senior tag

Aki vásárolt már itt az meg tudja mondani hogy a kosárban a hely kiválasztásnál mit lehet megadni hogy 0% legyen a VAT ;] és minden simán menjen? :DDD
Nagy köszönet :R

(#92191) daveoff válasza Rellind (#92190) üzenetére


daveoff
veterán

EU business no VAT registered | 0% VAT

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#92192) Rellind válasza daveoff (#92191) üzenetére


Rellind
senior tag

Köszönöm. :R

(#92193) wwenigma válasza Rellind (#92190) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az adataidat. Aztan majd jonnek a buntik a modiktol... :U Adocsalasra jobban ugranak a szervek mint barmire...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92194) djculture


djculture
félisten

Na már van ára a steam kontrollernek is bár dollárban van 49.9 usd

(#92195) daveoff válasza wwenigma (#92193) üzenetére


daveoff
veterán

Ok, nekem ez kimaradt....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#92196) djculture válasza daveoff (#92195) üzenetére


djculture
félisten

Hogyne kelenel január 1 óta az internetes szoftverértlékesitést itthon 27% áfa terheli tökmindegy honnan veszed. Itt is volt róla cikk a prohardveren

[ Szerkesztve ]

(#92197) Frod válasza djculture (#92196) üzenetére


Frod
addikt

Azért a Humble Bundle-ről tudtommal az 1$ még mindig 1$.

Do you see the white shadow?

(#92198) daveoff válasza Frod (#92197) üzenetére


daveoff
veterán

Mert ott nem vásárolsz, hanem adakozol, vagy nem?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#92199) i2k


i2k
senior tag

https://www.humblebundle.com: "Microsoft Weekend Sale" van.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92200) Csapoati válasza cskamacska (#92179) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szeretek veszélyesen élni. :DDD Na de ma ki is próbálom majd, aztán lehet, hogy szórhatom a hamut magamra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.