Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92951) i2k válasza djculture (#92941) üzenetére


i2k
senior tag

Ezért kell előre kitermelni őket, még az aktuális szezonális sale előtt.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92952) Renok válasza csaba951 (#92940) üzenetére


Renok
senior tag

Ami DLC benne van a Watch Dogs Deluxe verzóban, az mind benne van a Season Pass-ban is?
Ezen felül van még értelmes cucc a Season Pass-ban?
Rákeresnék, csak itt bent a cégnél a játékoldalak le vannak tiltva :S

(#92933) micafighter: Köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

(#92953) i2k válasza Renok (#92952) üzenetére


i2k
senior tag

Remélem, nem gond, ha így, képen adom neked:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92954) Crytek válasza i2k (#92953) üzenetére


Crytek
veterán

Kisebb nem volt?

Next PC Upgrade: 2022

(#92955) Renok válasza i2k (#92953) üzenetére


Renok
senior tag

Nekem nem köszi, le is mentettem gyorsba, viszont a mobilnetesek ki ne nyírjanak minket ezért :S
Szóval ha még tudod, szedd ki :D

[ Szerkesztve ]

(#92956) bullseye válasza Crytek (#92954) üzenetére


bullseye
addikt

Use the Force! Vagy a kép megjelenítése funkciót!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92957) Dilikutya válasza tomsolo (#92945) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pont ezért max 60 óra, mert nincs ideje mindre. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92958) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Szeretnék regisztrálni az sg-re, de regisztráció után a belépésnél azt írja hogy "Nincs ilyen felhasználó vagy rossz email/jelszó páros.' A visszaigazoló emailt megkaptam, és használtam az aktiváló linket.

Nem fix az ip címem, de azért próbálkoztam vpn szerverrel, és a hola ip cím cserével is, de így se sikerült megoldanom.

Valaki nem tudja hogy mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#92959) i2k válasza Renok (#92955) üzenetére


i2k
senior tag

292 kbyte - a fórummotor meg összenyomja a topikban.
Sokkal jobban működik itt, mint pl. az SG.hu-n.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92960) bullseye válasza Anonymusxx (#92958) üzenetére


bullseye
addikt

Elsősorban az, hogy nem tudod hol vagy... no offense ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92961) cskamacska válasza micafighter (#92946) üzenetére


cskamacska
addikt

Kikérem magamnak! :P

Ha lenne 1000-2000 órája háborgós játékokban és RTS-ekben akkor még aszondom, de így? Hmpfh! :U

A jóember egyébként őrült gyűjtő fazonnak tűnik, amelyik ráadásul Steamről levett játékokkal kereskedik.

i2k: Ez komoly hogy ilyen plusz tartalmakat stopperrel mért idővel akarnak eladni? :Y És mi van ha az ő mérésük szerint a feladat indulása után még háromszor megkerülték a várost? :))

más

zsákbanyuszi.rovat

The Square Enix Easter Surprise 5,5€ - pluszötsor

Just in time for Easter, treat yourself to the Square Enix Easter Surprise!
For only £3.99 receive a cracking selection of 5 surprise Steam games, plus online store offers – the games are usually worth over £40 (RRP or equivalent).
Hurry, this offer is available from March 26th – 12pm March 31st 2015, only at the Square Enix store.

What´s in the Easter Surprise?....
The contents of this exclusive deal will be announced after 12:00pm on March 31st, which is when this deal ends.
Following the announcement of the contents, Steam keys and Square Enix store offer coupons will be delivered to you from 4pm GMT that same day.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#92962) kriszpontaz válasza Crytek (#92954) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Katt jobb egér gombbal a képre - kép megjelenítése.

(#92963) genndy válasza bullseye (#92960) üzenetére


genndy
addikt

SG szerintem itt a SteamGiftset jelenti leginkább...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#92964) i2k válasza cskamacska (#92961) üzenetére


i2k
senior tag

Square Enix és a nyuszi téma - személyes:

Az a baj, hogy a Final Fantasy-ken, és az új Lara Croft arcade játékon kívül szinte minden megvan már a kínálatukból.
Szóval, az ajánlat jó is lehet, de azoknak, akiknek még szinte semmi sincs meg a cégtől.

Mert, azt nagyon erősen [és jogosan, szerintem] kétlem, hogy mondjuk Final Fantasy-ket tennének a meglepibe. Vagy az új Lara Croft-játékot...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92965) maross válasza i2k (#92964) üzenetére


maross
veterán

1euro/jatek aron nem elvarhato se final fantasy, se osiris.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92966) micafighter válasza cskamacska (#92961) üzenetére


micafighter
nagyúr

Gondoltam, hogy nem te vagy, de a képei alapján te jutottál eszembe :DDD Amúgy írtam neked egy privátot pár napja, majd ha lesz időd kérlek válaszolj :)

(#92967) bullseye válasza genndy (#92963) üzenetére


bullseye
addikt

Ez enyhítő, ám nem felmentő körülmény lenne. :)

@i2k
Tippem szerint az eddigi karácsonyiak valamilyen kombinációja lesz. Olcsó ajándék ismerősöknek, akiknek még nincs sok legális játéka... És csak 4 EUR, elméletben ugye, áfa nélkül.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92968) djculture


djculture
félisten

Jön a PC-s Halo Online
Free-to-play multis FPS-t kapunk
A technológia alapját a Halo 3 adja
A játék csak Oroszországban jelenik meg

Elég érdekes miért pont csak oroszban?

(#92969) FollowTheORI válasza djculture (#92968) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem szimplán warez visszaszórító döntés.

Ne lopj, játsz ingyen inkább ezzel.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92970) micafighter válasza FollowTheORI (#92969) üzenetére


micafighter
nagyúr

De miért csak oroszban?

(#92971) NyMRooD válasza micafighter (#92970) üzenetére


NyMRooD
őstag

Я не понимаю этого ;]

Majd jön az ide is, csak előbb olyan régióba dobják be ahol ez a modell jól működik. Szerintem a master chief collection is jön majd PC-re, az MS elég pozitív fordulatot vett Ballmer leváltása óta.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92972) warcat válasza warcat (#92897) üzenetére


warcat
veterán

Na, megérkeztek a Pillars of Eternity kulcsok nuuvemre, ROW,legalábbis probléma nélkül aktiváltam Steam-en.

EA: It's in the crate!

(#92973) i2k válasza warcat (#92972) üzenetére


i2k
senior tag

Köszi az infót! Aktiváltam is. :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92974) FollowTheORI válasza micafighter (#92970) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert szar a rubel és nincs pénze az embereknek, gondolom ott a legnagyobb probléma a warez meg a mindenféle hackerkedés a játékipar szempontjából.
A másik kína, ahol ugye szintén vannak ilyen exkluzív játékok pl a CoD Online vagy mi a szösz.

(#92971) NyMRooD

Jah énis ebben bízom. Szerintem még azis lehet egyike lesz az első DX12 húzócímeknek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92975) Dilikutya válasza FollowTheORI (#92974) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó kis húzócím lenne a Halo, a 4. rész is 3 éves játék már. Szerintem anno a Halo 2 sem vonzott tömegeket a Vista és a DirectX 10 felé. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92976) FollowTheORI válasza Dilikutya (#92975) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vannak játékok amiknél a kor annyira nem számít. Lásd a sok remastered cucc mostanában.

A Halo pedig eléggé klasszikus. Persze "húzócím" idézőjelben akkor... :)
Én kapásból venném full áron pl (mondjuk ez meg DX12-től független). :D

Meg az sem elhanyagolható hogy most az MS-nél a PC és a XBONE összerborulása az irány, nagy haverok lesznek (elvileg) a Windows 10-el... mi sem lenne jobb példa mint a Halo megjelenése.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92977) Dilikutya válasza FollowTheORI (#92976) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem sem számít a kor, nem erről van szó. De a DirectX12-őt egy csomagnyi régi játékkal felvezetni nem túl szerencsés, a PC-seknek régóta nem mond semmit a Halo, legalábbis az aktív vásárlóközönségnek. Az egy dolog, hogy én is már 99-ben a PC Guru mellékleten nyálcsorgatva néztem a videóját, de az nem ma volt. Aztán amikor játszottam az elsővel, nem is tetszett. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92978) FollowTheORI válasza Dilikutya (#92977) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem itt fontosabb a konzol-PC átjárhatóság bizonyítása... misem jobb "reklám", mint egy konzol exkluzív széria áthozása. Mármint én ebben is látom a DX12 előnyét, ezért is lesz konzolra is.
Szerintem minden nem barlangban élő gamer tudja mi az a Halo, ettől sem félek. :D

Más...

Batman: Arkham Knight will be available as both a physical and digital release for PS4, Xbox One and PC in North America and Europe.

Again, in the UK, the PC version will be “available as a digital release only.”

Ez is elég sokáig váratott magára... mondjuk még csak 1 ország, de kíváncsi leszek mikor lesz tömeger

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92979) oriic válasza micafighter (#92970) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert az oroszoknal a free-2-play jatekok nagyon mennek, durvan sikeresek.
Fooldalra kitettem a trailert is mobilrol most nem tudok linkelni sry.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#92980) eami válasza oriic (#92979) üzenetére


eami
addikt

gta V miért 55 euró most steamen? nagyon nem vicces....

(#92981) marcusa válasza eami (#92980) üzenetére


marcusa
addikt

Az Eu2-es régió ára úgy tűnik a fizetéseinkhez módosult. ;]

:-)

(#92982) szami777 válasza eami (#92980) üzenetére


szami777
addikt

Tegyék vissza 60 euróra?

(#92983) eami
Érthető, aki 60 euróért megvette, annak ez most nem tetszik, de azért van jó oldala is.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92983) eami válasza szami777 (#92982) üzenetére


eami
addikt

sokkal inkább írjanak jóvá 5 eurót walletra ha ez tényleg végleges ár.

(#92984) csaba951 válasza eami (#92983) üzenetére


csaba951
veterán

Tier 2-eseknek érdemes elgondolkozni egy refundon, majd újra vételben a mostani áron.

(#92985) Mate válasza csaba951 (#92984) üzenetére


Mate
nagyúr

Tier 1 és 2 közt jelenleg nem csak SA a különbség?

[ Szerkesztve ]

(#92986) oriic válasza eami (#92980) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tolem kerded?:D Franc tudja. :DDD

Live-Die-Respawn

(#92987) KubanitoS válasza Mate (#92985) üzenetére


KubanitoS
veterán

Valszeg igen, SA meg nem nagyon ér 5 eurot sztem...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#92988) eami válasza csaba951 (#92984) üzenetére


eami
addikt

mi van akkor ha nyomok egy refundot de már elajandekoztam a SA giftet és aktivaltak is?

(#92989) djculture


djculture
félisten

Gondolom ez egy taktika mert már nagy a csend kutya se beszél a gta-ról..

(#92990) Csapoati válasza djculture (#92989) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem meg inkább a dollár/euro árfolyam lehet az ok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92991) eami válasza Csapoati (#92990) üzenetére


eami
addikt

szerintem meg EU1 zónában még mindig €60 :U

(#92992) Csapoati válasza eami (#92991) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor csak "jó fejek" voltak, vagy nem tudom. Engem mondjuk nem érint, de megértem azt, aki korábban 60-ért vette még.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92993) horvathd válasza eami (#92991) üzenetére


horvathd
aktív tag

Így van, Franciaországban még mindig €59.99.

"The Kid just rages for a while."

(#92994) eami válasza Csapoati (#92992) üzenetére


eami
addikt

nyilván nem az a "pizza ára" fog a földhöz vágni, főleg így utólag, de azért elég bosszantó az hogy ennyi csúsztatás után még ki is tolnak azzal aki day 1 előrendelte :(((

(#92995) csaba951 válasza eami (#92988) üzenetére


csaba951
veterán

Leszedik annak a fiókjáról akinél be van aktiválva.

#92985 mate3553
De igen! Viszont:

a) SA viszont 5 €-nál jóval olcsóbban beszerezhető a piacon. Meg eleve benne volt a GTA Complete Pack-ban. SA-ban külön felidegesített, hogy kb. 20 óra játék után kicserélték az "új" verzióra. Kevesebb tartalommal, és a korábbi mentéssel nem kompatibilis. Köszi Rockstar!

b) Felidegesítettek az állandó csúsztatásokkal.

c) Felidegesítettek, hogy most a (hát, szerintem komoly esélye van egy újabb csúszásnak) olcsóbban adják, amikor én korábban többet fizettem érte.

(#92996) csaba951 válasza eami (#92994) üzenetére


csaba951
veterán

Sajnos úgy néz ki, hogy nincs refund annak aki elajándékozta a SA gift-et. :(
forrás

(#92997) SityiSXT


SityiSXT
őstag

A Resident Evil 5 Steamworksös lett. Meg kapott egy új DLC-t. Meg az alapjáték -66% akciót. Fórumban párak szerint működik a GFWL kulcs Steamen aktiválása, másoknál nem.

(#92998) djculture válasza eami (#92994) üzenetére


djculture
félisten

Szemétláda cég necsodálkozz ezen (már megvsárolt játékokba a zene cserélgetése plusz egy már megvsárolt san andreas kicserélése egy fosadék mobilos verzióra), vásárlók szívavatását mesterien űzik. Lesz itt még ezer meg egy szívatás. Mondjatok egy másik kiadót ahol egy már kifizetett termékkel kezdenek el kókánykodni..

[ Szerkesztve ]

(#92999) Pocok256 válasza djculture (#92998) üzenetére


Pocok256
veterán

EA

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#93000) djculture válasza Pocok256 (#92999) üzenetére


djculture
félisten

Még az se csinált ilyet hogy van egy játékod az originen és hipp hopp lecseréli egy fos mobilportra szónélkül:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.